36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #27663
    erről is volt szó
  • báttyó02
    #27662
    hát ez egy az egyben fifa10
  • mikiking
    #27661
    De ez pc
  • barcames
    #27660
    ez nem pc hiába van az írva!
  • DaemoonHunter
    #27659
    Egy kis Fifa 11 PC
    Én már annak is örülök, hogy 10 portja lesz, de remélem az elmondottaknál több dolgon javítottak csak elfelejtette megemlíteni:D
  • barcames
    #27658
    gyep meg gyep PS3-on nincsen ilyen problémám...
  • Breki33
    #27657
    Neked lehet

    De ennél már 98-ban majdnem szebb téli gyep volt guru 3d kártyán :P

  • barcames
    #27656
    videót néztem meg hát legalább van benn már ilyen is :) jó lesz ez
  • daver88
    #27655
    hát ha nem mondod, hogy az hó, akkor még mindig gondolkodnék rajta...
    és szted szép?
  • symbol
    #27654
    hát igen, ezek a dolgok így 2010 második felében eléggé alapnak kellene lenniük. EA nagy pénzeket kaszál, sokan dolgoznak rajta, nem is értem hogy nem kerültek bele eddig ezek. nem egy nagy szám lenne leprogramozni, grafikát meg majdcsak meg tudják már csinálni. Igazából az ezelőtti fifával nem is toltam mert nagyon nem jött be a demo gameplay, de azt hittem, hogy ott már dinamikus az időjárás... :(
  • DaemoonHunter
    #27653
    Engem egy kicsit a mezek szomorítottak el...
    Van néhány kép, feltehetőleg pc-s verzió talán Eto van rajta, amin látszik hogy relatíve kis felbontású képekkel dolgoznak.
    Dinamikus időjárás van már a játékban? Vagy esetleg napszak? Pl késő délután kezdjük és szép lassan besötétedik? Szerintem ezek mind mind hangulatosabbá tesznek egy játékot csak hogy valamit említsek.
  • Dean Winchester
    #27652
    stílus
  • barcames
    #27651
    havas te szar!
  • daver88
    #27650
    amúgy igazad van, télleg a delle alpi stadion van benne...26. mp-től. Hát ilyet...:D de legalább a juve játszik, azt azért eltalálták.

    Itt a videó a bemutatóról:
    Videó1
  • Breki33
    #27649
    De igazából igen ezért csodálkozom
  • daver88
    #27648
    Delle Alpi-t nem bontották még le??? :D
  • daver88
    #27647
    amit bemutattak prezentációt, abban. Még az eleje felé...onnan vágtam ki
  • symbol
    #27646
    bosszantó, hogy ilyen visszajátszások meg közeli nézet megy végig. gamplay kell, madártávlati. csakhát persze azt nem tudják ilyen pörgősre vágni, reklámként eladni.

    ez a gyep honnan van? :)
  • Breki33
    #27645
    Ilyen volt kb az első havas gyepem :P

    Jól látom belerakták a Delle Alpi-t újra?
  • daver88
    #27644
    ilyen gyepszőnyeget hogy mertek berakni a bemutatóra???

  • daver88
    #27643
    FIFA 11 First Gameplay Trailer:



    hát most megint valahogy elment a kedvem...grafika sztem még a trailerben is szarabb, mint mondjuk a 2 évvel ezelőtti PES...és akkor még ez romlik majd a játékban..Gameplay talán fejlődik, legalábbis a mozdulatok erről tanúskodnak...jah, és szept. 16-án lesz demo, mint ahogy azt a videó végén láthatjuk!!!
  • FSpofon
    #27642
    már megint szarabb lesz a pc-s fifa, ha nem is grafikailag..
  • barcames
    #27641
    ma mutatják be a fifa 11!!!!! estére lesznek képek és videók:D
  • Breki33
    #27640


    Ja alulról :P
  • Dean Winchester
    #27639
    talán? :D már most veri a pest
  • barcames
    #27638
    általában szeptember első vagy második hetén jön:)
    tegnap láttam egy videót real-barca hát a mozgás a labda mozgása cr kapura lövése hát hihetetlen jó a fifa10 is ps3-on hibátlan és szép volt de ez a 11 még 2x jobb lesz és pc-n is talán elveri a pest:)
  • SLICK
    #27637
    általában megjelenés előtt 1-2 héttel
  • ToM1113
    #27636
    fifa 11 demo mikorra várható?
  • Dean Winchester
    #27635
    +1
    oké h a gólt megnézi az ember de ja a gólörömöt már ne :D meg van aki az összes gól örömöt megnézi.
    erre én azt mondom: mit akar a srác? játszani vagypedig animációt nézni?
  • Pacal17
    #27634
    Nagyon remélem hogy a következő Fifában be lehet majd állítani hogy ne kelljen multiban végigszenvedni a gólörömöt... Ha valami szellemi fogyatékost fog ki az ember (általában) akkor a megszerzett gólja után összevissza futkározik a pályán, ami nagyon idegesítő tud lenni. Én mindig egyből lenyomom az összes bevágást a gól után; menjen a meccs.
  • Dean Winchester
    #27633
    reális az :D ha a videot látnád akkor tudnád ,hogy ez egy újfajta szabálytalansági forma! Kiveheted a játékos szívét kapsz egy pirosat meg látsz egy animációt mikor bejönnek a mentőorvosok :D
    csak a jelenetbe a vért elfelejtették odarajzolni -.-
  • Mayorpapa
    #27632
    nem tudna valaki segíteni a problémámon? Breki, hol vagy, merre jársz? :)
  • DaemoonHunter
    #27631

    Azert eleg szanalom hogy ilyen hibakat benne hagynak, legalabb is kiadnak ilyen kepeket. Azert a testen atmenö kez szerintem kicsit se realis.
  • Mayorpapa
    #27630
    Sziasztok, nekem is kéne most egy kis segítség: beraktam egy BL patchet (Fuspa készítette), de nem tudok csak bari meccseket játszani a BL-es csapatokkal, és nem tudok egy bajnokságot inditani, mert nem szerepel a bajnokságok között. CM-ben is megnéztem, csak a ligák között szerepel, és nem tudok rajta változtatni! Fél napja töröm a fejem, hogy lehetne ezt a problémát áthidalni. Segítsetek! Köszi!
  • gagax
    #27629
    Hali srácok!

    Kaptam egy fifa 10 játékot ismtől de nem magyar nyelvü...a magyar szöveget sikerült bele tennem de a szinkront/kommentárt valahonnan meg lehet külön szerezni?

    üdv
  • ml85ml
    #27628
    Van egy logitech chillstream kontrollerem. tudtok pc-hez vmi irányítási segédletet? defaulton van a gomb kiosztás de alig tudok cselezni. néztem neten hogy kell cselezni de nekem kb. a fele nem működiklink miért lehet ez?
    csavarni a bill-en mivel kell?
  • geo91
    #27627
    nem, még semmit nem raktam fel, szűz még a fifám. :D
  • Dean Winchester
    #27626
    aha, felraktad a magyar patchet is?
  • geo91
    #27625
    telepítettem vga drivert, most már minden fasza. :D megoldogattam így magamban... :D

    azé az lol, hogy a 09 minimum beállítással alig futott el, a 10 meg kimaxolva majdnem akadozásmentes. :O
  • geo91
    #27624
    na megoldódott a probléma. :D de közben itt az újabb:
    indulna a meccs, de nincsenek játékosok. :DDDD