FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szar Bayern, szar Bayern :)
mondanátok párat, amik tetszettek, beváltak?
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Szar Bayern, szar Bayern :)
\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)
Bár én most elvagyok a Japán bajnoksággal is, vagyis el leszek ha befejeztem a roster frissítést és végre feltehetem a már kiadott új bajnokságokat illetve csapatokat.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Szar Bayern, szar Bayern :)
Szar Bayern, szar Bayern :)
nyomsz közbe irányt? merre
csak azért kérdezem, mert egyzserüen nem jöttem rá, hogyen kellene csinálnom
07-ben meg tudtam csinálni, de ami ott mûködött, itt már nem
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
röviden ha jól emléxem van lövés és beadás segítés ha vkinek nem megy illetve én a gamepad stickjével adtam meg az irányt beadáskor így lett egész jó
illetve van amikor az L1-es passzal adtam be ha jól emléxem annó még gif-et is készítettem egy ilyenrõl
Majdnem álló helyzetbõl viszonylag könnyebb pontosan középre tenni a labdát. Ha úgy látom hogy a védõ lemaradt vagy még épp messze van, de be lehetne már adni, akkor L2-vel kicsit lelassítok és utánnna ívelem középre.
Sokszor sikerül a bent érkezõ játékos mögé tenni a labdát, de az se baj néha, mert ha van még felfutó középályás akkor az kapuval szemben már jó eséllyel lõhet.
Amúgy nehéz a 90 perc alatt is 2-3x ugyanúgy jól beadni, pont ez a jó benne.
Szar Bayern, szar Bayern :)
hogy csinálom, milyen gombkombinációval (vvagy másképpen) azt, amit a 07-ben tudtam:
1. támadás egy vonalban, szélen hozom fel a labdát, majd a 16-os eltt mondjuk úgy 5 méterre, 5+4 gombbal beivelem a középen lévõ csatár orra elé a labdát
2. a szélen szinte az alapvonalig viszem a labdát, majd 5+4, és a labda a középen lévõ csatárhoz száll, aki jó eséllyel látványos ollóval rúgja kapura (vagy fölé 😊
egyszerüen a 09-ben ezeket képtelen vagyok elérni
a széeln vitt labdáim, középre beadás helyett elszállnak elõre, kapusnak röpülnek a csatár helyett, vagy totál hátr szállnak a mezõnybe
ha a két szitut nem tudjátok elképzelni, akkor felveszem fraps-szel
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Szar Bayern, szar Bayern :)
Éjjel játszottam pár meccset és olyan lökdösõdések voltak egy-egy keményebb belépõ után, hogy csak néztem. Meccs végén kezet fognak meg minden. A patch fórumában azt olvastam a minap, hogy lesz még javítása is.
Alap játékban sokszor (szinte minden meccsen) elõfordul, hogy egy mellé ment lövés után kiírja hogy ki lõtt, de közbe mást mutat. Legutóbb ezt javították.
Szar Bayern, szar Bayern :)
ejha :o
ez már igen
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
www.bundas-fifaliga.gportal.hu --> VB, BL, LIGA I, SERIE A BAJNOKSÁGOK ZAJLANAK!
www.onlinefifa2009.mlap.hu --> PREMIER LEAGUE, PRIMERA DIVISION
AKI ÉRDEKEL VALAMELYIK BAJNOKSÁG JELENTKEZZEN!
Honnan tudjam, hogy Te mire ejházol? Sokan más miatt mondják ezt. Ejha milyen sz** és egyebek <#kacsint>#kacsint>
Egyébként én se láttam még sokszor ilyet, azért is raktam be ide. Szerintem a cinemítics patchtõl lehet talán, mert más reakciók is elõfordulnak, amik eddig nem voltak túl gyakoriak.
Szar Bayern, szar Bayern :)
ennyit nem lehet megérteni elsõre? el kell magyrázni? 😊
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
sosem láttam még a játékban ilyet
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Egy olcsóbb Dual Action vagy egy kicsit drágább Rumblepad 2 tökéletesen megfelelõ a Logitechtõl.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Aki USB-s billentyûzettel jáccik, és mûködik az 5 gomblenyomás egyszerre, az légyszi írjon egy pontos márkát, hogy mehessek boltba😊
Sajnos a 300 ezer forintos laptop nem bírkózik meg a feladattal...
Köszi!<#vigyor4>#vigyor4>
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Szar Bayern, szar Bayern :)
Szar Bayern, szar Bayern :)
úgy látszik lesz ezzel még gond...
bnõmék ugyanerrõl a lemezrõl telepítik és nem jó :/
kérek mástól asszem
Szar Bayern, szar Bayern :)