FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rudee
#24674
CM08 a FIFA08hoz való.

Open FIFA -> fölsõ képes menüben kiválasztod az Arsenal címert -> alatta a legördülõ menüben a csapatot akinek akarsz új reklámtáblát -> kis fülek közül adboards -> ott meg lesz export is meg import is

Szar Bayern, szar Bayern :)

SLICK
#24673
csak tudnám mire vered itt magad. Bár leszarom.

#24672
Te egy félelmetes nagy hülye vagy. Ez tény. Fél óráig játszott vele te meg idejössz okoskodni (hozzáteszem úgy mintha egy 14 éves gyerek lennél) és leb*szod, hogy ne írjon hülyeségeket. Hozzáteszem PC-n egyik focis játék sem jó. A FIFA egy hihetetlen szar PC-n a PES valamivel jobb. De a PES se egy szuperjó játék. A játékosok mozgása nevetséges. Komolyan lehet, hogy náluk Japánban a focisták így futnak de Európában nem xD 😊. A PES 2009-ben amikor este játszol meccset a stadion szinte teljesen sötét, sõt, undorító. A szurkolói hangok is egyszerûen borzalmasak. A kapusokról már nem is beszélek. Hozzáteszem a FIFA PC-n még ennél is rosszabb!!
Végül pedig konzolon a FIFA igenis sokkal jobb mint a PES. Sokkal realisztikusabb: a hangulat,mozgások,játékosok, szinte minden. Igen vannak ilyen hülye gólok mert ugye egyik játék se tökéletes de ezek ritkák. Belinkelhetek neked is ugyanennyi "realisztikus" gólt amit a PES-ben lehet szerezni.
Köszöntem
Yeltzin
#24671
gondolom, még el akarnak adni belõle az új verzió elõtt, egyszerû marketing húzás

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Lcapitant
#24670
a fifa09 ára hogyhogy csak 4000ft?????
ezek szerint a 10 nagy durranás lesz, hogy ilyen olcsó a 9?

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

Yeltzin
#24669
nem értem, mi a baj a gólokkal, ezt hívják kapushibának, és sokszor elõfordul a valóságban is (én csak tudom, kapus voltam <#vigyor3>)

ennél sokkal rosszabb, amikor a kapus egy képzeletbeli sínhez rögzítve oldalazgat a támadó és a kapu között, de szerencsére fifában ilyet még nem láttam

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

zsolt515
#24668
Üdv!
Letöltöttem a CM08-as progit amit mondtatok de hogy tudok azzal importálni a játéba például reklámtáblát?

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

#24667
a 2.sorral semmi gond 😊
valós életszerû gólókat láttunk , én idokoltam is a nekem tetszõeket 😊
beautiful gólok 😄
Yeltzin
#24666
mostmár tényleg kapcsold ki magad, légy szíves

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24665
1-beckham MU-s nagy szabadrúgása jut róla eszembe!
5- errõl egy Schalke-Dortmund(?) német kupa mérkõzést idézi anno 3-2 lett és kezdõbõl bevágták és 3-3 lett 😄)
2- nem jut róla eszembe semmi

ez a 3 gól szép!
#24664
Pff,jézus<#wilting>
De lényeg,hogy Pes arcade fifa meg igazi foci szimulátor<#nevetes1>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#24663
Pár konzolos realisztikus gól

klikk1

klikk2

klikk3

klikk4

klikk5

klikk6
Breki33
#24662
oks jó játékot

aztán nehogy a gyerek elverjen :-)
kaposi1
#24661
Valóban mûködik ez a megoldás is.
Segítettél mint mindig.
Nagyon szépen köszi!<#eljen><#worship><#worship>
Találkozunk egy másik fórumon.<#papakacsint><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#24660
Na leszedtem neked megnéztem

readme alapján ennyi az egész

====================
This patch will fix:
********************
the USB Gamepad problem and will remove the message "empty"



===============
How to install:
***************
- Select you desired version either With or without stick analog
- then slect FIFA 09 main folder
- be sure that you have deleted the following file devdata.dat from the following path My Documents\FIFA 09\user\
- Have a nice time!
Breki33
#24659
nem valami oldalon hanem pl ezen, de lezárhatnánk végre?

