FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lcapitant
#24924
az adidas live szezon, nem az interaktív liga 😄 asszem 1 ingyen van, a többi fizetés alapon
a másik kérdés mi az az interaktív liga, mi a szerepe?

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

#24923
nem úgy kérdeztem 😄 hanem,hogy ha megveszed majd a fifa10et akkor is még plusz forintba fog kerülni az interaktív liga?
Lcapitant
#24922
megveszem, de a 09ben van vmi adidas live season és ott kell venni bajnokságokat és akkor kapsz vmi frissítéseket...

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

#24921
? a fifa10et megveszed és még + zsozsóért lehet venni ilyen interaktiv ligát? mi lenne ez?
Lcapitant
#24920
Hali!
nemtudjátok mennyi lesz kb a fifa10-ben az adidas live szezonban 1 bajnokság ára???
mi a lényege az interaktív ligának?

köszi

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

#24919
még régebben azt tanácsoltad nekem h eredeti fifámmal is tudok a haverjaimmal játszani akiknek nem eredeti fifjük van!és akkor azt mondtam h ez nem lehetséges mivel azt írja ki h az online adatbázis különbözik blabla!és azt mondtad csak cseréljem ki a fifa.db fájlt és akkor nem fog belekötni,de sajna nem mükszik!így is beleköt!vmi más ötlet esetleg?
Yeltzin
#24918
ne rakj fel minden szart egyszerre

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

xmogyix
#24917
mi van az,hogy feltettem a HSP09-et és a betöltõképernyõnél kilép.kérlek segítsetek.már nem tudom hol megkérdezni

#24916
Koszi mst vmiert megoldodott!meg egy olyan kerdesem lenne h szerintEd az ea tovabbra is fog frissiteseket kiadni 09hez ugy h jon az uj fifa??frissites alatt a jatekos eronletet ertem meg atigazolasokat...
Rudee
#24915
Pedig ilyenkor általában már túl közel van a kapus, de most mégis bejött 😊

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24914
Új frissítés még nincs. A régit szedd le, aztán tudsz is jáccani. Márha nincs fent semmi egyéb patch.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24913
sziasztok segítsetek mert szétver az ideg!msot raktam fel az eredeti fifámat hátha vannak már frissítések!minden tök jól fel ment de 1szerûen nem bírok online játszani!kb enged 5másodpercet a meccsbõl és kidobja "Megszakadt a játék a másik játékossal" és kb próbáltam már 10x!tûzfalon bevan lõve smmi nem jut az eszembe...😞
Yeltzin
#24912
fincsi

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#24911
Yakubu egy jó indítás után megnyerte a meccset 😊
<1.1Mb>

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24910
Hello sikerült megoldani most nem fagy ki !
Úgy csináltam meg hogy a meglévõ mellé csináltam még1 profilt és abban nem fagy ki😄
#24909
pfff akkor nem tom mi a baja :S
szucsy89
#24908
nekem is fent van az isp menedzser módot is nyomom, igaz még egy fél évet nyomtam le csak de eddig nem volt semmi baj
#24907
Újat kezdtem de lenyomo az elsõ meccset és amikor tölt be hogy átigaolások 75% akkor megáll de hiába várok semmi!

Más patchet meg nem találtam ami 09/10-es adatbázissal menne :S
rooney8
#24906
A legtöbb patch-nél újra kell kezdeni a menedzser módot, különben kifagy. Ha újrakezdted és úgy is kifagy, akkor passz 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#24905
Hello!!
Én a Fifa 09-hez az ISP 09 patchet használom de midnig kifagy a menedzser módban. Vna rá valami megoldás?
Ha nincs akkor lécci valki linkeljem be egy patchet amibe benne vannak az átigazolások és a mezek (ha van az ISP 09.en kívül ilyen) és ami nem fagy ki !
Elõre is köszi a válaszokat 😄
Rudee
#24904
Ez jobban néz ki 😊

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24903
#24902
jaja köszi
Rudee
#24901
Van több is.
Ha leszeded a 09 graphics switchert, akkor abban van alapból 3 vagy 4 féle. Ha felrakod hozzá a #24873-ban lévõ peccset, akkor lesz 12 féle új. BL, konföderációs kupa, nextgen, olasz, spanyol, angol, stb. Gondolom, nem csak a felsõ sarokban lévõ kis kijelzõre utalt a kérdés, bár abból is van vagy 4-5 db.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24900
fifahungaryn kerestem de nem találtam.van egyálltalán másikféle eredményjelzõ?
Yeltzin
#24899
na ugye, kiderült, hogy nincs gond a játékkal, csak nem megy helpek nélkül 😄

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24898
remélem lesz jobb felvétel is, mert ez hát...

