FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JUVEfun
#24121
Hogy is mûködik ez pontosan ??????? 1,letölt 2,kicsomagol 3,exe. telepít.........és hogyan tovább ???? <#nemtudom>

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Rudee
#24120
Ezt már sokan várták:

Calendar Evo 09

1) Insert real calendar and fixtures in your manager mode
2) Add Champions League (with its calendar) to the first year with choice of the 7 missing teams
3) Add Uefa Cup (with its calendar) to the first year with choice of missing teams
4) From the second year to the last: fix eventually double teams that could appear in Champions and Uefa or two times in the same cup
5) Play manager mode with a second team

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24119
csá
Belépsz a FIFAba és ott játékmodok-->többszemélyes-->direktIP (felette van a gép neve oda beírsz valamit)-->ha beléptél ott van olyan hogy új oda kell beírni a haver nevét meg az IP-jét(én a Hamachisat szoktam)--> és ha ez kész jobb oldalt kéknek kell lennie a nevének-->ha te akarsz lenni a gazda neked arra kell menni hogy gazda a haverodnak meg kapcsolodás ha te akarsz kapcsolodni akkor meg fordítva!! remélem érthetõ voltam <#vigyor5>
kalama
#24118
Hali valaki leírná nekem részletesen hogyan tudok IP-vel játszani a FIFA 09-ben plz !

Rudee
#24117
Ez jó lesz.

Szar Bayern, szar Bayern :)

rooney8
#24116
És télleg 😄
Kurvanagy... szétröhögtem az agyamat 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Rudee
#24115

Szar Bayern, szar Bayern :)

JUVEfun
#24114
23758<#nevetes1>

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Rudee
#24113
Driver hiba.

Szar Bayern, szar Bayern :)

rooney8
#24112
Képt képt 😄😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#24111
Nem tom mi lehet a baj, de loááál. <#idiota> Kééééépet, légyszi! <#idiota>
InfoMester
#24110
Hy..

nekem ezek a gépigények megvannak és mégis a játékos felemelt kézzel játszik mármint a két keze felvan emelve mint a repülö lövés olyan mint a csocsóznál..de szaggatni nem szaggat..esetleg kicsit lassú..mi lehet a gond??

\"Ég a suli,ég, elne aludjék,ha akarsz több lángot látni,hozzál benzint még!\"

Rudee
#24109

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24108
csá
nekem olyan kérdésem lenne hogy létezik olyan patch a FIFA 08-hoz amibe benne vannak az átigazolásokmeg a mezek? összefoglalva olyan mint a FIFA 09 csak a 08-hoz!
mert emlékszem a 07-hez volt olyan ami a 08 féleséget varázsolta bele!!
remélem tudtok segíteni sürgõs és fontos lenne
köszi
Count Adyn
#24107
Sajna az MX kártyákat az se támogatja😞

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#24106
Ja bocs és nem a FIFA09-et kérdeztem hanem a FIFA08-at!!!!!
Azt tudom hogy a 09 nem megy de szerintem a 08-nak kéne menni, de lehet hogy csak frissíteni kell a drivert????
Count Adyn
#24105
readme:"*NVIDIA GeForce® MX sorozat nem támogatott." itt vége is a dolognak.

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#24104
nekem sokal gyengébb gépem volt karácsonyig és mégis ment mediumon meg 1024x768 és úgy is élvezhetõ volt
#24103
Minimum konfiguráció - FIFA 09 PC:
Operációs rendszer: Windows XP
Processzor: Pentium 4 2.4 Ghz
Memória: 1 GB
Grafika: 6600 Nvidia grafikus kártya (valójában 2.0 shader-t tudó már elég neki),
vagy ATI VGA Pixel Shader 3 támogatással. A támogatott káryták fel vannak
sorolva a játék readme-jében.
DirectX: DirectX 9.0c
Hang: DirectX kompatibilis
Merevlemez: 4 GB


Nem hinném, hogy azon a gépen futni fog a fifa 09...
#24102
Ilyen gépem van:pentium 4 nvidia geforce4 mx440 64mb videokari 765mb ram és 1.70GHZ!!
Amikor elakarom indítani a játékot csak fekete képernyõ jön ki és amikor benyomom a CTRL+ALT+Deletét akkor minden nagyobb lesz Pl:a mappák meg a képernyõ is összébb lett húzva!!
Tud valaki segíteni hogy ezen a gépen fog menni a játék és ha igen mit kéne beállítanom!!
Rudee
#24101
Offline biztosan megy, online nem próbáltam még.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Törölt felhasználó
#24100
Sziasztok

Kérdésem 08 Direkt IP tudunk-e egy csapatba lenni a haverral gép ellen ill. hogy mert alapból nem megy .Online részébe fõleg nem jöttem rá. ???
Rudee
#24099
Hát hogy egy képet se hagynak átlinkelni...
Nike labdacsomag amúgy

