36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • [HUN]FaTaL
    #35773
    6 gólt ritkán lövök, de néha előfordul. De itt is csal néha, mert van, hogyha beszarsz, akkor sem lesz döntetlennél jobb, legalábbis nálam. Olyankor hiába van a meccsen akár 10-12 ziccerem is, tuti, hogy véd a kapus. Ha tizenegyest kapok, azt is kivédi.

    Feljebb meg röhejesen csal a gép.
  • SLICK
    #35772
    nem is keveset, gyakran lövök 6-7 gól fölött... De fentebb meg hiába viszem akkor meg azért élvezheteten mert csal a gép mint a szar :|
  • [HUN]FaTaL
    #35771
    Pedig profiban simán lehet gólokat lőni.
  • DanielGray
    #35770
    Legendás?Jézus... Én is azzal a problémával küzdök egyébként,mint itt sokan.Akár tíz góllal is elpüfölöm az ellenfelet félprofi módban,ami egy idő után nagyon unalmas,viszont profiban képtelen vagyok győzni.Egy rendszeres null-null a vége.:) Nevetséges,hogy mennyire nem találják az EA emberei a középutat.Így volt ez már az előző részekben is.
    Lehetne élő személyek ellen is játszani,de az engem egyáltalán nem köt le.A menedzser módot szeretem.Sajnos ez így nem az igazi.
  • zolihonfi
    #35769
    a világklasszis még annyira nem gázos :D a legendás már viccesebb :D ott minden kis szar csapat vág 2-t, mert az jó, de nem is akármilyet :D
    mondjuk most tartok 407óránál :D
  • Shelton
    #35768
    sziasztok! tud valaki megoldást arra, hogy keretfrissítés után ne legyen a játékosok nagy részének alap fekete-fehér cipője?
  • hugopareiros
    #35767
    így érhető akkor :D
  • [HUN]FaTaL
    #35766
    Mert nincs itt eredetiben :)
  • hugopareiros
    #35765
    Olyan fura, hogy ott van nálatok eredetiben a játék és a gép ellen játszotok. Én megvárom már a 15-ös jelzésűt és majd azzal tolom, de ha meglenne a 13/14 akkor tuti nem az AI ellen nyomnám.

    Ez egyben kérdés is, hogy miért nem emberek ellen játszotok?
  • [HUN]FaTaL
    #35764
    Én a profi-worldclass között vagyok így. :D
  • Sanyicucu
    #35763
    Elég sokszor előfordul ultimate team meccseken úgy letámad és nagyon jól védekezik az ellenfél,hogy a félpályán nem tudok átmenni.Ezt én is szeretném alkalmazni.Hogyan tudom beállítani vagy tán valamilyen lapot lapokat kell használni hozzá?Rotálom a játékosaimat ezért 95-99 a fittségük.
  • BhityHD
    #35762
    Ezzel én is így vagyok. Félprofi szinten alázom a gépet, profin meg már semmi esélyem... Wednes ötletét kipróbálom.
  • OMfan
    #35761
    Üdv mindenkinek!
    Fifa 13-al kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy valami kis buherálással nem lehet-e "kikapcsolni" az árnyékokat? Tudom a legegyszerűbb módja, hogy átállítom az időjárást borúsra, de kezdem unni, hogy mindig úgy játszok vele :DD
    Előre is köszi a választ
  • Balázs 17
    #35760
    pont, hogy a gép ver meg jobban, mert egy csaló féreg :D
    amikor egy teljesen 0 játékkosal végigviszi a pályán és berúgja... vagy amikor a 11es pontról ugrat ki:)
    ember ellen könnyebb, persze vannak akik lehet elvernek, de akkor is élvezetesebb, mint a 'sablonos 9 emberrel védekező-előrerúgom az egy csatárnak aki leveszi 5ember közt és befut a kapuuig' gép ellen
  • Csacsi
    #35759
    Koszi majd megnezem.

    Masok ellen nem jatszok ott meg jobban megvernek. :)
  • hugopareiros
    #35758
    játssz emberek ellen :D
  • wednes
    #35757
    Finomhangolást is végezhetsz a nehézségen és a játékmeneten.

    Valahol a beállítások menüpontban van, asszem ahol a kamera meg egyéb dolgok (de lehet tévedek).