ha továbbra is rágózni akarsz ezen vagy írd #24649 fórumba vagy sértegethetsz privátban
Breki33
#24658
Igen ez a program ezt fogja beállítani neked tök egyszerûen

deha nekem nem hiszel idéznék másik fórumról ezzel kapcsolatban

"2 gépen csináltam eddig meg.az egyikhez egy speedlink strike2 'joy' (ez csak brekinek)
a másikon egy mezei manta gamepad.
mind2vel megy mostmár rendesen.nincs más dolgod csak feltelepíteni ezt.és már mûködik is.szolj ha sikerült,vagy ha nem 😄"
Breki33
#24657
Errõl a #23422 környékén volt szó, de FIFA_09_USB_Controller_FIX-es módszer egyszerûbb mint a devdata buherálás, hacsak nem rakja fel valaki akinek ugyanolyan gamepadja van és jó.

Szerencsére nekem Logitech van és az még a Fifának is alap így az enyémmel pl nem sokat érnél
#24656
miért kell ennyire magas hangnemben beszélned(irnod) ?
neharagudj már de ne hidd,hogy te vagy az isten csak mert neked a pes bejön illetve készítettél hozzá "alkatrészeket" meg valami oldalon van egy vezetõ cikked (vagy mifene)
szálj már le a fellegbõl légyszíves!
kaposi1
#24655
Nem, nem ott játszanánk a kisfiammal.
Breki!
Mondom a devdata.dat kellene biztosan.
Sajnos amit én feltettem onnan már törölték.
Te pedig ismered a kálváriámat az XP telepítéssel az is ugrott.
Nagyon kellene most az a file.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#24654
kaposi1
#24653
devdata.dat ez kellene nekem.<#help>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#24652
Ha jól értem ezt keresed

FIFA_09_USB_Controller_FIX

Ezzel az alapból nem támogatott gamepadoknál lehet rendesen beállítani az irányítást
kaposi1
#24651
Srácok gyors segítségre lenne szükségem.
Sajnos ujra kellett húznom a gépet és most nem tudom mi volt az a kis file ami segítségével be lehetett rendesen állítani a gamepadon a becsúszást.Pedig még anno én is betettem ide mást segítve.
De ez a szemét sg keresõ szart se ér mostanában.
Ha valaki tudja hol találom ezt a kis file-t az légyszi árulja el!<#help><#help>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#24650
Idejössz egy már befejezni szándékozott értelmetlen vitában okoskodni, hülyeségeket dumálni és te próbálsz oltani, hogy be lehet fejezni a vitát?

Csõlátásrõl meg beszélhetnénk majd akkor dumálj ha már letettél vmit az asztalra ezekkel a játékokkal kapcsolatban.

Jobban tetted volna ha megsem szólalsz !
Persze amit a konzolos verzióról írtam simán átugrottad 😛

Van még olyan divatdrukker aki belepofázna vagy lezárhatnánk itt végre?





Atti12
#24649
nem mellesleg ha jól tudom van FIFA vs PES topik is 😊

Yeltzin
#24648
ez kezd egy kicsit "kinek erõsebb az apukája" jellegû ovis hajtépésbe átmenni

javasolnám, hogy PES játékosok folytassák értekezéseiket a PES topikban (sok sikert a bajnoksághoz!), és akkor elkerülhetõ ez az egész

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24647
Aki Pes-el játszik azt te nem is fogod soha tudni áttéríteni Fifa-ra.Nagyon igazad van!!
Ám aki Fifa-val tolja simán áttéríthetõ Pes-re nagy többsége<#wave>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

