FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szucsy89
#24874
link?
Breki33
#24873
Graphic Enhancement Pack v.2
August 14th, 2009 by Noel Gallagher

75

======================================================================

~ Graphic Enhancement Pack v.2 ~

======================================================================

Graphic Enhancement Pack v.2 contains many files for Graphic Switcher 09 as:

- Balls: Confederation Cup,Diamond Edge,Nike T90 Omni Pack,Nike Ascente Pack,Uefa Europa League Ball, Liga Sagres Ball, FE Team ball & LFP Ball

- New Face Sharpenes

- New adboards sets

- Gloves: Nike T90 Spyne & Adidas Fingersave Alround

- Linesman Flags

- New 3D Player Model Update

- New Nets

- New crowds

- Popups: Confederation Cup,La Liga,EPl,UCL V.2,Uefa,NextGen V.2 & Uefa Euro 2008

- New Kits Shadows

- New Tunnels

- New Turf Model

- New 3D Turf Models

- New Lightning Patch

- New Sky Patch

- Scoreboard Fix

======================================================================

The patch is available in SETUP format!

You must have the Graphic Switcher 09 to install the new GEP!

======================================================================

Credits:

- Balls: luces,PkBomb,Leopar, Liam Gallagher & Noel Gallagher
- Face Sharpenes: Noel Gallagher & Clementzuzu
- Gloves: Leopar
- Linesman Flags: Noel Gallagher & Damien
- Adboards: Liam Gallagher,Mr.Co0kie,Jimbo 1975 & Damien
- Player Model: Clementzuzu & Junjoong
- Nets: Noel Gallagher
- Crowds: Clementzuzu
- Popups: MonkeyDragon
- Kit Shadow: Noel Gallagher & Clementzuzu
- Tunnels: Noel Gallagher
- Turf Model: Noel Gallagher & Clementzuzu
- 3D Turfs: Noel Gallagher & Clementzuzu
- Lightning Patch : Clementzuzu
- Sky Patch: Clementzuzu
- Scoreboard: MonkeyDragon
- Setup: Noel Gallagher

=============================================





#24872
váó
világklasszis nehézség vagy legend?
hanyadik évben vagy? az arsenallal kezdted a legelsõ évben?
egy mostani keretrõl egy printet benyomsz?😊
rooney8
#24871
szívesen 😊

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#24870
koszi hogy valaszoltok
#24869
tudom, de néha én is kiéhezhetek egy kis egyszerûségre, nem? 😊
amúgy szoktam fm-ezni is. csak azzal az a bajom, hogy hatalmas idõrabló... :S
Yeltzin
#24868
Ez mekkora marhaság, már ne haragudj... A FIFA manager módja elég vérszegény, ami a lényeget illeti, alig lehet benne pár dolgot állítani. A FIFA MANAGER való erre, a sima fifával játszani kell, különben semmi dolgod. Jegyárak magasra, évente 2x veszel játékost, és ennyi.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Bulykin
#24867
arra a footbal manager<#vigyor>
de am igaz, mondjuk én sose szimulálok😄

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#24866
*menedzser, na... 😄
#24865
meccset sosem játszok le menedzser módban, mindig szimulálok. ha lejátszanám a meccseket, elvesztené az értelmét a mendzser mód...
Bulykin
#24864
amatõr szinten nyomod?😄 még világklasszison lenne is érteleme😄

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

zsolt515
#24863
Én vmi angol 4-ed osztályba kezdtem fél csillagos csapattal! %-dik szezonnál már mindent megnyertem így meg is untam!😄

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

#24862
<#mf1><#idiota>
#24861
nincs sok, már én is unom, de végig akarom vinni most már egy csapattal... 😄D
szucsy89
#24860
kaptál 4 gólt. láma<#banplz>
Yeltzin
#24859
van értelme így játszani? amikor én a Milannal megnyertem mindent, mentem vissza spanyol B osztályba, hogy legyen valami kihívás, mert kezdett unalmas lenni, hogy nincs kihívás

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24858
anyagilag is elég jól állok így 2017 fele. <#vigyor3> 650 millió euró a klub vagyona <#eljen>
#24857
fifa 07 menedzser mód rlz <#hehe> nem igazán volt ellenfelem ebben az idényben sem... <#hehe>

szucsy89
#24856
Abatét és Romát nem tudom a többinek tuti nincs, de sztem nekik se...

tölts le valami Milan facepaket bár a felsoroltak közül a 09be még alapból senki sincs Antoninin kívül😄
#24855
helo a légy profi modban mit jelent a korona es oda hogy lehet pontokat szerezni
lacinkacinka89
#24854
Hy all! Olyan kérdésem van, hogy ezek közül a játékosok közül vkinek nincs arca? ( De Silvestri, Onyewu, Antonini, Di Gennaro, Abate, Marchetti, Roma) Válaszotokat elõre is köszönöm!

Lcapitant
#24853
köszi, de nem lettem sokkal okosabb

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

Rudee
#24852
A config.dat-ba van.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#24851

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Lcapitant
#24850
#24834
valaki???? köszi

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

Yeltzin
#24849
ez a user.ini megvan az alap installnál is? csak mert nem találtam ilyen file-t

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

ProGabe
#24848
jah, PC-n gondolom még mindig ugyanaz a script-halmaz lesz 😞

amúgy a set-piece része az bizony egy olyan dolog, amirõl mindig is "álmodtam". érthetetlen, hogy csak most csinálták meg. ráadásul még jobban is, mint azt valaha gondoltam. ez, hogy felveszi a tényleges mozgást, amit csináltunk a játékossal, egyszerûen priceless

kurva anyjukat, hogy hülyének nézi az EA a játékosokat, és még mindig azt mondogatják, hogy a box/ps3 verzió nem menne el PC-n

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#24847
na jó egyedül a 360 mozgást

Kérem kapcsolja ki!

#24846
mind szép és jó, csak PC-re ebbõl nem kapunk semmit.

Kérem kapcsolja ki!

ProGabe
#24845

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

HoReSz1975
#24844
a francba <#mf1>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

DaemoonHunter
#24843
Igen, holnap lesz pc demo!
Ha kimész a Gamescom-ra játszhatsz is vele!😊
Most komolyan: azért egy videot csak kapunk.

HoReSz1975
#24842
holnap lehet lesz demo, azért mondod, hogy kiderül <#hehe><#heureka>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

werkfilm
#24841
pcn csak roster update lesz kb, nem véletlen hogy boltban ki se adják idén 😊

SLICK
#24840
remélem PC-t sem hanyagolják el úgy ahogy szokták...

DaemoonHunter
#24839
Kb hasonló lesz pc-n is a mozgás, ha minden igaz, de grafikában nem várható nagy fejlõdés.
Na majd holnap minden kiderül, ha minden igaz.

szucsy89
#24838
ez konzolos gameplay
HoReSz1975
#24837
már alig várom, ha tényleg ilyen lesz a gameplay PC -re is <#wow1><#nyes>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Rudee
#24836
A második elég ígéretes.

Szar Bayern, szar Bayern :)

HoReSz1975
#24835
Még jó, hogy a PES topicba raktam fel <#nevetes1>



MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Lcapitant
#24834
Sziasztok!
lenne pár kérdésem a fifákkal kapcsolatban:
1. Mit takar az interaktív liga?
2. Az adidas live szezonnak mennyi lesz kb a díja?

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

rooney8
#24833

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

rooney8
#24832
Oldal forrásába benne van, de csak most, csak ma, csak neked 😄


Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

SLICK
#24831
na ezt most mégegyszer, jó lesz linkben is 😄

rooney8
#24830
fail

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

HoReSz1975
#24829
EA FIFA10 Hungarian bemutató videó



EA SPORTS FIFA 10 bemutató videó, cselek, mozgások, AI stb...

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#24828
ha majd 340napot kibirt a nép fifa10 nélkül akkor ez a 23 nap már semmi 😛
HoReSz1975
#24827
FIFA 2010 DEMO megjelenés:

Még 23 nap <#rinya>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#24826
Akinek van kedve 09-el IP-n játszani az vegyen fel msn-re.
[email protected]

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#24825
jaja na nemtom én ezt.akkor lehet beteszik a csomagban és aki leszedi a fifa10et annak a csomagban ott lesz a borító is...
kíváncsian várom mit alkotnak a sárcok ott ...