FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23552
Ezek engem is érdekelnének.
Senki nem játszik itt az új egér irányítással ?
Ha igen és tud vmi tanácsot adni, akkor azt megköszönném.
#23551
Hogyan lehet helyezni a lövést pl sarokra?És hogyan lehet a kapus felett átemelni a labdát?

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#23550
aki szeretne direkt IP-be játszani ellenem az írjon pü-t vagy vegyen fel xfire-re: anubiskl456
examinee
#23549
Sati84
#23548
Én a 2000-rel kezdtem, imádtam. Utána kipróbáltam a 99-et is, az már nagyon furcsa volt. A 2001-et utáltam, szerintem azt nagyon elk*rták, a 2002-t nem próbáltam, a 2003-at megintcsak imádtam.

És most kipróbáltam a 07-et, és azzal nyomom.

\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)

examinee
#23547
#23546
Én még annó fifán nõttem fel. 98-99-2000-2001-200-2003-2004-imádtam. Majd jött a 05 és elkezdtem hallani a pes 5 rõl. Egye fen kipróbálom, mondtam. És egyszeûen, nem tudtam leszállni róla. Amíg az EA nem foglalkozott a Pc-s fifákkal 05-06-07-08 addig a pes egyre jobban bebiztosíttoatta helyét.
Most jött a fifa 09. Muszáj kipróbálni. és igen, végre egy jó fifa. de
a pes 09-et látatlanba jobbnak mondom már most. A fifa még mindig saját gyermeteg hibáiba csúszik bele. de jó látni, hogy a fejlesztõk végre foglakoznak vele. az egeres irányításban sok potenciált látok.
Pes fan vagyok. de fifán nõttem fel, úgyhogy nem ér beszólni.

#23545
csak az kap pénzt aki gólt lõ. Ha másnál is beállítod, csak akkor kap pénzt, ha gólt lõ.

#23544
Hy all!

Lenne egy kérdésem. Remélem tudtok segíteni. Miért nem látom a célkeresztet játék közben(2009)? PLS HELP!
#23543
Valaki tud hostolni hamachi nélkül? Az írjon pü-ben.

#23542
Szerintem ember ellen nagyon jó, haverommal sokat toltunk már és tetszik. Csinálnék az oldalamon egy bajnokságot, ha valakit érdekel írjon pm-et 😊
Count Adyn
#23541
Nekem a profi nehézség világklasszis kapussal vált be a legjobban😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#23540
Én játszanék...

#23539
Világklasszison már kész idegbaj de nem baj ott jó elkezdeni xD
Lehet pont ez a gáz hogy élbõl a legerõsebb fokozaton tolom de majd belejövök de, hogy néha milyen lámák a játékosok :S kivagyok tõle

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23538
nagyon tetszik a grafika azért jócskán változtattak benne nekem nagyon bejön... majd ha vki akar játszani akkor szoljon nekem privibe... ki szeretném próbálni a multit anno a 07-el egy csomo bajnokságban részt vettem😊

#23537
nehéz játék! félprofiban mindent kihagyok szinte nehéz gólt lõni még abban is ugyanakor bármikor valamibõl gólt kaphatok szval kemény és jo nehéz game lett:S:S World Classon eleve csak 1 gólt tudok lõni nagy ritkán...

#23536
Itt van de nem sok.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#23535
Sztem csak az kapja aki lövi

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#23534
hi, nem tudjátok hol találok hozzá pc-s borítót? eddig csak x-boxosat találtam meg ps2-õt

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

#23533
Scátok lenne egy kérdésem. Menedzser módban a játékosok fizetésénél ha a gólonkénti plusz valahány %-ot átállítom néhány játékosnál akkor csak az kap pluszt aki gólt lõtt vagy gól esetén mindenki kap pluszt akinél beállítom? Remélem világos mire vok kiváncsi.

#23532
AKI NETEN FIFA 09 EZNI AKAR VELEM AZ PLS ADDOLJON
MSNRE:[email protected]
gyertek😄
#23531
http://www.fifaonline.lapunk.hu/

Fifa 09 online bajnokság, Angol, Olasz, Spanyol ligával!!!
#23530
Hello!
ATI kártyával mit kell csinálni, hogy legyen élsimítás?
#23529
Jelenleg ezzel a csapattal nyomulok😛eterborough,fél csillagos társaság.
Angol 2.osztály.Célom a premierbe felkerülni és ott bajnokságot nyerni.
Na ez a kihívás nem az,hogy egybõl a Realal vagy a Barcaval nyomulni.
😄

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#23528
Sziasztok!

