FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rudee
#24322
Ez?
De Youtube-on is találsz egy csomót.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24321
Lattam egyszer egy oldalt,ahol fifa 09 ( konzol) gólok voltak feltéve...de nagyon gyonyoruek... nem tudja esetleg valaki a cimet ?? nagyon sok gol volt feltoltve

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Rudee
#24320
http://www.esl.eu/hu/events_and_tv/

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24319
Errõl hol tudok meg bõvebb információkat?(hogy oldják meg a közvetítést, azaz a 3. fél) Hol szokták adni õket?

TDU nick: WAndrew26[HUN]

szucsy89
#24318
hol lehet ezeket nézni, vagy egy ilyet letölteni?

még nem láttam sose pro meccset, egyszer megnéznék egyet😊
#24317
Nagyon kár, és köszönöm a bõvített választ is! <#crazya>

TDU nick: WAndrew26[HUN]

Rudee
#24316
Nem feltétlen. ESL meccseket (de csak a nagy rangadókat) szokták online adni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24315
Csak nézni nem tudja. EASO-n elvileg volt olyan terv, hogy 2vs2 meg 4vs4. Nem tudom, hogy mûködik-e. De az se nézésre való, hanem hogy többen legyetek.

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#24314
most feltetted ugyanazt a kérdést...max úgy tudja nézni ha ott áll mögötted az a személy<#gonosz1>
#24313
Csak azért kéne tutira menni, mert fontos lenne <#szomoru1><#lookaround>

TDU nick: WAndrew26[HUN]

#24312
Köszönöm a gyors választ, ez akkor azt jelenti, hogy egyszerre csak 2 személy játszhat egymás ellen, és semmi lehetõség nincs arra, hogy egy 3. személy nézni tudja?

TDU nick: WAndrew26[HUN]

Rudee
#24311
Nincsen.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24310
Sziasztok, egy kérdésem lenne, remélem szakítotok rá egy kis idõt. Azt szeretném megkérdezni, hogy online játékban, van e arra lehetõség, hogy egy 3. személy figyelje a mérkõzést, miközben 2 ember játszik egymás ellen? Válaszotokat elõre is köszönöm.

TDU nick: WAndrew26[HUN]

#24309
Sztem de

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Breki33
#24308
Ez nem a Delle Alpi?
Rudee
#24307
Talán mert nem hivatalos kiegészítõ.

Szar Bayern, szar Bayern :)

robi11
#24306
hali a fifa 09hez lévõ soproni ligához miért nincs kommentár?

Yeltzin
#24305
Én a lehetõ legjobban kizoomolom a kamerát, úgyhogy a mezekbõl csak a színeket látom 😊

Inkább a mozgáson kéne reszelni, sajnos a PS3 és XBOX verziókban szebben mozognak a játékosok.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#24304
Én ha meccset akarok nézni, akkor bekapcsolom a TVt és gyönyörködöm ott. Ha pl egy brazil-argentínon szeretném alázni Messiéket, akkor meg nem a mezekkel vagyok elfoglalva. De lehet, hogy nem is azzal, hogy 2D-s, 3Ds vagy épp 3467D-s nézõk vannak-e a pálya szélén. Játékmenetben legyen jó, a körítést úgyis folyamatosan lehet javítgatni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24303
* the multiplayer , even without improvements, is 5 years ahead of Pro Evolution Soccer 2009 <#eplus2>

Még ide a kapusok közti kül. is elférne <#nyes>

Szar Bayern, szar Bayern :)

kuzco007
#24302
sztem ez szép😊

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

#24301
Az árulkodó jelek a következõk: a mezek gyûrõdése nem dinamikus, mint az agyondicsért NG változatban; 2D-s nézõk csüngenek a lelátókon; feltûnõen más formájú, kidolgozású, textúrájú cipõk; na meg az egészen az a keretek közé szorítottság sugárzik, ami miatt sokak számára csalódás a nagynevû FIFA játék PC-re szánt változata.

ENNYI

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#24300
pc-s kép

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Breki33
#24299
pontosan errõl van szó
szucsy89
#24298
a lényeg: a konzolos megint hûdefasza lesz, még mi pc-sek szopunk.
Breki33
#24297
FIFA 10 preview 9.0/10
Written by gamingaccess @ Fri, 5/06/09 – 13:14 | No Comment

Xavier Baez from http://www.GamingAccess.com lost 2-0 against producer David Rutter. Sorry community, did my best. Anyway, here is the review of this amazing game.

The Good

* the new 360 system really rocks
* the multiplayer , even without improvements, is 5 years ahead of Pro Evolution Soccer 2009
* Upload your video will work as last year
* 10 vs 10 will work, even without improvements, it rocks
* same solid game on both consoles

The Bad

* crowd in the stadiums seems to repetitive, it would be nice if it would feel ‘alive’ like NBA 2K9
* I am not sure if the right analog stick is going to be used for dribbling as before, the producer told me LEFT BUTTON + LEFT ANALOG STICK
* I am not sure but I assume no Champions League in this game since PES has the rights
* PC game is done by a different team, so it’s a different game. It’s not a port and they don’t want that game to be a port

Xavier lost 2-0 in this match, but hey, at least second half was all mine. I almost scored a goal in the end, by hey, 2-1 would’ve been so sweet for this review. Anyway, thanks EA Sports for showing me exclusively (this was in a closed booth), FIFA 10

FIFA will get 8.50 and 9.0, you can expect good scores for this game

The new 360 system allows you to forget about the 8 direction move, now it’s a real 360 degree system that allows you to dribble like never before. Producer David told me to use LB+Left Analog stick, now sure about that. I thought it was LB+Right Analog stick.

