FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rudee
#23969
Az valóban jó, de van akinek nem mûködik rendesen. Sokan panaszkodtak, hogy akadozik tõle a játék.

Szar Bayern, szar Bayern :)

JUVEfun
#23968
Next Generation Graphics Patch

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Mike at home
#23967
milyen modokat érdemes feltenni?

mondanátok párat, amik tetszettek, beváltak?

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

fenegyerek1
#23966
BUÉK a készitõknek akik elhozzák nekünk! Legalább eme formában izgalmasabb a magyar foci!

#23965
grat😊 az tök jó

fenegyerek1
#23964
Tavaj is HSP-vel kezdtük az újévet!

Rudee
#23963
Az jó, remélem cmp-s lesz, hogy lehessen használni a többi patch-csel.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Atti12
#23962
Peterborough val 2 év alatt harmadosztályból elsõ osztályba és 2. vagyok a tabellán 😊

#23961
Beszéltem egy bennfentes haverral. Lesz HSP, türelem! Gyakorlatilag már kész, már az utolsó simításokat végzik.
#23960
Hajrá FIFA 09 14 pont elõnyöm van a LA Galaxyval😊 jó játék lett

Rudee
#23959
Lehet, hogy nem támogatott a gamepadod.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Sati84
#23958
Nekem is gamepad-kérdésem van: a 07-ben egyszerûen nem tudom beállítani hogy a jobb hátsó triggeren legyen a cselezés gomb (testcsel), mindig a bal elsõre teszi alapból, hiába állítom be. Miért lehet ez?

\"Meet me in Montauk...\" \"Előtted nyitva áll majd minden ajtó, mert ismered önmagad\" (Konfúciusz)

Rudee
#23957
Jó lenne valóban, de sajnos elég nagy a csend körülötte.
Bár én most elvagyok a Japán bajnoksággal is, vagyis el leszek ha befejeztem a roster frissítést és végre feltehetem a már kiadott új bajnokságokat illetve csapatokat.

Szar Bayern, szar Bayern :)

fenegyerek1
#23956
Lesz HSP09? Nagyon jó volna!!!

Rudee
#23955

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23954
A íveléssel adom be, és simán. Annyira nem láttam hasznosnak a kombókat ilyen helyzetben. Irányt adni kell neki, mert különben arra lövi amerre áll.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mike at home
#23953
és hogy iveled középre, meylik gombbal? vagy gomb kombinációval
nyomsz közbe irányt? merre


csak azért kérdezem, mert egyzserüen nem jöttem rá, hogyen kellene csinálnom

07-ben meg tudtam csinálni, de ami ott mûködött, itt már nem

[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Breki33
#23952
na elment amit ide írtam

röviden ha jól emléxem van lövés és beadás segítés ha vkinek nem megy illetve én a gamepad stickjével adtam meg az irányt beadáskor így lett egész jó

illetve van amikor az L1-es passzal adtam be ha jól emléxem annó még gif-et is készítettem egy ilyenrõl
Rudee
#23951
Én el tudom képzelni, eleinte nekem is így volt. Sõt, néha még ma is lecsúszik egy-egy beadás <#buck>
Majdnem álló helyzetbõl viszonylag könnyebb pontosan középre tenni a labdát. Ha úgy látom hogy a védõ lemaradt vagy még épp messze van, de be lehetne már adni, akkor L2-vel kicsit lelassítok és utánnna ívelem középre.
Sokszor sikerül a bent érkezõ játékos mögé tenni a labdát, de az se baj néha, mert ha van még felfutó középályás akkor az kapuval szemben már jó eséllyel lõhet.
Amúgy nehéz a 90 perc alatt is 2-3x ugyanúgy jól beadni, pont ez a jó benne.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mike at home
#23950
azokhoz lenne kérdésem, akik gamepaddel játszanak

hogy csinálom, milyen gombkombinációval (vvagy másképpen) azt, amit a 07-ben tudtam:

1. támadás egy vonalban, szélen hozom fel a labdát, majd a 16-os eltt mondjuk úgy 5 méterre, 5+4 gombbal beivelem a középen lévõ csatár orra elé a labdát
2. a szélen szinte az alapvonalig viszem a labdát, majd 5+4, és a labda a középen lévõ csatárhoz száll, aki jó eséllyel látványos ollóval rúgja kapura (vagy fölé 😊

egyszerüen a 09-ben ezeket képtelen vagyok elérni
a széeln vitt labdáim, középre beadás helyett elszállnak elõre, kapusnak röpülnek a csatár helyett, vagy totál hátr szállnak a mezõnybe

ha a két szitut nem tudjátok elképzelni, akkor felveszem fraps-szel

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Rudee
#23949
Látni lehet, de nem túl gyakran. Van 4-5 jelenet, ami folyamatosan ismétlõdik, a többi meg csak úgy van, hogy 50 mecsenként egyiket bedobja véletlenül.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Atti12
#23948
én láttam már alap fifában is :|

