36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • mooo
    #35693
    ITT van még egy nagyon jó guide!
  • Galy
    #35692
    vásárlás előtt játékosfigyelés, akkor kapsz plusz infót (mint a való életben:)
  • kjhun
    #35691
    Kint, a V5-ös crack.
  • Gubo79
    #35690
    Arra rájött már valaki, hogy a Fifa14-ben a játékosvásárlásnál elő lehet-e varázsolni olyan plusz opciókat, ami a 13-ban alap volt: pl. a keresett játékos összértéke, vagy valamelyik paraméterének az értéke, max. átigazolási vagy fizetési érték stb. Mert ezek nagyon hiányoznak...
  • mooo
    #35689
    Nekem egyszer berakott 3! meccset egymásután pihenőnap nélkül...
  • SLICK
    #35688
    nem igaz nem bírják kijavítani azt a hibát, hogy menedzser módban, van hogy 1 nap a pihenő két meccs között, de van olyan is hogy egy bajnoki meccs után másnap egyből kupa meccs van... A januári hónapban dugig van meccsel pihenő idő alig van. Elég idegesítő hogy több éve ilyen előfordulhat...
  • Sanyicucu
    #35687
    a gamepadom jobb analóg karja nem működik játék közben.Kipróbáltam az xbox 360 emulátort is de semmi.van más megoldás a működésére?
  • Sanyicucu
    #35686
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/11/2/a1_2013_11_2_aauu88ams2_tn.jpg][/url]]][url=http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_11_2_aauu88ams2.jpg][img=http://www.kephost.com/thumb/2013/11/2/a1_2013_11_2_aauu88ams2_tn.jpg][/URL]
  • Sanyicucu
    #35685
  • Sanyicucu
    #35684
  • Breki33
    #35683
    nem, de ennek ott kell lennie ha telepítetted



  • Sanyicucu
    #35682
    köszi de így sincs sehol.

    FIFA14 + UPDATES (CRACKED) (ENG) [REPACK] ezt a fajta verziót töltöttem le és lehet ez a baj.
    másik verziót tudsz ajánlani?
    FIFA.14-ULTIMIATE.EDITION-SC ez a változat nekem nem indult el.
  • Breki33
    #35681
    Ez tavalyik kép, de ugye értelemszerűen

    Registry-Fix
    Type in Windows-Start-Menu: regedit.
    You will see 1 tool regedit.exe -> start it.
    Now go to this directory:
    HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREEA SportsFIFA 14
    Rightclick in the right field and select new -> String Value
    Type the following name: Install Dir
    The value is your FIFA path.
    Here you can see a screenshot:
  • Sanyicucu
    #35680
    nekem sajnos ott nincs olyan amin a linkelt képed mutat.
  • Breki33
    #35679
    regeditben át kell írni az adott kulcsot
  • Sanyicucu
    #35678
    ez így nem világos annyira.kicsit bővebben leírnád,hogy mit kell csinálni és hogyan?
  • Breki33
    #35677
    #34309
  • Sanyicucu
    #35676
    FHL-BH-Editor hibaüzenettel kilép.valami megoldás van rá?
  • mooo
    #35675
    Nem tudom,hogy hivatalos oldal-e,vagy hogy bármit is változtat-e a szavazás,de hátha...
    fifa15-leagues-vote
  • Lacee86
    #35674
    Igen? Huh, na erre még eddig nem is gondoltam... Megpróbálom, köszi. :)
  • contraste
    #35673
    numpad
  • DKV24
    #35672
    Sziasztok! Valaki privátban leírná hogy honnan lehet az "ejnyebejnye"
    verziót letölteni!
  • Lacee86
    #35671
    Abban tud vki tanácsot adni, h bill.-tel hogy a francba lehet 11-est védeni? :/
  • IXEMGabeo
    #35670
    végén már levettem olyan 68 körülire sőt a lövést lejjebb vettem 44-esre, mert túl nagy gólokat lőttem, de sok változás nem volt:)
  • kiserik
    #35669
    75-re? Az igen. Én amit most állítottam (de még teszt alatt van): futás és sprint 52-52, lövés gyorsaság 55 nekem és a gépnek is, kapusok 46 nekem és a gépnek is. Így most egészen jó, bár a futások még nem tökéletesek. Így világklasszison egész jól megy, Swansea-val első 4-be vagyok kis keretigazítás után.
  • matec1996
    #35668
    Hello valaki segítsen kérem. Azt szeretném kérdezni hogy mi a megoldás arra hogy amikor indítanám a játékot kiirja hogy a játék mükődése leállt??? Mit tegyek kérem segítsetek:)
  • contraste
    #35667
    Én is felhúztam 12 v 13 ban az elején, de aztán, ahogy javultam, vittem is le, de csak apránként. Bár én nem is a sprint speed-et, hanem inkább a passz gyorsaságát, erősségét, és az ellenfél kapusának tudását.
  • contraste
    #35666
    Na ezt most 2 perce rúgtam:

    Torres v Newcastle
  • Breki33
    #35665
  • IXEMGabeo
    #35664
    lehet egyébként ott a Fraps, mint felvevő program...ha a teljes verzióra vágysz dobj priviben egy mail címet és elküldöm ott a programot neked.

