36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • JUVEfun
    #27103
    Ronaldinho-csel : W+A+S+D+Shift röviden. Lövőcsel az A+S-el a SHIFT + fel, le vagy ugyanez csak fordítva!
  • JUVEfun
    #27102
    http://fifahungary.hu/hirek/A_cselezes_tudomanya
  • robi11
    #27101
    én regisztráltam is még akk se dobott ki semmit....
  • JUVEfun
    #27100
    FIFAHUNGARY oldalán a "tippek-trükkök" rovatában találsz még...
  • BmwE30M3
    #27099
    ilyen gombvariacokat irkálhatnátok még:P
    rugócsel jó..én eddig csak beemelgettem ha ugyhozta
  • JUVEfun
    #27098
    A fifahungaryn láttam a régebbi fifákhoz .
    Rudee tudna neked segíteni , de ő most el van tűnve . Régebben a fradi és a válogatott mezét is ő csinálta. Esetleg még benézhetsz a fifazone-hoz ,ott is elég profik vannak.
  • VRolee94
    #27097
    Nincs harag. Am én ezt nem leba*zásként írtam.

    Nem tudsz akkor linkelni nekem?
  • johhnypunker
    #27096
    Egyáltalán nem a tescora gondolok, nem mindenki odajár vásárolni. Léteznek más boltok is amelyek erre szakosodtak a világban, hogy pc-s játékokat adjanak el.
  • JUVEfun
    #27095
    Bocs,hogy megkérdeztem ! / azt hittem kész mezeket akarsz betenni,mert arra ott a CM 10/
  • VRolee94
    #27094
    Mez Template-t szeretnék, amivel lehet mezeket készíteni.
    Régen volt nekem egy csak azóta újra kellett telepíteni 1-2* a winfost.

    Remélem érthetően írtam le.
  • Breki33
    #27093
    Én közben megnéztem de ATI-hoz csak a hivatalos drivert találtam ott.

    De az Nvidias driverek is fent vannak.

    link
  • hedonist
    #27092
    ez engem is érdekelne, egyébként milyen típúsú vga-ról beszéltek?
  • hedonist
    #27091
    attól függ hogyan teszed ezt, mivel ez csak grafikai változtatás, nem nyúl a db fileba, de ha CM-mel fogod csinálni akkor biztosan ujrakezdheted, mert ha ott mentesz akkor az ujrairja a db-t. trükközni lehet másképp.
  • SLICK
    #27090
    Ha lecserélem a hálót az egyik stadionban, akkor muszáj újrakezdenem a menedzser módot vagy folytathatom tovább?
  • Breki33
    #27089
    milyen cuccra gondolsz pontosan?
  • JUVEfun
    #27088
    Azért is kérdeztem , mert a fifakoreán vannak most nagyon jó cuccok videókarikhoz és a dirtöm is jobb lett , nem csak a fifa
  • JUVEfun
    #27087
    Dirt2-n
  • Breki33
    #27086
    új?

    az most a nagykerben van gariztatni

    de ezt honnan tudod?
  • JUVEfun
    #27085
    Semmit , hagyjuk .. Jó lett az új videokártyád ?
  • robi11
    #27084
    hali fifa bajnokságba ki akar jönni?
  • Breki33
    #27083
    és?

    nem igazán értelek mit akarsz ebből kihozni

    és pc-re szinte szinte senkise veszi már meg a fifa-t tehát ha itt vki egyeduralkodó az más...
  • JUVEfun
    #27082
    Pontosan mit szeretnél ?
  • JUVEfun
    #27081
    #27046 : ez nem is itthoni adat !
  • Breki33
    #27080
    Attol még hogy itt a tecsóban kapható a fifa még nem egyeduralkodó

