FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rudee
#24774
Szerintem meg, ha nem jáccol online.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24773
szemmel láthatóan?tehát nagyon megéri feltenni?
Rudee
#24772
Játékmeneten javít.

Link

Szar Bayern, szar Bayern :)

HoReSz1975
#24771
G realistic Gameplay V2 - ez mit rak bele a játékba <#confused> linket tudnál adni <#confused>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Rudee
#24770
Ezt passzolom, normálisat még én se találtam, ezért csinálom magamnak. 1 bajnokság 1.5-2 óra alatt megvan.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24769
Gyepek.

Szar Bayern, szar Bayern :)

HoReSz1975
#24768
adatbázist honnan tudok leszedni, a legfrissebbet, ami van <#confused><#worship>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

HoReSz1975
#24767
JunJoong Turf 09 - ebbe mi van <#confused> a többit már szedem <#worship>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

szucsy89
#24766
magyar bajnokság, gameplay patch, adatbázis frissítés, sztem jó
Rudee
#24765
HSP az a magyar bajnokságot rakja a játékba.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24764
Én nem használok ilyen patcheket 😊

1-2 kis kiegészítõm van fent (stadionok, gameplay, cinematics patch meg fû), plussz a saját roster.
Na meg annak a pár nem licenszelt csapatnak raktam be rendes címert meg mezt.

De van nagy BL patch, az biztos nem rossz. Meg általában csinálnak a nagyobb bajnokságokhoz is komolyabb frissítést.

Amit próbáltam és nem okozott csalódást:
G realistic Gameplay V2
JunJoong_Turf_09 Kép
next_generation_graphic_ph (ebbe az ARD-os TV popup nem teccik)
09 Cinematics Patch
09_Camera_patch_1.0 (ezzel vigyázni kell, mert a G realistic Gameplay V2 is módosítja a kamerát, ha rossz sorrendbe rakod fel akkor olyan mintha fent se lenne)

Szar Bayern, szar Bayern :)

HoReSz1975
#24763
HSP 09 v1.4 (1.3 szükséges!) ez jó srácok <#confused>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

HoReSz1975
#24762
...akkor úgy kérdezném, hogy pld. neked melyik patch van fent, ami klassz, vagy melyiket ajánlanád <#confused><#worship>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Rudee
#24761
Legutóbb 3500 körül láttam. 2000ért szerintem azért még nincs. A 08 classic kiadásban 1990.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24760
2 hivatalos update van, de a 2. nem ér semmit. Az elsõt elég felrakni. Link

Patchet meg keress FIFA-s oldalakon. GA patchhez hasonlót nem fogsz találni, mert a PES adatbázisa töredéke a FIFA-énak. 6-7 bajnokságot könnyebb frissíteni, mint 30at.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24759
az igaz,hogy az eredeti fifa09 2000 ftért megvásárolható vhol?
HoReSz1975
#24758
Visszaraktam a FIFA 2009 -et, melyik a legújabb gyári patch <#confused>

Tudnátok ajánlani valami jó patch -et is, mint a pes -nél a Gameacces patch <#confused>

<#worship>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Rudee
#24757
Egyre erõsödik a remény 😊

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24756
várjál akkor azt írta,hogy hamarosan jön 😄 most meg hogy tölthetõ lesz 😄
Rudee
#24755
Ezt már 3 hete is írtad 😊
#24530

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24754
én úgytudom,hogy csak a bevétel szempontjából lényeges a stadionigazgató fejlesztése 😄
Azért annyira nem csinálták még meg ezt a fifa-t hogy egy 0-ás stadionból (pl nb2esbõl) legyen egy 10es Wembley 😄
blackfire001
#24753
Helló. Fifa09-et nyomom XBOX360-on.
Van egy másodosztályú csapatom, de már nagyon jól felfejlõdtem, hamarosan Serie A-ba jutok. (Piacenza a csapat neve...) A gond itt kezdõdik. A stadionom egy 0, és nem sok kedvem van megszégyenülni mondjuk a Juventus elõtt... 😞 Ha személyzet fejlesztésnél fejlesztem a stadiont, akkor csak a hazai jegyeladásom nõ, vagy változik a stadionom is?
SLICK
#24752
akkor hamarosan tölthetõ lesz az OST

Breki33
#24751


Today we have something big, come off it, it's something gigantic for you!.

