FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#24624
#24614

te viszont egy sima újreg vagy aki beledumál abba mikor nemis hozzá szólnak....

zsolt515
#24623
KÖSZI! Letöltöttem egy CM08-as progit és hogy csináljam meg hogy tudom vele beimportálni a játékba a reklámtáblákat?

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

#24622
"témám még mindig kiemelt a Soccergaming-on"

igen istenkirály vagy 😄(nem csak ez miatt hanem profi pes szakértõ is vagy , neked van igazad <#worship>
#24621
irányítás sztem a másabb és kész (de belehet állítani)
a 07 jóbb de a 06 is!
09 elõttiekben jobban fellehet ismerni egy egy játékost mint most 😞
szerintem!
10 perc játék után 😛PPP
Breki33
#24620
Ezt csak azért írtam mert sokszor az megy, hogy a pc-s nem jó, de a konzolos az mekkora játék.

A PC-st meg ismerem ugye gyártottam kiegészítõket is hozzá szerintem a témám még mindig kiemelt a Soccergaming-on.

zsolt515
#24619
Szerintetek nagy a különbség a FIFA08 és a FIFA09 között! Mert egyszer megvolt a Fifa09 csak aztán hülye eszemmel letölröltem.XD! Most kénytelen vok a 08-al tolni.

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

#24618
oké legyen igazad 😄DDDDDDDD
Rudee
#24617
Konzol nem PC, itt szerencsére nincs ilyen.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24616
na nekem errõl teljesen más a véleményem ha gondolod más fórumon elmondom.

A Fifáról meg annyit hogy pár hónapja raktam be itt konzolos gólokat aminek ugye nagy istenítése megy.

Vissza lehet keresni olyan volt pl hogy ivelik a kezdõkör közelében lévõ
csatárnak aki laza ollózással kilövi a pipát onnan.

Ez a realisztikus foci?
És nem egy ilyen volt
Breki33
#24615
lol

személyeskedni te kezdtél

Elárulom neked 30 perc alatt a PES-t nem lehet megnézni milyen
Ez nem arról szól mint a Fifa hogy felrakom aztán 10 perc alatt beállítom és nyomom WC-n.

Senkise mondta, hogy játszon vele sõt isten ment tõle, deha hülyeségire had reagáljak már.

ÁRULD MÁR EL KI ERÕLTETTE HOGY JÁTSZON VELE?

Nem egy nem arcade játék legyen olyan, hogy az ember rászánjon fél órát csak arra, hogy baállítsa a csapatát ki mit tegyen hol álljon milyen taktikával játszon, mi legyen a csapatszerkezet stb.

És esetleg ha elõször játszik vele nem árt ha az irányítást rendesen be tudja állítani és akkor lövés helyett nem az ivelést fogja pl nyomni.

És igen ajánlott vele annyit játszani mert ez nem ARCADE foci és pont ezért tud akár fél év után is újjat mutatni és nem ugyanazokat a sablonokat.

És attól, hogy fél éve nem indítottam el talán elõfordulhat, hogy kicsit jobban ismerem 😉
#24614
jaj ne személyeskedj már légyszíves!!!
Rudee
#24613
Leírom én ide.
Igen, ez is bug, de legalább nem minden meccsen fordul elõ. Míg a PESben a labda mellé ütõ/vetõdõ kapus minimum minden 2. meccsen bizonyít. Na meg látni gyakran azt is, hogy szinte helyben vetõdik egyet. És nem, még az 1.4 sem javította ki teljesen, csak kicsit csiszoltak rajta.

FIFAban legalább a végül méterekkel kaput elkerülõ lövésekre is rendesen vetõdik, ha nem biztos abban, hogy mellémegy.

A fél óra után véleményt formáló emberek véleményét meg ugyanúgy el lehet fogadni, mint a többiekét.

Amúgy meg a lapot folyamatosan osztogató PES bíró se a szívem csücske, de lehetne még sorolni. Az én szememben a játékmenetet nagyban befolyásoló hibák most a PESben vannak. Lehet, hogy van, aki örül annak, hogy szinte minden (kaput eltaláló) 25-30 méteres lövését vagy ollózását benézi a kapus, nos ez engem nem fogott meg.
De talán az új részben minden más lesz.

