FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E
igen istenkirály vagy 😄(nem csak ez miatt hanem profi pes szakértõ is vagy , neked van igazad <#worship>#worship>
a 07 jóbb de a 06 is!
09 elõttiekben jobban fellehet ismerni egy egy játékost mint most 😞
szerintem!
10 perc játék után 😛PPP
A PC-st meg ismerem ugye gyártottam kiegészítõket is hozzá szerintem a témám még mindig kiemelt a Soccergaming-on.
Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E
A Fifáról meg annyit hogy pár hónapja raktam be itt konzolos gólokat aminek ugye nagy istenítése megy.
Vissza lehet keresni olyan volt pl hogy ivelik a kezdõkör közelében lévõ
csatárnak aki laza ollózással kilövi a pipát onnan.
Ez a realisztikus foci?
És nem egy ilyen volt
személyeskedni te kezdtél
Elárulom neked 30 perc alatt a PES-t nem lehet megnézni milyen
Ez nem arról szól mint a Fifa hogy felrakom aztán 10 perc alatt beállítom és nyomom WC-n.
Senkise mondta, hogy játszon vele sõt isten ment tõle, deha hülyeségire had reagáljak már.
ÁRULD MÁR EL KI ERÕLTETTE HOGY JÁTSZON VELE?
Nem egy nem arcade játék legyen olyan, hogy az ember rászánjon fél órát csak arra, hogy baállítsa a csapatát ki mit tegyen hol álljon milyen taktikával játszon, mi legyen a csapatszerkezet stb.
És esetleg ha elõször játszik vele nem árt ha az irányítást rendesen be tudja állítani és akkor lövés helyett nem az ivelést fogja pl nyomni.
És igen ajánlott vele annyit játszani mert ez nem ARCADE foci és pont ezért tud akár fél év után is újjat mutatni és nem ugyanazokat a sablonokat.
És attól, hogy fél éve nem indítottam el talán elõfordulhat, hogy kicsit jobban ismerem 😉
Igen, ez is bug, de legalább nem minden meccsen fordul elõ. Míg a PESben a labda mellé ütõ/vetõdõ kapus minimum minden 2. meccsen bizonyít. Na meg látni gyakran azt is, hogy szinte helyben vetõdik egyet. És nem, még az 1.4 sem javította ki teljesen, csak kicsit csiszoltak rajta.
FIFAban legalább a végül méterekkel kaput elkerülõ lövésekre is rendesen vetõdik, ha nem biztos abban, hogy mellémegy.
A fél óra után véleményt formáló emberek véleményét meg ugyanúgy el lehet fogadni, mint a többiekét.
Amúgy meg a lapot folyamatosan osztogató PES bíró se a szívem csücske, de lehetne még sorolni. Az én szememben a játékmenetet nagyban befolyásoló hibák most a PESben vannak. Lehet, hogy van, aki örül annak, hogy szinte minden (kaput eltaláló) 25-30 méteres lövését vagy ollózását benézi a kapus, nos ez engem nem fogott meg.
De talán az új részben minden más lesz.
Off end.
Szar Bayern, szar Bayern :)
egy ember leírta a véleméynét te erre nekimégy mert mit képzel magáról 😄 nevetséges vagy!
30 perc alatt megnézte milyen,eldöntötte h bejöne- neki vagy sem.
vágod?
eldöntötte hogy akar vele játszani vagy sem!Õ az útobbit választotta!
Minek erõltesse és gyilkolja saját magát azzal,hogy többet játszon vele mikor egyszerûen nem élvezi?
egy játék legyen olyan,hogy akár egy vagy max két mérkõzés után az ember eltudja dönteni akar vele játszani vagy sem! (ez igaz minden jatekra).
Azt ne mond nekem ,hogy több órát kötelezõ vele játszani,hogy lemerje irni a véleményét hogy neki nem jön be!
áá
érdekes figura vagy!
"nem ismertem meg a PES-t fél óra alatt"
egyszóval leszûrte,hogy nem jön be neki!
te meg irtad hogy féléve else inditottad a fifát 😄 akkor kérlek töröld le és kész!
Csak abban a hozzászólásban ezt írtad
"a mozgás nagyon konzolos-arcade, az egész megjelenítés játékgépes, a labdafizika C64.."
Ami tök baromság és pont hogy nem a PES az arcade, fizikája sokkal jobb
És pont ez az elégkétperc hozzáállás a rohadt idegesítõ.
Az utolsó mondatod elég gyerekes fotómûvész úr, hidd el még a szakálladról is tudok....
Az életszerûségrõl meg beszélhetnénk, de inkább olyanokkal teszem akiknek fogalmuk van róla
Kicsit vegyél vissza az idegbajodból, mert nem biztos, hogy tudod, kinek mentél neki.
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
De hogy a Fifaról beszéljek számomra pl ez az idióta kapus
Nem az fáj nekem hanem az, hogy nem ismersz egy játékot - mert egy focinál fél óra - nem azt jelenti hogy ismered.