Apollox has collected many features for FIFA 09 from many different pages and the result is the FIFA 09 Mega Patch. The following features are included:

The Basic-Version (without sounds):
The Basic-Version without sounds includes round about 950 faces, flags and kits, over 350 new teams, 26 new leagues, 28 new tournaments, 9 edited tournaments, round about 370 new adboards, 130 new referees and much more.

Sound Add-On v1:
The Sound Add-On v1 is 1,5GB big and includes round about 2.500 Sounds for many German and European club teams and a better sound configuration.

Sound Add-On v2:
The Sound Add-On v2 is 6GB big and includes the Sound Add-On v1 and a total of more than 10.000 sounds for nearly all FIFA 09 standard leagues and some more teams.

The link below guides you to the thread where you can find the download links. For help you can ask in the forum thread.

DOWNLOAD FIFA 09 Mega Patch


Creators of the patch: www.fifa4fans.com, www.fifamania.it, www.fifakorea.net, www.fifamexico.net, www.fifa-evolution.com, www.fifapolonia.pl, www.fifasite.pl, www.soccergaming.tv, www.fifachile.cl, www.crofc.net, www.bfl-team.com, www.fifabaltic.com, www.fifavoetbal.com, www.greeksuperpatch.com, www.msl4fifa09.blogspot.com, www.fifaediting.de, www.fifa-newspage.com, news.fifaplanet.de, www.serbia-footballe.com, www.fifaromania.net, www.sweetpatch.tv and all those other pages and creators we perhaps forgot to list here.


http://www.fifa4fans.de/downloads/onelink_e.php?showid=464
Breki33
#24750
FIFA 10 Soundtrack

In the course of an event in the Playboy Mansion of Hugh Hefner the soundtrack of the coming EA Sports games have been revealed. Amoung them there was the one of FIFA 10, too so that we are able to present you the complete track list:

Adiam Dymott - Miss You
Afrobots - Favela Rock
Alex Metric - Head Straight
Auletta - Meine Stadt
Balkan Beat Box feat. Tomer Yosef and Saz - Ramallah-Tel Aviv
BLK JKS - Lakeside
Bomba Estéreo - Fuego
The BPA feat. Ashley Beedle - Should I Stay Or Should I Blow
Buraka Som Sistema feat. Pongolove - Kalemba (Wegue - Wegue)
CasioKids - Fot I Hose
Children Collide - Skeleton Dance
Crookers feat. The Very Best, Two Fingers & Marina Gasolina - Birthday Bash
Cut Off Your Hands - Happy As Can Be
Dananananaykroyd - Black Wax
Datarock - Give It Up
Fabri Fibra - Donna Famosa
Fidel Nadal - International Love
Los Fabulosos Cadillacs - La Luz Del Ritmo
Macaco - Hacen Falta Dos
Major Lazer - Hold The Line
Marcio Local - Soul Do Samba
Matt & Kim - Daylight (Troublemaker Remix feat. De La Soul)
Metric - Gold Guns Girls
Mexican Institute Of Sound - Alocatel
Nneka - Kangpe
Passion Pit - Moth's Wings
Peter Bjorn And John - Nothing To Worry About
Pint Shot Riot - Not Thinking Straight
Playing For Change - War / No More Trouble
Rocky Dawuni - Download The Revolution
Röyksopp - It's What I Want
Soshy - Dorothy
The Answering Machine - It's Over! It's Over! It's Over!
The Enemy UK - Be Somebody
The Temper Trap - Science of Fear
Tommy Sparks - She's Got Me Dancing
The Whitest Boy Alive - 1517
Wyclef Jean - MVP Kompa
Zap Mama - Vibrations
Breki33
#24749


