FIFA

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Yeltzin
#25174
én gamepaddel nyomom, de a kirohanások mintha automatikusak lennének, ráadásul Buffon folyamatosan kint áll, és azonnal rohan... (második meccsemen a Barca ellen pirosat is kapott, mert becsúszott a tizenhatoson kívül, pedig én nem nyomtam ilyen gombot)

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Yeltzin
#25173
rakd fel, csak ne arra készülj, hogy 48 órán át abba se fogod hagyni

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

SLICK
#25172
a kapus kirohanások aggasztóak?
Ja és az irányítás megint úgy van állítva bill-en mint tavaly vagy most normális?

minimize
#25171
*rakjam,(most ért le) a demót?

No one can stop Death!

minimize
#25170
fel se rakja ma demót? <#nemtudom>

No one can stop Death!

Rudee
#25169
Nekem mindjárt kész van, de mennem kell dolgozni... <#boxer>
Na majd reggel kipróbálom.

Szar Bayern, szar Bayern :)

Yeltzin
#25168
alapvetõen nem lenne ezzel semmi baj, engem két apróság zavar:

1. a mozgás még mindig nem olyan szép sima mint konzolon
2. a hálóanimáció még mindig nulla

ezt leszámítva így elsõ blikkre nincs baja, az idegesítõ irányítási bugokkal eddig nem találkoztam

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

SLICK
#25167
egyébként részletesebben leírhatnátok, hogy milyen problémák vannak vele, amiért szar. Én most nem tudom kipróbálni mert nem vagyok otthon, gondolom más is van így és érdekelné õket

Bulykin
#25166
szerintem is:S
a tavalyi szerintem kúrvajó volt, de ez fos...
remélem a teljes jobb lesz egy kicsivel(mondjuk mind1 úgyis fogom tolni ezerrelxD))

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

GonzaloGerardo
#25165
elnézést azoktól akiknek a lelkivilágát sérti, de ez egy újabb sz@r,f@s,sz@r <#zavart1><#levele>

Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W

SLICK
#25164
tehát csak jobban elszarták az AI-t is. Ne reménykedj, ezen nem változtatnak már semmit, ugyan ez lesz a végleges is.

SLICK
#25163
nagy kamuszöveg. PC-n pont h jobban kell bírnia az olyan grafikát. Egy normál gép is reccenés mentesen elvinné. Csak hát EA szarul optimalizál.

Az igazság az, hogy lefossák a PC-s társadalmat a túlzott warez miatt. De arra nem gondolnak, hogy sokan talán azért warezolnak, mert apróbb ráncfelvarrásokon kívül semmit nem csináltak 2003 óta és 12k-t elkérnek évente, holott nem ér annyit a fejlesztések hiánya miatt. Ezt akárhogyan is nézzük gecinagy pofátlanság az EA részérõl, de sajnos megtehetik, pedig fel lehetne jelenteni õket a fogyasztóvédelmiseknél, csak hát vannak annyira gecik, hogy hamar elsimítják ezt az ügyet...

#25162
Hello lehet hogy nagy kérés de akinek lejött nem rakna be pár képet a Barca játékosairól?? (pl Messi Ibra Xavi)
Tom hogy nagy kérés de nekem még 3 óra 😞 és kiváncsi vagyok hogy hogyan vannak megcsinálva a fejek!
Elõre is köszi és bocsi ha valakit felhuztam ezzel 😄
Yeltzin
#25161
elsõ benyomás:

kicsit feljavított 09 <#zavart2>

ami pozitív:
-kisebb gépigény (fullon megy úgy mint a 09 minimumon)
-szebb fizika
-új funkciók (gyors bedobás, stb)
-okosabb AI

ami negatív:
-semmiféle 360 fokos mozgás nincs benne, vagy én nem értem, mit értenek ez alatt....
-a kapus érdekes, hajlamos idõ elõtt magától kirohanni
-tiszta 09 feeling


Elsõ meccsemen Juventus - Chelsea 1:4 (világklasszis szinten)

Amaurival lõttem az elsõt, kipattanóból 30-ról, aztán a kapusommal nem bírtam, és kaptam kettõt. Utána már inkább a cseleket próbálgattam, és még 2x megszopattak. Szokatlan egyelõre a csapatmozgás és taktika. (taktikát nem is tudtam állítani)

Szerintem ez még messze nem olyan, mint a full lesz, legalábbis remélem, mert ha ilyen marad, semmi értelme nem lesz megvenni.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

szucsy89
#25160
pest én is mindenképpen kipróbálom komolyabban idén, már vagy 2-3éve mindig elhatározom magam hogy adok neki egy esélyt de valahogy mégsem sikerül...majd talán idén ha az új fifa tényleg 09lesz csak új menüvel...
BBeno2
#25159
szaroznának inkább a licenszekkel...

HALA REAL MADRID!!! The BEST: SCHUMI. NEXT LEGEND: VETTEL.

