FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Yeltzin
#24222
"Team mentality" gomb. Hogy hova bindeled, az a te dolgod. Ez amúgy csak három lehetõséget jelent (semleges, offenzív, defenzív), amire te gondolsz, az a támadó és védekezõ stratégia lesz.

Van egy menüpont (tippek-trükkök talán) ami alatt mindent megtalálsz.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24221
Hello! nekem egy olyan kérdésem lenne hogy, hogyan lehet állítani a csapat mentalitását hogy támadjon, védekezzen stb...addig tudom míg elõjön az kis kõr és azon belül van 4 választási lehetõség...de hogy lehet ott választani hogy melyik legyen...milyen gombokkal, és hogy melyik-melyik?! <#rolleyes>
Japep
#24220

Köszi!
De ezzel csak mezeket lehet?
Mert most ami "fontosabb" lenne, az a menedzser arcképének kicserélése... 😄
Az igazi menedzser arcképével szeretném elkezdeni... 😄

CHELSEA FOOTBALL CLUB

Rudee
#24219
09 Kit Tool és PhotoShop

Szar Bayern, szar Bayern :)

Japep
#24218

Hello!
Még anno a FIFA08-ban használtam egy programot, amivel mezeket lehetett betenni a játékba (és menedzser-arcokat) meg egy olyat is, amivel mezeket lehetett szerkeszteni.

Ezek megvannak a FIFA09-hez is?
Mi a nevük?

Köszi elõre is! 😊

CHELSEA FOOTBALL CLUB

#24217
sziasztok!
Nekem olyan sötét a fifa09 most ujra feltettem de nem tudom miért ilyen sötét valahol lehet fényerõsséget állitani?please valaki!
Sziasztok!
Lcapitant
#24216
nekem van
vegyél fel msn-re:
[email protected]

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

#24215
Szevasztok! neten kinek van kedve játsznai 09 el?
Rudee
#24214
Támogatott gamepadok listáját megtalálod a support mappában.

Logitech® Dual Action™ Gamepad
Saturnba láttam 7 vagy 8 ezer körül a minap.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24213
Még hányszor kell beírni?

FIFA_09_USB_Controller_FIX
http://rapidshare.com/files/151301250/FIFA_09_USB_Controller_FIX.rar
#24212
Sziasztok! Fifa09ben nem engedi átállítani a gamepadom gombjait ez miért van? (Saitek P750em van) Új gamepad esetleg megoldaná a problémát? Vki tudna írni ide Fifa09el mûködõ gamepadot max 10e-ért . thx
#24211
A kovetkezõ (2010-es) fifárol van valami hir,vagy akarmi mar ?? Megkapjuk végre azt a fifát,amit a konzolosok is ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Yeltzin
#24210

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Yeltzin
#24209
Gólparádé az elmúlt hetek meccseirõl:

http://www.dailymotion.com/user/Yeltzin/video/x8xf0e_fifa09-goals-in-slow-motion_videogames

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Yeltzin
#24208
Na, úgy tûnik vmi programhiba lesz az oka. Az van, hogy a "Finesse Shot" kombinációja a "trigger run + shoot", ami alapból a billentyûzeten Q+D. Kipróbáltam, mûködik. Viszont a gamepaden nem. A "trigger run" az L1-re van bindelve, de meccs közben hiába nyomom, nem érzékeli.

Nem a gombbal van gond, mert mindkét kontrollerrel ezt csinálja, ráadásul a menüben még faszán mûxik is, ezzel cserélek formációt. Ha átbindelem másik gombra, akkor sem megy, vagyis a program egyszerûen magát az utasítást nem veszi be a gamepadrõl. Sajnos ugyanezzel a gombbal kéne állítani a védekezési stratégiát is, ami így szintén nem mûködik.

