36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #26703
    irtam rá megoldást

    az ENBSeries ini-t meg át lehet írni nekem speciel világosított a pes-en és az ea-s fórumban lévő mintákon is az van
  • Mayorpapa
    #26702
    ja-ja, már majdnem konzol szint :-)
    csak a szaggatásra kéne még valami megoldás! esetleg valamit lejjebb venni, de melyik fáljban és mit?
  • Rudee
    #26701
    Most olvasom, hogy a következő verzióban már világosabb lesz. Reméljük is, mert nagyot dob rajta ez a patch.
  • Rudee
    #26700
    A Honvéd van kész szinte teljesen, már csak az arcokat kell belőni, hogy valamennyire hasonlítsanak a játékosok. De már a Győr adatbázisa is 90% körül tart, talán 3 vagy 4 játékos kell. Oda viszont a mezek még nincsenek meg.

    Végülis igen, szinte bármely csapatot meg lehet csinálni.
  • Rudee
    #26699
    Magyar emaillel asszem nem tudsz regelni.
  • Rudee
    #26698
    Milyen az a mezjavító?
  • Rudee
    #26697
    Én is akartam kicsit világosítani rajta, írtam is Duongnak, hogy mi a teendő. Majd meglátjuk mit válaszol.
  • tobee
    #26696
    Sziasztok!
    Mért van az h online ellenem mindenki a világválogatottal van én meg nem tudom kiválasztani h azokkal legyek?????
  • Mayorpapa
    #26695
    próbáltem egyet, de az meg nagyon világos lett, egyébként a Doung féle legújabb patcben is ENBseries van, de érdekes módon az nem világosít, hanem sötétít a játékon, de nagyon :( plusz le is lassítja, mert ha azt kikapcsolom shift+F12-vel, megy rendesen
  • JUVEfun
    #26694
    sign up
  • Breki33
    #26693
    próbáld ki a game boostert

    sötétséghez ellen meg sok minden jó, de fifánál ENBSeries Mod
    az ea fórumán van sok kép és videó példákkal
  • Mayorpapa
    #26692
    Én is felraktam ezt az új Doung féle Fusion patc-et, s bár valóban sötét, de én használni akarom így. viszont így eléggé szaggat a játék, ha kikapcsolom shift+F12-vel akkor fut rendesen, de én szeretném így használni. Hiába rakom fel a patch MEDIUM vagy LOW verzióját, a szaggatás marad. Nem tudod hol és mit kellene megbuherálni, valamit lejjebb venni, hogy szépen, simán fusson a játék? Köszi előre is!
  • fecoka177
    #26691
    még annyi h hogyan kell regelni a fifakoreás oldalra mert nem akar összejönni?:S
  • fecoka177
    #26690
    köszi szépen:)
  • JUVEfun
    #26689
    ..vagy innen,: http://fifahungary.hu/
  • JUVEfun
    #26688
    Innen,: http://www.fifakorea.net/english/
  • fecoka177
    #26687
    honnan tudok letölteni szurkolójavitó patchet és mezjavítót?
  • Dean Winchester
    #26686
    melyik az újabb magyar klubb? baszki te aztán keményen űződ az ipart :D
    akkor egy bármilyen csapatot is megtudsz csinálni ugye?:D
  • El Brujo
    #26685
    madcatz xbox 360 kontroller jóformán irányíthatatlan a játék. menüben csak midnen második opciót enged kiválasztani. játék közben, hiába állítok be bármit is a gombok fele nem működik vagy nem azt csinálja ami be van állítva. van erre vmi megoldás?
  • Rudee
    #26684
    Ez az új Duong patch télleg jó sötét lett, de szerencsére ezt ki lehet kapcsolni és akkor tök jó minden.

    Közben kész lett Szerbia és lassan a Fradi után egy újabb magyar klub is rendben. Fradi mezeit is kicsit javítgattam, majd csinálok képeket.

  • Rudee
    #26683
    Nem váltás az, ez jött :)
  • JUVEfun
    #26682
    ...és mi ez a váltás Real-ról Manchester City-re ?
  • JUVEfun
    #26681
    Köszönöm ! /nekem így is tetszik /
  • Rudee
    #26680
    Szerbia is alakulóban:

  • Rudee
    #26679
    Klikk.

    Hosszú ujjú meznél kicsit el vannak csúszva a csíkok, majd javítom. Fradi mezt is korrigáltam, nemsoká felrakom azt is újra.
  • JUVEfun
    #26678
    Nagyon várom,mert a Hungary NT patch elcseszte a fifám !
  • Rudee
    #26677
    Majd feldobom vhova, csak még finomítok rajta kicsit. Meg megcsinálom az idegenbelit, bár az nem lesz nagy művelet.
  • mandras3
    #26676
    Sziasztok

    Légy profi módban melyik gombbal tudok szabadrúgást, szögletet tizenegyest a saját emberemmel rúgni?
  • JUVEfun
    #26675
    A magyar válogatott mezre gondolok ! Jó lett !
  • JUVEfun
    #26674
    Felrakod ? Tölthető ?
  • Dean Winchester
    #26673
    egyszer kérdeztem,hogy mikor felnyomtam az nb1 patchet és az nb2es csapttal kupat nyertem és nem indultam nemzetközi porondon ez miért nem lehetett! a válasz az volt,hogy a fifában alapból igy volt,hogy alacsonyabb osztályú csapat vhogy nem tud indulni nemzetközi porondon!
    A NTC -val megnyertem az FA kupát és indulok az EFA kupában :D szóval elvileg ezzel is javítottak!(vagy anno a patchet készítették el szarul)

    egyébként ujításként észrevettem,hogyha tél van akkor a játékosok kezén van kesztyű ha nyár akkor nincs :D
  • Golyo69
    #26672
    ezt sajna nemtom :D
  • Rudee
    #26671
    U21es meccs alatt összedobtam egy válogatott mezt is gyorsan.

  • Rudee
    #26670
    Elefántcsontpart válogatottja is alakul

  • Breki33
    #26669
    Ingyenesen letölthető a FIFA10 magyar honlapjáról a kézikönyv!

    Az Electronic Arts és a Prima Games úgy döntött, készít egy átfogó útmutatót a FIFA 10 játékhoz, mely bemutatja a játékban rejlő lehetőségeket. A mű elkészült és INGYENESEN letölthető!

    A kezdőtől a legnagyobb fociszakértőig mindenki találhat valami érdekeset, újdonságot a kézikönyvben:
    - Top klubok részletes statisztikai adatai, beleértve játékosok képességeit!
    - Haladó taktikai és stratégiai tanácsok, hogy legyőzd online és offline ellenfeleidet!
    - Cselezés, egyéni taktikák, formáció és még sok trükk elemzése!
    - Hasznos tippek egy győztes klub létrehozásához Manager Módban!
    - Tippek egyenesen a FIFA 10 fejlesztőktől!



    http://fifa.easports.com/huHU/news.action?id=Meg%C3%A9rkezett%20a%20FIFA10%20K%C3%A9zik%C3%B6nyv!
  • Dean Winchester
    #26668
    1.szezon
    FA kupa elődöntő



    megjegyzem profi nehézségen nyomom,mert gondoltam 1.évben jó ez gyakorlásnak :D
    eddig PL-es csaptot nem is kaptam a sorsolások folyamán, az elődőntőn a City-t kaptam :D Mejgyezm azt is,hogy 0-0 ná szabadrúgás ami a kapufat találta el , aztán persze,hogy kicsi felkurta az agyam a 0-2es állás :) de látjuk mi lett a vége xD öerg kapus a végén kijött a kapuból és eladta a labdát,azaz az oldalvonalig ment a labdáért de roszs helyre rugta igy csak az üres kapuba kellett rúgni a bőrt
  • Rudee
    #26667
    Az
  • JUVEfun
    #26666
    ..de sör mind a kettő ? !
  • Rudee
    #26665
    Soproni
  • JUVEfun
    #26664
    Ezt a figyelmességet , még a Borsodi liga logo is ott van a mezen !