    Játékos által vezérelt játékosok/MI vezérelt játékosok. Ott van egy csomó csúszka alapból mindegyik 50-es értéken van. Told fel a nehézséget Prof-ra, majd hangolt be a játékot. Lehet párszor próbálkoznod kell még eltalálod a megfelelő arányt.

    Például az emberfogást szorosabbra húzod a játékosaidnál, pár %-al lehetnek gyorsabbak. A gép pár %-al labda átvételnél hibázhat stb.

    Így belőhetsz egy megfelelő arányt. Nem fogod unni a játékot könnyebb fokozat miatt, de nem is fogsz megkergülni a nehezebben.
  • Csacsi
    #35756
    tegnap hivatalosan is bénának tulajdonítottam magam.

    Professional szinten nem tudok támadást vezetni, megverni a védőket, indítani, mind a magas, mind a lapos labdákat lefülelik.

    A védekezésről nem is beszélve. Körbepasszolgatnak, majd tökéletesen beadják vagy szélről, lefutva a védőmet, vagy beívelik pont a védelem mögé ás 1v1 mennek a kapusra.

    Gólt 5 meccs alatt kettőt rúgtam :D

    Szal nem nekem való ez. Egyel könnyebb szinten, meg szétverem a gépet. Szal köztes meg nincs, így nem tudom mit tegyek :D
  • dragon11
    #35755
    h a rákba editelik ezek a csicska geekek a szemtől szembeni meccseket online csapatokat ? kiállnak ilyen 99es csapatokkal LOL.. meg beraknak mindenkit egy csapatba.. hogy ? és online ...
  • Breki33
    #35754
    "-- If you are going to play online and you get desynchronized after installing our mod, select EA Update Enabled with MW Selector."
  • Sanyicucu
    #35753
    a moddingway patch működik online?nem zavar be az adatbázis stb?
  • Tommyka21
    #35752
    Sziasztok!
    Érdeklődnék, hogy a FIfa 14-et vki tolja-e Logitech F 710 gamepaddal??
    A tapasztalatait megosztaná velem (működik-e minden funkció, vbra, stb.)??
    Előre is köszi!
    Üdv!
  • ptom77
    #35751
    Sziasztok!
    Karrier módban van valami trükk arra vonatkozólag, hogyan lehet csapatot váltani? Akkor sem nagyon kapok ajánlatokat a szezon végén ha jól teljesítek, még kisebb csapatoktól sem. Ha én jelentkezek új állásra 99%-ban visszautasítják.
    Eddig arra jöttem rá, ha sorozatban feladom a meccseket akkor kirúgnak és lehet új csapatot választani, de csak a "noname" kategóriából.
    Valakinek valami tipp?
  • [HUN]FaTaL
    #35750
  • Breki33
    #35749
  • szakika
    #35748
    Sziasztok.

    A problémám, hogy a játékosok mozgását nem engedi a kurzor billentyűkre (nyilakra) a beállításokban. Valakinek ötlet???
  • Magic9
    #35747
    A kitartás az?Akkor jól sejtettem:)köszönöm:)és ha velük elkezdek egy manager módot,akkor ők is ugyanúgy fejlődnek,mint bárki más?Beállítottam őket úgy,hogy elite korán érő típusok legyenek:)
  • hugopareiros
    #35746
    http://translate.google.com/#en/hu/stamina
  • Magic9
    #35745
    Na,megcsináltam a játékosokat,create player,a gond már csak az,hogy melyik az állóképesség a játékos adatainál?A stamina?Mert 1-2 játékos hamar elfárad:)
  • Dean Winchester
    #35744
    Eredetibe van meg és kiírja, hogy Fifa14 működése leállt.. mi lehet a gond?
  • tobias88
    #35743
    Nem tudjátok, volt olyan fifa verzió, ahol 2 all star csapat játszhatott egymás ellen és a meccs előtt lehetett kiválasztani a játékosokat? 1et az 1ik csapat 1et a másik szisztémában
  • Breki33
    #35742
    HSP-nél nem tudom, ilyet nem használok, de Valchantsnál ez a módja

    Installation note:
    *************

    For enabling all chants, you need to install 0.2 AIO + ALL Updates


    First Step:
    ********

    Paste the folder "Chants" as it is, on your C: drive

    It will be:

    C:ChantsGerman clubs
    C:ChantsFrench clubs
    etc


    Second Step:
    **********

    Paste the folder "Playlists" as it is, on your "My Music" or "Music" folder,
    on your document and setting folder.

