FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24824
fifa10iso_piratebay.torrent <#idiota>

Kérem kapcsolja ki!

Rudee
#24823
Nem képfileként fogod letölteni, nem warezolnak EAnél.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24822
hát ha valaki letölti és kiirja dvd-re akkor letudja tölteni a dvd-s borítót is!
Yeltzin
#24821
Nem reklámozhatják filenévvel... 😄

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24820
mert konzolra kijön. pc-s logót meg fél perc odatenni a sarokba.

Kérem kapcsolja ki!

Rudee
#24819
Nem tudom, hogy akkor minek tervezik a borítót. #24794

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#24818
Lesz bõven, ha Steamen adják. Kényelmes, egyszerû, gyors, ez a jövõ.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24817
na ez szép akkor még annyi vásárló sem lesz sztem :S
vagyis kivi vok milyen módon oldják meg az online vásárlást mert ha bonyolult akkor még ennyien sem veszik meg.
Lehet van most aki ugy van vele,hogy elmék megveszem eredetibe.
van aki ugy van vele,hogy na ha ennyi nyüg van veleakkor inkább nem szarozok és letöltöm illegálisan :S
#24816
aszondják nem

Kérem kapcsolja ki!

#24815
mármint a fifa10et nem adják ki lemezen?
HoReSz1975
#24814
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
valaki letölti, majd letöljük
<#finom>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

SLICK
#24813
én már fejtegettem pár hónapja, hogy ugye most kerek számmal jön a játék (10), így lehet lesz egy meglepetés is, pontosabban nagy újítások várhatóak majd. Remélem tényleg ezért a nagy titkolózás. Csak az a baj, hogy ezt mindenképp le kell tölteni, mivel nem adják ki lemezen. Bár remélem nem kérnek el 10k-t a játékért

Rudee
#24812
A 09 hirtelen leárazása egyébként sejtet valamit. Szerintem (talán nem véletlenül) arra számítanak, hogy a FIFA 10 megjelenése után már csak azt fogják venni.
Tavaly ilyenkor azért már láttunk képeket meg videókat, most meg még semmi sincs. Kíváncsi vagyok, vajon mit rejtegetnek.

Szar Bayern, szar Bayern :)

DaemoonHunter
#24811
Valószínûleg a gamescom bemutatóra értik, a producer azt mondta, szerdán egy mindenre kiterjedõ video lesz látható(játékmenet), persze kipróbálható lesz a játék a helyszínen, így biztosan kapunk még jópárat.
A legnagyobb újítás a 360 fokos irányítás rendszer lesz és igen, egy lépéssel közelebb a nextgenes játékmenethez.

HoReSz1975
#24810
Szerintem megint nem az XBOX 360 -as átíratot kapjuk, de remélem a játék élmény nagyon közel fog járni hozzá

FIFA 2010 PC

FIFA 2010 XBOX 360<#rolleyes><#guluszem1>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

HoReSz1975
#24809
A FIFA 2010 honlapján mit számol vissza 2 napra, DEMO -t <#confused> EA SPORTS FIFA 2010

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Lcapitant
#24808
még mindig annyi :S

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

szucsy89
#24807
demo mikor jön? elvileg most kéne neki vmikor kijönni aug. közepén
Rudee
#24806
Ott még 3990 volt a hétvégén.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Lcapitant
#24805
576 kilobájtba van

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

#24804
tescoba ha valaki lát akkor szóljon már 😊
#24803
na ezt kérdeztem én pár napja egyik ismi szólt,hogy 2 k ért lehet kapni na mondom akkor annyiért beszerválom már az online játék miatt is mert akkor kitudom próbálni mondhatni alacsony áron ...
Lcapitant
#24802
én is most vettem meg pár napja.
sztem vedd meg, mert megéri az 576ban.
viszonylag lagmentes, bár ez függ az ellenfeledtõl is

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

GonzaloGerardo
#24801
az online rész milyen ? lag mentesen játszható ?
mert ennyi pénzért megéri még ha hamarosan itt az új akkor is...

Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W

GonzaloGerardo
#24800

Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W

Rudee
#24799
Azon nem lehet segíteni. Reinstall majd új menedzser mód. És figyelj, hogy milyen kiegészítõt használsz, valószinû annak köszöheted ezt is.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24798
üdv valaki segítsen pls!! elkezdtem egy manager módot de a 2. szezonnál kidob valaki help pls 😊😊
Rudee
#24797
Korábban linkeltem már azt a gameplayt. Ez ki van javítva, hogy magyar nelvû FIFA-val is mûködjön.
Szintén volt már korábban ez (user.ini):
[]
WINDOWED=1
HALF_SECONDS = 890
GAME_SPEED = 0
CAMERA_BIG_ZOOM_MODIFIER=0.5
CAMERA_BIG_HEIGHT_MODIFIER=0.5
PERFECT_GOALIE=1

VIDEO=0
SKIP_TITLE=1


A félidõ hosszát (HALF_SECONDS) másodpercben kell megadni, az ablakban való futtatást (WINDOWED=1) meg célszerû kikapcsolni (WINDOWED=0)

Légy profis kamera szerintem nincsen sima meccsen.

Szar Bayern, szar Bayern :)

HoReSz1975
#24796
Hi<#wave>

ha ezeket a fájlokat berakom ebbõl G realistic Gameplay V2, nem indul el a játék <#confused>

a rendes játék kamera szögét nem lehet úgy beállitani, mint a légy profi módot <#confused> felõlrõl lássam a játékot hosszában...

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

rooney8
#24795
Rooney<#eljen><#smile>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

szucsy89
#24794
egyébként ez csak az USAban fog így kinézni

magyar borító
Rudee
#24793
Ilyenrõl még nem hallottam.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24792
Most a hullámzás egész jó lett, már alig észrevehetõ, viszont ha cserélni akarok pl egy játékost vagy csak megnyomom az esc et, egy pillanatra, utánna felgyorsul a játék.... sokkal gyorsabbak az emberek meg a labda is.
10 másodperc után kb viszont elmúlik és normális sebességgel megy minden.
Erre valami megoldás?

PS3 Slim 250 PC

Rudee
#24791
Raktál fel vmi patchet? Ha igen, akkor keress egy sku.ini-t és töröld le vagy helyezd át.

Szar Bayern, szar Bayern :)

báttyó02
#24790
helló..van egy olyan problémám h meccs közben idegesítõ módon olyan mintha szaggatna a játék,legalábbis a kamera ahogy követi a labdát ugy tünik,pedig közben 40+ fps-el megy a játék...erre tudna vki tanácsot adni h mi lehet a gebasz? :|

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#24789
köszkösz
Rudee
#24788
A gameplayben lévõ módosításról meg itt egy régebbi kép. Adáskép nevû nézet, jóval nagyobb látószöggel.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24787
Rudee
#24786
Mingyá keresek róla képet, mert közbe meccset nézek.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24785
egy képet benyomnál errõl a kameraképrõl ha lehetkérni?
HoReSz1975
#24784
<#worship>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Rudee
#24783
Igen.
De szerintem egyszerre elég csak az egyiket használni (camera/cinematics). Cinematics jobb.

Szar Bayern, szar Bayern :)

HoReSz1975
#24782
09_Camera_patch_1.0 ez más kamera szögeket rak bele a játékba <#confused><#worship>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Rudee
#24781
Az szerintem mindegy, én elõbb raktam fel a cinematics patchet. A camera patchnél nem mindegy.

Szar Bayern, szar Bayern :)

HoReSz1975
#24780
és amit mondtál sorrendet, melyiket kell felrakni elöbb:

G realistic Gameplay V2, vagy 09_Cinematics_Patch <#confused><#worship>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Rudee
#24779
Régi driverrel csak a szemed kímélnéd, de Te tudod.

Szar Bayern, szar Bayern :)

szucsy89
#24778
vedd fel 85re...az alatt nagyon rontja a szemet amúgy is
#24777
Mosst felállítottam a monitort 75hz re 60 ról, így nem hullámzik annyira, sokkal elviselhetõbb, alig veszem észre...
De azért kösz.

PS3 Slim 250 PC

Rudee
#24776
Használj régebbi drivert, a legújabb sose a legjobb.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24775
Üdv!
Segítségeteket szeretném kérni a fifa09 el kapcsolatban.
Ati radeon 4850 vga m van, mióta feltettem a 9.7 es drivert, azóta játék közben ha elrúgom a labdát vagy távolabb passzolok "hullámzik" a kép.
Ezzel mit lehet kezdeni?

PS3 Slim 250 PC