36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Japep
    #26263

    A kiugratás alatt azt a gombot érted, amivel indítok egy játékost (vagy védekezésnél hívom a kapust)?
    Mert nekem úgy megy ... lehet én vagyok ennyire szerencsétlen... :D
  • Rudee
    #26262
    Pontosan.
    Nem tudom hányas, még nem néztem. De 60 körül lehet.
  • Rudee
    #26261
    Az emelés ugyanaz mint eddig is, csak jóval erősebben kell lőni.
    kiugratás+lövés
  • Dean Winchester
    #26260
    aha és akkor nem lesz unalmas :)
    Koman a bariban játszik?Lehet égő de ezt én nem tudtam :D
    hanyas pléja?

  • Japep
    #26259

    Hello!
    Hogyan lehet átemelni ziccerben a kapus felett a labdát?
    Én már sok ilyen gólt kaptam, mert a hülye kapusom kiáll a 16-os vonalra, de én még nem jöttem rá, hogyan kell... :S

    Köszi előre is.
  • kovacs111
    #26258
    Sziasztok!
    Ha valakit érdekel multiplayer mecs fifa10-en akkor itt van egy hamachi szoba:
    név: multififa10
    jelszó: fifa10
  • Rudee
    #26257
    Spanyol bajnokság alap ugye. Többi nagyobbat is le szoktam tolni, de inkább kis csapatokkal. Olaszba pl a Barival fogok kezdeni majd, Koman lesz a sztár
    Brazil bajnokság is tuti végig lesz jáccva, Ronaldo forever. Csak most azt addig nem kezdem el, míg nem lesz végleges CM10. Pár csapatnak kell eredeti címert meg mezt berakni és a nevüket is javítani kell.
    Portugált a Benfica-val kezdtem el. Oroszt is letudom majd, Zenit/CSKA/Spartak hármas vmelyikével. MLS is jó szokott lenni.

    Általában 2-3 meccs után elmentem az egyiket, aztán kezdem/folytatom a másikat.
  • Dean Winchester
    #26256
    akkor neked eredetibe van meg? (bajnokság az mit jelent? nagyobb bajnokság vagy ilyen svéd2-t is szoktál nyomni?)most igy egész 1 évre kérdezem..
  • Rudee
    #26255
    Nagyon irreális igazolásokat produkál a manager mód. Meg az erőviszonyok se túl reálisak. Sima szezon elég nekem. Na meg főleg az online rész foglalkoztat.
  • Dean Winchester
    #26254
    miért nem nyomod? unalmas vagy mi az oka??
    sima bajnokságot szoktál nyomni? vagy csak kupákat vagypedig csakis kiválasztott caspattal edzőmeccseket?
  • Rudee
    #26253
    Nem bírja a gép. Valamelyik textúra felbontása túl nagy. Próbáld meg kevésbé részletes beállításokkal.
  • Rudee
    #26252
    Már írtam, hogy manager módba nem igazán jáccom.
  • DaniX14
    #26251
    Üdv!
    Az lenne a problémám , hogy manager módban az évad végén mikor szerződést hosszabbítatnák velem akkor lefagy a játék :S És sehogy nem tud tovább menni.
    Köszönöm a választ előrre is!
  • fecoka177
    #26250
    Szevasztok. Leszedtem a High-Definition Grass Patch 1.3-at felraktam és akad az egész játék ez mitől lehet?
  • Legend Killer
    #26249
    oké és neked60felett van?
  • JUVEfun
    #26248
    Ez nagyon jól sikerült az "elvtársaknak" !
  • Rudee
    #26247
    High-Definition Grass Patch v1.3



  • Rudee
    #26246
    Én nem tudom, hogy mi befolyásolhatja a leginkább.
  • Legend Killer
    #26245
  • Rudee
    #26244
    Regularcat's FIFA10 pitch
  • Rudee
    #26243
    Még nem lehet tölteni. Azt próbálják megoldani még, hogy a kitűrt rész ne legyen elnyújtva.
  • Dean Winchester
    #26242
    erre nem is gondoltam :)

    majd annyit még megtennél akkor,hogy egy képet nyomnál a mezről?:D majd leírom melyik maximum 3 csapat közt gondolkozom :S
    áá mind1 hagyjuk így is sokat segítettél !
    köszi még1szer!
  • Rudee
    #26241
    League 2 -> League 1 -> Championship -> Premier League
    Ez a legalacsonyabb, igen.

