36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • SLICK
    #26303
    ja és ha nem gond azt is elárulod, hogy mit hogyan raktál fel? Nem akarok megint abba a hibába esni mint a múltkor, hogy elbasszam vele a gamet...
    Előre is THX
  • SLICK
    #26302
    elárulod milyen patcheket tettél fel? Kegyetlenül jól néz ki a játék így!
  • BBeno2
    #26301
    köszi. remélem jó lesz. még valszeg még ma választ adok hogy műxik-e.
  • Rudee
    #26300
    A dat_spa.big a kommentár. De nem tudom, hogy kell-e hozzá másik file a spa.db-n kívül.
  • Atti12
    #26299
    kihúzott mezt betudnád linkelni? :)
  • BBeno2
    #26298
    ez hivatalos patch ? mi a neve? vagy csak a 1.3 as HD grass patch??
  • BBeno2
    #26297
    miket kell kimásolnom egy feltelepített nyugat európai FIFÁból hogy spanyol kommentárom legyen?? mert akor haverom fifájából kiműsolnám a kommentárt és ami kell hozzá.
  • Rudee
    #26296
    Sajnos semmi se tökéletes.
    De most úgyis beindulnak a patchkészítők és el leszünk látva jobbnál-jobb cuccokkal.
  • báttyó02
    #26295
    néhány peccs,ai update után mostmár játszható a játék
    EA-nek meg gratulálok hogy minden évben a megjelenés után pár héttel lesz csak játszható a szarjuk,köszönet érte a moddereknek
    néhány kép












  • Rudee
    #26294
    Mexikóit kiszedik az amerikai kiadásból, aztán annyi.
    Európában van angol-francia-olasz-holland-német nyelvű. Van északi kiadás, meg van a közép-európai (amibe a magyar is van).
  • Dean Winchester
    #26293
    ha jön vmi újabb akkor belinkeled? Mert nekem pl fogalmam sem volt,hogy lehet akár mexikói kommentárt is beszerzni :)

    ugye ha én felrakok pl.egy német kommentárt és akivel játsznai akarok annak nincs fent akkor menni fog az online game ugye? (mert kb ez olyan mintha ő az angol nyelvet inditja el én meg csehet :D
  • Dean Winchester
    #26292
    de tényleg ezeket hogyan készítik?:D mert saját szurkolók tuti nem ...
    na mind1 :)
  • Rudee
    #26291
    Még nem próbáltam őket. De nem a magyart használom, enyémbe ezek a nyelvek vannak: angol, spanyol, mexikói, brazil-portugál, sima mezei portugál, svéd.
    Német tavaly is jó volt, azt lehet kipróbálom majd. Meg a hollandra vagyok kíváncsi még.
  • Dean Winchester
    #26290
    ja régen ez müködött amikor nem volt magyar kommmentár ,csak nemtudtam,hogy magyar kommentárral is ez mükszik!
    na köszi majd megpróbálom (előtte persze csinálok egy mentést,nehogy bibi legyen)

    kommentátorokhoz!

    te ezeket próbáltad ? vagy ezek közül egyet?
  • Rudee
    #26289
    Nekem van spanyolom, de a feltöltésem szar. Így a 330 mega hetek alatt menne csak fel. De biztos fel fogják rakni hamarosan, mert van már pár féle, ami elérhető.

    Olasz
    Holland
    Francia
    Német
  • Rudee
    #26288
    Az a baj, hogy ez stadiontól is függ.
    Lehet, hogy még jobban zoomolva egy BayArena-ban jó látsz mindent, de közben a San Siro-ban meg már a lelátó mögül nézed a meccset.
  • Rudee
    #26287
    Elvileg úgy, hogy a hun.db-t átnevezed eng.db-re (data/cmn/fe). Indításkor meg az angol nyelvet választod.

    Még ugyan nem próbáltam, de állítólag működik. Legalábbis külföldi fórumon pont tegnap írták.
  • BBeno2
    #26286
    ezt én is szeretném megtudni ugyanis hányok a magyar kommentártól és szívesen beraknék a magyar felirat mellé egy spanyol kommentárt ( megköszönném ha valaki tudna feltölteni , mert a kelet-európai FIFAban nincs spanyol nyelv) mert az sokkal jobb lenne. köszi.
  • BBeno2
    #26285
    szélső értékeket megtudhatom?

