36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • IXEMGabeo
    #27863
    tuti h nem a végleges változat...ki fogják javítani a hibákat vagyis sztem még Ibrahimovic is a Milanba lesz...
  • báttyó02
    #27862
    hát 10-ben angliába pl 3. osztályig lehet kezdeni,meg olasz,spanyolból is van 2. osztály asszem...
  • Soldiers
    #27861
    a Fifa 11-ben a Karrier módban szerintetek lehet kezdeni 2-3 osztályú csapatokkal??
  • barcames
    #27860
    végre ott van a gyepen a barca címere is:)
  • szucsy89
    #27859
    még most nézem, Trezeguet, Diego???:S

    kicsit illúziórombóló, lehet tudni infot róla hogy a véglegesben is így marad? (meg pl. Robinho a milanban lesz már?)
  • szucsy89
    #27858
    jók ezek a videók...sajnos még mindig nem lehet tudni hogy a pc-s is ilyen lesz e vagy nem..(ugye az elmúlt években fényévnyi különbség volt a kettő közt, de most egy kis reményt kaptunk hogy megkapjuk a konzolost, de hiszem ha látom)
  • Dean Winchester
    #27857
    ha konzolos akkor a konzol topikba kéne nem?
    mert ez még mindig a pc-s topic...
  • Breki33
    #27856
    új esős videó a Nou Camp-ból

    sajnos ez is konzolos

  • Dean Winchester
    #27855
    az európai demo miért nagyobb mint a másik?
    (ezt beírom h elküldje,mivel kiírja,hogy duplikált..)
  • Breki33
    #27854
    Fifa 2011 demo information :

    Size North America Demo = 1.16GB
    European Demo = 1.17GB

    Content: one full kick-off match, four-minute halves. You’ll be able to purchase the game digitally within the demo for the first time .

    Languages: English language version will include text and audio. French, Italian, German and Spanish will also have the English audio, if people want it. Polish, Hungarian, Russian and Czech will have text only.

    Release Date:
    Thursday 16th September or may be 15th September

    Teams:
    Barcelona, Real Madrid, Juventus, Chelsea, Bayer Leverkusen, Lyon

    Stadium:
    Santiago Bernabeu

    The demo will be available via digital download. We’ll have links to that up on easportsfootball.com when it goes live.

    For PC there is a Front End arena.

    In the demo you will also be able to utilize Screenshot and Video Upload to share your created content online. To do this you will need to login or create an EA Account. This is brand new for PC and of course will also be featured in the full game.
  • Dean Winchester
    #27853
    "az a normális köszönés a te szádból ez volt pl: "ótvar buzeráns""

    az már végén volt de legelső és 2.alkalommal szépen köszöntem íme egy kép szal nem kell hazudni :D
    csak,hogy ne huzzam szét a topicot , linkelem a képet
    ezeket se írtam volna ha nem tiltottál volna le és tisztességesen meglehetett volna beszélni veled amit akartam!
    de ahogy elnéztem csak a tiednek kell lennie az utolsó szónak :D
    persze erre ne válaszolj... csak sajnálom,hogy egy kibszott megjegyzésemből ekkora ügyet csináltál!
    csak,hogy miről is volt szó.
    a válaszod a hsz-mra :)
    én ugye szépen mondtam valamit amire te egyből személyeskedtél :)
    "hazúdós" , igaz nekem is ugy kelett volna írnom a hsz-t ,hogy "
    válasz erre gomb-ra klikkelni annyira nehéz és megerőltető használni kedves brekkentyü" ugye ha én igy kezdem akkor neked se tetszett volna.
    szóval légyszives ha valaki ír valamit akkor személyeskedés nélkül próbálj visszareagálni már ha muszáj illetve próbálkozz már magadba nézni és ne mindig neked legyen igazad!
    de persze erre is válaszolni fogsz mert nem bírod ki h másé legyen az utolsó szó.
    ha lenne kis eszed akkor feloldanád a letiltást és privátban beszélhetnénk meg... (de hát kinek nincs esze annak legyen notesze)
  • Breki33
    #27852
    A játékra és az eredeti gamepados kérdésre visszatérve

    A hivatalos Official Supported Controllers List PC-re

    This is the list of all official supported controllers for the PC-version of FIFA 11! All functions and assignments are geared to the Xbox 360™-controller by Microsoft, but for sure the functions,can be changed ingame, according to your likings.