    Én a 13-mat csontra kijátszottam (warez) vagyis a karrier módot 6 szezont letoltam 5-öt az Odd Greenlanddel megnyertem mindent szinte és kurva sok gólt lőttem:) Igazából a csúszkák közül a saját gyorsulásomat felvettem 75-re így azért gyorsabb voltam az ellenfélnél jócskán...enélkül gólt is alig bírtam rúgni, ami ilyen jellegű játéknál nekem idegesítő
  • contraste
    #35663
    A füvet én is szívesen újraültetném:)

    Gabeo: Nemtudom, megpróbálok videót csinálni pár jellemző szituációról, passzjátkról. Tudtok adni vmi ilyen progihoz linket, amivel lehet felvenni? Pl Fifa 12 ben a tizi széléről bevágtál befelé és (nekem space-re volt állítva a helyezett lövés) space+D-vel szinte mindig becsavarta szépen a hosszúba a kapper mellett. 13 ban nekem a simán tizi környékéről erős nem helyezett (vmiért ugyanazzal a bill. beállítással 13 ban nem csavarta a labdát helyezettel el sem lőtte) lövésék jöttek be, na meg az üres kapura kijátszott helyzetek. Lehet fontos amúgy a felállás is, linkelek majd azt is.
    Simán a printscreennel lehet képet csinalni win7 en fifaból?
  • palinho96
    #35662
    Hali!
    Megint én, megint a Fűvel.
    No de nem azzal a fűvel, hanem azzal ami a játékban van.
    Vagyis épp az hogy nincs.
    Engem pl a Fifa 11 óta nagyon zavar, hogy 3D fű nincs. Nem látszik a visszajátszásokon kívül sehol..
    Van rá valami megoldás?
    Valami ".lua" vagy ".ini" file vagy valami "kódja" sora.. stb..
    Ha van rá valami megoldás érdekelne..
    A gépem elbírná, amit lehetett maxra húztam..
    (a gépemnek bírni kell:
    -i5
    -HD6870
    -DX11
    -4GB DDR3)
    Előre is köszi!
  • dragon11
    #35661
    hol tudok venni fifa 14 serialt ? :D originhez persze.
  • IXEMGabeo
    #35660
    akkor nincs mit tenni ügyes vagy

    11 óta számomra akármilyen rövid passzos játékot tolok nehéz gólt lőni..méfg félpro szinten is 5-ös félidőkkel...

    na mind1
  • contraste
    #35659
    Ja, és nem a védekezés elég szarul megy még, közel sem védekezek ki minden támadást, 1-2 gólt átlagosan kapok. a PL ben 4 ik helyen állok most így az elején 9 meccs után asszem, mert sokat döntetleneztem.
  • contraste
    #35658
    Játszhatunk egyet onlány:)

    Nem változtatok semmit amúgy. De az, h lőttem most 5-öt a citynek, ez volt az első nagy arányúm, úgy, h eddig kb 15 meccset játszottam a 14-el, de kezdek belejönni. 13-ban szintén legenden annyi gólt lőttem már amennyit nem szégyelltem, de ez nem engem magasztal, hanem ennyire kiismerhető a játék.
  • unrealnoise
    #35657
    Sziasztok!
    FUT-ot nyomom a 14-ben, aztán lesérült egy játékosom, és nem tudom milyen kártyát kell rá alkalmazni, írja, hogy 1 meccset hagy csak ki, de azt már lejátszottam és még mindig el van tiltva... Nem értem.

    Előre is köszi a tippet, ez az első alkalom, hogy FUT-tal is nyomom, és hát nem nagyon vágok ezek szerint még mindent..
  • IXEMGabeo
    #35656
    biztos felhúztad a gyorsulás csúszkát:))) nehezen hiszem el, hogy ennyi gólt berámolsz legenden és kivédekezel minden támadást...én csak azt húztam fel 75-re azt bármilyen szinten képes voltam gólt lőni viszont a FIFA 11 óta szinte lehetetlen volt a góllövés, mert még fél profin is jól védekezett a gép bármit csináltam
  • contraste
    #35655
    Az az érdekes, hogy, ha működik a tiki taka passzalgatásod és védekezni is tudsz, nem para legenden sem! Évek óta csak Legendaryn kezdem, így gyorsan bele lehet szokni, de az új fifáknál mindig, szopok 1-2 hétig.

    De amúgy én nem cselezek, nem csinálok végülis semmi extrát, egyszerűen tartom a labdát (60-40 szinte mindig) és megpróbálom kipasszolni az ellent. 14 ben amúgy sokszor úgy kapok gólt, h kapufát rúgnak és visszapattan hozzájuk vagy kapusomra...
  • contraste
    #35654
    A fű vállalhatatlanul néz ki valóban:D