Intro Videos Patch by Outsider87



* FIFA 09 Xbox360 & PS3 Intro
* FIFA 09 PC Intro
* EURO 08 Intro
* EURO 08 TRIX & FLIX
* FIFA 08 PC Intro
* UCL 06/07 PC Intro
* UCL 06/07 Partita TV Intro
* WORLD CUP 2006 PC Intro

link
Breki33
#24748
#24747
<#eljen>Elnézést kérek!
Breki33
#24746
Ha jól emléxem ez pont erre való

Sound Master 09
Change commentary and chants of your FIFA 09
#24745
szurkoloi hangot lehet importálni a játékba és ha igen akkor hogy???És milyen program játsza le a hagokat??PLS HELP
Breki33
#24744
#24736
#24743
válaszolok,ha már breki csak a képeket nyomja és alig látni vmit a temérdek 😮 képtõl ... 😛
lelehet játszani igen...
akár media player
bs player
vlc is kezeli!
sõõõt én gom playert használok!
És azért kérdezted az asf file-t mert abban rögzítettél egy fifás gólt ugye?(mert akkor nem volt off a hsz-od)
DaemoonHunter
#24742
Uhh nagyon szépek!😊
Idén megkapjuk a 360 fokos irányítást, a játékmenet ezzel nagyon sokat fejlõdik, talán a robotszerû mozgás is eltûnik lassan.

Breki33
#24741
Na így kéne egy Fifának alapból kinéznie PC-n





Breki33
#24740
Nekem még eafh

Real Light 2.0 patche tetszik nagyon

Fifa09 Light update
Night & Rainy Day, Sunset
Screen Shot with "Clement's turf-grass-light-shadow-color patch"


















DaemoonHunter
#24739
Ez a verzió rendesen beakasztott a gépnek😄 Sajnos már nem igazán bírja, igaz 2-3 verziót is feltettem már.
Én még ezt is ajánlom, szerintem nagyon jó lett, bár még van mit csiszolni rajta:
Arena Mode 2.0

szucsy89
#24738
thx
Breki33
#24737
Itt a soccergaming fóruma, még több képpel

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=158272
Breki33
#24736
Én 2006-nál még a "asf player"-t használtam akkor kiválóan mûködött
szucsy89
#24735
jónak tûnik meglesem..honnan szedhetõ?
#24734
sziasztok!az ASF filet valamivel le lehet játszani pls segitsetek fontos lenne
Breki33
#24733


Breki33
#24732


- NEW CROWD :
8 types of colors
with new animation
new model

- NEW TURF :
update night and sunny turf
update 3d grass
( VERY NEAR to the console version )

- NEW PLAYER'S SHADOW :
More detail
More realistic

- NEW SCOREBOARD :
Next gen scoreboard

- NEW CINEMATIC EFFECT :
NO MORE MUCH CONTRAST
NO MORE MUCH BRIGHTER

BIG THANKS TO MONKEYDRAGON

YOU'LL NOT DISAPPOINTING WITH THE RESULT


Breki33
#24731
Clement's CONSOLE STYLE patch

Update face texture
- more detail

Update kit template

Update turf ( sunny - sunset - overcastday - night )
- new light - shadow
- new color
- more contrast
- more sharpen
- better shadow player
- new 3d grass

Update the light-shadow-cinematic color
- more sharpen
- more contrast
- light-shadow will be similar to CONSOLE STYLE
- more detail
- with new effect
Download
(Thank MONKEYDRAGON for creating the file .exe)

Breki33
#24730


Breki33
#24729
Nemtudom szerepelt-e itt már ClementZuzu féle Consolstyle patch

Hogy mirõl van szó pár képpel illusztrálnám

Clement's turf-grass-light-shadow-color patch
CONSOLE STYLE
-new turf lighting - shadow
-new turf color
+ night
+ sunset
+ sunny
+ overcastday
-new 3d grass
-new light - shadow
-new cinematic color-effect
-new effect for "Depth of Field"
-new kit template
+ more sharpen
+ more lively





Breki33
#24728
FIFA 10 is planned to release on October 20. Blanco, Kljestan, Lampard named to cover.
szucsy89
#24727
amúgy ki a két szélsõ?
szucsy89
#24726
mert úgy jobban néz ki😄
#24725
miért kell mindig üvölteni valakinek 😄