Remélem, lesz erre valami javítás, rá is nézek az EA fórumra, hátha már jelezték mások is.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24207
Sziasztok.
Valakinek volt már olyan (eredeti) játékkal hogy nem indult el?
Azt írja a a termék licencében található limit betelt.
<#szomoru1><#boxer><#violent>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Rudee
#24206
Fifa4fans.de-n volt német nyelvû leírás, nézd meg hátha még fent van.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#24205
Én is arra gyanakodtam, mert a "Pace control" tûnt ismerõsnek, ami nálam R2-n van, de hiába hagyom abba a sprintelést lövés elõtt és nyomok R2-t a lövésnél, nem fordul rá belsõvel.

Túrom a külföldi fórumokat, ha találok valamit, megosztom veletek.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#24204
Pedig biztos van. Az rémlik, hogy sprint nélkül kell nyomni vmelyiket. Alapból talán az R2 volt nekem Rumblepad 2-n állítgatás nélkül. Iram vezérlés vagy mi a neve.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#24203
Köszi, de több hete próbálkozok ezzel, gyakorlásban is lenyomtam már 1-2 órát, viszont egyszer sem sikerült a kívánt mozdulat. Biztos, hogy nem technikai oka van, a controller adatbázis problémát megoldottam a legelején, a játék minden gombot, tengelyt felismer.

Gondoltam, inkább megkérdezem itt, hátha ebben változott valami 07 óta.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#24202
Elsõ problémád lehet sok minden miatt. Akár driver, akár vmi beállítás oka is.
A lövések fajtáit gyakorlásba könnyen kipróbálhatod, ha az ellenfélnek csak a kapust rakod be. Van helyezett lövés, de hirtelen meg nem mondom melyiket kell nyomni hozzá. Talán a sétát, de nem 100%. Próbáld ki inkább, 2 perc alatt rájössz.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#24201
Senki nem tud ebben segíteni? (vagy kevesen olvassák a topikot)

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

PaintKiller
#24200
#24195

félidõben ne nyomjatok semmilyen billentyût, fõleg az ESC-t nem

Rudee
#24199
A gazdaságosban lesz.

Szar Bayern, szar Bayern :)

JUVEfun
#24198
melyikben ?????????????????????????,/ez korrekt ár megéri,hogy megemlítsd a nevét más részrõl ennyiért megvenném én is !/

az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...

Yeltzin
#24197
Köszi a tippeket! Közben kipróbáltam mindenféle sync beállítással, de sehogysem lett tökéletes. Fut szépen, frissítésnek megfelelõ frame rate-tel (75), viszont svenkelésnél, amikor mondjuk egy elõreküldött labdát követ a kép, kicsit dadogva jönnek a képkockák. Nem vészes, meg lehet szokni, csak PS2 után zavaró.

Viszont lenne egy másik fontos kérdésem. Gamepaddel irányítok (Speed Link SL-6535), már sikerült normálisan felismertetni a játékkal, úgyhogy minden gomb be is van bindelve, pont mint PS2-n FIFA07 alatt volt. A gond az, hogy a PC verzióban még sehogysem sikerült belsõvel helyezett lövést produkálnom. A PS2 verzióban a kontroller bal-alsó "ravasz" gombjával lehetett helyezni, a PC-s FIFA09-ben viszont ezzel a gombbal az emelt/nyesett lövés aktiválódik, és egyszerûen akármit nyomok, nem tudom rábírni a játékost a helyezett lövésre, mindenképpen izomból küldi el. Ellenem az AI már lõtt gólt belsõvel, úgyhogy tutira meg lehet csinálni, de nekem valahogy nem sikerült. Aki tudja, melyik a megfelelõ kontrol, segítsen!

Kösz!

