FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24272
Hellosz ip címen keresztül hogy kell játszani ? elõre is kösz
kuzco007
#24271
ennyi

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Nathan66
#24270
huh, de még mekkora😊

kuzco007
#24269
azért a 09 elég nagy elõrelépés volt😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

#24268
Igen tisztában vagyok vele csak gondoltam hogyha egy játékban 4 éven keresztül nincs innováció akkor nem kell hozzá új konfig. =)
Falconer
#24267
9600pro az már irtó elavult régi kártya, ne várj tõle többet.

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

kuzco007
#24266
ez így normálisnak számít

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

#24265
Sziasztok. Nem rég próbáltam ki a fifa 09-et egy ilyen géppel:
P IV. 2800ghz, 1gb ddr ram ati 9600 pro és nagyon akadt. Jó gondoltam akkor kiprobálom a 08-at abban is van "légy profi" mód és szerényebbek a követelmények. Legalacsonyabb grafikai beállítások mellett 10-30 fps-em van és képregényben focizni elég nehéz. Ez így normálisnak számít vagy valami probléma lehet?
rooney8
#24264
Nincs kedved lefordítani? 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Rudee
#24263
Kis infó a következõ FIFA-ról.

Szar Bayern, szar Bayern :)

kuzco007
#24262
ez mi?

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Rudee
#24261
Following on from the release of some PES news. EA have released some details on what we can expect from FIFA 10. The information is given to use by the the next-gen Gameplay Producer for FIFA 10, Santiago Jaramillo

This news comes courtesy of FIFASoccerBlog.com

Manager Mode: Many of you have suggested several
improvements for Manager Mode in FIFA 10. While we won’t be able to
address all of them this year, I can tell you that many of the issues
you mentioned will be solved for FIFA 10. We know that Manager Mode is
one the most important in the game, and as such it received a lot of
attention from the development team this year. This means having more
realistic results in sim matches (i.e. more realistic league table);
having a more compelling transfer system; improved atmosphere, player
growth, and many more. In the end, it is a matter of prioritizing and
have a plan that will continue to improve MM not just in FIFA 10, but
in all the FIFAs to come.

Flick Passes: We are constantly trying to improve our
passing system, and part of it is adding variety. Last year we
implemented swerve on through balls, so that skilled passers could play
more effective through balls. Flick passes are definitely part of the
game. What we have to ask ourselves is whether we want them to be
contextual (such as back heel passes in the game right now) or using
the R1 or RB modifier.

Ball Physics: We made changes to the ball physics last
year, and it became what I think is the most realistic ball behaviour
in-air that we have had. However, there were a few problems that we did
not have time to fix, such as the ball bouncing too fast after it hits
a player. We are working this year to polish this feature and fix
issues such as this.

Defensive Line Height: We always need to have a
balance between defending and attacking. At the moment, the attacking
team has an edge when it comes to ground and lofted through balls. I
think part of the problem is that the defensive line defends too high
at times, and that our lofted through balls are too accurate. We are
definitely aware of this issue and we hope that it will be much
improved for FIFA 10.

General Gameplay: As I mentioned before, there is only
so much we can do in one development cycle, so we won’t be able to
address all of the concerns at once. That said, in FIFA 10 we hope you
get a much better gameplay experience through improvements in all of
our areas: CPU AI, set pieces, physical play, defending, positioning,
goalkeeping, etc…

All a big vague at the moment but im sure more news will follow very soon

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24260
a FIFA 09-el kapcsoltaban lenne egy kérdésem:
a légy Profi idényben a ,eccs után mikor mutatja az elért TP-ket van egy koronajel. az mit jelent?
kuzco007
#24259
Hungarian Stadium Maker Team topik!

Hungarian Stadium Maker Team

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

szucsy89
#24258
a csapatösszhang az mit befolyásol? meg amikor megy a meccs a csapatok nevei mellett lévõ fehér csíknak(hol tele van hogy félig stb.) mi a jelentõsége?
#24257
Nekem simán fut vista 64 alatt! Lehet valami driver gond van!

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

#24256
Hi,1 kérdés:
vista/64 alatt nem fut a játék?
Elindítom majd fekete képernyõ fogad és nincs tovább.

★ 汤姆 李

#24255
Hello !

Bocsi hogy nem olvastam vissza , de már több mint fél éve leszedtem a 09 et a winyóról.Most újra kedvet kaptam rá, csak lenne néhány kérdésem az eddigi változásokról röviden.
1 : HSP, benne van-e a FRADI viszonylag friss kerete?(Lowton, Wedgebury,Morrison, Ashmore? Abdi..stb )Játszható-e az NB2 is?(korrekt címerekkel mezekkel )
2: Van-e tisztességes gameplay patch javítás hozzá?
Köszi ha válaszoltok
Yeltzin
#24254
<#szomoru1><#zavart2><#nemtudom>

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#24253
Nincs.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#24252
Nincs valami eszköz arra, hogy egy bajnokság összes adatát meg lehessen nézni? Pl. a lejátszott meccsek eredményeit, a sorsolásokat meg mindent, amit most nem lehet bajnokság módban.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Hegi90
#24251
Sziasztok!
Van egy olyan problémám, hogy amikor a csapatválasztásnál elérem az egyik kategóriát (már nem tudom, hogy melyiket, mert az unokatesómé a játék), akkor kilép a játék (a program hibát észlelt, ezért leállt...). A játék eredeti, felraktam két patchet is (amit a pcdome oldalán találtam), de még így is kilép. Valaki találkozott már ezzel a hibával? :S