Rudee
#23947
Már nem sokáig <#buck>

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#23946
jaja ez a hiba engem is idegesít
Rudee
#23945
Benne van, csak nem látni gyakran. Sõt, alap FIFA-ba sokat szinte soha.
Éjjel játszottam pár meccset és olyan lökdösõdések voltak egy-egy keményebb belépõ után, hogy csak néztem. Meccs végén kezet fognak meg minden. A patch fórumában azt olvastam a minap, hogy lesz még javítása is.

Alap játékban sokszor (szinte minden meccsen) elõfordul, hogy egy mellé ment lövés után kiírja hogy ki lõtt, de közbe mást mutat. Legutóbb ezt javították.

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#23944
én se láttam még ilyet fifába sztem is valami patch lehet mert ilyet az alapba sose láttam pedig lejátszottam már pár meccset😊
Mike at home
#23943
ja nem, hanem poztiv volt
ejha :o
ez már igen

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#23942
Sziasztok!
www.bundas-fifaliga.gportal.hu --> VB, BL, LIGA I, SERIE A BAJNOKSÁGOK ZAJLANAK!

www.onlinefifa2009.mlap.hu --> PREMIER LEAGUE, PRIMERA DIVISION

AKI ÉRDEKEL VALAMELYIK BAJNOKSÁG JELENTKEZZEN!
Rudee
#23941
<#buck>

Honnan tudjam, hogy Te mire ejházol? Sokan más miatt mondják ezt. Ejha milyen sz** és egyebek <#kacsint>

Egyébként én se láttam még sokszor ilyet, azért is raktam be ide. Szerintem a cinemítics patchtõl lehet talán, mert más reakciók is elõfordulnak, amik eddig nem voltak túl gyakoriak.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mike at home
#23940
meg miaz hogy mi ejha
ennyit nem lehet megérteni elsõre? el kell magyrázni? 😊

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#23939
hát hogy fogja a fejét
sosem láttam még a játékban ilyet

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Rudee
#23938
Mi ejha?

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mike at home
#23937
ejha

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Rudee
#23936
PC.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mike at home
#23935
no igen, de pc vagy konzol?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#23934
Áh egy bajnokság éppen folyamatban van és nem szeretnék átszokni már😊 de azért köszi. Tényleg jó volna egy occsó USB-s billi<#vigyor4>
Rudee
#23933
Szerintem inkább vegyél gamepadot, nem kell 27 gombot nyomni egyszerre egy cselért.
Egy olcsóbb Dual Action vagy egy kicsit drágább Rumblepad 2 tökéletesen megfelelõ a Logitechtõl.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23932
Sziasztok!

Aki USB-s billentyûzettel jáccik, és mûködik az 5 gomblenyomás egyszerre, az légyszi írjon egy pontos márkát, hogy mehessek boltba😊
Sajnos a 300 ezer forintos laptop nem bírkózik meg a feladattal...

Köszi!<#vigyor4>
Rudee
#23931
09

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mike at home
#23930
melyik verzió?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

#23929
<#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>
Rudee
#23928
Rangers-Celtic derbi, Mizuno megnézte közelrõl a labdát <#vigyor>

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23927
Ez jónak ígérkezik. Január végén jön elvileg.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23926
az elsõ verzsön...a lemezzel van gebasz :I

Atti12
#23925
Mármint fel sem tudod telepíteni? Vagy csak a játék nem indul telepítés után? Mert ha utóbbi, akkor próbáld meg újra rakni. Ha elõbbi akkor valószínüleg a lemez a ludas :S

#23924
hm
úgy látszik lesz ezzel még gond...
bnõmék ugyanerrõl a lemezrõl telepítik és nem jó :/
kérek mástól asszem

Rudee
#23923
Azért kéne kép, hogy felrakjam ami nincsen meg.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23922
25 hiányzik amúgy

Rudee
#23921
Akkor ezt próbáld. Ha kész nem kell kicsomagolni, csak töröld a végérõl a zip kiterjesztést.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23920
Csinálj egy képet azokról, amik vannak, aztán megnézem mennyi hiányzik.

Szar Bayern, szar Bayern :)