36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • wednes
    #35653
    Legendary-n billentyűvel?

    Fúú minden elismerésem, akkor neked nem lehet gond ha megpróbálod kitanulni a taktikusat bill-en.
  • Lacee86
    #35652
    Nekem is jobban tetszik már. Most 2x8 percekkel játszom. Elég hosszú egy meccs, de legalább tudok gólokat lőni. Tegnap pl. 5-1-re megvertem a Sampdoriát a Juvéval. :) A védekezésem nem az igazi még, de a támadás egyre jobban megy. Egyelőre csak félprofin maradtam, aztán majd ha már nagyon megy, akkor feljebb teszem. Kis grafikai javítás nem ártana rá majd amúgy, mert a pálya kicsit gagyinak tűnik.
  • contraste
    #35651
    Hát igen, majd, ha lesz több időm megpróbálom. Viszont egyre jobban megy a góllövés, Legendary-n játszom, 8 percces félidőkkel, sikerült vernem 5-1 a city-t:) viszont 3 szor a szerencsén múlt, h nem kaptam gólt. Na meg ez az ajtó-ablak helyzetben a kapus miket véd hihetetlen.
  • kjhun
    #35650
    Kint van, a virágboltban az FM14
  • wednes
    #35649
    Billentyűzettel nem lehet könnyű...

    Kell hozzá ugye a társ hívása gomb, azt nyomva kell tartani, aztán a saját játékosunk is fedező "üzemmódba" van hátrébb ahol lezárja a réseket. Van mikor 3 gombot + irányokat kell egyszerre tartani és gyorsan váltogatni. Mert amint látjuk, hogy passzol az ellenfél már fel is engedjük a társ segítését és egy másikra váltunk. Vagy ha az irányított játékos van előnyösebb helyzetbe az startol rá a labdásra.
  • contraste
    #35648
    Igen nekem is tetszik az elv, csak nekem valahogy nem megy a kivitelezése billentyűzettel.
  • wednes
    #35647
    Én szeretem a taktikus védekezést, úgy ki lehet védekezni az erős ellenfelet is ha jól csinálja az ember. Pláne ebben az új részben, ahol már az egész csapat is védekezhet. Jobban megy a területvédés.

    Már a FIFA 12 óta része a játéknak és én azóta azt használom.

    Úgy érdemes használni, míg a segítséggel feltartod az ellenfél labdás játékosát a saját játékosoddal meg a réseket próbálod betömni, illetve próbálod zavarni az előre passz lehetőségét, egy idő után csak hátra tudja játszani a labdát. Nem a direkt labdaelvétel a cél ezért a szereléssel óvatosan. Ilyen "húzd meg ereszd" meg játék.

  • contraste
    #35646
    Amúgy ti használjátok az újfajta védekezést, ami asszem tavalyi óta van? Én eddig nem, mert bill-el nem jöttem rá, hogyan érdemes használni.
  • contraste
    #35645
    Én is ezeket tapasztalom, meg azt, hogy egy meccsen szinte tiszta helyzetben 4-5 lövésem megy kapufára... A szélekről beadni és emelt előre passzokkal/kiugratással többre lehet menni, mint a 13-ban, ugye ott inkább a tiki-taka jött be.
  • wednes
    #35644
    Az igazság, hogy én sem rúgok többet. :-)
    Igaz én világklasszison próbálkozom 10 perces félidőkkel. Hát több lehetősége van a gépnek az biztos, de én nem akarom lejjebb venni, mert ki tudom védekezni a gépet. Most már csak a támadásokhoz kéne felnőni nekem is.

    Próbálkozz labdatartással. A sok egyérintős passzal nem mindig lehet előbbre jutni. Illetve kényszerítőkkel, kiugratásokkal, vissza passzokkal.
    A széleken most könnyebb szerintem támadni mint a 13-ba. A fejesek is sokszor bemennek (talán ezt még el is túlozták).
  • Lacee86
    #35643
    Hm, hát eddig 6 perces félidőkkel toltam pár meccset. 1 gólt tudok rúgni átlagban, van h egyet sem... Elvétve 2-t, 2-nél meg még sosem sikerült többet. Talán megpróbálok hosszabb meccseket játszani. De néha még olyan 100 %-os ziccereket is kihagyat velem, h még... És csak félprofiról beszélünk. Na mind1, azért még próbálkozom, hátha belejövök.
  • wednes
    #35642
    Igen. Mondjuk úgy vettem észre hátrálni nem tud. Megvárja még odaér a labda.
    Persze erősen függ, milyen beállításokkal játszik az ember. Ha a passzok automaták, akkor kicsit statikusabb a játék, hiszen minden passz oda megy ahol van a játékos. Akkor meg minek is mozogja ki. :)
  • rooney8
    #35641
    Mikor passzolunk egy jatekosnak akkor is eleg csak siman a labda fele mozogni, el fog indulni. Ha nem csinalsz semmit, akkor teny, hogy nem megy a labda ele, de sztem ez egyertelmu :)
  • wednes
    #35640
    Jah, igen.
    Egyébként, ha meg nem akarod, hogy álljon mint a cövek akkor nyomni kell a 2 alsó ravaszt és akkor lehet irányítani a játékost. Ilyenkor totál arra megy amerre toljuk. Csak ilyenkor arra kell figyelni, hogy nem a labdával foglalkozik, tehát nem veszi át ha elgurul mellette. Azelőtt még el kell engedi a 2 ravaszt.
  • wednes
    #35639
    Világklasszison most vertem a Barcát 2:1-re a Dortmunddal. :)

    Annyi a titka, hogy más felfogásban kell játszani, mint eddig. Szerintem meg sokkal jobb lett így a játék. A labdatartást másképpen kell használni mint eddig, mert erősen befékezi a játékost. Ezért érezheted lassúnak, holott nem az.