SLICK
#24646
azt hittem mr valami új hír van a FIFA 10-rõl, erre megint Breki "professzor úr" aki mindig mindent midnenkinél jobban tud próbálja a csõlátását ráerõltetni másra.
A PES egy fos, valljuk be. Nyomorék átláthatatlan menüje van, játékélmény számomra 0. Négy hétig játszottam fele egész sokat, napi 4-5 órát, mivel néhányan mondták, hogy próbáljam ki jobb mint a FIFA. Hát akárhogy próbáltam megszeretni, nem sikerült. Lehet fogni ezt a Licensz hiányra is, minden esetre számomra nem váltotta meg a világot. A FIFA PC verziója hiába ugyan olyan évek óta, nekem még mindig jobban bejön, Menedzser módban meg fõleg. Ezen ráadásul egyre többet javítanak, tehát még élvezetesebb. Hibák természetesen itt is vannak, ugyanúgy mint az öszes többi más játékban. Nincs tökéletes játék.
El kellene már fogadni, hogy va akinek a FIFA van akinek a PES jön be. Nem kell itt eljátszani a Jézust, hogy megváltsd a tudatlanokat.

És másik érv a FIFA mellett, ha EA nem szarná le a PC-s réteget és ugyanolyan lenne az a verzió is mitn a konzolokon. akkor a PES-nek esélye nem lenne megmaradni a piacon. Csak a nagyon faatikusok vennék meg.
De mint tudjuk EA egy nyomorék cég, ezért nincs ilyen. De ha mégis?
Szóval be lehet fejezni a vitát, mert minden évben kezd nagyon unalmas és szánalmas lenni.
Nem kell bizonygatni, hogy melyik jobb. Én se térítek át senkit FIFA-ra. Mindenkinek meg van a véleménye ezekrõl a játékokról és eldönti az alapján, hogy melyiket választja. Én ezt választottam.

#24645
ahogy ezt te is megtehetted volna :/
Yeltzin
#24644
Nem baj, csináld még.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Mor3llo
#24643
Leírtam a véleményem. Baj?

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

Yeltzin
#24642
"rájöttem, hogy nekem jobban tetszik, mint a FIFA"

Néhányunknak meg fordítva sült el, de miért kell ezt kihirdetni?

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Mor3llo
#24641
Csak egy pár dolog, amiért jobban kedvelem a PES-t:
-Nincsen agyonszkriptelve az egész. A FIFA-ban régebben pl alig lehetett elvinni a kapus/ember mellett a labdát. Mostmár üggyel bajjal lehet, de nem az igazi! PES ezzel ellenben ténylegesen mutatja a szabadságot, hogy nem vagy kötött!
-Sokkal realisztikusabb passz/lövés-rendszer. Ha egy játékos jobb lábas, akkor nem fog ballal 30ról gól akasztani. Vagy...ha én laposan passzolok, akkor NEKEM AZ A KURVA LABDA MARADJON A FÖLDÖN, NE DADOGJON MEG SZÁLLJON A LEVEGÕBEN!!! Már meg sem említem, hogy illene belevinni egy 2009-es játékba, hogy passzolni BELSÕVEL szoktunk, nem külsõvel meg csõrrel. Mondjuk ez már kivan küszöbölve a PS-es FIFÁ-ban.
A PES pedig mindezeket már PC-n is hordozza.
Ezek mind-mind apró dolgok, de számomra ez teszi a PES-t élvezetesebbé. Hogy lassan 1 éves a játék, és néha még mindig tud újdonságot szolgáltatni. Fifa sajnos, ha egyszer kiismered a gép gyengeségeit, bucira versz mindenkit :S
És nem mellesleg, énis pont FIFA2005-nél váltottam azt hiszem a PES5-re. Elõször kipróbáltam, hát mondom ez szar. Aztán egyre több és több meccset játszottam a játékkal, és rájöttem, hogy nekem jobban tetszik, mint a FIFA.

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

#24640
"kivi vok eljut-e az agyadig ,hogy mit jelent a privát szó"
Ha ilyen "kivi vogy"😄DD akkor máris privátba zavarhattad volna Breki-t megkímélve a topic-ot újjabb OFF hozzászólásoddal.

