FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Krisz018
#25074
Honnan lehet majd letölteni a Demót?? Elérhetõ már?

Barny
#25073
hat az mar lassan ittvan😊..remelem tolthetem mert nagyon szeretnem vegre kiprobalni<#nyes>

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

#25072
remélem majd a grafikát lehet rajta állítani és nem 4 percesek lesznek a meccsek<#hehe>

#25071
Állítólag 10.30-kor válik tölthetõvé a demo. Legalábbis a hivatalos fórum szerint. REmélem tényleg így is lesz, nah meg, hogy nem omlanak össze a szerverek 😊
kuzco007
#25070
minden évben megcsinálta a HSP idén a HLP...

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

#25069
BARCAAAAAAA

rooney8
#25068
nekem is az kéne 😊
de jó lesz majd x360-on tolni<#vigyor3>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Yeltzin
#25067
nekem jó lesz a Barca és a Juve is addig 😊

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Atti12
#25066
se MU 😞

szucsy89
#25065
franc, nincs Milan😄
GonzaloGerardo
#25064
Holnap jön a demo:

Az Electronic Arts délután kiadott sajtóközleménye szerint holnap debütál a FIFA 10 demója több platformon is, az elõzetes ígéreteknek megfelelõen. Immár a pontos tartalom is ismert.

A PC-re, Xbox360-ra és PS3-ra érkezõ bemutató összesen 6 választható csapatot sorakoztat fel, a Chelsea, a Barcelona, a Juventus, a Bayern München, a Marseille és a Chicago Fire személyében, velük egy-egy meccset nyomhatunk majd le. Ráadásként a legszebb jeleneteket, gólokat akár meg is oszthatjuk a nagyközönséggel, az EA SPORTS Football World-re feltöltve.

A végleges termékre sem kell már sokat várni, a FIFA 10 október második napján kerül a boltok polcaira.

Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W

szucsy89
#25063
mármint arra értettem hogy tényleg e vagy én tudtam rosszul mert akkor ugye holnap jön😊
HoReSz1975
#25062
9. -e van, úgy látszik ragaszkodnak az idõponthoz <#miaz><#nemtudom>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Yeltzin
#25061
és nem jött? 😊

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

szucsy89
#25060
oké kösz

más: demo nem úgy volt hogy szept. 10én jön?
rooney8
#25059
ha csak simán a számok, akkor támadó, ha nyomod az emberváltást is, akkor védekezõ beállítások vannak (kb. a 07-el játszottam utoljára, akkor még így volt asszem 😄)

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Rash87
#25058
Kössz, így már mindjárt más 😊 <#eljen>

Glory, Glory Man. United!

Yeltzin
#25057
kicsit olvass vissza, nem kell sokat

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#25056
Jó estét.Nekem van egy olyan gondom hogy van egy Impact Dual Analog Rumble Padom és nem tudom kiosztani a gombokat.Tehát pl a becsúszásnál az van hogy üres hiába nyomok számot az marad ott hogy üres.Valaki tud segitsen.Köszönöm.
szucsy89
#25055
nekem csak simán a számok...vagy az más ha magában nyomom õket?
Atti12
#25054
emberváltó gomb+ a számok 1-tõl 4-ig.

Rash87
#25053
Egyikkel se jó :\\
Pedig régen tudtam,fél év,s el is felejtettem 😞 Pedig nekem is úgy rémlik,hogy vmi kombináció kell.

Glory, Glory Man. United!

Rudee
#25052
De google elsõre is talált rá megoldást:

Tactics

But there is more! One your team is on the pitch, you can (and should!) define the attacking style of your players. To do that you have 4 options, defined by keys 1-4 on your keyboard and can be viewed via “tactics help” from the main menu. The attacking tactics, which can be switched on and off are:

* Counter Attack
* Wing Play
* Box Overload
* 3rd Man Release.


Kapcsolódó téma az EA fórumán.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#25051
azthiszem Q+1,2,3,4 ha nem akkor shift+1,2,3,4 de sztem elõbbi, de egyik biztos<#vigyor>

Rudee
#25050
Kézikönyv nem írja, próbáld meg a C-t vagy a shiftet. De lehet, hogy az egér kell hozzá.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rash87
#25049
Ez valahogy nem jött be :\ Más ötlet?

Glory, Glory Man. United!

Rudee
#25048
Alakul a friss roster, 1-2 kép:







Hertha igen gyenge lett, gólt is csak Friedrich és Kaká szerzett. A Valencia-val meg Ronaldinho szabadrúgás gólja után sikerült egyenlíteni.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#25047
Próbálj meg új profilt létrehozni, aztán abba állítsd be a vezérlõt.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#25046
az én problémámra nincs vmi ötlet? 😄
Mayorpapa
#25045
S + 1-2-3-4 billentyûk

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Rash87
#25044
Nem találtam meg,ezért pls segítsen már vki,hogy ezt melyik gombbal lehet beállítani:
"
Védekezõ stratégia: EF - Emberfogás,LES - Lestaktika,ZV - Zónavédelem,VV - Vonalvédelem"

Elfejetettem... 😊)

Glory, Glory Man. United!

#25043
sziasztok!
volna egy problémám, minap elõvettem a fifa07-et, elkezdtem vele játszani, de mikor meccs alatt cserélni szeretnék, vagy felállást váltani, azt írja ki h. "ez csak akkor lehetséges ha valamelyik csapatot megfelelõ vezérlõvel irányítasz", közbe pedig én játszom a saját csapatommal billentyûzettel, valakinek van vmi ötlete, hogy mi lehet? elõre is köszi
Rudee
#25042

Szar Bayern, szar Bayern :)

#25041
hümmm milyen játékosok? hogyan lehet elõcsalni ezeket?
Rudee
#25040
Nem lehet megvenni. A stadioncsomag az más.
A Bernabeu meg még pár dolog (stadion, játékosok) rejtve vannak vmiért. Az adatbázisba 1 sor beírásával máris elérhetõvé válik.

Szar Bayern, szar Bayern :)

SLICK
#25039
rejtve? egyik Stadion csomagba van amit a játékban elért pontok alapján lehet megvenni?

HoReSz1975
#25037
FIFA 10 -et jobban várom, mint a PES 10 -et mostan, valahogy a videók alapján kiváncsibb vagyok a játékmenetre, hogy mit is akpunk a konzoloshoz képest <#fejvakaras>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

HoReSz1975
#25036
Tavaly nem jött ki elöbb a demo torrenten <#fejvakaras><#szomoru1>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Rudee
#25035
Benne van az elõzõekbe is, csak rejtve.

Szar Bayern, szar Bayern :)

SLICK
#25034
thx.

egyébként a képrõl jut eszembe. Remélem a 10-ben benne lesz végre alapból a Santiago Bernabeu stadion. Kezdem unni, hogy az utóbbi 2-3 részben nem volt benne.

#25033
valakinek nincs meg a hsp 03?

HEJA BVB! HAJRÁ FC AJKA&DIÓSGYŐR! Let\'s go RANGERS!

Rudee
#25032
09hez ez.

Szar Bayern, szar Bayern :)

SLICK
#25031
ez milyen gameplay? 09-hez van?

Rudee
#25030
Ez csak egy meccs volt a sok közül. Ha bajnokság lenne, biztos váltogatnám Õket.

Szar Bayern, szar Bayern :)

#25029
Én Drenthe helyett Marcelo-t játszatnám és Ronaldo meg Kaka helyet cserélnének.Vagy váltogatod meccs közben?
Rudee
#25028
Nem (illetve akkor direct ip-vel igen, ha a másiknak is fent van) és igen.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#25027
ha felrakok egy ilyen gameplayt, tudok online játszani? eltávolítható ha kell?

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Rudee
#25026
A Wigan ellen ezzel a kezdõvel 2-1 lett, meccsrõl-meccs egyre jobban bejön az új gameplay. Benzema és Krisztiánó lõtt gólt.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Rudee
#25025
Gondolom azért, mert a 09es live season a 2008/09es évadra volt érvényes.

Szar Bayern, szar Bayern :)