    It will be: My MusicPlaylist


    Third and last Step:
    ***************

    Go ingame to option/customize chants, and scroll by league and teams
    on the option "leagues and team".

    For all clubs, select as "crowd chants" the playlist of the
    clubs and save it ONLY for "apply only to the selected event"

    Play a game and enjoy Smile
  • szakika
    #35741
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne, a FIFA 14-ben a HSP 14 telepitése után, a szurkolói hangokat hogyan kell telepiteni a játékba, mivel a leirás alapján nem találni a játékban a "fifa testreszabása" menűpontot. Valakinek valami ötlet???? Előre is köszike.
  • Black Treff
    #35740
    Ő kapta a játékot én nem játszok vele, csak példaként írtam, gondolta a fene, hogy ilyen "jó" dolgokat is tud ez az Origin! :D

    #Golyo69 Ha veled is megtörtént ez, akkor le tudnád írni ennek a menetét?
    Gondolok itt telefonszámra, mit mondanak, mit kell elküldeni, mik a buktatók...stb! :)

    Köszönöm!
  • Golyo69
    #35739
    Találkoztam már ilyennel!
    Fel kell hívni az EA magyarországi képviseletét és ők majd elmondják mi a szitu! De meg lehet oldani mert nekem is így lett megcsinálva!! Akitől én vettem neki is 16 év alatti kor volt megadva! Mi kaptunk egy kódot és azzal kellet letölteni a Fifát!

    De egy párszor próbálkozni kell mire felvszik a telefont :D vagyis inkább mire kapcsolna vkit :)
  • Dean Winchester
    #35738
    neked kellett volna regisztrálni? és ő játszhatna a te accoddal? csak tipp.... :D
  • Black Treff
    #35737
    Üdv!

    Az lenne a gondom, hogy az unokaöcsém most kapta meg a FIFA 14-et, ez nem akkor baj viszont mivel ő nem érte el a 16 éves kort az Origin csak kevés jogosultságot ad neki! Ezzel gyakorlatilag pont az a része hal ki, amiért érdemes volt megvenni, mert szerverre nem tud csatlakozni, mindenhol azt írja ki, hogy nem jogosult a belépésre!

    Ezzel lehet valamit esetleg csinálni, mert én ezt úgy gondoltam, hogy kapom mindig egy e-mailt és nekem engedélyeznem kell, ha netre csatlakozik például, de semmi ilyet nem engedélyez?!
    És akkor mi van, ha pl. én akarok az ő accountjával játszani, akkor ennyi, várok x évet míg 16 nem lesz?!
    Nagyon hülyén van ez megoldva!
    Főleg, hogy 3 éves kortól ajánlják a játékot!

    Ha valaki tud megoldást, annak nagyon örülnék!
    (Bocsánat, esetleg az elírásokért, szar fogalmazásért, már kicsit felment a pumpa! :) )
  • koncsihancsi
    #35736
    Sziasztok!
    Először is mindenkinek kellemes ünnepeket!
    Másodszor, én megvettem a Fifa 14-et és az a bajom vele, hogy amikor játszanék vele a menü folyamatosan ugrál, mármint a ott van a választási lehetőség, hogy pl: Igen vagy Nem és itt le-fel le-fel..na egyből gondoltam hogy a kar(mivel ezzel játszok kihúztam, de nem. Akkor a billentyűzet és az sem..Na ekkor újraraktam a számítógépet, hogy netán vírus okozza ezt, de így se. Mondom a billentyűzet sem hibás mivel ki húztam és úgy is.
    Előre is köszönöm a válaszokat. :)
  • Solidus
    #35735
    2szer egymás után nyomd a lövés gombot
  • Magic9
    #35734
    Fifa 14-ben van 1 mód,create player a neve.A gondom az,hogy ha játékost akarok szerkeszteni,1992-es korosztálytól fiatalabbat nem tudok tervezni,csak annyit enged a gép.ps2-rőlvan szó.Miért van ez?És hogy csinálhatnék pl.1996-os születésű játékost?