FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Golyo69
#24974
Az Electronic Arts felfedte az EA Sports FIFA Soccer 10 borítóján szereplõ focisták nevét. Az országonként más-más kiszerelésben megjelenõ játék fedõlapján két közös pont lesz: Frank Lampard és Wayne Rooney.
A két világsztár a FIFA 10 minden platform – PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PC, PS2, Nintendo DS, PSP – globális kiadásán rajta lesz, és a külön kiadást kapó országokban is szerepelnek a hazai sztárok mellett. A magyar kiadványon például Dzsudzsák Balás mellett lesz látható a Manchester csatára.

A FIFA Soccer 10 az ötödik játék a sorban, amelyen a 23 éves Rooney a borítón szerepel. A 31 éves Lampardnak ez az elsõ alkalom. „Nagy megtiszteltetés, hogy az EA Sports FIFA játékán szerepelhetek. Ennek a hosszú történelemmel rendelkezõ, fantasztikus játéknak a borítóján lenni óriási elismerés a számomra” – mondta Lampard. A két nagyság mellé rengeteg sztár csatlakozik a regionális kiadványokon, többek között Karim Benzema, Xavi Hernandez, Giorgio Chiellini vagy Bastian Schweinsteiger.

Globális: Wayne Rooney, Frank Lampard
Egyesült Királyság: Wayne Rooney, Theo Walcott, Frank Lampard
Franciaország: Karim Benzema, Steve Mandanda, Guillaume Hoarau
Olaszország: Giorgio Chiellini, Ronaldinho
Spanyolország: Xavi Hernandez, Karim Benzema
Németország: Bastian Schweinsteiger, Wayne Rooney, Frank Lampard
Észak-Amerika/Mexikó: Quauctemoc Blanco, Sacha Kljestan, Frank Lampard
Svájc: Tranquillo Barnetta, Frank Lampard
Ausztria: Andreas Ivanschitz, Wayne Rooney
Magyarország: Dzsudzsák Balázs, Wayne Rooney
Lengyelország: Robert Lewandowski, Frank Lampard, Wayne Rooney

A FIFA Soccer 10 teljes mértékben funkcionális demója Európában elérhetõ lesz a PlayStation Store-on (PS3-ra), az Xbox Live Marketplace-en (Xbox 360-ra) és a www.fifa.easports.com-on (PC-re) szeptember 10-én.

A Chelsea, a Barcelona, a Juventus, a Bayern München, a Marseilles és a Chicago Fire színeiben ismerkedhetünk meg a játék élményével, az új, még hitelesebb játékmenettel, az finomságokkal és apró fejlesztésekkel, amelyek az eddigi legteljesebb, legintelligensebb futball-szimulátort hozzák létre. A barátságos meccsen túl a FIFA demóban videókat készíthetünk és ezeket feltölthetjük az EA Football World közösségi honlapra.

A FIFA Soccer 10 Európában október 2-tõl lesz kapható. A játékot az EA Sports márka alatt az EA Canada fejleszti. A FIFA 10 világszerte 18 nyelvre lesz lefordítva és 37 országban árusítják majd. Ezzel a legszélesebb körben értékesített EA Sports játékcsaládnak számít. Az európai PEGI bizottság döntése értelmében 3 éven felülieknek ajánlott.

ha vol hasonló sorry
forrás: ogi.hu

GGMU

zsolt015
#24973
thx man😄

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

zsolt015
#24972
alap😄hát eredetibe vetem😄

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

Rudee
#24971
Onsche_s_Advanced_GP_v1.2

Ebbõl a pro-t kipróbáltam, elég durva volt az elsõ meccsen.
Megcsinál pár igazán váratlan cselt a cpu és viszonylag jól is védekezik.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24970
Breki33
#24969
hát én az 1.1-est se találom itt
Rudee
#24968
1.2es crack nincsen, 1.1es jó ami van a gcw-n.
1.2 amúgy is csak online cuccot javít.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24967
Na köszi úgy néz ki ez volt a bibi most lefutott mindkettõ patch simán


gondolom most meg kéne egy magyar patchelt exe

Vagy a gamecopyworld-ös is jó?
Rudee
#24966

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24965
kb két hete raktam újra direkt a nagyméretû patch miatt leszedtem a magyart