    For supporting the new 360º-degree-control, which will be the first time in a computer-version, a controller like the Logitech Dual Action is highly recommended. The following gamepads will also be supported:

    Logitech®
    Logitech® ChillStream™
    Logitech® Cordless Rumblepad™ 2
    Logitech® Rumblepad™
    Logitech® Rumblepad™ 2 Vibration Feedback Gamepad
    Logitech® Dual Action™ Gamepad
    Logitech® Cordless RumblePad™

    Saitek
    P880 Dual Analog Pad
    P990 Dual Analog Pad
    P2500 Rumble Pad
    P2600 Rumble Pad
    P2900 Wireless Pad
    P3000 Wireless Pad and Docking Station
    P3200 Rumble Pad
    Cyborg Rumble Pad

    Thrustmaster
    Dual Trigger 2-in-1 Gamepad
    Dual Trigger 2-in-1 Rumble Force
    Dual Trigger 3-in-1 Rumble Force
    Wireless Dual Trigger Gamepad
    FireStorm Dual Power 3
    FireStorm Dual Analog 3
    Run'n'Drive 3-in-1 Rumble Force
    Run'n'Drive 3-in-1 Wireless Rumble Force
    T-Wireless 3-in-1 Rumble Force
    Rechargeable Wireless 2-in-1 Dual Trigger

    hama®
    hama® Black Force
    hama® BlackSteel
    hama® Flashlight Blue
    hama® Whitestorm

    SpeedLink
    Thunderstike
    Strike2 Gamepad
    360 Style Gamepad
    Devotion Pad Wireless

    Microsoft
    Xbox 360™ Controller for Windows (with the most recent driver)
    Xbox 360™ Wireless Controller for Windows (with the most recent driver)

    All other controllers can be supprted by FIFA 11, but there isn't a guarantee for that.
  • Breki33
    #27851
    utoljára válaszolok:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az a normális köszönés a te szádból ez volt pl: "ótvar buzeráns"
    aztán jössz ide árulkodni és hazudozni rólam.

    Én is idézhetnék a "tök frankó" idótázgatásodból de nem teszem!
    Lezártam ne válaszolj se itt se máshol!



    Másoktól elnézést hogy belementem hülyeség volt !









  • daver88
    #27850
    Hatodszor is EA Sports 4v4-focikupa

    Először próbálhatják ki az EA SPORTSTM FIFA 11 szenzációs újdonságait az idei 4v4 résztvevői: immár hatodik alkalommal startol az Electronic Arts szervezésében az EA Sports 4v4-focikupa. (x)

    Az országjáró focibajnokságra azon 12–20 éves fiúk és lányok jelentkezését várják, akik szenvedélyesen szeretik a focit, és rátermettségüket nem félnek élesben, a játékkonzolnál és a pályán is bizonyítani. A 4v4 hatalmas sikerét mi sem mutatja jobban, mint az a több tízezer fiatal, aki az elmúlt öt évben részt vett az egész országot megmozgató futballbajnokságon. A nevezők – a felejthetetlen élmények mellett – ezúttal is értékes ajándékokkal és díjakkal gazdagodhatnak!

    A verseny két részből áll: egy 8 perces meccsből a focipályán, amelyet 8 perc videojáték-küzdelem követ a legújabb FIFA játékszoftverrel. Nevezési és részvételi díj nincs, minden versenyző játékos ajándékot kap. Nevezni három korcsoportban (12–14, 15–17, 18–20) 4+1 fős csapatokkal lehet előzetesen a www.4v4focikupa.hu oldalon.

    A díjazás korcsoportonként történik. A városi selejtezőkből minden korcsoport legjobb három csapata jut tovább a budapesti döntőbe. A bajnokság a kecskeméti selejtezővel szeptember 11-én indul, míg a budapesti nagydöntőre október 9-én kerül sor.
    A SELEJTEZŐK MENETRENDJE

    Az Electronic Arts Sports 4v4-focikupa állomásai:

    * Kecskemét (Tesco) – 2010. szeptember 11.
    * Győr (Árkád) – 2010. szeptember 12.
    * Szeged (Tesco) – 2010. szeptember 18.
    * Pécs (Árkád) – 2010. szeptember 19.
    * Budapest (Pólus Center) – 2010. szeptember 25. és 26.
    * Debrecen (Loki-stadion) – 2010. október 2.
    * Miskolc (Tesco) – 2010. október 3.

    * DÖNTŐ: Budapest – 2010. október 9.

    További információ a www.4v4focikupa.hu oldalon,
    a Facebookon: www.facebook.com/EASports.hu
    emailben: [email protected]
    vagy a focikupa telefonos infóvonalán érhető el: +36 70 304 5479

    Én már nem is indulhatnék...:(

    www.facebook.com/EASports.hu
  • Dean Winchester
    #27849
    bocsi de gondoskodtál róla,hogy ide kelljen irnom mivel brekkentyű mint egy hisztis kislány ltiltotta a privát üziküldés lehetőségét! :)
    én tök frankón privátban kérdezlek,köszönök erre te szánalmas módon letiltasz nehogy tudjak visszaírni,esetleg válaszolni! tök rendes pali vagy!

