36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • sanyiute
    #27703
    lesz külön olyan Manager mód hogy 1 játékossal vagy és igazolhatsz magad mellé a csapatba embereket??? vagy én értem félre??
  • Soldiers
    #27702
    a játékos-manadzser azt mit is takar lehetsz egy emberrel és azt írányítod meg a egy másik csapatnak te vagy a manadzsere??
  • cucma
    #27701
    gamerangeren akinek van kedve multizni vegyen fel! cucma
  • Mayorpapa
    #27700
    létezik egy program, amivel ki lehet szedni a játékból a zenéket, de nem jut eszembe a program neve, segítene valaki? spec a Fifa10 zenéit szeretném kiimportálni.
  • Lcapitant
    #27699
    eredeti
    de újra kell raknom mert a netes vmiért nem jó...kiírja hogy a fifa10.exe hibát észlelt ezért leállt. meg nemjó a downloadmanager se.... de majd megoldom a managert...újrarakom :)
  • Dean Winchester
    #27698
    multi? nincs kedved?:D
  • Lcapitant
    #27697
    én 2perc legendás és világklasszis vagy profi kapus :D
  • IXEMGabeo
    #27696
    akkor hajrá a Portshmouthal:)
  • IXEMGabeo
    #27695
    világklasszison próbáld meg...én úgy tolom a Sassouloval és vezetem a bajnokságot...
  • Dean Winchester
    #27694
    :D 4perces félidő
    profi szinten
    most a porsmouthal vk szinre váltottam
  • Lcapitant
    #27693
    nem rossz :)
    milyen nehézségen nyomod? és a félidő hossza? :)
  • Dean Winchester
    #27692
    egy a baj srácok :D vidivel bajnokságot nyertem 1szezonban
    jött a 2.szezon EL döntőig jutottam.! (bl play off celtic-odahaza 1:0 vv 4:1re kikaptam igy lett EL )

    Nyolcaddöntőben pedig a Deport ejtettem ki


    majd jött a Roma kitől azért féltem :)


    elődöntőben pedig az odavágó 4:0 eredménykor elkönyvetem a tj-t :)


    megtudta,hogy a Benfica lesz az ellenfél akkor azért picit reménykedtem, hiszen olyan csapatok voltak itt mint a real,chelsea...
    a végeredmény meg sajnos egy zakó :(



    no végül folytatom amit elkezdtem, az a baj,hogy ha átakarsz menni egy nagyobb csapathoz akkor azt nem lehet :S pl. leakartam szerződni az arsenalhoz és nem lehetett, igy elmentem a porsmouthoz a 2.osztályba
  • IXEMGabeo
    #27691
    én rögtön kiscsapatnál kezdek aztán ott szépen felépítek egy jó csapatot mindig, de valahogy 5 év után megunom és más csapat után nézek...az idegesít, h eddig maximum 7 szezonig tudtam elvinni a FIFA 07-et a többinél még 6 szezonig se jutottam el, 09-ben se és a 10-ben se, a 08-al nem játszottam...barcames idő nincs rá, ahhoz kb egésznap kéne nyomnod napokig a FIFÁ-t h kividd esetleg, de én nem vagyok kocka azért:D
  • barcames
    #27690
    nem lesz benne majd kiegészítő és lesz konzolra is
  • piamania
    #27689
    Igaz, hogy benne lesz a magyar bajnokság?VAgy csak az Xbox verzióban lesz benne?
  • barcames
    #27688
    akkor vigyed végig a 10 és akkor vedd meg a 11-et!!! ilye egyszerű!
    am én meg ilyen 4-5 szezont nyomok le a barcával és utána valami kis csapathoz megyek ilyen angol 3 osztály pl és a cél a bl győzelem így érdekes és nem kell szimulálni:D
  • IXEMGabeo
    #27687
    már értem, a válasz nem mivel ez 2 különálló játékmód...
    egyébként röhej alig játszottam a FIFA 10-el és máris jön a 11:S:S:S egyik FIFÁ-ba se tudtam eddig kivinni mind a 15 szezont:D ki a fenének van arra ideje? vagy ti szimuláljátok a meccseket?
  • IXEMGabeo
    #27686
    nem értem a kérdést...

    15 szezon menedzserként
    Be a Pro-t én nem használom én úgy tudom ott nincs 15 szezon csak 2-3. de cáfolj rám...
  • Soldiers
    #27685
    hát akkor inkább ne válaszolj nem vok rád kiváncsi pöcsfej
  • hedonist
    #27684
    embereld meg magad és talán még válaszolok is kisöcsi.
  • Soldiers
    #27683
    mit beszélsz te?
  • hedonist
    #27682
    tökmind1, majd jön a jóó Manager Master 11 A'la Rinaldo és minden meg van oldva
  • Soldiers
    #27681
    srácok most olvastam hogy karrier módban 15 szezont húzhatunk le de nem értem 15 évet pl játékosként aztán ha menedzser leszel akkor megint 15 évet húzhatsz??
  • barcames
    #27680
    nemsokára!
  • Dean Winchester
    #27679
    mi a baj a képpel?
    infoba mit akarsz?
  • BaziJoe
    #27678
    A topic képét meg az infókat nem akarnánk frissíteni??? Mert egy kicsit megragadt nem???
  • BaziJoe
    #27677
    És a játék mikór jelenik meg???
  • SLICK
    #27676
    REAL fuckyeah!! :D

    A full gameban menedzser módban viszont át fogom szabni a keretet, mert az idie elég ratyi lett.
  • hedonist
    #27675
    ez a hivatalos:


    Fifa 11 demó infók , Galéria frissités

    * rmcr7_x
    * —
    * 2010-08-24 13:30:49

    Megosztom az iWiW-en! Megosztom a Facebook-on! Megosztom a Twitter-en! Hozzáadom a Google könyvjelzőimhez! Hozzáadom a Startlapomhoz! Megosztom a MySpace-en! Könyvjelző és megosztás
    Az EASPORTS új információkat adott ki a Fifa 11 demójával kapcsolatban.Ezeket mi is megosztjuk veletek.
    A Fifa 11 demójának várható megjelenése:

    PC & XBOX360 : Szeptember 16.-a
    PS3 : Szeptember 15.-e

    A demó tartalmazni fogja a következő csapatokat:

    * FC Barcelona
    * Real Madrid
    * Bayer 04 Leverkusen
    * FC Chelsea
    * Olympique Lyon
    * Juventus Turin

  • DaemoonHunter
    #27674
    Egy hosszabb prezentáció
    + Képek, pc-n sem lehet panasz az arcokra ha minden igaz:





  • DaemoonHunter
    #27673
    Szerintem nem lesz ez rossz, sőt...de majd kiderül 1 bő hét múlva:)
  • mikiking
    #27672
    tessék,kaptunk egy pár pc-s videót...
  • DaemoonHunter
    #27671
    Igen ez laptop volt:) és azt is mondja, hogy nem a legjobb grafikai beállításokkal megy, szerintem kb közepesen játszhatott.
  • hedonist
    #27670
    ne okoskodj már megint:D az PC csak controllerrel.
  • ProGabe #27669
    mondja a srác, hogy az ott egy laptopon fut. mióta létezik X-box laptop? :D
  • báttyó02
    #27668
    mint a pes10 :ASdsaa
  • barcames
    #27667
    ha utánanéznél akkor olvashatnád h játékbemutatókon nem szokták pc-n bemutatni a játékokat!!!! és több oldal is írta h ez boxos videó! hát pc olyan lesz mint a pes 10...
  • ProGabe #27666
    ja azért kérdésem is van:

    mikor jön a demo? :)

    szerk, megvan

    The demo of FIFA 11 arrived on September 3 with the following clubs:

    1.Barcelona◘ Spain◘
    ...2.Arsenal ◘England◘
    3.Inter of Milan ◘Italy◘
    4.Bayern Lverkusen ◘Germany◘
    5.Lyon ◘France◘
    6.NY Red Bulls ◘United States◘
  • ProGabe #27665
    legalább 3 éve nem érdekel a FIFA, de most láttam a reklámját és ezek tényleg végre portolták a next-gen játékot PC-re? :OOOOOO

    tehát ez igaz:

    "• Next Gen Football Engine: The physics-based, data-driven technology behind the EA SPORTS football engine has been optimized for PC. Experience true freedom on the pitch with individuality of player control and movement, sophisticated ball touches, and physical interaction between players.
    • Next Gen Gameplay: The high quality gameplay, innovative game modes and stunning graphics that have made FIFA the highest rated sports game on the PS3 and Xbox 360 and winner of over 50 sports game of the year awards arrives on PC."


    és csak annyi a gebasz, hogy ez a tavalyi konzol-játék az aktuális átigazolásokkal?

    lényeg a lényeg, hogy végre megkapjuk az agyon-dícsért FIFA-t?

    erre nem kell válaszolni, csak gondoltam kiírom magamból az örömömet :)
  • mikiking
    #27664
    az nem baj... az is fasza volt konzolra,szóval az éven legalább játszunk