Barny
#25158
hat igen egyetertek.a 09es meg 08as tulajdonkeppen.09es ujdonsaga a 3D fû es az egerrel valo iranyitas volt,meg talan uj menu?<#szomoru1>!
es meg sorolhatnam a tobbit.de elobb kiprobalom enis aztan mondok iteletet

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

#25157
ea azt mondja azért nem csinálnak olyan fifát mint xboxra mert sokkal nagyobb lenne a gépigény és szerintük kevés ember venné meg.
(már 5 éve ugyan ekkora a gépigénye)
Pl: meglehet majd nézni a pes10 milyen lesz a grafikája... õk nem szaroznak.

SLICK
#25156
tehát az EA elmehet a picsába, hogy nem bír normális FIFA-t kiadni, csak egy ráncfelvarráson átesett elõzõ részt...

manuszka
#25155
boxra mindig nagyon jót csinálnak.

#25154
lejött, de el kell mennem kb. én 20 perc múlva kipróbálom és majd írok

Barny
#25153
Egy meccs után a véleményem: Kb ugyanaz mint a 09... a 09 nagyon jó volt... ebbõl adódóan ez is jó, csak kár, hogy tényleg ugyanaz :W
Nagyon jó lett boxra. Csak nagyjából ua mint a 09 😞
2en akik eddig kiprobaltak ez a velemenyuk<#szomoru1>

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

#25152
Most mond el Magyrul
Bulykin
#25151
egy exe fájl, elindítod...megy😄

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

VRolee94
#25150
Nah vki kipróbálta már?
Nekem még min. 40 perc :S
Mi a francnak kell ekkora DEMO-t csinálni.....

Újpest & Liverpool Michelisz Norbi a király!

Rudee
#25149
Note: When extracting the demo from its folder, please ensure you choose you folder to extract to, in order to keep the demo install tidy. This will be done by selection your destination folder.

Szar Bayern, szar Bayern :)

rooney8
#25148
#25111
lehet fake... 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#25147
Ezt nem lehet telepíteni
szucsy89
#25146
aki felrakta és tolt egy meccset írja már le h 09hez képest milyen😄
Barny
#25145
Am szerintem hivatalos oldalon meg azert nincs fent mert megvarjak,h sokan letoltsek mas serverrol aztan nemkell tartaniuk esetleges osszeomlastol<#hehe><#hehe>

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

Barny
#25144
nalam 28<#idiota><#zavart2>

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

Markov
#25143
nálam 60% nál tart a töltés..

una volta per sempre INTER!

VRolee94
#25142
Hali,
Már 573mb megvan az 1,71Gb ból 😄

Újpest & Liverpool Michelisz Norbi a király!

Yeltzin
#25141
jól sejtettem, az audio mappa több mint 1 G

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#25140
Hogy kell ezt telepíteni? Azt írja helyezzem be a lemezt.
Barny
#25139
biztos tettek bele AK-47eseket ha a biro nem adna meg azt a 11est<#idiota><#idiota>

Pentium Dual Core E6500 @ 4,01 GHz 1,34v,AC Freezer 7 Pro,4 GB DDR2,Asus P5QLD PRO,SAGA2 400W MSI HD4830 OC (700/2200) 512MB GDDR3,SAMSUNG 500GB F3,2xLG DVD RW H55L,Benq 19\' Windows 7 x64 RTM

szucsy89
#25138
wááááááááááááááá szedem is ezerrel😄D😄
Yeltzin
#25137
hát ha azt nézzük, hogy a játékokban a legtöbb helyet a hang és textúra fileok foglalják, valszeg a többnyelvû kommentártól ilyen dagi 😄

maga a programkód pár mega, az összes többi csak "építõkocka"

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Atti12
#25136
kifejezetten tetszik ez az 1,7 giga.. talán újítottak valamit a fiúk? 😄

#25135
http://www.moddingway.com/news/176.html

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain

Yeltzin
#25134
#25113

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

HoReSz1975
#25133
honnan töltöd a magyar demo -t <#confused>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Yeltzin
#25132
EA oldalán még mindig 1 nap van hátra

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Yeltzin
#25131
azért pánikba ne ess, max még egyszer vársz 20 percet a letöltésre <#gonosz1>

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

rooney8
#25130
töltöm x360-ra 😄 de lassan jön, ebbõl már csak valszeg holnap lesz játék 😞

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

BBeno2
#25129
én azt vágom. csak picit megijedtem hogy fifahungaryra az angol van kitéve...

HALA REAL MADRID!!! The BEST: SCHUMI. NEXT LEGEND: VETTEL.

#25128
gondolom annyit jelent a magyar, hogy a felirat magyar benne<#kuss>

BBeno2
#25127
magyart vagy angolt töltitek?

fifahungaryn az angol van kint. lehet nem véletlen???

mert én a magyart töltöm és várni nem akarok ha szar esetleg 😄

HALA REAL MADRID!!! The BEST: SCHUMI. NEXT LEGEND: VETTEL.

#25126
Zlatanal szétlövöm majd a hálót<#worship><#hehe>

#25125
Kösz a linket! 1.7 giga xD Kicsit erõs. Ilyenkor jó hogy 30 megás a netem!10 perc és leér.

Nothin\' lasts forever ,And we both know hearts can change And it\'s hard to hold a candle ,In the cold November rain