36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • kuzco007
    #27063
    noh srácok kis nyílvános helyzetjelentés, hogy továbbcsorgassam a nyálatokat! Szóval Készítői Napló #1

    HLP 10 vol.1:

    Minden csapat január 8.-adikai kerettel fog rendelkezni a magyar bajnokságban, amit manager módban lehet majd játszani, a Magyar Kupa, Ligakupa és Szuperkupa mellett, a Bajnokok Ligájában is indulhatunk (orosz csapatokkal is, ezeket kihagyta a FIFA onnan), illetve az Európa Ligában (ide is beraktam a ruszkikat:)). Minden csapat rendelkezik kapusmezzel, illetve néhány nagyobb csapatnál harmadik számú mezt is találhattok majd. Frissítettük a reklámtáblákat, zászlókat és szurkolói hangokból is szólalnak majd fel új rigmusok a lelátókról. Jelenleg a szurkolói hangok összerendezése zajlik. Az NB1 16 csapata lesz benne ebben a verzióban, tehát csak az első osztály, de természetesen később az NB2-őt is megcsináljuk és kiadjuk majd a HLP 10 vol.2-ben. Stadionokkal kapcsolatban mindneki érdeklődik, nos elmondhatom, hogy idén CSAK NÁLUNK lesznek stadionok a FIFÁhoz, természetesen mind NB1, mind NB2-ben az összes csapathoz, azonban kis türelmeteket kell kérjük, és elnézést, hogy egy későbbi addonban jelennek meg, de a FIFA10-nek új importálási menete van, jelenleg ezt tanulmányozzuk, hogy berakhassuk a stadionokat Nektek, amint kijött a patch, fullosan ráállunk erre a problémára. Minden játékos miniarccal fog rendelkezni, az adatbázis kb 90-95%-a és a fent felsorolt úgyn. "Specific Head"-ek, azaz valós arcok szerepelnek majd a játékban. A Sport TV kijelzőt is újrafogalmaztuk idén, teljesen új köntöst kapott, nem csak a logó változott, illetve a Magyar Válogatott is a legutóbbi keretével (Belgium) szerepel majd a játékban, sajnos ugye Babos és Gera nélkül. Szurkolói hangunk idén mind a 16 csapathoz van, sőt a másod osztályban is jó pár csapathoz, így még otthonosabban érezhetitek majd magatokat a képernyők és hangfalak előtt.:P

    Természetesen a patch tartalmazza a már korábban megismert, általam készített FIFA 10 fixer 1 és 1.1-et is, tehát Andrei Murgu, Adrian Mutu lett, míg a Santiago Bernabeu, Mestalla és Millenium stadionok bekerültek a játékba, hisz idén ezeket hagyta ki az EA Sports ismételten. A nyelvi fájlokba is belenyúltunk, Bajnokok Ligája és Európa Liga néven szerepel a BK és EFA Kupa, illetve a későbbiekben tervezem (ha a FIFA is úgy akarja) egy teljes felújítást ezekre a kupákra, valós lebonyolítási rendszert szeretnék a valós élet szerint.

    Egészen február 20.-ig, tehát az átigazolási szezon végéig folyamatosan frissítjük majd az adatbázist mind a magyar, mind a külföldi bajnokságokban, ezeket innen tudjátok majd a FIFAZONE-ról letölteni, illetve megnyílik a csapatom (Hungarian Stadium Maker Team) hivatalos oldala is, mely angol és magyar nyelven is kommunikál majd az olvasó közönséggel, hisz az utóbbi időkben olyan híres oldalakt sikerült megszereznünk partnernek, mint a FIFA-GALAXY, illetve az EURO 2008 és RTWC 2010 patch készítőivel is jó kapcsolatot ápolunk, továbbá a második leghíresebb stadion készítővel, Dule-val is jó barátok vagyunk, tehát ők is segítették a patchünk minél jobb voltát.

    A későbbiekben is érdemes visszanézni az oldalra, hisz plusz csapatokat idén is tervezünk kiadni addonként, első személyes patchem a VB-n bronzérmes magyar U-20-as válogatott lesz.

    Hamarosan bejelentjük a HSMT legnagyobb patchét itt az oldalon is, mely bizonyára sokatoknak elnyerni a tetszését, főleg a loki drukkerei, de az összes magyar szurkoló örülhet majd a patchnek!:)

    Ennyi lett volna a mai készítői napló: 2009.01.05.

