FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Van egy menüpont (tippek-trükkök talán) ami alatt mindent megtalálsz.
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Köszi!
De ezzel csak mezeket lehet?
Mert most ami "fontosabb" lenne, az a menedzser arcképének kicserélése... 😄
Az igazi menedzser arcképével szeretném elkezdeni... 😄
CHELSEA FOOTBALL CLUB
Hello!
Még anno a FIFA08-ban használtam egy programot, amivel mezeket lehetett betenni a játékba (és menedzser-arcokat) meg egy olyat is, amivel mezeket lehetett szerkeszteni.
Ezek megvannak a FIFA09-hez is?
Mi a nevük?
Köszi elõre is! 😊
CHELSEA FOOTBALL CLUB
Nekem olyan sötét a fifa09 most ujra feltettem de nem tudom miért ilyen sötét valahol lehet fényerõsséget állitani?please valaki!
Sziasztok!
AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!
Logitech® Dual Action™ Gamepad
Saturnba láttam 7 vagy 8 ezer körül a minap.
Szar Bayern, szar Bayern :)
FIFA_09_USB_Controller_FIX
http://rapidshare.com/files/151301250/FIFA_09_USB_Controller_FIX.rar
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
http://www.dailymotion.com/user/Yeltzin/video/x8xf0e_fifa09-goals-in-slow-motion_videogames
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Nem a gombbal van gond, mert mindkét kontrollerrel ezt csinálja, ráadásul a menüben még faszán mûxik is, ezzel cserélek formációt. Ha átbindelem másik gombra, akkor sem megy, vagyis a program egyszerûen magát az utasítást nem veszi be a gamepadrõl. Sajnos ugyanezzel a gombbal kéne állítani a védekezési stratégiát is, ami így szintén nem mûködik.
Remélem, lesz erre valami javítás, rá is nézek az EA fórumra, hátha már jelezték mások is.
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Valakinek volt már olyan (eredeti) játékkal hogy nem indult el?
Azt írja a a termék licencében található limit betelt.
<#szomoru1>#szomoru1><#boxer>#boxer><#violent>#violent>
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
Szar Bayern, szar Bayern :)
Túrom a külföldi fórumokat, ha találok valamit, megosztom veletek.
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Szar Bayern, szar Bayern :)
Gondoltam, inkább megkérdezem itt, hátha ebben változott valami 07 óta.
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
A lövések fajtáit gyakorlásba könnyen kipróbálhatod, ha az ellenfélnek csak a kapust rakod be. Van helyezett lövés, de hirtelen meg nem mondom melyiket kell nyomni hozzá. Talán a sétát, de nem 100%. Próbáld ki inkább, 2 perc alatt rájössz.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
az emberek 1%a élvezi azt amiért a maradék 99% megdolgozik...
Viszont lenne egy másik fontos kérdésem. Gamepaddel irányítok (Speed Link SL-6535), már sikerült normálisan felismertetni a játékkal, úgyhogy minden gomb be is van bindelve, pont mint PS2-n FIFA07 alatt volt. A gond az, hogy a PC verzióban még sehogysem sikerült belsõvel helyezett lövést produkálnom. A PS2 verzióban a kontroller bal-alsó "ravasz" gombjával lehetett helyezni, a PC-s FIFA09-ben viszont ezzel a gombbal az emelt/nyesett lövés aktiválódik, és egyszerûen akármit nyomok, nem tudom rábírni a játékost a helyezett lövésre, mindenképpen izomból küldi el. Ellenem az AI már lõtt gólt belsõvel, úgyhogy tutira meg lehet csinálni, de nekem valahogy nem sikerült. Aki tudja, melyik a megfelelõ kontrol, segítsen!
Kösz!
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Szar Bayern, szar Bayern :)
Mi lehet az oka annak, hogy haverommal ha játszok, mindig a félidõbe megszakad? Már vagy 20x próbáltuk, egyszer valahogy végigment,de a többi 19 esetben a félidõben szakad...bármilyen ötletet várok mert mi már kifogytunk az ötletekbõl.
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Szar Bayern, szar Bayern :)
Kállai Gábor szeretek focizni traktort vezetni de mégjoban a gépezés
Kállai Gábor szeretek focizni traktort vezetni de mégjoban a gépezés
msn:[email protected]
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
belépsz a fia09-be - ott játékmódok-többszemélyes-direkt ip
az egyikúõtök lesz a gazda, annak csak hostolnia kell, a másik aki kapcsolódik annak meg be kell írni a gazda ip címét.
a gazda rámegy a "gazda" szóra, akkor a másik megy a kapcsolódásra.
szólj ha nem értesz vmit
AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!
Chelsea-val játszom a bajnokságot bent vagyok a BL-ben is.
Az egyik premier meccsen a kapussal kirohantam a 16-on kívûlre és becsúsott az ellenfélnek.Kiállították a kapusom a 85.percben.A mérkõzés alatt tudtam rakni egy játékost a kapus helyére ezzel még semmi gond nem volt.
A következõ meccs egy BL forduló lenne ahol is a kapusom eltiltás miatt nem játszhat viszont nincs csere kapusom mert eladtam.Mezõny játékost nem tudok betenni a kapus helyett.Mindig azt írja hogy nincs meg a 11 játékosom,ha továbbra kattintok akkor szimulál és elvesztem a meccset és ki is estem a BL-bõl.Utána már játszhatna a kapus.
Nincs valami lehetõség,hogy le tudjam játszani a BL meccset úgy hogy egy mezõnyjátékost kapusnak állítok?
\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936
"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)
tûzfal nem blokkol minden rendben van elvileg.
egy hamachi verziónk van. Pingelés nem megy. nem érkezik tõle válasz (hamachin belül ha megpingelem)
ez lehet a gond, de mit csináljak?
most letöltöttem egy régebbi verziót az 1.0.1 est. megpróbáljuk ezzel majd mert olvastam hogy a legujabb hamachit még konfigurálni is kell, na mi azt nem tettük meg lehet azért se volt jó.