Anyway, I am sure you can customize the game as much as you like.

I was told that Be A Pro Mode, 10 vs 10, Multipayer mode, Adidas Live Season… are all going to be there.

So again, not a lot of massive improvements, but hey, dribbling in FIFA is so easy and fun, and that is what PES used to have.

PES used to be the king of dribbling before, and now they lost that. I hope PES will start using the right analog stick more often, and please, for dribbling, not for passing!

But anyway, FIFA, at least in consoles, will be hard to beat, especially with all the nice features already there, and the new 360 features, it’s just a fun game, especially when you play against other people

Yeah the computer might not be as tough to beat as PES, so I’d say PES is better in that thing, but hey, I don’t like to play alone either

So, in PC, PES has nothing to worry, but I hope they release a descent multiplayer

In console, FIFA just rocks and cleans the house

Overall 9.0/10

Thanks EA for letting us beta test the game
szucsy89
#24296
nem tölt be semmilyen funkciót...magyarul hiába nyomkodod mint a hülyegyerek, nem fog semmi változni
lacinkacinka89
#24295
Kösz Kuzco007! Vki esetleg elmagyarázná?? Köszi

kuzco007
#24294
semmilyet😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

lacinkacinka89
#24293
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Lehet h hülye vagyok meg már elég régóta fifázok de még mindig nem tudtam rájönni h a numerikus billentyûn levõ 2, 4, 5, 6, 8 billentyûk milyen funkciót töltenek be ??? Válaszotokat elõre is köszönöm!!

kuzco007
#24292
Sound Master 09-el, am úgyis leszedi valaki vagy aki megveszi az felrakja netre, no meg Sims3-al mivolt, 2 héttel megjelenés elõtt lelopták a végleges verziót...az EAnek ezek a kamu dumái, hogy bugos a sims meg h netrõl lehet majd letölteni, minek vesztek be minden hülyeséget? ha megcsinálná ezt az EA faszse venné meg...

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

bviko
#24291
csõsztõk a fifa09-ben hogy lehet a zenét kicserélni?ha ki lehet?<#help><#help>

Megcsillan a fény az Stamford Bridge-en, átszáguld a labda a gólvonalon ,együtt forog a labda és a lélek, Chelsea-is leszek amíg élek!

Yeltzin
#24289
szerintem elég ha 1-2 cselt rendesen betanul az ember... az esetek többségében úgysincs idõ meg hely nagyon vagánykodni, legalábbis egy komolyabb bajnokságban (gyengébbekben meg nem cseleznek túl jól a játékosok)

ha ennél többre vágysz, akkor ott a FIFA STREET 😊

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

kuzco007
#24288
van cselezés módosító gomb😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Rudee
#24287
Billentyûzeten nem is nagyon fogod. Ott 3-4 gombot kéne nyomni egyikhez másikhoz, de azt a windows nem fogja hagyni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Viktor9202
#24286
De nekem billentyûm van, azon kellene nekem vhogy cselezni:S Mer már rájöttem arra hogyha nyomom a csel gombot meg az irányt, akkor cselezget, de láttam ezektõl szebb cseleket is, de azt nem bírom megcsinálni:S Ebben segítsen pls valaki.

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Rudee
#24285
Jobb analóg kar + L1 vagy L2 vagy R1 vagy R2

Szar Bayern, szar Bayern :)

Viktor9202
#24284
Még abba segítsetek már lécci, hogy hogy kell benne cselezni? elõre is köszi

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

kuzco007
#24283
a data/cmn/fe mappában a hun.db-t átnevezed eng.db-re

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Viktor9202
#24282
Sziasztok. Valaki tudna adni a fifa 07-ez magyarosítást? A szinkron már megvan, csak a játék nyelve még nem megyar:S Elõre is köszi

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#24281
Sziasztok!

Valaki esetleg nem töltene fel a FIFA 09-bõl egy Group10.cab nevû file-t valahova? Nagyon megköszönném!<#taps><#worship>

Rudee
#24280
Fogalmam nincs.

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#24279
köszi

#24258-re is válaszolnál? <#zavart1>
Rudee
#24278
Szerintem általános.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24277
Kiugratás+lövés

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#24276
átemelni a kapus felett a 09ben melyik gombbal lehet??
Atti12
#24275
ezek a PC-s fifára vonatkoznak? mert minden évben kapunk ilyen híreket, de azok általában a konzol verzióról szólnak.

SLICK
#24274
Nem tudom volt e már róla szó, de jövõ héten E3-on mutatják be a FIFA 10-et.

#24273
fuu bocsi megoldottam :$