FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25024
Sziasztok!

Tud valaki mondani valamit az adidas live season-ról? Miért nem mûködik? Már rég megy az összes bajnokság, de nem frissíti, ahogy tavasszal. PS3as verzióról van szó.

#25023
Talán még nem volt:

FIFA 10 PC New Features Announced
---------------------------------------------------

Luke Didd, FIFA 10 PC Producer, posted at official forums some new features that will be included in upcoming FIFA 10 for PC. He also announced that they are planning on releasing 3 videos before the demo is released. This week they should be releasing a video on 360 Dribbling. EA Sports had the recapture the footage which caused the delays. Then, they are planning to release a video of a full 2 player match. This will show a whole actual match. Finally, they plan to release a video showing team styles, again actual gameplay footage.

- Be A Pro: Club and Country
Take your player from the beginning of his career where he is just breaking into the first team squad, to the peak of international stardom in the new revamped Be A Pro mode. Grow your professional player at the club level and work your way into your national team in one of the most grueling challenges of any professional soccer star’s career.

- Compete in league, cup and continental competitions
For the first time in BAP, you will be able to compete over 4 full season’s competition in league, cup and continental competitions.

- Make the 2010 World Cup Squad
As soon as you kick-off in Be A Pro: Club and Country, your performances for your club will be influencing your chances of being called up to the national team and make the squad to travel to South Africa and play at a simulated in-game World Cup Competition, to truly test your skills. Beware, other players who share your nationality will be looking to take your place in the national team as the mode unfolds.

- Be A Pro Action Icons
The in-game experience of Be A Pro: Club and Country has had many major improvements. The Be A Pro Action Icons will provide you with a dynamic feedback system on the actions you make in-game, and help you improve your game.

- New Performance Rating System
The New Performance Rating system provides the most accurate rating system seen in Be A Pro yet. Make a bad pass and get punished for it.

- Season Mode
Based on feedback from our fans, Season Mode is also a new feature this year. Similar to Manager Mode, but without some of the complexities such as player transfers and salaries, Season Mode provides a more accessible option of guiding your favourite team to glory. Take your club through the most in-depth Season Mode to date and compete in official league fixtures, cup and continental competitions. This mode allows you to focus on playing matches with the current crop of players available in your club, making it a lighter, faster way to take your team to the top.

Manager Mode still exists for those who want a more in depth simulation of managing your team day to day.

SLICK
#25022
thx, holnap le is tudom szedni.

Yeltzin
#25021
nem kell izomgép egy jó foci játékhoz.... azt hiszem, jogos a morgolódás, ha a Fallout 3 magasabb frame rate-tel fut, mint a fifa 😄

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

HoReSz1975
#25020
az nem lenne jó, ha túlságosan alacsony konfigra terveznék, mert, akkor tényleg sz@rt sem fogunk kapni ---- megint <#mf1>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Yeltzin
#25019
a 09 nagyon nincs optimalizálva, úgyhogy remélem, a 10 gépigénye alacsonyabb lesz

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#25018
Annak, aki már várta:
FIFA 10 OST

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#25017
Még nem adták ki havatalosan. De nem hiszem, hogy sokkal komolyabb kellene. Bár azért remélem, mert az jelentõs javulást jelenthetne megjelenítés terén is.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#25016
egy kérdésem lenne.
gépigényrõl mit lehet tudni a fifa10et illetõen!
a fifa09hez képest kell erõsebb gép vagy ugyanolyan géppel futni fog?
Breki33
#25015
hát én a demo kijövetele után elõ nem veszem a régi fifa-t

jön a PES, demóhoz új csapatos patchek lesz mivel játszani
Rudee
#25014
A két hét azért több lesz, egy demo mégse az igazi. Megismerni jó a játékot, de sok meccset 4 csapattal lejáccani már kevésbé izgalmas.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Breki33
#25013
a két héten volt a hangsúly !

a leírása alapján amúgy hét országot illetve bajnokságát frissíti
Rudee
#25012
Ha valaki olyan csapattal nyomja, ami nincs benne ezekbe az update-kbe (amibõl van sok), akkor kell.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#25011
hát a házigazda berakhatná fejlécbe mondjuk....

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Breki33
#25010
Semmi beszólás nem volt

Ezt a fórumot még én javasoltam anno, de azóta van jobb és egyszerûbb megoldás erre úgy látszik ide hetente kell beírni P
Yeltzin
#25009
jó, attól még nem kell beszólni, azt a megoldást választja, amelyiket akarja

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Breki33
#25008
Vannak már nagyon jó kész rosterek teljesen felesleges sztem arra a két hétre átirogatni.

Nekem pl ez a frissítet tökéletesen megfelel



Mondjuk a Bayern kezdõcsapat lehetne jobb, de azt a keretbõl már könnyû beállítani

Breki33
#25007
Kb csak ötször mondtam el, hogy a devdata buherálásnál van egyszerûbb módszer

pl augusztusban itt
klikk

Akkor kiis linkeltem de akkor újra

http://rapidshare.com/files/152243289/FIFA_09_USB_Controller_FIX.rar
Rudee
#25006
Kiváncsi leszek rá bmeg <#crazya>

Szar Bayern, szar Bayern :)

kuzco007
#25005
lehet hogy nem szokta, de én szokom bmeg😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Rudee
#25004
Nem tudom még. 1 délután ha nem merülök bele nagyon, akkor 1 bajnokságot fullra megcsinálok a komolyabbakból. Majd most nekiesek, megnézem az angol tegnapi, utolsó igazolásait, majd jön a spanyol.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#25003
http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-09-pc/353325-fix-your-gamepad-controller-issues-easier-way.html

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#25002
cs all/ Lenne kedves vki adni egy linket, ahol le tudom tölteni azt a fájlt, amitõl müködni fog a 09-ben a kontroller! Köszi"""!!!