    FIFAZONE - kuzco007 - Magyarország második legnagyobb FIFÁ-s oldala!
  • johhnypunker
    #27062
    Igen ez így van, nem is tudok konkrét adatot felhozni, csak azt akartam ezzel mondani hogy ma már ez is megoldható(ps es kiírás).
  • JUVEfun
    #27061
    Ahogy már írtam neked : ezt és még sok mást /emelés stb../ megtalálod a FIFAHUNGARY oldalán a "tippek-trükkök" rovatában magyarul . Ezen kívül még ajánlhatnék külföldit is /fifa4fan.fifakorea ..../
  • JUVEfun
    #27060
    A LEGJOBB CSELEK
    Szerző: Beckhambauer
    C.Ronaldo csle(bicikli csel) shift+fel+fel+balra
    Robinhonál is de neki máshogy csinálja
    Ronaldinho , Torres, Joaqin, ibrahimovic ezzel az elasticot csinálja meg
    C. Blanco nak is van külön csele a Blanco Bounce

    KÜLÖNLEGES MEGTOPLÁS:

    Shift+e(sprint)+fel
    Az irány mindegy de C.Ronaldo máshogy csinálja

    EZT A CSELT MINDEN 75 feletti megtudja

    lövöcsel a+s+d (egszere) ilyenkor a kapus elvetödik még legendás szinten
    és a kapu üres . GOL!
  • robi11
    #27059
    én amikor emelni akartam benyomtam aszt nem csinált semmit elrúgta a d egyenesen.
  • JUVEfun
    #27058
    Mi az , hogy nem csinál semmit.???? Ugyan úgy működik , mint a CM10 v. FM10 stb...
  • JUVEfun
    #27057
    A PS letöltések száma meg sem közelíti a PC-t ! Ezenkívül pc-re sokkal költségesebb a fejlesztés , ne kérdezd "miért" , mert én sem tudom ...
  • robi11
    #27056
    az nem jó nem csinál semmit...
  • johhnypunker
    #27055
    Engem inkább az bánt leginkább, és amiért is ennyi fel tudott húzni ennyire egy játék, hogy amióta elkezdődött a Fifa sorozat, én személy szerint a 98- al kezdtem el már játszani, ami már egy kicsikét régen volt:-), na de nem is ez a lényeg. Ami a lényeg az, hogy azért már van egy nagy áttekintésem ilyen téren. Tényleg nagy újítás volt az egyrészt, hogy a grafika azért szépen fejlődött, menedzser mód megjelenése, stb. stb, ezeket most nem akarom felsorolni,de a grafika is most már jóformán semmit se változott,vagy ép hogy, menedzser mód is már 06-07 is is ugyan az már, és hát az irányításról és az MI-ről meg akkor ne is beszéljünk.
    Azzal nem értek egyet, hogy jobban ráállnak a PS-re, mert a pc re letöltik, mert ma már ps-kre is ugyan úgy le lehet tölteni, és kiírni játékokat, szal akinek van nete, és kichippeltetve a ps-e, akkor ugyan ott van. Ez szerintem egy kifogás az EA részéről. Egyszerűen a nemtörőmdömség. tudják , hogy van és lesz is ember, meg rajongó tábor aki megveszi, mert jó a menedzsment. én igy gondolom.
  • hedonist
    #27054
    Y+D :)

    valaki használja az IM10 beta-t? mert ugye még mindig nem jött ki a teljes release. nekem nem működik vmi jól, csak 5 játékost ismer fel, és az összes career file-ban ugyan azt az 5-öt, nem értem:I
  • báttyó02
    #27053
    asszem Q+D...bár lehet hogy a pessel keverem
  • robi11
    #27052
    1 kérdés:hogy lehet emelni a játékba billentyűzeten?
  • JUVEfun
    #27051
    Bizony így van ! Évek óta ígérik , hogy PC-re ki sem adják ! Az , hogy mégis játszhatunk vele az a konzol eladási statisztikának köszönhetjük !
  • rooney8
    #27050
    ja akkor nem szóltam :D
  • Totti5
    #27049
    90%a PS3/360.
  • Totti5
    #27048
    Nem szégyen és nem pont az EA hibája, persze megtehetné hogy a konzolos verziót portolja és nem pedig a rég elavult meglévőt foltozza egy picit évente, de nemigen éri meg nekik így nem erőlködik a pécés verzióval amit úgyis nagy arányban letöltenek és a múltban is letötlöttek, ami miatt stagnál a pécés Fifa évek óta. Akinek Fifa kell az játszon vele konzolon. Különösebben az sem meglepő hogy a FIFA World Cup 2010 nem lesz pécére.
  • rooney8
    #27047
    istenem... ezt a szart ennyien megvették
  • JUVEfun
    #27046
    " A kontinens szerte október 2-án elrajtolt játékból egyébként az első héten 1,7 millió példányt sikerült elszórni, minek köszönhetően a FIFA 10 tudhatja már magáénak az Electronic Arts történetének legjobb európai rajtját, valamint a világ leggyorsabban fogyó sportjátéka címét."
    -Gamestar-
  • JUVEfun
    #27045
    "John Schappert az Electronic Artstól a következőket mondta egy befektetőkkel folytatott beszélgetésben: "Európában A FIFA 10-ből 31 százalékkal több fogyott a boltokban, mint a FIFA 09-ből. S emellett jócskán felűlmúlja eladásokban a Pro Evolution Soccer 2010-et négy az egyhez arányban". Emellet nagyon büszkék az Electronic Artsnál, hogy sikerült talpra állítani a FIFA sorozatot és megelőzni a konkurenciát."
  • JUVEfun
    #27044
    Van benne igazság amit mondasz . Más fórumokat is olvasva azt látom , hogy borzasztó sokat várt tőle mindenki és ahhoz képest.... ? !
    Nagy szerencse ,hogy sok, nagyon jó patch készül hozzá és azért már így tűrhető. BREKI - szerintem is egyeduralkodó /még a PES-sem konkurencia /ua.mint évekig az F1 Challange/EA

