FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24020
köszi a gyors választ, akkor ez a baj, nekem routerem van, mi a megoldás??
Rudee
#24019
Ilyen most, igaz sok dolgot még nem raktam be

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24018
IP alapján is megy, ha nem vagy router mögött.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24017
hello! segítséget szeretnék kérni, hogy tudok neten kereszetül egy barátommal játszani?? ha jol emlkékszem régen kellett hozzá egy progi?? vagy nem?? csak simán beírom az IP címet és megtaláljs???

elõre is köszi a segítséget
Rudee
#24016
Gif, nem jó minõségû png vagy jpg.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24015
??
Rudee
#24014
Nem, ez gif.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24013
Ez javított grafika???
Rudee
#24012
Madártávlatból egész jó a meccs, belátni a pályát rendesen

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24011
Nem tudom játszottatok e már a Fifa Online 2 játékkal http://fifaonline2.iahgames.com Nekem tettszik, hisz lehet benne offline-on is játszani meg online-on is. Lényeg az, hogy akit offline-on megszerzel játékost azt online-on is játszhat nem úgy mint a sima Fifáknál. Én csak pár napja akadtam rá erre a játékra és mindenkinek ajánlani tudom, hogy probálja ki, mivel még ingyenes.
#24010
Gomes egy nagy szar

Rudee
#24009
Kijött az új Creation Master 09 és Sound Master 09, mindkettõ elérhetõ itt.

Kész a #24007-ben szereplõ gameplayhez az új locale.ini, így már megy magyar verzióval is.

Végül pedig egy Raúl gól, Pepe Reina keze és a léc közt éppen elfért a labda

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24008
Stade Michel D'Ornano (SM Caen)
Villa Park (Aston Villa)

Mind2 stadion CM09-cel lehet telepíteni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24007
G realistic gameplay patch v2

ALREADY IN V1
--------------
- Slow passing.
- Real transitions between defensive and attacking positions.
- Improved sense of time and distance: you'll feel for the first time that the pitch is big.
- Shots going really wide (not always just a few centimeters away from the post).
- Free kicks accuracy decreased to coherence values.
- Goalkeepers positioning and reactions boost.
- Tighter defending. CPU calls 2nd defenders.
- Increased CPU possesion.
- More fouls.

NEW IN V2
---------
- No more cheap CPU counter-attack tactics with little teamwork passing forwards, forwards,forwards, to the striker.
- Defensive midfielders actually defend (they were always late before).
- Defense gets tight near the box. Cpu steals a lot.
- Injuries decreased.
- New ball physics.
- Rain factor: heavy rain changes the pace of the game.
- Noticeable gap between great teams and mediocre teams.
- user.ini file suggested for match extension.


Magyar fifával valószinû megint nem megy, majd kipróbálom és kijavítom ha így van.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Count Adyn
#24006
Úgy vagyok a bajnokságok hirdetésével, hogy amíg egy ember egy oldalt egyszer linkel addig tûröm, tovább nem😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Rudee
#24005
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nem biztos hogy jó ez a reklámozás.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Krisz018
#24003
Gyere és jelentkezz!! Sok csapat még szabad!!!

http://fifa-fanaticcs.gportal.hu/

Atti12
#24002
Boldog Új évet Itt is ! 😊

Most keltem nemrég 😄

Rudee
#24001
Az év elsõ komolyabb szabadrúgás-variációja után Gomes kitolta a lasztit

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24000
Valahogy gondoltam. 😄 Elég gyanús volt h a Barcával vagy... 😄
Amúgy Hala Madrid!

(Azóta vagyok Real drukker amióta gyûlölöm a Barcát, azaz 2006 BL döntõje óta. Ebbõl kitalálhattad h Arsenalos vagyok.)
Krisz018
#23999
Aki szeretne egy Fifa Gportalos oldal társ szerkesztõje lenni az pls írjon nekem!!!!

Sûrgõs!!!

Rudee
#23998
Készülõben egy nagy olasz patch is

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23997
Nem saját screen <#vigyor>

Szar Bayern, szar Bayern :)

#23996
remélem 4:0 nyertél😊

Rudee
#23995
Egész jó lesz ez a háló is



(remélem bejön a kép)

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mayorpapa
#23994
megnéztem az általad írt fájlokat, kicseréltem az eredetivel, és a probléma megoldódott. Most legalább nem szaggat...

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Rudee
#23993
Általában a cfg_pc_h.ini a legdurvább.
Meg igazából pont ezek a módosított ini-k teszik széppé a grafikákat. Önmagában egy-egy nagyobb felbontású vagy jobb minõségû textúra nem hoz túl nagy változást.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mayorpapa
#23992
köszi, majd akkor ezeket megnézem

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Atti12
#23991
Nem tudom nem próbáltam még azóta 😊 De remélem hogy igen 😄

Rudee
#23990
1-2 rejtett grafikai beállítást az "egekbe" lõ. Ha jól emléxem a sku.ini-t, a common.ini-t és a cfg_pc_h.ini-t módosították.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mayorpapa
#23989
nekem is többek között, eléggé szaggatott tõle a játék, pedig elõtte szárnyalt :-)
nem tudjátok véletlenül, hogy miért? miket módosít, ami miatt ezt csinálja?