Nem fogok itt semmit cáfolgatni aki mindkét játékot ismeri alaposabban úgyis tudja melyik az arcade és melyik a komolyabb.
De van értelme ha egy korábban a Fifával játszó leírja, hogy csalódott
a fifában mostanában és ezért a Pes-el játszik.
És akkor aki ide bejön nem azt az agymosást kapja, hogy csak a fifa mert a pes az szar.
S a kérdésre, hogy miért?
Mert a fórumon azt írták........
Tök hülyeség, hogy egy fórumon ki van kötve, hogy a másik játékot csak szidni lehet.
Érdekes fórumokba jársz, de két nagy focis játéknál óhatatlanul szóba kerül a másik.
A Konami-s fórumban ugyanúgy várjuk minden évben pl a Fifa demo-t és
semmi gond nincs ha valaki leírja pozitív vagy negatív véleményét róla.
DE nem 10 perc kipróbálás és letörlés után !!!!!!!!
Én ismerem elég alaposan mindkét játékot és elmondom a véleményem róla
TEis tudod, hogy pl 2003-ban milyen véleménnyel voltam róla és 2004-es cikkemnél ami itt volt olvasható is sokan azt mondták hogy túl elfogult vagyok a Fifához.
De az ilyen fickók akik fél óra játék után hülyeségeket irogatnak kiakasztanak, fõleg ezekkel az agyatlan sztereotipiákkal.
Nem hiszem, hogy én magamtól bármikor felhoztam volna a PES-t, de az ilyen szintû hozzászólásokra reagálni fogok !
És nekem tökmindegy hogy a Fifa vagy a Pes lesz-e idén jó foci PC-re lényeg, hogy egyik vagy jó esetben mindkettõ az legyen.
De az ilyen csakafifamertazfifaamasikatfeloraigkiprobaltam emberektõl falra tudok mászni........
Nem értem, ez miért fáj neked, te fejlesztetted?
A másik dolog pedig az, hogy ha körülnézel kicsit ebben a topikban, láthatsz jó pár kritikát a fifáról, mi sem azzal töltjük itt az idõt, hogy istenítjük, mert sajnos messze van a tökéletestõl. De annak semmi értelme, hogy valaki bejön ide és közli, hogy nem játszik a fifával, mert inkább a pes-t nyomja... Ok, és most hova szarjak? Érted a problémát, remélem.
(segítség: bemegyek a Dragonball topikba, és beírom, hogy sose nézem, viszont szeretem a Hupikék Törpikéket, szerinted õk mit kéne kezdjenek ezzel az információval?)
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Nekem az idióta kapus elfogadhatatlanabb hiba, ennyi. Kinek a pap, kinek a ...
Szar Bayern, szar Bayern :)
Viszont nem ír pozitívat, ha nem talált benne olyat. Saját véleményét fogalmazta meg, nem a Tiedet és nem is másét.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Pont gondolkoztam, hogy mostmár letörlöm fél éve else indítottam.
DE hagyjuk ha valaki nem irogat itt baromságokat én nem fogom szóbahozni.
A Konamis fórumon meg nyugodtan lehet pozitív és negatív dolgokat is mondani a Fifáról ...
ha szidja és hülyeséget ír róla akkor is a PES-rõl beszél
Azt persze lehet, de pozitívat mondani azt nem.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Szar Bayern, szar Bayern :)
Nem tudom miért okosdik Pes-rõl ha bevalottan és láthatóan fogalma sincs róla
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
másrészt én annyira nem ismertem meg a PES-t fél óra alatt
Szar Bayern, szar Bayern :)
Tipikus csõlátás 😛
Ami jó miért ne lehetne dicsérni......
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
★ 汤姆 李
Szar Bayern, szar Bayern :)
Az sajnos igaz, hogy a konzolos fejlesztõcsapat évekkel a PC-s fejlesztõk elõtt jár. Én is próbáltam PS3-on és megdöbbentõ volt az animációk simasága. Arról nem is beszélve, hogy irreális gépigénye van a fifa-nak, pontosabban nagyon szarul van optimalizálva (PES minimum 4x annyi fps-sel futott nálam)
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
De az, hogy a FIFÁ-ba a passzokat nem belsõvel lövik meg, hanem csõrrel, meg külsõvel, a labda meg dadog. Hát nonszensz. Itt nem létezik lapos passz, mert úgyis felemelkedik valamennyire a földtõl.
Sok játékmenetbeli gondom van a FIFÁ-val a PES-hez képest, tudnék írni...
"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú
a játékosok mozgása valóságosabb a FIFA-ban, ugyanakkor darabosabb is, amikor mozdulatsort váltanak, de ezzel együtt komolyabban lehet venni (a PES-rõl a Fifa Street ugrott be elõször)
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Most letöltöttem a 09-et, gondoltam hátha olyan mint PS-en, de hát vicc az egész sajna :S talán a FIFA 10...
"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E
Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E
Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E
Honnét tudom leszedni a FIFA 08-hoz az NB1-et vagy NB2-õt?
Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E