Off end.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24612
istenem ...
egy ember leírta a véleméynét te erre nekimégy mert mit képzel magáról 😄 nevetséges vagy!
30 perc alatt megnézte milyen,eldöntötte h bejöne- neki vagy sem.
vágod?
eldöntötte hogy akar vele játszani vagy sem!Õ az útobbit választotta!
Minek erõltesse és gyilkolja saját magát azzal,hogy többet játszon vele mikor egyszerûen nem élvezi?
egy játék legyen olyan,hogy akár egy vagy max két mérkõzés után az ember eltudja dönteni akar vele játszani vagy sem! (ez igaz minden jatekra).
Azt ne mond nekem ,hogy több órát kötelezõ vele játszani,hogy lemerje irni a véleményét hogy neki nem jön be!
áá
érdekes figura vagy!

"nem ismertem meg a PES-t fél óra alatt"
egyszóval leszûrte,hogy nem jön be neki!

te meg irtad hogy féléve else inditottad a fifát 😄 akkor kérlek töröld le és kész!
Breki33
#24611
Jah utánna leírtad Miklóska

Csak abban a hozzászólásban ezt írtad

"a mozgás nagyon konzolos-arcade, az egész megjelenítés játékgépes, a labdafizika C64.."

Ami tök baromság és pont hogy nem a PES az arcade, fizikája sokkal jobb
És pont ez az elégkétperc hozzáállás a rohadt idegesítõ.

Az utolsó mondatod elég gyerekes fotómûvész úr, hidd el még a szakálladról is tudok....

Az életszerûségrõl meg beszélhetnénk, de inkább olyanokkal teszem akiknek fogalmuk van róla
Yeltzin
#24610
Figyelj, én már tényleg nem értem, mi a bajod. Leírtam magyarul, érthetõen, hogy NEM ISMEREM annyira a PES-t, mert az elsõ fél óra benyomásai alapján nem fogott meg, nekem túl arcade, ezért letöröltem. Egy szóval nem szaroztam, ha csak a C64-et nem veszed annak. Ahhoz, nem kell napokig játszani vele, hogy kiderüljön, milyen a fizikája, ehhez elég két perc. Lehet, hogy sok téren kurvajó, de sem a videók, sem a kipróbálás alapján nem tûnt életszerûnek, és kész, uninstalláltam. Ezt írtam le, semmi többet.

Kicsit vegyél vissza az idegbajodból, mert nem biztos, hogy tudod, kinek mentél neki.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Breki33
#24609
Azért a másik fórumba leírhatnád mit értesz idióta kapus alatt, mert bár nem tartom a játékban tökéletesnek a kapust sztem idiótától messze van.

De hogy a Fifaról beszéljek számomra pl ez az idióta kapus





Breki33
#24608
Na utoljára hátha akkor lesz egy kis világosság.

Nem az fáj nekem hanem az, hogy nem ismersz egy játékot - mert egy focinál fél óra - nem azt jelenti hogy ismered.

Nem fogok itt semmit cáfolgatni aki mindkét játékot ismeri alaposabban úgyis tudja melyik az arcade és melyik a komolyabb.

De van értelme ha egy korábban a Fifával játszó leírja, hogy csalódott
a fifában mostanában és ezért a Pes-el játszik.

És akkor aki ide bejön nem azt az agymosást kapja, hogy csak a fifa mert a pes az szar.

S a kérdésre, hogy miért?
Mert a fórumon azt írták........

Tök hülyeség, hogy egy fórumon ki van kötve, hogy a másik játékot csak szidni lehet.

Érdekes fórumokba jársz, de két nagy focis játéknál óhatatlanul szóba kerül a másik.
A Konami-s fórumban ugyanúgy várjuk minden évben pl a Fifa demo-t és
semmi gond nincs ha valaki leírja pozitív vagy negatív véleményét róla.

DE nem 10 perc kipróbálás és letörlés után !!!!!!!!
Breki33
#24607
Nem

Én ismerem elég alaposan mindkét játékot és elmondom a véleményem róla
TEis tudod, hogy pl 2003-ban milyen véleménnyel voltam róla és 2004-es cikkemnél ami itt volt olvasható is sokan azt mondták hogy túl elfogult vagyok a Fifához.

De az ilyen fickók akik fél óra játék után hülyeségeket irogatnak kiakasztanak, fõleg ezekkel az agyatlan sztereotipiákkal.

Nem hiszem, hogy én magamtól bármikor felhoztam volna a PES-t, de az ilyen szintû hozzászólásokra reagálni fogok !

És nekem tökmindegy hogy a Fifa vagy a Pes lesz-e idén jó foci PC-re lényeg, hogy egyik vagy jó esetben mindkettõ az legyen.

De az ilyen csakafifamertazfifaamasikatfeloraigkiprobaltam emberektõl falra tudok mászni........
Yeltzin
#24606
Nézd, ha neked erre van idõd, és energiád, és ha ettõl jobban érzed magad, egész nyugodtan cáfolgasd meg az összes állításomat. Én azt mondom, természetellenes a mozgás, te azt mondod nem, attól még nekem az marad, szóval ilyen szubjektív szájkaratézásba kár beleszaladni. NEKEM a FIFA inkább szimuláció (a hibáival együtt), míg a PES inkább játék, akkor is, ha tökéletes és hibátlan.

Nem értem, ez miért fáj neked, te fejlesztetted?

A másik dolog pedig az, hogy ha körülnézel kicsit ebben a topikban, láthatsz jó pár kritikát a fifáról, mi sem azzal töltjük itt az idõt, hogy istenítjük, mert sajnos messze van a tökéletestõl. De annak semmi értelme, hogy valaki bejön ide és közli, hogy nem játszik a fifával, mert inkább a pes-t nyomja... Ok, és most hova szarjak? Érted a problémát, remélem.

(segítség: bemegyek a Dragonball topikba, és beírom, hogy sose nézem, viszont szeretem a Hupikék Törpikéket, szerinted õk mit kéne kezdjenek ezzel az információval?)

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#24605
Látod, Te meg burkoltan a FIFAt szidod, ennyi erõvel fel lehetnénk háborodva. Mégse vagyunk.
Nekem az idióta kapus elfogadhatatlanabb hiba, ennyi. Kinek a pap, kinek a ...

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24604
De értem.
Viszont nem ír pozitívat, ha nem talált benne olyat. Saját véleményét fogalmazta meg, nem a Tiedet és nem is másét.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24603
szerintem a PC-s Fifában sokkal több idegileg kikészítõ dolog van.

Pont gondolkoztam, hogy mostmár letörlöm fél éve else indítottam.

DE hagyjuk ha valaki nem irogat itt baromságokat én nem fogom szóbahozni.
A Konamis fórumon meg nyugodtan lehet pozitív és negatív dolgokat is mondani a Fifáról ...
Breki33
#24602
nem érted

ha szidja és hülyeséget ír róla akkor is a PES-rõl beszél

Azt persze lehet, de pozitívat mondani azt nem.
Rudee
#24601
Ha nem teccik neki, akkor ez van. Ahány ház, annyi szokás. Én se jáccok vele, mert az idióta kapus idegileg kikészít. Majd talán jövõre. Addig meg inkább a FIFA valamivel kisebb hibáit tûröm.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24600
Nem, FIFA topik a FIFAról kell, hogy szóljon. PES topikba fõ témája a FIFA? Nem.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24599
ja értem Fifa topicban csak szidni lehet a PES-t

világos <#falbav>
Breki33
#24598
Én igazából a #24585-es hozzászólására gondoltam ami tele van sztereotip hülyeségekkel mindegyiket lehetne cáfolni simán ha lenne értelme.

Nem tudom miért okosdik Pes-rõl ha bevalottan és láthatóan fogalma sincs róla
Yeltzin
#24597
Lehet dícsérni, csak nem ott, ahol ennek nincs helye. nVidiát az ATI topikban, Mercit a BMW topikban nem fényezzük. Gondolom, ez eddig tiszta sor.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#24596
Pedig érthetõen fogalmazott.

másrészt én annyira nem ismertem meg a PES-t fél óra alatt

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24595
A hozzászólásod alapján látszik, hogy fogalmad sincs a játékról.

Tipikus csõlátás 😛
Ami jó miért ne lehetne dicsérni......
Yeltzin
#24594
Akkor egyszer csak elég jó lesz az is 😊

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24593
áááá majd csak valamikor szeptemberben
#24592
fifa 10 demó még a nyáron kijön?

#24591
Annyit,hogy Pes egyre jobb míg Fifa ugyanolyan xar évrõl-évre..

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

zsolt515
#24590
OK! Szedek le majd olyan progit!

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

Rudee
#24589
Ha png vagy egyéb képformátumba van, akkor Creation Masterrel vagy Adboard Toollal tudod berakni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#24588
Fölösleges, egyrészt csak offolnánk, másrészt én annyira nem ismertem meg a PES-t fél óra alatt, csak az elsõ benyomások alapján kizártam. Csak azt akartam jelezni, hogy a fifa topikban nem sok építõ jellege van a PES dícséretének 😊

Az sajnos igaz, hogy a konzolos fejlesztõcsapat évekkel a PC-s fejlesztõk elõtt jár. Én is próbáltam PS3-on és megdöbbentõ volt az animációk simasága. Arról nem is beszélve, hogy irreális gépigénye van a fifa-nak, pontosabban nagyon szarul van optimalizálva (PES minimum 4x annyi fps-sel futott nálam)

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

zsolt515
#24587
Üdv!
Reklámtáblát hova kell másolni?

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

Mor3llo
#24586
Persze, én már jópár éve pes-ezek, tehát ezt szoktam meg.
De az, hogy a FIFÁ-ba a passzokat nem belsõvel lövik meg, hanem csõrrel, meg külsõvel, a labda meg dadog. Hát nonszensz. Itt nem létezik lapos passz, mert úgyis felemelkedik valamennyire a földtõl.
Sok játékmenetbeli gondom van a FIFÁ-val a PES-hez képest, tudnék írni...

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

Yeltzin
#24585
hát a PES se egy leányálom, én a FIFA után próbáltam ki, és fél óra után uninstall volt... a mozgás nagyon konzolos-arcade, az egész megjelenítés játékgépes, a labdafizika C64... egyedül a háló fizikája fogott meg, sokkal nagyobb élvezet gólt szerezni ilyen realisztikus hálómozgássnál 😊

a játékosok mozgása valóságosabb a FIFA-ban, ugyanakkor darabosabb is, amikor mozdulatsort váltanak, de ezzel együtt komolyabban lehet venni (a PES-rõl a Fifa Street ugrott be elõször)

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Mor3llo
#24584
Ez igen, ez már valami. Kár hogy csak PS-en ilyen. A mostani 09 is klasszikusokkal jobb PS3-on, mint PC-n. Gõzöm nincs, miért nem lehet NORMÁLISAN megcsinálni a FIFÁ-t évek óta szgépre...többet között ezért nem is játszok már vele olyan 3-4éve, csak a PES.
Most letöltöttem a 09-et, gondoltam hátha olyan mint PS-en, de hát vicc az egész sajna :S talán a FIFA 10...

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

#24583

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

zsolt515
#24582
Igen erre nagyon szépen köszönöm! Úgy nézem a 08-hoz nincs Soproni Liga!

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

szucsy89
#24581
zsolt515
#24580
Valaki nem tudna andni egy olyan oldal címet ahonnét csak a fifa08-hoz tudok leszedni dolgokat? Mert a fifahungaryról nem indul a letöltés.

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

LasCar16
#24579
új menedzser módot kezdtem, természetesen

#acm

zsolt515
#24578
De az a baj hogy fifahungariról nem indul el a letöltés! Emlékszem egyszer adtatok egy oldal címet ahol fennt volt a 09-hez a nb2-õ meg hogy készül az nb3

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

szucsy89
#24577
nézz szét fifahungaryn vagy gugli
zsolt515
#24576
Üdv!
Honnét tudom leszedni a FIFA 08-hoz az NB1-et vagy NB2-õt?

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

Rudee
#24575
Új menedzser módot kezdtél? Mert régivel általában nem mûködnek a nagyobb patchek, mivel az adatbázishoz is hozzányúl.

Szar Bayern, szar Bayern :)