Hogyan lehet helyezni a lövést?
Pl ha a kapussal szemben állok és sarokra akarom gurítani azt hogyan lehet megtenni?
Ja és hogyan tudom átemelni a kapus felett a labdát,hogy az ne a játéktérrõl kifelé hanem a kapu felé menjen?

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#23527
jaaa és magyar nyelvü játékom van!
#23526
jaaa értelek!
Hol találok ilyet irnál nekem linket privibe?
Ha megteszed nekem!köszi!
Hello!
Breki33
#23525
más crack csak nem akartam kiírni......
#23524
nincs fent semmilyen patch nekem se neki se ezt hogyérted hogy más exe?
Hello!
Breki33
#23523
más exe?

multival nem kompatibilis patch?
#23522
sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy haverommal játtszanánk neten ip-n keresztül de amikor elkezdõdik a meccs pár passz megy megszakad a kapcsolat mi lehet a gond?
Nem eredeti fifa09!
Kinek milyen ötlete van?
Sziasztok!
#23521
Játszik vki "mouse movement" -tel ?
Ha igen, akkor megmondaná, h lövésnél hogyan lehet csavarni ?
Elõre is köszi !
#23520
direct ip-vel hogyan tudok játszani??elmagyarázná vki h mit kell ilyenkor beállitani??!!THX
Breki33
#23519
Ez nem saját felvétel de ezzel énis találkoztam már.

Gondoltam egymást nyugtatgatják.

Az igaz, hogy konzolos verzióban nem nagyon van hó és bl meccseket is nappal kell játszani?
examinee
#23518
Elhiszem hogy ennyi bug van benne, de azért kiváncsi lennék hogy az eredetibe is ezek benne vannak-e. Konzolon 1 buggal se taliztam még. Szval ne feledjük hogy a tört verzionak köszönhetõen átlagban 90%-ba a törés a felelõs a bugokért..

ToCsEk
#23517
van rá mód, hogy 2 db routeres tudjon egymással játszani hálózaton keresztül? ( directip, lan, hamachi? ) akinek sikerült 2 routeresel megoldani a gamet az szóljon pls.

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

dmx
#23516
csákkó! Ha akar valaki direkt ip-n játszani az írjon rám a puskas9 hamachi szeróján<#integet2>....Addig is 2 jól sikerült szabadrúgás:<#vigyor4>

Burn tire, not your soul!

#23515
hát nem tom sztem nem ,de nem néztem meg me bari meccs volt azt kiléptem 😄 De engem is meglepett😄

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Atti12
#23514
sose láttam még :/ meg is marad?

#23513
Tess:

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Atti12
#23512
? 😮 Képet. Én csak télrõl tudok, de akkor is csak kesztyû van a játékoson semmi más.

Firerock
#23511
ja és elolvastam a faq-ot és ott csak angolul van a fórum ami nem a legjobb

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#23510
szevasztok,biztos volt már de van egy problémám:
nem tudom beállítani a gamepadon a gombokat
mer rámegyek hogy beállítsam megnyomom a gombot és kiírja hogy üres
nem mindegyik gombnál csak a körnél és a háromszögnél

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#23509
Amugy azt csak én fedeztem fel h van hó a játékban?Mert engem meglepett😄

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#23508
kössz majd holnap megnézem
#23507
játékbeállítások , meccs beállítások , ahol az olyanokat lehet állítani hogy hátralévõ idõ , sárgák , sérülések száma stb.(nem biztos hogy ez a menüpont neve...nem sokat játszottam evvel a fifával csak 1 tipp)
nah és itt elvileg legfelül ott lesz h. alkalmazás meccsre , na azt tedd Nem-re és akkor jó lesz...ha nem ez a probléma akkor fogalmam sincs mi lehet

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

#23506
ja mint az elején.(nálam így van)
#23505
és ugy válthatsz csapatot h bármelyikhez mehetsz?

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#23504
hali.az a problémám hogy hirtelen most mint ha meghülyült volna a progi.mert hogy mindik 10 P-et játszok (meg is néztem a beállításoknál és 10P) és elinditok egy meccst az elsõ félidõ 1-2 perc alatt le megy és a második mit ha 10P-et játszanék.ez az egyik a másik ha gólt kaptam akkor 6-ot ír neki és ha még egy gólt kapok akkor meg 7-nek írja (lehet hogy azért mert most mindent átállítottam világklasszissá)????
#23503
lehet