    Hogy csináltam? Új szezon (nem menedzser mód), League 2 kiválaszt, aztán a csapatválasztásnál 2 oldalon fel vannak sorolva az ottani csapatok.
  • Atti12
    #26240
    ez a 4. osztály.
  • Dean Winchester
    #26239
    ez a legalacsonyabb osztály a fifaba? angol 3.osztály? (tehát felkell jutnom a 2.otszályba ,onnan a ligaba,majd onnan a PL ugye jól tudom?
    am ezt meg hogy csináltad? (vagy manadzser mód ennyire megváltozott ,hogy már osztályba is lehet menni?(szal nem ömlesztve vannak a csapatok mint a 09be?)

    köszi szépen!
  • Rudee
    #26238
  • Dean Winchester
    #26237
    videókártyám nincs :S (van egy szar de azzal nem indul el a game :S és csak jövőhét fele fog megjönni az új kártya (bár úgy volt,hogy a héten meglesz de nem lett ,ezért is szántam rá magam,hogy megkérek vkit,hogy tegye meg azt amit kértem )
    gondoltam addig meg (ha valaki megteszi nekem ezt a kérésem ) szépen megfontolnám,hogy melyik csapattal kezdjem el a manadzser módot :)
  • SLICK
    #26236
    te miért nem tudod megnézni?
  • XTHB
    #26235
    mit kell bemásolni hogy vigye lemtöltötten is (a végén amikor azt irja:tegyem be a fifa lemezt és valami crackot kéne és ott honnan mit másoljak be?) thx
  • Dean Winchester
    #26234
    ha valakinek lenne egy kis feles ideje akkor esetleg megtenné hogy leírja nekem a fifában az angol utolsó osztály csapatainak nevét és h melyik hány csillagos?
    :D
    nagyon megköszönném
    am egyszerüen is meglehet csinálni..
    fraps elindit
    belép a game-ba
    kezdőrugás
    és váltogatja a csapatokat közben nyomja afotó gombot
    majd becsomagol
    feltölt vhova és kész
    na előre is köszi!
  • Atti12
    #26233
    Ez a kihúzott mez majd a patch tartalma lesz vagy már lelehet valahonnan tölteni? :)
  • Rudee
    #26232
    Mint írtam, még javítgatja. Tehát még nincs kész. Belinkelem, ha kijön.
  • Rudee
    #26231
    Régi FIFAknál előfordult ez anno (2005ig nyomtam billel), azóta nem tudom hogy van-e rá megoldás. De szerintem nincs. Esetleg a windowsban nézd át a bill beállításoknál, hogy nincs-e vmi beállítás a több gomb egyszerre való lenyomására.
  • Legend Killer
    #26230
    a csapat morál miért nem megy60fölé? ez már korábbi verziókban is problémás volt nálam. Real Madriddal második évemnek is vége, most vagyok harmadiknál és 60mindig. van erre valami patch?
    szépen játszok, szinte mindig nyerünk, remek passzok vannak, vannak ezek a kérdések, amikre válaszolva szurkolói támogatást és csapat morált lehet nyerni, ott is sokat kapok, de mingi60 :S :(.

    pls help, kösz.
  • fecoka177
    #26229
    Szevasztok. Rudee ahova belinkelted a videót azt a fű javítósat lehet valahonnan szedni vagy csak folyamatba van?:)
  • Hegi90
    #26228
    beállítottam úgy, ahogy a #25886-ban van, de úgyis ugyanazt csinálja: ha nyomva tartom BAL-FEL illetve a JOBB-LE iránygombokat, akkor nem passzol, nem vált játékost, és nem lő rá.
  • Rudee
    #26227
    A játékosváltás már régóta külön gombon van, mint a sima passz. A kettőt egyre nem tudod beállítani.
  • Hegi90
    #26226
    ehhh... sajnos ígyis ugyanolyan szar :S
  • Lacee86
    #26225
    #25886
  • Hegi90
    #26224
    valaki aki billentyűzetről játszik, a régi hagyományos vezérlésekkel, nem akarja, leshotolni, hogy neki hogy van beállítva? :S légyszi