  • Breki33
    #27043
    rég nem egyeduralkodó !
  • rooney8
    #27042
    ott van a pes :D
  • johhnypunker
    #27041
    Hányadék ez a játék. Van pofája kiadni az EA - nak, ezt a Sz..t. Úgy adják elő, mintha ez lenne az évtized játéka. Ugyan azt adják már el, amit 3 éve, csak egy kicsit csinosítanak, bár még ez is finom volt.
    Már rég óta játszom, és tűröm amit ez a rabló banda csinál, művel. Szégyen a többi programozóra nézve, csak azért mert Ea, meg fifa, ma már semmit sem ér.
    Az hogy az Ea egyeduralkodó ezen a színteren, az eléggé sajnálatos, mert egy sza...ból, sajnos nem lehet választani.
  • mikiking
    #27040
    a Fifa : World Cup 2010 nem jön pc-re ??? :O
    "FIFA World Cup 2010 will not be released on PC!!!
    This item will be released on April 27, 2010.

    Platforms: Xbox 360, PS3, PSP, Wii"
  • hedonist
    #27039
    én igy nem tudok választani, látnom kell az arcát és a mellét:D
  • robi11
    #27038
    látom debreceni vagy mint én:D
  • Dean Winchester
    #27037
    neked egyikse való,kicsi vagy ehhez :D
  • robi11
    #27036
    kinek melyik?:D enyém az első sor 3adik:D
  • robi11
    #27035


    BUÉK FIATALOK!!
  • Alex2
    #27034
    utána fel is telepítetted? xD
    Amúgy a játék cd-jén rajta kell hogy legyen.
    Másik játéknál nem csinál ilyet?
  • Meteora4
    #27033
    hello
    A fifa 07-től azt csinálja a gép h ki írja h nincsfent "directx 9.0c" nincs fent.Letöltöm és akkor is azt írja ki a játék. Ha valaki tud megoldás az PLS írjon! THX!
  • robi11
    #27032
    kösz szépen a segítséget!!!
  • Mayorpapa
    #27031
    No, akkor hogy örömet okozzunk Neked eme jeles napon: a megoldás a következő (egyébként le van írva a csomagban található README fájlban: "Installation: import the obj files into zdata36 w/ file master 10", kis angollal megérhető, vagy szótárazni kell, annak idején én is azt csináltam, nem írtam be óránként ide): szóval megnyitod a File Mastert, ott megkeresed a zdata 36-ot (oldalt kell kattintgani), és beimportálod abba a zdatába, mire megkérdi felülírod-e, persze igennel válaszolsz, és voilá, kész is. Remélem, segítettem.
    BUÉK mindenkinek! Ja, és egy szebb, jobb FIFA 2011-et :)
  • robi11
    #27030
    de ez a patch 3 obj file.
    am file master 10 et töltöttem le.
  • hedonist
    #27029
    patchet ugy lehet feltenni, h ha már van Creation Mastered és azzal importálod.
  • robi11
    #27028
    B.U.É.K!!

    erre az utolsóra válaszoljatok a többit megoldom!
  • hedonist
    #27027
    mindenki magától jött rá, vagy elolvasott oldalakat, hogyan is kell tweakelgetni a fifát, de te erre nem veszed a fáradságot, nem baszogathatsz itt mindenkit, h oldja meg helyetted a problémáidat, majd meglátod később az életben sem lesz így. És ez nem bunkóság, ez így megy mindenkinek magának kell megoldania a dolgait, mert most ilyen a világ ennyi, örülhet akinek vannak igazi barátai és segítenek neki, de ez nem elvárható.

    BUÉK:D
  • Der Wahnsinn
    #27026
    Üdv néktek, van egy kis gamepadgondom, szupi lenne, ha tudna vki segíteni! Felpakoltam most a 10-et meg felmásztam a szekrény tetejére a jó öreg Saitek P2500-asért. Felraktam a drivert, minden okés, a jobb analóg kicsit avétos már, meg csöppnyit balfelfele áll már alapból. De driverteszten szépen forog, működik. A játékban már kevésbé. Eleve nem tudom használni a jobb joystickot még akkor sem ha amúgy rendesen analógra van a control állítva, de ennél még bosszantóbb, hogy bárki kapja a lasztit, megugrik vele balrafel... :) Kérdés: miért nem használható a kar, ha amúgy a torzulására reagál a program? Előre is köszi!! Nameg BÚÉK!!!
  • robi11
    #27025
    nem kértem a véleményed....
  • Atti12
    #27024
    húzzál már innen, segített eleget. Nem neked való ez, játszál az alap játékkal.