FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Törölt felhasználó
#24071
Hi all valaki elárulná miért nem és hogyan kell ezt a drága játékot be-fel-meg peccselni hogy esetleg neten mûködjön ?? (FIFA 08)

Hálám egy darabig üldözni fogja!(még gólt is beengedek neki ha 1x valaha online leszek)

Rudee
#24070
Új hálók
Kép

Új menü- és töltõképernyõ
Kép

Remélem a képek bejönnek, ha nem, akkor itt lehet megnézni õket.

Szar Bayern, szar Bayern :)

kabel15
#24069
Játszik valaki fifa08 al PSP-n neten keresztül?
Össze mérném valakivel az erõmet.
Aki játszik az írjon nekem egy privát levelet <#awink>

BattleTag: kabel15#2672

Count Adyn
#24068
GYIK-ban levan irva az. is. 😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#24067
Köszönöm!
Azóta már csináltam vagy 4 videót.....már csak gif-et kellene alakítani belõle....csak hogy?
😄

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Rudee
#24066
Régen volt olyanom is, igen jó. Ráadásul támogatja minden, még majdnem a passziánsz is 😊

Szar Bayern, szar Bayern :)

hunbasser
#24065
hmm,a dual action már közelebb áll az általam elképzelt árhoz 😄 valószínüleg dual action lesz belõle

ReaL MaDRid x siempre

Rudee
#24064
Például Frapsszal. Utánna célszerû gif animációt csinálni belõle, nem mindegy hogy egy 1 megás kép vagy egy 15-20 megás videó lesz-e belõle.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24063
Milyen programmal lehet videót kivágni a játékból?
Lõttem egy gólt és fel szeretném tenni mert annyira frankó lövés lett!

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Szega87
#24062
mi a f***-omnak kell SFX be rakni a rar-t :/

Szega87
#24061
ha lenne ...

Rudee
#24060
Bosnian Patch 09 V.1

- Complete Premijer liga BiH
- 2. Liga BiH consisting of some clubs from 1 FBiH i 1 RS
- National team of Bosnia and Herzegowina
- Stadium Grbavica Sarajevo ( in the next version also Ko¹evo Sarajevo and maybe more)
- Great number of flags/fanbanners, minifaces and chants
- BiH intro video i BiH backgrounds
- Hajduk Split, Dinamo Zagreb, Crvena Zvezda, Partizan, Buduænost
Podgorica added to the Rest of World

Link

Szar Bayern, szar Bayern :)

fenegyerek1
#24059
Akkor jó! Köszi

Rudee
#24058
Én nem szedtem le, nézd meg egy readme-be biztos írják.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Szega87
#24057
kipróbáltam és müködik

Szega87
#24056
part2 csomagból a sok *.fsh fájlt hova kell rakni?

#24055
Amit az eredeti borító hátulján vagy a füzetecske hátulján írnak. 😄
Rudee
#24053
Passz. Külön nem írják, hogy változtatná a nyelvet. Legalábbis én nem találkoztam ilyennel.

Szar Bayern, szar Bayern :)

fenegyerek1
#24052
Career Expansion Pack 2009 v7.0 magyar fifával is müködik,vagy angol lesz tõle?

Rudee
#24051
Profil.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Barcelona009
#24050
Oké oké, de mi az, hogy személyiség?

#24049
Nah felig sikerult orvosolni a problemat hogy amikor megjelennenek a jatekosok akkor kivagott.Most az van hogy elkezdodik es 3mp-re ra vag ki.Vkinek hasonlo?
Rudee
#24048
▶ Career Expansion Pack 2009 v7.0

The first CEP version for FIFA 2009 released! Let's in detail what the CEP 7.0 for FIFA 2009 feature. As usual you'll find the greatest expansion available for FIFA regarding new leagues, tournaments, national teams and everything related, all the new leagues available for 2008 version have been converted to play with this year version of the game.