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Rudee
#23988
Szívesen. Jó is lett?

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23987
Nekem is ment gond nélkül, de sokaknak problémát okozott.

Szar Bayern, szar Bayern :)

JUVEfun
#23986
Nekem tökéletesen mükszik és azért jó , mert nem kell hozzá CM ! /ami ugye nem megy a Vista 64 miatt/

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Atti12
#23985
Köszi szépen! 😊

Rudee
#23984
G gameplay
Az .ini-ket a fõkönyvtárba kell másolni, az ini.big-nek meg adott a helye.

Motion.big

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23983
Akkor a MD-féle van fent neked.
Azt nem tudom hirtelen hogy lehet teljesen lekapni, bár Õ szokott uninsallt is csinálni hozz.

Mindjárt felrakom a motion.big-et is, hátha jó lesz azzal.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23982
Mindjárt felrakom a módosítottat, amihez már nem kell nyúlni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Atti12
#23981
nekem konkrétan nincs ilyen mappa 😊 Readme se volt a cinematics patch mellett, csak egy exe fájl amivel tudom instalálni.

Mike at home
#23980
ez a linked döglött

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Rudee
#23979
Akkor próbáld meg elõször lefuttatni ezt:

FIFA 09\Cinematics Patch 09\Original_Installer.bat-ot

Elméletileg ez is elég.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23978
Egyébként a gameplay patchre visszatérve.

Tartalmaz egy adatbázist is, amiben néhány érték meg van változtatva, de az eredetivel is teljesen jól megy.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Atti12
#23977
Igen, csak az a gáz hogy perpill csak a játék van fent a gépemen, a lemez nincs meg :/

Rudee
#23976
Lemezen rajta van.

\data\cmn\be\motion.big

Szar Bayern, szar Bayern :)

Atti12
#23975
aha értem. köszi :S.

Valaki nem tudná nekem feltölteni ezt a motion.big fájlt?

Rudee
#23974
Attól nem megy, bizony.

Az Outsider-félének a readmejében le van írva:
----- UNINSTALLATION -----
To reinstall original cinematics just run the uninstallation function in your Start menu, folder FifaMania.
Then, to delete all traces of the patch, simply uninstall it from the control panel.

NOTE: This patch is not online compatible and also the uninstallation could not be enough to let you play safely online. So, if you plan to use the same fifa for online, please backup FIFA09\data\cmn\be\motion.big before installing the patch. And then, of course, when you want to restore original cine, just uninstall the patch and restore original motion.big

Ott van amúgy a FIFA 09 könyvtáron belül a Cinematics Patch 09 mappába

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#23973
A MonkeyDragon féle az a korábbi, ott ahogy észrevettem inkább csak a bevezetõ animációra tették a hangsújt. MD utánna abba is hagyta a kiegészítõk készítését, aztán most tér vissza.
Az Outsider által készítettben sok újdonság van, pl #23945-ben leírtak.

Germoretto gameplay-ének readmeje:

PATCH FEATURES
(recommendation: best suited for 30-40 minutes games or more)
* REAL PACE
Matches will decelerate: slow passes, real transitions between defensive and attacking positions, real sense of time and distance: you'll feel for the first time that the pitch was big after all.
* LONG RANGE SHOOTING ACCURACY DECREASED
You'll see shots fly over the bar or going really wide (not always 1/2 cm away from the post) as often as you'd expect.
* FREE KICK ACCURACY DECREASED
Just don't expect a miracle. But on long range test (similar as the sprint test mentioned before) FK accuracy was decreased to coherence values.
* BETTER GOALKEEPERS
Positioning boost, reactions boost. Not just for the good ones, but based on a new stats range system that benefits every GK.
* TIGHTER DEFENDING
Slow passing tends to players receiving the ball with their markers close, leading to more steals by the cpu.
* MORE BALANCED POSSESION
Overall combo of adjustments enhances CPU possesion somehow. Obviously, don't expect a 50-50%, but maybe a -5% or -10% decrease, according to your style.

And a lot more little changes...

És most készül az új verzió, amihez egyik argentín fórumon több hozzászólást küldtek segítségként, ezeken dolgozik épp.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Atti12
#23972
a cinematics patchet hogy tudnám leszedni? 😊 Mert uninstaláltam de ugyan úgy bentvan a játékban :S. És valószínüleg emiatt nem tudok multizni. :/

Mike at home
#23971
köszi

MD vagy Outsider, mi a különbség?
a G Realistic milyen változásokat hoz?

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Rudee
#23970
ÉN most ezeket használom:
Popups Tool 09
Cinematics patch 09 (Outsider-féle verzió, nem MD)
G Realistic Gameplay (a config.dat-ot kelet-európai verzióhoz kicsit át kell szerkeszteni, hogy menjen, de megéri)
Sky Patch 09
GrassPatch Final_1 (Suomisoft-féle)
Van még bent pár új arc, Keegan-féle cipõk

Aztán végzek az új adatbázissal, akkor berakom az új ligákat (japán, ukrán, görög, ciprusi, maláj, orosz, stb)

Szar Bayern, szar Bayern :)