  • JUVEfun
    #27848
    Természetesen
  • Breki33
    #27847
    okés köszi, RAW-ban? :P

    nekem meg ki kéne válogatni 20 képből a legjobb 8-at kiállításra, ha elküldöm segítesz profi fotós szemeddel kiválogatni? :P
  • Breki33
    #27846
    Azt nem értem miért rakják így le illetve be az eredményjelzőt így a sarokban jobb lenne szerintem

  • JUVEfun
    #27845
    Most ezt a rohadt triatlon csinálom . Nem akarok senkit megbántani,de hogy ezek nem 100-sok az biztos
    OFF
  • JUVEfun
    #27844
    Nem sok időm volt még rendezni , de majd privibe küldök néhányat...
  • JUVEfun
    #27843
    Szerintem nem konkurencia egymásnak a két játék (foci-autóverseny) az EA- ezzel egyídőben még piacra dobja az új Medal of Honor-t úgy,hogy ne sajnáld őket. ( a jogok birtokosaként 10 éve nem fejlesztette a F 1 C.-t)
  • Breki33
    #27842
    ja pontosan :P

    Még mindig nem teheted közkincsé a VB-n készült fotóidat?
    Mármint amit a hírügynökségek nem használtak fel.
  • IXEMGabeo
    #27841
    mondom én, hogy FIFÁ-val kellene eldönteniük...érted most kinek van igaza:D

    nem rossz a kép
  • JUVEfun
    #27840
    Ezt hívják antagonisztikus ellentétnek...
  • Breki33
    #27839
    Játékra visszatérve ezek a next-gen-es PC-s Fifa képek



    http://multiplayer.it/immagini/fifa-soccer-11-per-pc/323440/

  • Breki33
    #27838
    abszolút nem így volt nemis erről van szó
    na tényleg zártam
  • Dean Winchester
    #27837
    ülj már le , erre olyan nagy szükség volt megint?
    baszki mindig tiednek kell lennie az utolsó szónak?
    csak ,hogy tisztába tegyük az árulkódos dolgot :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    breki szerint azért vok árulkodós mert jó pár hónappal ezelőtt reklámozott egy oldalt amit bemásoltam egy másik topicba(szerinte fórumba XD szal tisztában van a témával) és neki ez árulkodás.
    egyébként tényleg normálisan köszönök is neki privátba de ő nem :D szóval ennyire fair emberke :)
    ja igen meg ő szerinte ne én magyarázzam már meg a válasz erre gomb használatát újregként :D
    az újregre meg toltam egy rövid hétköznapi példát.:

    ha valakinek 1 éve van jogsija akkor az ne próbáljon egy 20 éve jogsival rendelkező embernek tanácsot adni , esetleg kijavítani ha valami nem ugy van?
    van aki 1 év alatt több rutint/tapasztalatot szed össze mint aki 20 éve vezet (alkalmanként)
  • IXEMGabeo
    #27836
    mostmár a többiek is remélhetőleg befejezték:)
  • Breki33
    #27835
    aham és a #27822 beszólást is én írtam magamnak fél nappal ezelőtti lezárt dologra világos no comment
  • IXEMGabeo
    #27834
    amúgy biztosan betett az EA-nek a Codemasters a F12010-el...én sztem idén azt többen várják, kíváncsi leszek melyiknek lesz nagyobb keresete a játékpiacon az F12010-nek, vagy a FIFA 11-nek...FIFA 11-ben forradalmi változásokat ígértek amire a sok PES-es is biztos kíváncsi ezért lesz köztük olyan, aki megveszi esetleg warezolja a game-t
    F12010 viszont egy újdonság, főleg, hogy 8 éve nem adtak ki PC-re F1-es game-t, nagyon ígéretesnek tűnik is, és ki van mindenki éhezve egy igazi Forma 1-es játékra.
  • IXEMGabeo
    #27833
    igen látszik, hogy Kos vagy;) erőszakos és makacs, bár én nem hiszek a horoszkópokban, de halálkomoly illik rád a csillagjegyed:D
  • ProGabe #27832
    most megkapjuk az igazi next-gen fifat pc-re is. azt hiszem, ez elég nagy változás :)
  • Breki33
    #27831
    én nem hagyom abba lol

  • Mayorpapa
    #27830
    ennyi hsz...én meg már azt hittem kijött valami demo béta féleség, oszt azt vesézitek itt ki, erre egy gombon vitatkoztok...
  • IXEMGabeo
    #27829
    FIFA 07-el olyan jó multikat nyomtunk anno...az volt az 1. Magyar kommentátoros FIFA, remek darab még kb amikor kijött a 09 a 07-et akkor is elővettem:) azóta talán a FIFA 10 ami tűrhető, de mostmár igazán lehetne változtatni valamit...
  • hedonist
    #27828
    Ha nem hagyod abba, honorálva lesz. kérlek.
  • Dean Winchester
    #27827
    sztem nem fifázik XD de szívesen tolnék ellene...
  • IXEMGabeo
    #27826
    amúgy támadt egy ötletem: játsszátok le egy FIFA meccsel aztán annak az illetőnek lesz igaza
  • IXEMGabeo
    #27825
    váltsunk témát, vett részt valaki mostanság FIFA 10 bajnokságban?
  • Breki33
    #27824
    tessék te meg ezt