de a telepítõ most nincs itt, de akkor még felrakhatnád az eredeti config.dat-ot kiváncsi vagyok akkor jó lesz-e
Rudee
#24964
Ja meg az eredeti config.dat-ot rakd vissza, ha a gameplay miatt lecserélted, mert abból is az eredetit keresi és azt akarja felülírni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24963
Akkor teljes uninstall kell, mert a reg. adatbázisban már bent van vmi verzióról némi infó.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24962
Na ezt visszamásolva a fifa_2009_ukplczhuru_patch1.exe-t futtatva nekem is
a #24945-ben látható üzit írja ki
Rudee
#24961

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#24960
sry nekem angol van

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Breki33
#24959
simát ami elvileg a dvd-n van
Rudee
#24958
Sima alapot vagy patcheltet?

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#24957
valaki feltöltené a magyar változat eredeti exe-jét?
Rudee
#24956
Ja és egyáltalán magyar a FIFA-d? Nehogy vmi északi kiadással próbálkozz.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24955
Neki a patch nem megy fel.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Bulykin
#24954
sztem neki patch nélkül se megy😄

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. ちび Kicsi

Rudee
#24953
Töröld ki Te is a profilt.
Eredeti exe-re fel kell mennie.

Szar Bayern, szar Bayern :)

zsolt015
#24952
asztse engedi:S

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

zsolt015
#24951
EMBEREK MOST RAKTAM FEL ÚJRA A FIFÁT ÉS MÉG MINDIG NEM JÓ:s VALAKI SEGITSEN AM 08AL VANNAK GONDOK

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

Yeltzin
#24950
"Akinek profilválasztásnál a játék kifagyna, törölje le régi profilját, és hozzon létre újat!"

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#24949
Hol áll meg?
Meccs elõtti betöltésnél, vagy már a játék se indul?

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24948
Akkor próbáld meg az online módnál frissíteni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

xmogyix
#24947
örülök annak,hogy ennyire segítõkész vagy,de "szûz" fifára tettem fel,szóval nem raktam fel "minden szart egyszerre".de azért köszi

zsolt015
#24946
most ezt dobja ki:S

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

zsolt015
#24945

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

zsolt015
#24944
ezer bocsi azt hitem irta de semmeik nem jó:S:@

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

Rudee
#24943
Kellett volna írni.

update 2
update 1

Szar Bayern, szar Bayern :)

zsolt015
#24942
és az összeset probáltam és csak a elsöt tutam telepiteni:S

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

zsolt015
#24941
nekem 08ra kell😄

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

zsolt015
#24940
valaki egy jó patch et tudna adni?

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

Rudee
#24939
Vajon miért nem?

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/HU/

09 update 1
09 update 2

Szar Bayern, szar Bayern :)

Lcapitant
#24938
köszi Rudíy

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

Rudee
#24937
Gyorsan rákerestem a 09es árakra:
cikk
cikk
EA fórum

Szar Bayern, szar Bayern :)

zsolt015
#24936
iennen töltöm le és nem jó http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/HU/

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

Rudee
#24935
Még azt se erõsítették meg, hogy lesz-e benne adidas live season. Amúgy nem tudom azt se, hogy a 09ben mennyi volt.

Szar Bayern, szar Bayern :)

zsolt015
#24934
csak tudnám hol keresem😄

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

Lcapitant
#24933
#24920 ? pls
köszy

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

zsolt015
#24932
értem köszi a segitséget😊

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

Yeltzin
#24931
ja, igaz.... majd kiveri a szemem 😊

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#24930
Az eng.db a baj. Rossz update-t szedtél le. Töltsd le azt, ami a magyarhoz van.

Szar Bayern, szar Bayern :)

zsolt015
#24929
de nekem eredeti a játék és pasz nem tom mi van😄

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

Yeltzin
#24928
a crackelt exe miatt van

patchelés elõtt másold vissza a gyári exe-t

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

zsolt015
#24927
csao online akkarok játszani és nem engedi tovább telepiteni ez miért van tudnátok segitetni?

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

Rudee
#24926
Nem hiszem.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24925
Keretek visszaállítása -> eredeti keretek

Valami ilyesmi van a menübe.

Szar Bayern, szar Bayern :)