- 17.200 miniheads
- 4.010 new minikits with a new and uniform graphic style
- New UEFA Cup and Champion's League with preliminary stages in career mode (tournament mode available too)
- Huge work on players ratings and attribute
- First part of an extensive work on players physical appearance
- New Leagues and Tournaments :
(*) Albania Championship (1st div), Algeria Championnat National (1st div), Argentina Primera Dision (1st div), Argentina Segunda Div (2nd div), Austria Red-Zac Liga (2nd div), Azerbaijan league (1st div)
(*) Belarus Premier League (1st), Belgium 2e Klasse (2nd), Bolivia Liga (1st div), Bosnia Premier league (1st div), Brazil Carioca (regional league), Brazil Catarinense (regional league), Brazil Gaucho (regional league), Brazil Goiano (regional league), Brazil Mineiro (regional league), Brazil Paranaense (regional league), Brazil Paulista (regional league), Brazil Serie B (2nd div), Brazil Serie C, verde, amarelo, azul, branco (3rd div), Bulgary Grup A (1st div)
(*) Chile Primera Division (1st div), Colombia Copa Mustang (1st div), Colombia Primera B (2nd div), Croatia HNL Ozujsko (1st div), Cyprus 1st division (1st div)
(*) Denmark Viasat League (2nd div), Ecuador Serie A (1st div), Egypt Premier league (1st div), Estonia Meistriliiga (1st div) , Faroe Islands league (1st div), Finland Veikkausliiga (1st div)
(*) Georgia league (1st div), Germany 3. Bundesliga (3rd div), Germany Regionalliga best of (4thd div), Greece A Ethniki (1st div), Guatemala Liga Nacional (1st)
(*) Hong Kong HKFA (1st), Hungary Borsodi Liga (1st div), Iceland Premier League (1st div), Ireland Eircom Premier League (1st div), Israel Ligat Al (1st div), Italy Serie C1A and C1B (3rd div)
(*) Japan J-League (1st div), Lithuania A Lyga (1st div), Macedonia 1. Fudbalska Liga (1st div), Mexico Primera (2nd div)
(*) Netherlands Jupiler League (2nd div), New Zealand FL Champ. (1st div), Paraguay Division Profesional (1st div), Peru Primera Division (1st div), Portugal Liga de Honra (2nd div), Romania Divizia A (1st div), Russia Premier League (1st div)
(*) Saudi Arabian League (1st div), Scotland Bell's league (2nd div), Serbia Prva Liga (1st div), Slovakia SuperLiga (1st div) , Slovenia Si Mobil Liga (1st div), Sweden Superettan (2nd), Switzerland Challenge league (2nd div)
(*) Turkey Lig A (1st div), Ukraine Premier League (1st div), Uruguay Primera Division (1st div), Venezuela Primera Division (1st div), Welsh Premier (1st div)
(*) African Cup of Nations, Arabian Champion's League, Asian Champion's League (best of), Asian Cup of Nations
(*) Concacaf Champion's Cup (best of), Copa America, Copa Libertadores, Copa Sudamericana, Euro 2008 finale stage, Full Champions League, Full UEFA Cup, Gold Cup, Gulf Cup
(*) Rest of Europe teams (Intertoto, UEFA and CL teams), Royal League, Superliga Norteamericana, World Club Championship, World Cup 2010 qualifications and final stage.

(*) We strongly recommend you use FIFA 09 Backup Utility to backup some files before installing this patch.

Link

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24047
Az EA-s profilod kell neki, amivel pl itt is be tudsz jelentkezni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Barcelona009
#24046
Sziasztok! Az a gondom, hogy amikor online játszanék ugye be kell jelentkezni, akkor olyat kér, hogy személyiséged. Oda milyen személyiséget kell beírni? Légyszíves segítsen már valaki!

Rudee
#24045
A legjobb az olcsó kategóriából a Logitech Dual Action. Egy baj van vele, hogy kevés helyen van raktáron.
Utánna a már belinkelt Rumlepad 2 jön vezetékes formában, aztán ugyanebbõl a cordless (vezeték nélküli).