#25001
nem sûrgetés képpen de kb mikorra várható?😄 am elõre is köszi!
Rudee
#25000
Mint írtam, az angol élvonal van meg most, ami már az adatbázisban is módosítva van. A többi össze van szedve és hamarosan kész is lesz, mivel vége lett az átigazolási idõszaknak.
Az angolról annyit, hogy mindenben pontos a PL csapatok tekintetében. Távozók is megvannak, így CR is Madridban van, csak ott még nincs beállítva a rendes mezszáma. Ma majd lehet a spanyol bajnokságot megcsinálom, csak most éhes vagyok.

Hogy felrakom-e, az jó kérdés. Igény esetén fel. De csak akkor, ha legalább a nagyobb ligákkal készen leszek (angol, német, francia, olasz, spanyol, holland).

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24999
ugyan az a droid mozgás... grafika meg semmi új

Kérem kapcsolja ki!

Rudee
#24998
Összeset senki nem szokta megcsinálni, kiváncsi leszek én arra. Brazil bajnoksághoz pl vagy 60 új játékost kell megcsinálni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24997
Meg ám. Majd ha kész lesz legalább az öszes nagyobb bajnokság, akkor felrakom. Ma délután is csinálok 1-2-t.

Szar Bayern, szar Bayern :)

kuzco007
#24996
nyugalom srácok, hamarosan minden igazolás fellesz rakva az smt-test.extra.hu-ra és a fifazone.gportal.hu-ra a HLP-vel együtt😊

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

#24995
egy kérdés neked most a fifa09ben akkor benne vannak a lényegesebb átigazolások ? azaz megcsináltad magadnak? pl.roni a realban ,vagy adebayor a cityben? vagy veermalen az arsenalban?
még1kérdés ezt te felszoktad tenni valahova?vagy felrakod?😊
Rudee
#24994
Tegnap kis ráérés közben megcsináltam az angol élvonal új kereteit és kipróbáltam a csöppet megerõsített City-t. Hát, már a kezdõ összeállítása sem volt egyszerû.
Aztán a Pompey, majd a Livepool ellen is sima gyõzelem.

A nemrég linkelt gameplay pedig egyre inkább bejön.

Szar Bayern, szar Bayern :)

SLICK
#24993
nagyon unalmasak ugyanazok a bejátszások, mozgások és a grafika is. Hiába a ráncfelvarrás. Teljesen új motor kell alá.

SLICK
#24992
EA bekaphatja a faszomat, hogy nem bír 2010(!)-re kiadni egy normális FIFA-t PC-re

DaemoonHunter
#24991
A játékmenetben rengeteg javítás történt, de majd a demóból kiderül!

#24990
fifa 10 pc

Az újitások közül kb semmit nem kapunk

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

zsolt015
#24989
császtok valaki tudna adni nekem egy FIFA 08 Unlock Patch hez linket ami nem halt link?

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

Lcapitant
#24988
köszi, de diszkrimináció akkor is 😄

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

Rudee
#24987
EA rendszerének hibája.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#24986
Online módba nem nagyon tud szimulálni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#24985
ahogy írod, játékhiba 😄
nézd meg még1szer hogy jó lesz-e
vagy szimuláld le 😊
Lcapitant
#24984
ismét elõjött egy fifa09 játékhiba az online módba. megtörtént eset:
1. Tiszta lag a játék, én vagyok a vendég. vezetek 2 góllal és leáll a kép, majd kiírja, hogy a kapcsolat megszakadt... kilépek, megnézem a statisztikát, és nem írta be gyõzelemnek
2. Ismét tiszta lag a játék, vesztésre állok vendégként. hirtelen megáll a kép és kiírja megszakadt a kapcsolat.... kilépek és beírja vereségnek...

mi lehet a baj?

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

Rudee
#24983
Várható volt. Nem mindeki tudja letölteni, hiába van rá pénze.

A lényeg a cikkben amúgy ez:
A FIFA Soccer 10 teljes mértékben funkcionális demója Európában elérhetõ lesz a PlayStation Store-on (PS3-ra), az Xbox Live Marketplace-en (Xbox 360-ra) és a www.fifa.easports.com-on (PC-re) szeptember 10-én.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Golyo69
#24982
nemtom😄 érdekes .....mert én is úgy emlékszem hogy nem adják ki lemezen..de kitudja 😄

GGMU

SLICK
#24981
ezek szerint mégis kijön lemezen?

zsolt015
#24980
nah sikerült minden😄 már csak egy uj cd-keygéne😄 vagy egy generator valaki tudnak adni vagy linkelni?

Táncolj úgy mintha az utolsó lenne és legyen a szíved lelked is benne maxell Elegance Crystal Ear Budz DOKK BEACH

rooney8
#24979
looooooooooooooooooool 😄😄d:d:d:d:

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#24978
az igen!

Yeltzin
#24977
felsõléc és oldalháló bugos, ez sajnos tény

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Breki33
#24976
Gif-ben

Breki33
#24975
Érdekes egy játék ez szerinte ez nem gól hiába pókhálózom ki a sarkot utánna kimegy a hálón keresztül és kirúgás