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#24250
és ugy nem lehet, mint a régi Fifa-nál: egyik játékos a billentyûzet bal oldalát használja, a másik játékos a jobb oldali numerikus billentyûzetet?
Rudee
#24249
Egy gépen? Lehet.
Gamepad-bill, vagy gamepad-gamepad.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#24248
Akár négyen is. Annyi kontroller kell, amennyien vagytok. A billentyûzet (+egér) lehet az egyik, ezen kívül gamepad használatát javaslom. Múlt hét végén hárman toltuk egyszerre egy csapatban, és kib.szott nagy móka volt 😊

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24247
sziasztok!
FIFA 2009-ben egy PC-n lehet ketten játszani a játékkal? Ha igen, hogyan?
Elõre is köszi!
Yeltzin
#24246
Ez tényleg olyan érthetetlen hablatyolás?

"Gamepados gondok megoldása:
Ezen fórum olvasgatása segíthet http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-09-pc/338064-solution-all-who-have-proplems-gamepad-control.html"

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Breki33
#24245
#24213 <#falbav><#taps>
#24244
Sziasztok! vettem egy gamepadot méghozzá trust pedatort-t
mikor kalibrálnám a vezérlást fifába pár (4-5) gombra üreset ír amikor nyomnán.. olvastam a gyikot de kurvára nem vágom mit hablatyolnak😄 valaki tudna nekem segíteni? elõre is kösz!
Rudee
#24243
Meg új karriert kell kezdeni szerintem.

Szar Bayern, szar Bayern :)

rooney8
#24242
Alacsony jegyárnál marad az eredeti ár
Közepesnél 50x drágább, drágánál meg 100x drágább lesz

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#24241
Betettem a filet a Fifa fõkönyvtárába de nem csinál semmit.
Ugyan annyi pénzt kapok mint az eredeti jegyár,nem túrbózta fel a pénzt.
:S

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Rudee
#24240
Nem tudom melyik patchre gondolsz, de itt pl mindent megtalálsz, ami megjelent. Bár szerintem még FH-n is fent lehet (link a bannerban).

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24239
A career.ini filet rakd be a fifa fõkönyvtárába. (pl. D:/Games/Fifa 09)
Ez a patch még több pénzt biztosít neked menedzser módban.
Alacsony jegyárnál marad az eredeti ár
Közepesnél 50x drágább, drágánál meg 100x drágább lesz

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24238
Sajnos nem értek angolul.El tudnád mondani mit csináljak?

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

szucsy89
#24237
a reality patchet vagy mit amivel élethûbb lesz a játék honnan tudom leszedni? jah és ha felrakom tudok majd lanon mások ellen játszani (ha azoknak nincs meg)
Rudee
#24236
readme.txt

Put file "career.ini" into main folder with Fifa 09 game ( for example: D:/Games/Fifa 09 )

This patch will give you more money for tickets in menager mode in Fifa 09.
Ticket Price: Low | Original price
Ticket Price: Medium | 50X more expensive
Ticket Price: High | 100X more expensive

Yanush

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24235
Hello.
Újra feltettem a fifa 09-et.
Fifa 09 Ticket Patch v2.0 by Yanush ezt a ticket patch-et,hogyan lehet feltenni?Vagy hova kell beilleszteni?
Úgy kell használni,hogy csak a hazai meccseken használjam?

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#24234
Ha elindítod a progit kiad egy ablakot, rámész hogy Patch (azt hiszem így van) aztán dolgozik picit és kiírja hogy megcsinálta, akkor ki is írja a szürke csíkba h STATUS. Ha ez sem oldja meg akkor nézz szét a videókari beállításoknál és állítgass ott.
szucsy89
#24233
kiléptem, megint beléptem és jó...:S a kamerát meg sikerült beállítanom. azért kösz😊

nem tudtok vmi online bajnokságot ami most fog indulni?
Rudee
#24232
Raktál fel vmi kiegészítést?

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#24231
annak mi lehet az oka h nem tudom skippelni a meccs elején a videót akármelyik gombot nyomoM?:S meg melyik az eredeti kameraállás? mert elállították nekem én nem olyan mint régen volt:S
#24230
Hello!
Nekem még mindig sötét a fifa09 most ujra feltettem de nem tudom miért ilyen sötét valahol lehet fényerõsséget állitani?
az a programmal nekem nem változott semmi elmagyaráznád hogy kell használni?
kérlek!
Sziasztok!
#24229
megoldódott, köszi😊

Rudee
#24228
Lehet újabb netframework kell.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24227
Hali. feltettem a Boot Tool-t a 09-hez és mikor indítanám akkro COMDLG32.OCX hibát ír ki... mit a probléma??? hogyan tudnám elindítani? Vistám van.

#24226
tedd föl a MonkeyDragon féle Lighting Patch-et, akkor sokkal jobb lesz
#24225
Oké kösszi
Japep
#24224

Köszi!

CHELSEA FOOTBALL CLUB

Rudee
#24223
Akkor meg Creation Master, az tud mindent csak vigyázni kell vele.

Szar Bayern, szar Bayern :)