Kérem kapcsolja ki!

HoReSz1975
#24897
most már jó, kivettem a kézi passzolást és az ivelést az irányitásnál, így már oda adja ahová kell...

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Rudee
#24896
A passzokat Te irányítod, ha nem jó helyre célzol, akkor nem is oda fog menni. Gyakorlásba 10 perc alatt rá lehet érezni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24895
na ja épp nézegettem mert felraktam a 06ot meg a 07et is...
a játékosokat egybõl fellehet ismerni 😄
azaz ha a 09ben felismersz a 100ból 40et akkor a 06 vagy 07ben ez a szám kb 85re felkúszik :S
szucsy89
#24894
ne reménykedj, ugyan ilyen lesz 80%ban
HoReSz1975
#24893
közben rájöttem, de nagyon játszhatatlan ez a játék, a passzok sem oda mennek ahová írányitom, nagyon ratyi a peshez képest <#levele>

Nagyon kiváncsi leszek a FIFA 2010 -re, remélem sokat fejlödik ehhez képest, mert ennek valami szörnyû a kezelése még a régebbiekhez képest is <#unalmas>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#24892
hat nem,de ha olyan lenne,mint a konzolos,azert szerintem nem nagy cucc normalis birot,partjelzõt csinálni....

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Yeltzin
#24891
van vki akinél be vannak kapcsolva a bírók?

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#24890
Fifa 10 pc gameplay

A partjelzõt ismét sikerült olyan kurva bénára csinálni,mintha egy szar darab szaladgálna az oldalvonal mentén.. Szégyen,hogy ennyit sem tudnak megcsinálni

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Rudee
#24889
Megnéztem:
átigazolások listája -> kiválasztod a játékost -> alul státusz változtatása

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24888
Van vmi átigazolási piac vagy mi. Reégebben volt róla szó, ha jól emléxem.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24887
http://www.fifa-evolution.com


http://www.filefront.com/14283705/GEP-V2.rar/
HoReSz1975
#24886
Fifa 2009 menedzsermódban hogyan kell a saját játékosomat kölcsön adni, esetleg eladni <#confused><#worship>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

#24885
nem rég a leeds-el is kezdtem egyet. 2 balul sikerült szezon után pár jó igazolással most végre feljutottam a premier league-be. 😊
#24884
mert most kedvem támadt kicsit nosztalgiázni. 😄
#24883
figy, nem nehéz bajnokcsapatot összehozni az arsenallal. egy newcastle-el pl. 3 évembe telt.
#24882
jogos... 😄DD ezt elírtam.
#24881
na ne már 😄
de milyen nehézségen van? attól függelteln,hogy nem számít.
mert olyan nincs ,hogy szinte mindig bajnok legyél szimulációval...
szucsy89
#24880
ha vereség becsúszik akkor már nem veretlen<#idiota>

1kérdés: miért nem a 09 manager módjával tolod?
#24879
lehet, de 10 évembe telt. 😄 az elõzõ 6-7 szezonom is veretlen volt, de mindig becsúszott 1-1 döntetlen, ne adj' Isten, vereség. 😄
#24878
az összes meccset leszimulálod?😄 hát ez kemény nemgondoltam volna,hogy szimulációval lehet 100%os bajnoki idényt nyomni :S + csak 4 kapott gól egyszerüen kegyetlen 😄
kössz a képeket
#24877
ismétlem: 2017-ben járunk. 😄DD
#24876
sztárokat egyébként sosem veszek, azoknak nagyon magas a fizetésük. inkább veszek pár jó reményû fiatalt és kölcsönadom pár évig, mire rendesen felfejlõdik. így mostanra sztárjátékosaim vannak, viszonylag alacsony fizetéssel. (50ezer-80ezer euró között meccsenként)

íme a kezdõcsapat:


egyik fiatal (24 éves) és tehetséges játékosom:
#24875
1, itt a szint nem számít, mert itt a menedzser módban nem játszom le a meccseim, csak szimulálok.

2, most taposom a 10. szezonom. 😊

3, igen, a klubhûség híve vagyok a játékban is, így bármelyik csapattal kezdek, velük viszem végig.

4, hogyne. 😊 pillanat.