    ne magyarországi viszonylatban gondolkodj már........
  • VRolee94
    #27079
    Hali!
    Valaki nem tudna nekem linkelni Mez Template packot?!
    Ha igen azt megköszönném.
  • johhnypunker
    #27078
    Itt ne m is a ps es fifa 10 ről volt szó, hanem a pc-én.
  • johhnypunker
    #27077
    Ezt is csak azért híresztelik, hogy a paraszt vegye megfele, hogy még ezzel is szakítani tudjanak.. És ezzel eaz egyeduralkodós dologgal kapcsolatban, nekem ne mondja senki, hogy nem igy van(ez pc-re értendő), akármilyen bevásárló központokban, vagy pc és boltokban lát sz ember más focis játékot. Elvétve. És aki estleg mással jáccik, az is inkább letölti.
  • Alex2
    #27076
    kb. hány mega lesz?
    mikorra várható?
    Esetleg Gera arcát nem tudjátok megcsinálni?
    Dzsudzsákon kívűl ő a másik kedvencem
  • kuzco007
    #27075
    Fejlesztői napló #2

    A mai napon 95%os készültségű a patch, bekerültek, olyan finomságok, mint HLP 10 logó és Soproni Liga logó a játék indításakor, ahogy már megszokhattátok, illetve, az oldalon található összes FIFA 10es kieget beimportáltam (néhány zászlót és reklámtáblát tehát), néhány miniarc hiányzik és a szurkolói hangokat kell összerendeznem, de már minden csapathoz rendelkezünk, minimum egy darab mp3 fájlal. Akinek volna esetleg még otthon a gépén és nem küldte el, nyugodtan megteheti vagy nekem vagy ujpest4ever-nek. A fent említett arcok (Andorka Péter-Nyíregyháza, Báló Tamás-Paks, Bojan Brnovic-Győr, Csordás Csaba-Kecskemét, Dudu Omagbemi-Debrecen, Dzsudzsák Balázs-PSV, Igor Bogdanovic-Szombathely, Józsi György-Győr, Kabát Péter-Újpest, Kerekes Zsombor-Debrecen, Komlósi Ádám-Debrecen, Köteles László-Genk, Polonkai Attila-Videoton, Szélesi Zoltán-DVSC, Tokody Tibor-Győr, Tököli Attila-Paks, Vukasin Poleksic-Debrecen) is beimportálásra kerültek, hamarosan tehát érkezik Magyarország legjobban várt kiegészítése:P

    2009.01.07

    Forrás: FIFAZONE - Magyarország második legnagyobb FIFÁ-s oldala!
  • JUVEfun
    #27074
    Ezt már ígérik pár éve
  • báttyó02
    #27073
    olyannyira egyeduralkodó,hogy állítólag a kövi rész már nem is jön pc-re...
  • Breki33
    #27072
    ha van a pes is miért egyeduralkodó???

    A PES a nem akármilyen vetélytársa tehát pes 3 óta egyáltalán nem egyeduralkodó sőt.

    Akkor sem lenne az ha sokkal jobb lenne hát még ebben az esetben
  • JUVEfun
    #27071
    Breki olyan mintha nem egyről beszélnénk . Előre is elnézést , ha én vagyok a hülye v. félre értek vmit . Én PC-n játszok , imádom a focit .A fifán kívül milyen foci van pc-re ? /persze a pes és...?/Van akinek ez jön be vkinek az ! Tehát , jelenleg , sajnos "egyeduralkodó" és ezt kihasználva teheti meg , hogy ilyen sz@rt adjon el.
  • Breki33
    #27070
    pc-n
  • Breki33
    #27069
    van

    sőt pc a fifa már nem konkurencia

    nem véletlen jön mindenki a konzolos fifával

    De nemis értem ilyet még Pes topikban se mondanék, hogy a pes-nek nincs konkurenciája hiába van meg a véleményem róla

  • JUVEfun
    #27068
    Van konkurenciája ?
  • Atti12
    #27067
    mert nem egyszerre kell hanem egymás után.. am elég csak a lövésgomb után gyorsan megnyomni a passzgombot és ott a lövőcsel.
  • robi11
    #27066
    tapasztalatom az a+s+d (egyszerre)-vel:néha megcsinálja a rúgó cselt..(a kapus nem vetődik el)néha belsővel bepasszolja a sarokba.
    ez mért van?
  • Breki33
    #27065
    ugye most viccelsz?

    hogy lenne ez a szar egyeduralkodó?

    Ezt tesem gondolod komolyan
  • robi11
    #27064
    ez fasza köszi!!