FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
elõre is köszi a segítséget
Kész a #24007-ben szereplõ gameplayhez az új locale.ini, így már megy magyar verzióval is.
Végül pedig egy Raúl gól, Pepe Reina keze és a léc közt éppen elfért a labda

Szar Bayern, szar Bayern :)
Szar Bayern, szar Bayern :)
ALREADY IN V1
--------------
- Slow passing.
- Real transitions between defensive and attacking positions.
- Improved sense of time and distance: you'll feel for the first time that the pitch is big.
- Shots going really wide (not always just a few centimeters away from the post).
- Free kicks accuracy decreased to coherence values.
- Goalkeepers positioning and reactions boost.
- Tighter defending. CPU calls 2nd defenders.
- Increased CPU possesion.
- More fouls.
NEW IN V2
---------
- No more cheap CPU counter-attack tactics with little teamwork passing forwards, forwards,forwards, to the striker.
- Defensive midfielders actually defend (they were always late before).
- Defense gets tight near the box. Cpu steals a lot.
- Injuries decreased.
- New ball physics.
- Rain factor: heavy rain changes the pace of the game.
- Noticeable gap between great teams and mediocre teams.
- user.ini file suggested for match extension.
Magyar fifával valószinû megint nem megy, majd kipróbálom és kijavítom ha így van.
Szar Bayern, szar Bayern :)
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Szar Bayern, szar Bayern :)

Szar Bayern, szar Bayern :)
Amúgy Hala Madrid!
(Azóta vagyok Real drukker amióta gyûlölöm a Barcát, azaz 2006 BL döntõje óta. Ebbõl kitalálhattad h Arsenalos vagyok.)
Sûrgõs!!!
"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)
Meg igazából pont ezek a módosított ini-k teszik széppé a grafikákat. Önmagában egy-egy nagyobb felbontású vagy jobb minõségû textúra nem hoz túl nagy változást.
Szar Bayern, szar Bayern :)
"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)
Szar Bayern, szar Bayern :)
nem tudjátok véletlenül, hogy miért? miket módosít, ami miatt ezt csinálja?
"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)
az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...
Szar Bayern, szar Bayern :)
Azt nem tudom hirtelen hogy lehet teljesen lekapni, bár Õ szokott uninsallt is csinálni hozz.
Mindjárt felrakom a motion.big-et is, hátha jó lesz azzal.
Szar Bayern, szar Bayern :)
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
FIFA 09\Cinematics Patch 09\Original_Installer.bat-ot
Elméletileg ez is elég.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Tartalmaz egy adatbázist is, amiben néhány érték meg van változtatva, de az eredetivel is teljesen jól megy.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Az Outsider-félének a readmejében le van írva:
----- UNINSTALLATION -----
To reinstall original cinematics just run the uninstallation function in your Start menu, folder FifaMania.
Then, to delete all traces of the patch, simply uninstall it from the control panel.
NOTE: This patch is not online compatible and also the uninstallation could not be enough to let you play safely online. So, if you plan to use the same fifa for online, please backup FIFA09\data\cmn\be\motion.big before installing the patch. And then, of course, when you want to restore original cine, just uninstall the patch and restore original motion.big
Ott van amúgy a FIFA 09 könyvtáron belül a Cinematics Patch 09 mappába
Szar Bayern, szar Bayern :)
Az Outsider által készítettben sok újdonság van, pl #23945-ben leírtak.
Germoretto gameplay-ének readmeje:
PATCH FEATURES
(recommendation: best suited for 30-40 minutes games or more)
* REAL PACE
Matches will decelerate: slow passes, real transitions between defensive and attacking positions, real sense of time and distance: you'll feel for the first time that the pitch was big after all.
* LONG RANGE SHOOTING ACCURACY DECREASED
You'll see shots fly over the bar or going really wide (not always 1/2 cm away from the post) as often as you'd expect.
* FREE KICK ACCURACY DECREASED
Just don't expect a miracle. But on long range test (similar as the sprint test mentioned before) FK accuracy was decreased to coherence values.
* BETTER GOALKEEPERS
Positioning boost, reactions boost. Not just for the good ones, but based on a new stats range system that benefits every GK.
* TIGHTER DEFENDING
Slow passing tends to players receiving the ball with their markers close, leading to more steals by the cpu.
* MORE BALANCED POSSESION
Overall combo of adjustments enhances CPU possesion somehow. Obviously, don't expect a 50-50%, but maybe a -5% or -10% decrease, according to your style.
And a lot more little changes...
És most készül az új verzió, amihez egyik argentín fórumon több hozzászólást küldtek segítségként, ezeken dolgozik épp.
Szar Bayern, szar Bayern :)
MD vagy Outsider, mi a különbség?
a G Realistic milyen változásokat hoz?
[allstars™] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]
Popups Tool 09
Cinematics patch 09 (Outsider-féle verzió, nem MD)
G Realistic Gameplay (a config.dat-ot kelet-európai verzióhoz kicsit át kell szerkeszteni, hogy menjen, de megéri)
Sky Patch 09
GrassPatch Final_1 (Suomisoft-féle)
Van még bent pár új arc, Keegan-féle cipõk
Aztán végzek az új adatbázissal, akkor berakom az új ligákat (japán, ukrán, görög, ciprusi, maláj, orosz, stb)
Szar Bayern, szar Bayern :)