    szal mennyi a legmagasabb érték és mennyi a legalacsonyabb??
  • Dean Winchester
    #26284
    hali
    egy olyat kérdeznék,hogy van a fifám!
    ugye magyar nyelvet választom akkor magyar kommentár és magyar szöveg van!
    nos ha angolt választom akkor angol kommentár de angol szöveg!
    hogy lehet megoldani,hogy a szöveg az magyarul legyen?(manadzser mód miatt kérdem,mert nem akarom vég magyarul tolni és hát jó lenne angollal is játszani és a meccs végén meg biztos lesz olyan mikor nem értem a kérdést és nem akarok ez miatt negatív emberke lenni a vezetőség szemében)
  • BBeno2
    #26283
    .hello.aki akar direkt IP-n játszani jöjjön alábbi hamachi szobákba:

    1.hálózat: FIFA 10 ONLINE

    pw: fifa10

    2.hálózat: FIFA10 HUNGARY

    pw: fifa10
  • limperatore
    #26282
    vkinek van kedve most hamachin nyomni? írjon privit ty
  • JUVEfun
    #26281
    A data/gui/asset/kits vagy/és/banners -t hova másolom pontosan ?????????
  • JUVEfun
    #26280
    Az a gond, hogy volt benne olyan fájl amit nem tudtam felülírni mivel hasonlót sem találtam a data mappában se máshol !!!!!!!
  • JUVEfun
    #26279
    Köszi,de már túl vagyok rajta !
  • Rudee
    #26278
    Adatbázist is változtatta, biztos azzal volt baj.
  • Breki33
    #26277
    minek?

    elég szerintem az elmentett zdatakat visszamásolni
    tök hülyeség újratelepíteni
  • DeerHunter01
    #26276
    amúgy a közönséget normálisra soha a büdös életbe nem fogják megcsinálni?
    olyan rossz már ezeket a gif-eket nézni :DD
  • JUVEfun
    #26275
    Biztos én vagyok a hülye , de ezzel haza vágtam a fifámat ! Telepíthetem újra............
  • nagyi87
    #26274
    ez engem is érdekelne, lehetne csinálni:D
  • kovacs111
    #26273
    Nálami is szarakodik a hamachi, szerintem tul van terhelve vagy ne tom.
  • decoy
    #26272
    cs.én szerintem a fifa 10 ben a be a pro(mikor egy embert irányítasz) jó ötlet csak igen faszul van emgcsinálva:D
    1.kéred a labdát,csapattársad 10 méterrel mellérugja,te vagy a hibás,kapod a minuszt
    2.kéred a labdát,jön feléd a labda,de valamelyik csapattársad elédfut,őkapja meg alabdát nem te pedig te kérted,kapod a minuszt.
    3.visszafutsz középpályáig emrt ellenfél támad(nyíl mutatja hol érdemes lenned)utána meg hirtelen fordul a kocka és mi támadunk,elöl kéne lenned de nyíl azt mutatta középen legyél.kapod a minuszt
    4. a kapus képtelen úgy kirúgni a labdát hogy az csapatodhoz kerüljön ráadásul nem is erőlködik.olyan ellenfélnek rúgja ahol 10 méteres körzetben nem áll csapattár.
    5.azok a szenyó csapattársak egymásnak kurva ritkán passzolnak ,csak viszik a labdát,az ellenfél meg folyamatos passzai miatt alig lehet elvenni a labdát.(de legalább ha már viszik a labdát akkor igyekezhetnének azt jól csinálni mert első ellenfél aki szembejön vagy belerúgja vagy elveszi tőle.)
  • Dean Winchester
    #26271
    ja lehetne...
    (mondjuk sok embert láttam már aki kérdezte) Kéne aki megcsinálja..
  • nagyi87
    #26270
    hi!
    ásnak is szarakszik a hamachi gépezete?
  • Lcapitant
    #26269
    nincs fifa10 sg bajnokság?
  • Japep
    #26268

    Köszi, megvan... :D
  • Rudee
    #26267
    A kiugratás az, amit ha megnyomsz, akkor az egyik játékosod beindul.
  • Rudee
    #26266
    Te is Őket, ezerszer le lett írva, hogy fejezd be. Remélem bannolnak vagy 4 életre.
  • kuzco007
    #26265
    FH meg szopjon le:D
  • kuzco007
    #26264
    ELKÉSZÜLT A MÁSODIK PATCHEM!

    Ebben az alábbi dolgok kaptak helyet: Mestalla stadion, Millenium stadion, néhány javítás a menedzser módban, illetve egy-két nyelvi javítás is. Ezenfelül a magyar válogatott pedig új grafikákat kapott (mezek, zászlók, reklámtáblák és GUI-k). A telepítés: a kicsomagolás után a data nevű mappát be kell másolni és felül írni a FIFA 10 jelenlegi data mappáját.