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#24196
Szombattól az egyik áruházban 6990 huf lesz a FIFA 09, hátha van, aki 11 vagy 12 ezer helyett annyiért már megvenné.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24195
Sziasztok!
Mi lehet az oka annak, hogy haverommal ha játszok, mindig a félidõbe megszakad? Már vagy 20x próbáltuk, egyszer valahogy végigment,de a többi 19 esetben a félidõben szakad...bármilyen ötletet várok mert mi már kifogytunk az ötletekbõl.
#24194
Puskást + lehet venni a 09-be ?<#idiota>

Count Adyn
#24193

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#24192
köszi szépen😊

Rudee
#24191
Ja és ha átállítod, akkor a régi mentésnek lõttek.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24190
Soccergaming.tv fórumán találsz mezeket, azt meg be lehet tenni 100 féle képpen.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24189
Át, Creation Master 09cel.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24188
Vhogy esetleg át lehet állítani egy adott csapatnak a hazai stadionját?:S

gabikamionos
#24187
és a fifa 09-cet honan segitsetek

Kállai Gábor szeretek focizni traktort vezetni de mégjoban a gépezés

#24186
üdv...van olyan patch ami javítja a logókat és a mezeket pl. a serie b csapataiban az új superpatchen kívül? mer az mûködne csak épp, akivel elindulnék bajnokságba csapat, annak a stadionjába sosincs közönség<#eljen>:/

Rudee
#24185
Sehonnan, magyarul is megjelent.

Szar Bayern, szar Bayern :)

gabikamionos
#24184
csá honan tudom letölteni a fifa 09 magyarosítását

Kállai Gábor szeretek focizni traktort vezetni de mégjoban a gépezés

Pethy23
#24183
Fifa 09-be igazolásokat hogy lehet frissíteni?
#24182
Aki akar direct-IP-n a 08-al(sima alap játék) játszani az vegyen fel msn-re.Este 6 után mindíg gamelek este 11-ig de ha kell utána is.😊
msn:[email protected]

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#24181
sikerült köszi.

Lcapitant
#24180
ennél van egyszerûbb mmódszer is ketten játszotok!
belépsz a fia09-be - ott játékmódok-többszemélyes-direkt ip
az egyikúõtök lesz a gazda, annak csak hostolnia kell, a másik aki kapcsolódik annak meg be kell írni a gazda ip címét.
a gazda rámegy a "gazda" szóra, akkor a másik megy a kapcsolódásra.

szólj ha nem értesz vmit

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

#24179
Érdekesség!
Chelsea-val játszom a bajnokságot bent vagyok a BL-ben is.
Az egyik premier meccsen a kapussal kirohantam a 16-on kívûlre és becsúsott az ellenfélnek.Kiállították a kapusom a 85.percben.A mérkõzés alatt tudtam rakni egy játékost a kapus helyére ezzel még semmi gond nem volt.
A következõ meccs egy BL forduló lenne ahol is a kapusom eltiltás miatt nem játszhat viszont nincs csere kapusom mert eladtam.Mezõny játékost nem tudok betenni a kapus helyett.Mindig azt írja hogy nincs meg a 11 játékosom,ha továbbra kattintok akkor szimulál és elvesztem a meccset és ki is estem a BL-bõl.Utána már játszhatna a kapus.
Nincs valami lehetõség,hogy le tudjam játszani a BL meccset úgy hogy egy mezõnyjátékost kapusnak állítok?

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Rudee
#24178
Vagy cfg_pc_h.ini valahol a data könyvtáron belül. Asszem data/fe.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24177
Config.dat-ot csinál? Abba is vannak ini-k.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Mayorpapa
#24176
megtettem, de egyszerûen nincs benne ini fájl, nem értem, hova menti a beállításait, mert a data/cmn könyvtárba nem ...

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#24175
Fifa 09.

#24174
Hamachin játszanánk haverral csak egyszerüen nem látjuk a szervert akármelyikönk csinálja.

tûzfal nem blokkol minden rendben van elvileg.
egy hamachi verziónk van. Pingelés nem megy. nem érkezik tõle válasz (hamachin belül ha megpingelem)

ez lehet a gond, de mit csináljak?


most letöltöttem egy régebbi verziót az 1.0.1 est. megpróbáljuk ezzel majd mert olvastam hogy a legujabb hamachit még konfigurálni is kell, na mi azt nem tettük meg lehet azért se volt jó.

Rudee
#24173
Ha lehet, akkor rakd fel egy tök üres knyvtárba. Ott meg tudod keresni, hogy hol az ini.

Szar Bayern, szar Bayern :)