    Sokkal jobban lehet védekezni, mert végre az egész csapat kiveszi belőle a részét, nem olyan szelős mint a 13.

    Az igaz, hogy 4 perces félidőkkel nem lehet már 3-4 gólt lőni.
  • Lacee86
    #35638
    Nekem megmondom őszintén csalódás ez az új Fifa. Ezzel a realisztikusságra törekvéssel annyira elrontották, hogy hihetetlen. A játékosok irtó lassúak, a mozgásuk lanyha, ha egy ember felé passzolom a labdát, ahelyett, hogy a labda felé menne, áll, mint a bálám szamara; a beadás, kirúgás elvétve megy saját emberhez; a gépi ellenfél ellenben mindenben ügyesebb. És csak félpofi szintről beszélünk... Azelőtt félprofi volt a bemelegítő szint. De így sztem a játék élvezhetőségét tették tönkre. Aki kihívást akart, eddig is megkaphatta, ha világklasszis vagy legendás szintre állította a játékot. El se merem képzelni, milyen lehetnek ebben ezek a szintek. :/
  • kcsbubi
    #35637
    TILOS a Warez
  • vizoo
    #35636
    Ez tévedés :) Ugyanis nekem eredeti fifám van, mégis futottam már bele ebbe a hibába. Egyszer csak nem ad több sárgát, hanem bármilyen lapos szabálytalanság pirosat ér. :) Időnként megoldja egy állás újratöltés, máskor nem... :)
  • Breki33
    #35635
    #35580
  • Blanco308
    #35634
    csá emberek...van egy olyan problémám hogy az update telepítése és a crack-elés előtt ugyebár le kell venni az írásvédettséget a játék mappáikról...a probléma annyi hogy hiába próbálom mindig írásvédett marad....ötletek??
  • ptom77
    #35633
    "Észleltük hogy keretfájlod nem kompatibilis ellenfeledével..."

    Online bajnokságok módban a fenti üzenet miatt sok csapattal nem tudok játszani. Mit lehet ezzel kezdeni? Hol lehet kikapcsolni hogy ne töltse be automatikusan az online keretfájlokat? Vagy hol lehet törölni?
    Segítsetek légyszi!
  • lacinkacinka
    #35632
    #35617

    Erre a problémára tud esetleg valaki, valamilyen megoldást?
  • Sanyicucu
    #35631
    karrier módban hogyan lehet játékost venni?
  • HRC Dodi
    #35626
    Nekem egyik probléma se jelentkezik, úgy mint nálad, vagy egyeseknél.

    @realcamp

    Márpedig valahogy le kell szedned az egész FIFA 14 mappáról az írásvédettséget, máshogy nem fog települni rendesen az Update 1, ergo, rossz lesz a játék...
  • Lacee86
    #35625
    Lekopogom, ez most jó, bár apróbb hibák vannak: pl. villog az eredményjelző néha, ez nemtom másnál is előfordult-e, ill. a gólöröm animációkon kicsit villog a játékos körül, mint ha vmi aura lenne. :) De ez már a legkevesebb. Most játszogatok vele, aztán ha igazán megtetszik, lehet, h meg is veszem.
  • realcamp
    #35624
    igen írásvédett az egész mappa,de sehogy se birom róla leszedni..
  • Humesz
    #35623
    írásvédettség
  • Lacee86
    #35622
    Igen, már észrevettem, köszönöm. :)
  • realcamp
    #35621
    Nekem el se indul,hiába a V4-es crack meg az update..fifa 14 működése leállt..valami tipp esetleg?
  • HRC Dodi
    #35620
    Lassan MR.Warez leszek... Félre értés ne essen, nem kötelező ugyan igaz, de szívesen segítek, csak olvassatok vissza is! :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151744729&no=35569
  • kiserik
    #35619
    Igen, ez a törés miatt van, de már orvosolva van.
  • Lacee86
    #35618
    Srácok, ez, h minden szarért pirosat ad, ez is csak a virágbolti verzió sajátja? :/ Elkezdtem egy idényt, de 3 piros után inkább kiléptem, játszhatatlan...
  • lacinkacinka
    #35617
    Üdv mindenki! Olyan problémám van, hogy a fifa 13-hoz van egy Rx3 Master nevű program, amivel cipőket, mezeket lehet a játékba telepíteni. A problémám az, hogy a program egy darabig működött, most pedig egyszer csak kiírja, hogy az "Rx3 Master működése leállt". Eddig jó volt, most nem tudom, mitől romlott el?! Próbáltam már kompatibilitást állítani, rendszergazdaként futtatni, de semmi! Valaki segítsen kérem! Köszönöm előre is!
  • rooney8
    #35616
    DZ?
  • Gerdzso
    #35615
    Köszi! Amúgy közben megvettem már egy kontroller együtt, nagyon tetszik, csak még szoknom kell a kontroller használatát, meg azt hogy állandóan a kapusba rúgom a labdát :(
  • Humesz
    #35614
    Hogyne lenne? Nyomtam vagy 1 órát gond nélkül, se piros, se rázkódás, se lesbug, se időjárás bug, semmi. DZ, SKID mind jó.
  • cvetok
    #35613
    köszi ;)
  • HRC Dodi
    #35612
  • Lacee86
    #35611
    Nem igen van még ilyen, azt írják. :/ Ez a kameraimbolygás nem igen oldódott még meg, bár én speciel tegnap egy 2x6 perces meccset végig bírtam játszani úgy, h nem jött elő. :)
  • cvetok
    #35610
    egy működő virágboltos verziót melyik torrent oldalról tudnék leszedni? ncore-on még nincs fent