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24098

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24097
100000000 kössz
így már jóóóóóó
Rudee
#24096
Az a gameplay volt.
FIFA fõkönyvtárba van az user.ini, azt szerkeszd át így:

[/i][]
WINDOWED=0
HALF_SECONDS = 890
GAME_SPEED = 0
CAMERA_BIG_ZOOM_MODIFIER=0.5
CAMERA_BIG_HEIGHT_MODIFIER=0.5
PERFECT_GOALIE=1

VIDEO=0
SKIP_TITLE=1[/i]

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24095
csá
Rudee belinkeltél egy patchet (nem jut eszembe most a neve de utána nézek😄) és azóta a fifám nem fut teljes képernyõn
a tálca az mindig látszódik
segítsetek mert így baromira zavaró
kösz
Rudee
#24094
Beadásátát 😄

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24093
Sampdoria-Palermo
Padalino jobb oldali beadásátát Cassano bevágta



Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24092
Kép mégegyszer

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24091
▶ 28 Brazilian Stadiums
It adds 28 Principal Brazilian stadiums to FIFA 09. Included brazilan stadiums are : Fonte Nova, Parque Antartica, Aflitos, Morumbi, Pacaembu, Vila Belmiro, Maracana, Engenhao, Sao Januario, Ilha do Retiro, Arena da Baixada, Beira Rio, Caninde, Couto Pereira, Mineirao, Olimpico, Serra Dourada, Moises Lucarelli, Barradao, Orlando Scarpelli, Jaime Cintra, Alfredo Jaconi, Castelao, Boca do Jacare, Bezerrao, Vila Capanema, Aderbal Ramos, and Vasconcelos Machado.



Link @ FIFAKorea

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24090
Pont ettõl féltem...<#szomoru1>

Rudee
#24089
Ha felülírtad, akkor már visszahozni nem fogod.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24088
Sziasztok!

Létezik valamiféle savegame editor manager módhoz? véletlenül rásaveeltem, amikor nem kellett volna és az elõzõ mentett állást szeretném visszaállítani... <#wow1>

Rudee
#24087
Nekem szerencsére viszonylag sok van. Elõbb nyomtam egy holland-görög meccset, amin Heitinga épp hogy elpöckölte a labdát vmelyik görög csatár elõl de mivel lendületbõl jött így szépen hasra is esett 😊

Nem tudom, hogy Cinematics patchnek köszönhetõ-e, alap verzióval nem jáccottam sokat, így nem tudom hogy ot milyen gyakori.

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#24086
nekem sose volt semmi ilyen élethû megmozdulás😞
Rudee
#24085
Kirúgás utáni szitu a középkör környékérõl <#buck>

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24084
Sehol.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24083
Letöltöttem a fifa 08-at de amikor felakarom telepíteni azt írja ki hogy a Group4.cab cabinefájl sérült!!!Valaki tudja hogy ezt a fájlt hol lehet letölteni???KÖSZI!!
Törölt felhasználó
#24082
Mûködik köszönöm (a nasa oldalai is egyszerûbb)
Rudee
#24081
Onnan ha leszeded a magyar zászló alatt lévõket, akkor nem megy?

Szar Bayern, szar Bayern :)

Törölt felhasználó
#24080
Rudee
#24079
Ezekkel mennie kéne. Sorba felrakod mind a hármat aztán kész.
Esetleg nem full installal van fent, azért nem talál vmit.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Törölt felhasználó
#24078
http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/
Http/1.1 NS Internal Server Error 11
gyári frissitõs oldal
Törölt felhasználó
#24077
eredeti azért nem értem
Rudee
#24076
Anorthosis Famagusta Team Patch a FIFAVoetbal jóvoltából

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24075
Egy bohemio nevû tag készített pár stadiont:

Azul Stadium (Cruz Azul, Mexikó)
Stadium Tamaulipas (Tampico Madero, Mexikó 2. oszt.)
Seccion 24 Stadium (Salamanca, Mexikó 2. oszt.)
BHM Arena (kitalált)
Sergio León Chávez (Irapuato, MExikó 2. oszt.)
10 e Diciembre Stadium (Cruz Azul Hidalgo, Mexikó 2. oszt.)
Chivas Stadium (Guadalajara, Mexikó)

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24074
Mindenképp eredeti exe legyen a fõkönyvtárban, mikor felrakod a patchet. Bár itt mindenki eredetivel tolja, úgyhogy ez talán nem lehet gond 😊
Meg az se baj, ha a verziódhoz megfelelõvel próbálkozol.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24073
Nem lehet hogy másolt és zavarja õt a crack?

#24072
Eredeti?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu