FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23665
Megkérdezhetném, egérrel hogyan lehet magasat lõni?😊

kaposi1
#23664
Pü ment!!<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Atti12
#23663
belelehet ám jönni 😊

#23662
legjobb amikor tölt a gém addig te szabadon focizhatsz és amikor bejön a stadion húúúú 😊

#23661
Én most egérrel próbálom, de eléggé bonyolult😄

Mike at home
#23660
10 gomb van, amibõl egyik váltó, plusz 2 analóg kar, nem nyomkodhatom összevissza 😄

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#23659
😄 Csak nyomkodd össze-vissza.

Mike at home
#23658
megnéztem a cseleket
ejha!
de mire kitalálom, hogy merre is huzogassam a jobb analóg kart, rég nincs a játékosnál a labda 😞

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#23657
Köszi szépen, igy már mûködik egérrel😊
Mostmár csak annyi gondom van, hogy nem tudok magasan kapura lõni egérrel😄

BBeno2
#23656
az a problémám , hogy manager módban az elsõ év után mikor szerzõdést hosszabbítatnák velem akkor megállt a játék. lefagy. mindig. a ticket price patch-re gyanakszom lehet emiatt???

amugy:
aki akar bari meccseket játszani Hamachi-n:

szoba: ONLINE-GAMES

pw: fifa

HALA REAL MADRID!!! The BEST: SCHUMI. NEXT LEGEND: VETTEL.

kaposi1
#23655
Helló!

Mikor kiválasztod a csapatokat,és jön az a kép hogy mivel akarsz irányítani ott van három lehetõség.
Billentyümozgás/Billentyü/Egérmozgás

Válaszd az egérmozgást!!!!!!
Elindítod a meccset,Nálad van a labda Lenyomod a görgõt mozgatod összevissza az egeret, és csinálja a különféle cseleket.
A többire magadtol is rá fogsz jönni.

Legalább is nálam így müxik,de én csak kipróbáltam.



Breki!
Próbáltam segíteni nekik is.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#23654
Gyerekek árulja már el valaki , ha billentyûzettel nyomom , hogy tudom a csatárt kiugratni ?
ls2008 Dani
#23653
Hy all h kell telepítweni a fifa09-et??xD nem értek hozzá😄útmutató?pls!

Chelsea Fan.

#23652
Hello!
Nemtudom akkor mi lehet az egérrel...
Más fórumon ovlastam azt, hogy ujra kell tenni az egeret, de annak szerintem nincs semmi értelme. Szerintetek?

#23651
Hello az lenne a kérdésem, hogy ami a GY.I.K-ba van billentyûbeállitásokal, hogy kell belsõvel rugni, és, hogy lehet a kapust elõrehozzni szögletnél?

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Breki33
#23650
#23639
komolyan
Atti12
#23638
epic fail <#szomoru1>

RoR zsozso
#23637
-.-"

Ez fájt...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

#23636
mi ennek a modnak a neve?
kaposi1
#23635
Igen,mûködik.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#23634
Mindegy. Sikerült😄
Egyébként egérrel nektek mûködik?

dragon11
#23633
Aha, megmaradt ugyan az mint a Fifa 08-ba..😊

BaziJoe
#23631
Köszi akkor ami bevan linkelve a GY.I.K-ba az mihez jó???

Alaplap:ROG STRIX X470-F GAMING, Proci:AMD Ryzen 2700X Memória:16Gb 3400-as Gskill Videókártya: Saphire Vega 56.

Breki33
#23630
RoR zsozso
#23629
A lövõcselre rájöttem véletlen 😄
passz+lövés gomb

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#23628
Erre én is kíváncsi lennék,aki billen megy az nem is cselezhet??

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

BaziJoe
#23627
Én is a cselek felõl érdeklõdnék mert ami a videokban van az nálam nem müködik,vagy csak én vagyok béna???pedig logitech Chillstream padom van.

Alaplap:ROG STRIX X470-F GAMING, Proci:AMD Ryzen 2700X Memória:16Gb 3400-as Gskill Videókártya: Saphire Vega 56.

dragon11
#23626
Hja, a GYIK-ba valóban benne van, de ott linkelt videó gamepados én pedig billel nyomom!

köszi a helpet. lövõcsel stb kéne.

dragon11
#23625
Melyik a trükkar és hogy tudok cselezni?😄

RoR zsozso
#23624
Helyezett:emberváltó gomb+lövés gomb
Erõs lövés:hosszan nyomod a lövés gmbot
Átívelés:hosszú passz gombal

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

BaziJoe
#23623
És ezeknek a végrehajtását pontosan holtudnám megnézni???

Alaplap:ROG STRIX X470-F GAMING, Proci:AMD Ryzen 2700X Memória:16Gb 3400-as Gskill Videókártya: Saphire Vega 56.

RoR zsozso
#23622
Balra lövés,jobbra lövés,középre lövés 😛

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Breki33
#23621
helyezett lövés, erõs lövés , balra lövés P átívelés stb.

BaziJoe
#23620
Sziasztok a cseleket azt megtaláltam de például a kapura lövésbõl csak eggy létezik vagy van több féle is????

Alaplap:ROG STRIX X470-F GAMING, Proci:AMD Ryzen 2700X Memória:16Gb 3400-as Gskill Videókártya: Saphire Vega 56.

#23619
A bíró aki a lelátóról szalad dirigálni címû bug😄
Ki a nézõk közül...
...majd át a reklámtáblán egyenesen a pályára
<#taps><#zavart1>
Amúgy tettszik a játék nekem nagyon.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Breki33
#23618
De így reklámozták és biztos ígyis van itt nem a mozdulat végrehajtásával van gond az korrekt csak ilyen lábtartásra a labda az említett videóban látot módon fog pattanni.
szucsy89
#23617
kapcsold be a beállításoknál...szvsz 2perc után unalmas
Blekk Síp
#23616
De a cseleket nem ilyan mozgásérzékelõs bizbaszokkal csinálták meg?

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

RoR zsozso
#23615
A Mókás Hangeffektek mit csinál??
Én megvettem de nem hallok semmit.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Breki33
#23614
Amúgy hogy témánál maradjunk a Ronaldinho Skills FIFA 2008 videóban is látható, hogy mikor a reklámfilben ezzel a lábtartással emeli fel merre pattan

De biztos õse tud focizni <#nevetes2>

Breki33
#23613
Hát szerintem te még bölcsiba jártál mikor én már nagypályán fociztam.
Talán Máté Csabi neve mond valamit

Ez fizikailag lehetetlen akár hogy is magyarázod ezzel a lábtartással
jobb oldalt emeled át max aztán megkerülõs csel ami szintén szép de ehhez semmi köze.

labdás edzéseken annó nagyon sokat gyakoroltuk.
examinee
#23612
Amugy ezen nemtudom hol láttok talpalást, mert marhára nem a talpával találja el hanem a cipõ szélével, mint már leirtam.... aztán lehet én látok rosszul...

examinee
#23611
Látom ti nem nagyon fociztok. Ez egy tök egyszerû mozdulat, amikoris a külsö része a lábadnak illetve a cipõ kialakítása miatt a labdát magad elé tudod tenni mert pont a kát kiálló résznél éri a labda a cipõt. A cipõ azon része kemény és a széle van ott, igy egy hirtelenebb felfelé ható mozdulattal feltudod igy emelni. Ha folyamatban nézed a videot, ugy lehet látni, kép alapján tényleg elgondolkodtató.
Mivel teljesen nem tudom kiforditani a lábam igy simán fejem felé tudom igy venne a labdát ha ugy jön. Csak probáljátok meg a mozdulatot, elvileg tovább nem nagyon fordul a láb😄 -(hacsaknam jogáztok vagy baletteztek)😊

#23610
tiszta bugos ez a szar game!

a kapufa környéke!
oldalhállót lövök és úgye benyúlik a labda és beadja a gólt utánna meg átmegy a hállon és leesik bent a kapuban !
akkor kapufa! felsõlész felpattan fél méterre egy bivaly erõs lövésnél!
utánna visszaesik a kapufára és átmegy rajta!

most ez az eto talpalás szar a hitboxa!
Atti12
#23609
ez nekem is feltünt, de ha jobban belegondolsz lehetséges végülis, mert a talpával találja el amin ugye stoplik vannak. Bár tényleg fura 😄

Breki33
#23608
Elég érdekesen erõszakolja meg a valódi fizikát
a program szerint ha így rúgja meg felfelé pattan méghozzá a lábtartással teljesen ellentétes irányban. <#falbav><#taps>

Istencsászár
#23607

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Mike at home
#23606
ja értem 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

zorrobomber
#23605
hi all.
bill+egeres irányításnál nem nagyon tudok rájönni hogy hogyan tudok NEM laposat kapura lõni? Akárhony kattintgatom a jobb gombot mindig laposan lövi.