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#24639
"pont az a lényeg, hogy fél óra után még nem tudod
mert lehet mást mutat a csaj lehet késõbb jössz rá, hogy tetszik pedig elsõre nem"

ez igaz de arról volt szó ,hogy elsõre nem volt jó! vágod? mit nem értesz ezen?
elsõre nem volt jó a pes rájöttt
nõben
nem jó vele a 30perc akkor minek erõltesse ?
minek szenvedjen vele több órát ha egyszerüen addig szar vele? ez itt a lényeg!
ki játszotta az eszét? sértegettelek? mivel? kérlek sértegetés mert beismerem hogy profi vagy te vagy az ász? ok ha azt irja az ember hogy okés te mindent tudsz az is sértés ha azt irja valaki,hogy nincs igazad az is sértés :S komolyan nem értelek.
na most ha akarsz valamit akkor mostmár privátba tedd pls 😊
kivi vok eljut-e az agyadig ,hogy mit jelent a privát szó ! na helló!
még1szer elnézést ha megbántottam a lelki világodat és megsértettelek.Nem ez volt a célom.
profi vagy ,szakértõ vagy , hozzáértõ vagy én csak egy senkiházi újreg vagyok ... elnézést! <#worship>
Yeltzin
#24638
nem állítom, hogy mindenki ért ahhoz, amit csinál (nem itt tartana a világ)

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Breki33
#24637
ezért tisztelet, de énis írtam már Fifa-s cikket és olvastam pl Pc Guru-s fifas cikket ami írtó nagy hozzá nem értésról viszont elfogultságról árulkodott.
Breki33
#24636
na ez teljesen korrekt hozzászólás


szval zárhatjuk a vitát
#24635
Te vegyél vissza te hoztad fel Pes témát mostmeg ki akarod húzni magad,noob.

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#24634
pont az a lényeg, hogy fél óra után még nem tudod
mert lehet mást mutat a csaj lehet késõbb jössz rá, hogy tetszik pedig elsõre nem

DE nem akarok itt belemenni úgy látszik neked az ilyen instant dolgok tetszenek nekem meg nem, nekem tetszik az ha elõször akár egy lövésért is meg kell küzdeni és nem 30-40-et lövök egy meccsen kapura.

Sztem zárjuk itt le, gondolom úgysem tudod megmondani azokat a dolgokat amiket kérdeztem.
Breki33
#24633
itt inkábbb arra gondoltam, hogy beleugat, hogy én ne személyeskedjek és utánna elkezd sértegetni

Aztán meg játsza az eszét..........
Yeltzin
#24632
Hát ha te csak egy dugásért randizol olyan csajjal, akivel nem érzed jól magad az elsõ randin, valami nem stimmel nálad.

Azt nem tudom felfogni, hogy miért nincs jogom a véleményemhez, de ha ezzel pontot tehetünk egy fél napos értelmetlen szájtépés végére, örömmel visszavonom a kijelentéseimet. Jó a fizika, jók az animációk, magával ragadó a játékmenet. Megfelel így?

Amit te fenyegetésnek vettél, az csak egy figyelmeztetés akart lenni, mert nem vagyok benne biztos, hogy tisztában vagy a szakmai múltammal, mint újságíró (gaming témakörben). Az elmúlt 7 évben 5-6 magazinnál is fizettek a véleményemért, és bár egy ideje nem dolgozom már magazinoknak, azért annyival nem lettem öregebb, hogy elkezdjek baromságokat beszélni. Láttam már "falon pókot", maradjunk ennyiben.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

GonzaloGerardo
#24631
nem kellene vitatkozni... az EA sz@rik a pc-s platformra ez tény, nem csak a fifa, de a legtöbb játéka évrõl évre haldoklik pc-n, minimális fejlesztéssel maximális profitot szeretnének, ami többé kevésbé sikerül is nekik mivel több játéknál kizárólagos jogokkal rendelkeznek

véleményem szerint a Fifa10 ill. a PES 2010 megjelenése után okosabbak leszünk, mivel a Konaminál van a Bajnokok ligája ill. az új Europa Kupa liszensz

gondolom sokszor volt már róla szó, hogy a legtöbb PES rajongó a Fifa 2005 után pártolt át a Konami játékára, de ugyanakkor évrõl-évre várja a jobb Fifát, mivel a PES sem tökéletes, de PC-re vitathatatlanul hosszútávon is sokkal nagyobb ( jobb ) játékélményt nyújt mint a rivális Fifa !

Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W

Mayorpapa
#24630
én meg már naivan azt hittem, látva a rengeteg hozzászólást, hogy itt suttyomban kijött valami FIFA10 demóféle :-)
kár hogy csak ismét a jó öreg PES kontra Fifa téma indított be titeket...

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

#24629

"megismersz egy csajt fél órát töltesz egy kávézóban vele és azután tudod, hogy milyen az ágyban?"

sántít a példád...
ha megismersz egy csajt akkor eltudod dönteni,hogy akarod-e folytatni a kapcsolatot vagy sem 😊(folytatom.: ha megimsered akkor jobban megismered és igen ágyba is viheted viszont ha nem jó vele lenni abban a fél órában akkor nem fogod magad gyötörni éveken keresztül,hogy ágyba vidd inkább keresel mást és lehet hogy a másik illetõvel már 10 perc után zöld ágra tudsz vergõzdni.

mint a pesben megismerte-eldöntötte hogy nem jó- keresett mást!
#24628
na ezaz ...
meg mivan ha
-volt egy régi nickje csak a jelszó elfelejtõdött?:S
-régebb óta követte a fórumot csak most jött meg a kedve,hogy regisztráljon és aktív forumozóvá váljon?
és nem utolsósorban jelent az valamit egy véleménynyílvánításban ,hogy valaki mióta regisztrált forumozó? Sztem nem jelent semmit 😊
ha valaki tegnap regizett az oldalra és benyög ide egy véleményt ami már régebb óta tapsztalt mint egy 5 éves reg akkor van közte különbség? 😮

egy fórumon szerintem nem csak annak kell megszólalnia akihez szólnak,elvégre hozzád se szólt senki mégis te kezdtél el felháborodni 😊
de mind1 breki33-nak igaza van,õ a best én újreg meg egy senki vagyok...
és elnézést a pici offért !
Breki33
#24627
eléggé sántít a példa

mondok egy másikat, megismersz egy csajt fél órát töltesz egy kávézóban vele és azután tudod, hogy milyen az ágyban?

MIvel évekig fifa-s voltam Rudee-val nyomtuk pl a Fifas meccseket jól tudom, hogy milyen érzés elsõre Pes-el játszani és nem véletlenül mondom, hogy ezt a játékot meg kell ismerni és nem fél óra után oktalanul legagyizni ahogy te tetted.

A felnõttes viselkedésrõl meg beszélhetnénk a burkolt fenyegetõdzésed kapcsán , de ebbe nem akarok belemenni.
Tehát én viszont arra kérlek, hogy amig pl a PES-rõl azt se tudod hényféle futás vagy beadás van benne -hogy csak alapvetõ dolgokat mondjak- ne állíts már valótlan dolgokat.

Nem tetszik kész, lezárva.
Yeltzin
#24626
attól, hogy valaki újreg, még lehet érett gondolkodású felnõtt ember... senki sem egy fórumon született

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Yeltzin
#24625
Eléd tesznek egy tál ételt... Legyen az bármi, amirõl tudod, hogy a világon rengetegen szeretik. Belekóstolsz, lenyelsz egy falatot, viszont annyira nem ízlik, hogy legszívesebben kiköpnéd. Kérdés: megeszed az egész adagot, hátha a végére jobb lesz, vagy elkönyveled, hogy neked ez az étel NEM JÖN BE?

Én utálom a spenótot, de még soha életemben nem esett nekem senki, aki szereti, hogy én mekkora fasz vagyok, amiért életemben egyszer kóstoltam, és azóta számomra egy rossz ízû, rossz szagú étel. A PES nekem spenót, megkóstoltam, kiköptem, nem szeretem. Ha neked ízlik, tied lehet az én adagom is, egészségedre!

Egy dologra kérnélek meg, viselkedj felnõtt módjára, fogadd el mások SZUBJEKTÍV véleményét, és tiszteld a többi embert, fõleg ha nem ismered õket. Igen, ez mind ugyanaz az egy dolog.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller