36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Magic9
    #35733
    Sziasztok:)Fifa 14-ben van 1 mód,create player a neve.A gondom az,hogy ha játékost szeretnék szerkeszteni,1992-es korosztálytól fiatalabbat nem lehet,ez a max.ps2-ről van szó.Miért van ez?És hogy tudnék kreálni mondjuk egy 1996-os születésű játékost?
  • Magic9
    #35732
    :)
  • Balázs 17
    #35731
    Hali
    Hogy kell laposan lőni? Már idegesít, hogy 100%-os helyzeteket nem tudok belőni, mert mindig középmagasan rúgja a játékos, amit persze kapus lazán fog
    azt vettem észre a lapos labdák meg bemennek... csak nem tudom, hogy kell:D
  • Firerock
    #35730
    legutóbb is a 12-höz volt egy Euro Cup DLC
  • bakkerman
    #35729
    lesz world cup 14? valahol olvastam,hogy lesz
  • Solt
    #35728
    A lényeg, hogy működik... :)
  • arty
    #35727
    na, erre nem találtam lehetőséget (anno konzolon tényleg le lehetett szedni más nyelvet egy régebbi fifához, itt nyoma sincs hasonlónak)

    mindenesetre ez megoldotta (fifahungary-ról lejön az installer, ami a (4 db) magyar kommentár fájlt elhelyezi a fifa 13game könyvtárba, s immár választható a magyar kommentár is :)
  • Solt
    #35726
    Nincs most fent a gépemen, de nálam magyar volt a kommentár, tehát működnie kell...

    Ha jól rémlik, külön kell letölteni hozzá origin-ből, de ez nem 100%.
  • arty
    #35725
  • arty
    #35724
    nem tudja valaki, az origines fifa13-ban egyáltalán nem csalható sehogy elő a magyar kommentár?

    a feliratok magyarok, de a kommentár angol :/
  • vicktory
    #35723
    Sziasztok olyan problémám lenne hogy nem tudok sima bajnokságot el indítani vagy létrehozni.Mikor rá kattintok hogy új bajnokság indítása ki írja hogy be töltés és aztán ki lép.Eredeti a FIFA14 valaki valami ötlet?
  • Hunor1
    #35722
    hello. az ultimate team funkció virágboltival elérhető valahogy?
  • HRC Dodi
    #35721
  • Mayorpapa
    #35720
    a FIFA sorozat, ha a modderekre bíznák, 100X jobb és főleg SZEBB lenne. Ennyi a véleményem az EA munkájáról. A modderek szebb füvet, reklámtáblát, cipőt, mezt csinálnak mint az EA kedves munkatársainál, a nézők évek óta hulladék kategória. Nem igaz, hogy nem lehetne szebbre csinálni! Volt pl. olyan FIFA rész, amelybe füstöt (!!!!) csináltak a modderek, meg egész lelátós zászlót, managert a partvonal mellé, TV kamerást az oldalvonal mellé és még sorolhatnám. Az EA leszarja ezt a sorozatot (és nem csak ezt...lásd NFS brand)
  • Breki33
    #35719
  • Breki33
    #35718

  • wednes
    #35717
    Ez most miért nekem címzed? Vagy nálad a nincs sok változás = a szar dologgal?

    1. Egyáltalán nem mondtam, hogy szar, sőt ez az eddigi legjobb FIFA változat PC-n is. Ahhoz hasonlítottam, ahhoz képest, igen a mozdulatok összességében ugyan azok. Nem egy videót néztem már meg, mert ez érdekelt a legjobban. És le is írtam, hogy RÁNÉZÉSRE nincs jelentős változás EZEN a téren. Elég sokszor láttam ezt a FIFA mozgást.

    2. Aki meg tényleg szarozik, azt meg észre sem veszed, 3-al lejjebb..."ez a nextgen? Csodálatos nagy rakat szarnak tűnik..."

    Kezdem azt érezni te is inkább trollkodsz.
  • mgkp
    #35716
    Ki lehet próbálni és aztán véleményt formálni. Nem igazán hitelesek az ilyen kijelentések, hogy egy nagy szar, fos ha még nem is játszott vele az ember.
    A legelőször szembetűnő újítás a közönség, de játszva már minden feltűnik. Gördülékenyebb, fizikai is jobb, a játékosok mozgása pedig sokkal élethűbb (nem csak kb. 2-féle mozdulatsor van egy beadásra, hanem az adott körülmények között változik stb) persze ez nyilván annak tűnik fel, aki focizott is életében rendesen.
    Amúgy egyszer próbáltam ki, és nem is fogok venni se PS4-et, se Xbox One-t csak gondoltam leírom a tapasztalataim mert enyhén nevetségesek az ilyen megmondóemberek kommentjei.
  • wednes
    #35715
    A grafika jobb (főleg a körítésnél, nézők, háttér stb), de a mozgás, a játékosok mozdulatai a fizika, tök ugyan annak tűnik. Ránézésre semmi változás ezen a téren, pedig itt emlegették a legfőbb különbségeket.
  • sb1
    #35714

    Hát nem tom...játszottam pc-n, meg ps4-en is...a ps4-es csöppet "gördülékenyebb", a közönség meg ég-és föld a két verzió között.. mondom mindezt úgy, hogy elötte enyhén szólva sosem voltam konzol párti..de a ps4 nem csak a fifával győzött meg :)
  • [HUN]FaTaL
    #35713
    Amúgy én semmit nem látok ebben, ami PC-n ne lenne, új motor ide vagy oda.
  • Matte
    #35712
    ez a nextgen? Csodálatos nagy rakat szarnak tűnik...
  • sztrucsi7
    #35711
    Sziasztok.Ha valaki neten játszana,vegyen fel originbe.
    Origin nevem:19800707
  • [HUN]FaTaL
    #35710
    Moddingway vagy játék bug az, hogy a fél csapat válogatott meccsen van, amikor BL forduló jön? :D

    Ha az alapjáték is ilyen bugos az vicc :D
  • puskas84
    #35709
    Sziasztok,

    neten játtszanék fifa 14-et, ki az aki szokott, mert felvenném ismerősnek originbe és tudnánk játszani...?
  • Breki33
    #35708
  • Janika114
    #35707
    Hello. A 14es fifából kivették a játékos szerkesztése funkciót, vagy csak én nem találom? Köszi.
  • kjhun
    #35706
    Az egyik FIFA-nak lőttek.

    Véget ért a FIFA Manager franchise
  • Lacee86
    #35705
    Hali!
    Az miért van, h a Fifa14-ben bajnokság módban ha az utolsó előtti fordulót lejátszom, akkor utána nem engedi az uccsót, hanem kiírja, h bajnokság vége... Pedig csak 37 forduló ment le a 20 csapatos bajnokságban. :/
  • DKV24
    #35704
    Sajnos hiba lépett fel az Origin nincs telepítve. Amúgy nekem eza skidrowcrack-es van meg mindent meg csináltam nem megy. http://http://www.skidrowgames.net/fifa-14-ultimate-edition-multi14-full-unlocked.html
  • Breki33
    #35703
    fifaconfig.exe és a tulajdonságokban állítsd be a Win XP SP3 kompatibilitási módot

    egyébként kereső első találat

    http://answers.ea.com/t5/FIFA-14/Fifa14-PC-APPCRASH/td-p/1687659
  • DKV24
    #35702
    Fifa 14 appcrash! Mi a megoldás?
  • kiserik
    #35701
    Igen.
  • kabel15
    #35700
    Sziasztok!

    Ha veszek egy Xbox/PS3 joy-t PC hez akkor ugyan úgy tudok majd játszani mintha XBOX/PS3 am lenne? Haverokkal most játszottunk boxon és eléggé megfogott. Annó 07 el játszottam még bill en. De elég zavaró volt úgy nekem. Egyedül ez a játék érdekel most, de ezért nem szeretnék venni se boxot se PS-t. Szóval elég lenne csak egy joy?
  • Romanzidan
    #35699
    Üdv!
    Segítségre lenne szükségem!Kb 5 éve ugyanazokkal a beállításokkal játszom,ha billentyűzetet használok és most a 14-be az istenért nem tudom beállítani!!!Ezeket a beállításokat használtam :D

    s - passz
    d - lövés
    e - sprint
    w - indítás
    a - emelés
    Ha ezeket beállítom nem tudok a nyilakkal mozogni!Van valakinek ötlete?köszi
  • SLICK
    #35698
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    www.skidrowcrack.com
  • SLICK
    #35697
    Mielőtt elkezdenéd a meccset behozz egy menüt hogy csapat felállása, beállítások, meccsek eredményei stb. és az eredmény értesítést kell kikapcsolgatni...
  • DKV24
    #35696
    HOL LEHET LETÖLTENI NORMÁLISAN TORRENTEN A FIFA 14-ET?
  • OMfan
    #35695
    Üdv mindenkinek!
    A nagy Fifa 14 lázban, én még csak most szereztem be a 13-at, és tolok 1 manager karriert, de nagyon idegesít, hogy meccs közben más pályák eredményeit és eseményeit mondogatják be. Értem én, hogy mit akartak ezzel elérni, de elég idegesítő mikor percenként jön a "bejelentkezés" hogy hol volt piros lap, ki lőtt gólt stb.. Valaki nem tudja hogy lehetne ezt kikapcsolni?
    Előre is köszi
  • Humesz
    #35694
    Tudja valaki, hogy 13-ban hogy kell szabadrúgásból gólokat lőni, mit kell nyomni, milyen erősen stb... mert nekem minden vagy fölé száll vagy simán fogja a kapus. Légyszi priviben segítsen, aki tud, előre is nagyon köszönöm.