Ezek a legnépszerûbbek is, ráadásul mindet támogatja a legújabb játékok 95%-a.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24044
Tûzfal vagy router hiba.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24043
Én megszívtam a tök jó Speedlink-emmel... 07-el még tökéletesen mûködödött, de 08-al... Vennem kéne egy újat. Ha nyerek tippmixen most hétvégén akkor veszek is egybõl. 😊
JUVEfun
#24042
nekem ilyen és tökéletesen mükszik / 7000.-/
http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/gamepads/devices/292&cl=hu,hu

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

#24041
Nekem ilyen van:

http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/gamepads/devices/287&cl=HU,HU

Szûk 10 papír.

ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic

hunbasser
#24040
sziasztok!

melyik a legolcsóbb analógkaros gamepad,amelyik jobb analógj karja mûködik fifában is? valami saitek vagy olcsóbb logithech?

ReaL MaDRid x siempre

#24039
Sziasztok!

Kellene egy kis help fifa 07-hez! Amikor valakivel szeretnék neten játszani a középkezdést követõen egy 3-4 másodperc múlva szétkapcsol. Az eastern patc 2 + fifa 07 easteu hu patc van feltelepítve! Mi lehet a gond? kell még vmi petch?
Rudee
#24038
Bemutató képeket általában üres stadionról csinálják, nem is véletlenül.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24037
Ebbe a stadionba van még hely...😄

Rudee
#24036
EA guide
Taktika, támadás, védekezés, pontrúgások, büntetõk, cselek, stb

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24035
Szóval Ronaldinho

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24034
Lech Poznan stadion


Ronaldinho

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24033
Ja, meg ezzel a gameplay-jel még 20ról se találja el a kaput mindig egy 90-es se 😊

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24032
Menedzser módba nem játszom, így nem is igazolok.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24031
Valószinû a router lesz a gond. Így inkább Hamachi-n keresztül próbáljátok.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Atti12
#24030
van egy Gendtner nevû német játékos, ballábas középpályás és hihetetlen hogy rúg 😊 Tényleg átlépem a félpályát és lõhetek mert szinte biztos hogy kapura megy 😄. Pedig csak 77es. Érdemes beruházni rá. 😊

#24029
Hi

Az mitol lehet hogy epp jatszani keszulok vkivel 09-el de mielott megjelennenek a jatekosok kivag hibauzenettel ha jol emlekeszem olyas mivel hogy kapcsolat megszakadt.
Mindkettoknek tort verzio es semmi sincs felrakva plusszba es router mogul vagyunk.O mar tudott massal jatszani tehat en meg rajta kivul nem probaltam massal de valszeg nalam lehet a bibi csak kerdes mi.😊
szucsy89
#24028
😮 azigen
Rudee
#24027
Trofense-Benfica, Oscar Cardozo bomba



Ez a kép nem adja vissza, de kb 30-32 méterrõl vágta be <#vigyor0>

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#24026
Valdez fail<#idiota>
Rudee
#24025
Valdez gondolta majd lehúzza a szögletet, hát kicsit elszámolta magát. Ezzel lett Barcelona-Mallorca 1-2 <#nyes>

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24024
Gondolom az átigazolási idõszak végén.
Én is most csinálom, bár nem egyszerû. Mintha nem is haladnék. Sok játékos az augusztusi igazolásokhoz képest is rossz csapatba van. Felénél tartok kb.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24023
sziasztok arról tudunk már vmit h az ea-s emberek mikor fogják lefrissíteni a téli átigazolásokat?vagy majd az összeset egyszerre jan végén?mert pl a real már elintézte az átigazolásait de akkor most nem érdemes várnom h a napokban frissíti a játékban is?
#24022
köszönöm szépen a segítséget
Count Adyn
#24021
Wá Rudee-val pont egyszerre irtuk be, és dupla lett, egyiket kitöröltem és mind2 eltünt😄
Szóval: GYIK ban levan irva 2 lehetséges megoldás is, a Hamachi nevü program az egyszerûbb szerintem.

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"