36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Neoncsoves
    #27903
    nekem CPU-ra failt ír (E4500), de nekem fel van húzva 3GHz-ig szóval nem lesz gond :D
  • Lcapitant
    #27902
    köszi :)
    100-100
  • szucsy89
    #27901
    basszameg nekem FAIL lett:D
  • Breki33
    #27900
    A videók alapján kiderítettek egy zenét a játékból ami a következő állítólag

    http://www.youtube.com/watch?v=H9DsDqTlLkY
  • Breki33
    #27899
    beírod alul hogy milyen procid videókártyád van

    PROCED

    utánna pontosan a legördülő listából

    onnan már szerintem menni fog csak csekkolni kell :)
  • robi11
    #27898
    és ez hogy működik?
  • bgreg
    #27897
    jah megvan semmi 100-100
  • bgreg
    #27896
    beállítottam a gépnél de nálam az 5770 6 csillag meg a q8300 4 csillag.
    a diff alatt a cpu 57% a gfx 50%. ez fura:S
  • Breki33
    #27895
    Ha valaki kíváncsi, hogy az ő gépén hogy megy a Fifa 11 így letesztelheti

    http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=950&game=FIFA

  • Breki33
    #27894
  • Dean Winchester
    #27893
    azért érdekes,hogy mindenki tudja használni a válasz erre gombot az egyel alatta levő hsz-ra válaszolva...

    (kivéve brekkentyű őnagyságát)
  • Breki33
    #27892
    Szerintem ezen rendkívül zavaró hogy a bal analóg feljebb van
  • daver88
    #27891
    még mindig:

    http://www.microsoft.com/hardware/gaming/productdetails.aspx?pid=091
  • symbol
    #27890
    egy kis segítség kellene, néha FIFA-zni szeretnék, de még nincs gamepad-om, így az érdekelne, hogy melyikkel járnék a legjobban? Ár mindegy. Előre is köszöntem. :)
  • LoSA
    #27889
    Ha valaki talál ilyet, akkor szóljon máár! :)
  • IXEMGabeo
    #27888
    mint egy ribanc úgy teszi szét a lábát ez a Ronaldo
  • szucsy89
    #27887
    ilyen nekem is jó lenne
  • LoSA
    #27886
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy... Tudnátok-e esetleg egy olyan oldalt mondani nekem, ahol játékosok RATINGjei fent vannak és természetesen, minél frissebbre gondolok! ;)
  • Breki33
    #27885
    egyik korábbi videónál angol fórumon írták bug-ként hogy gólörömnél csak egyik játékos ünnepel a válasz az volt, hogy mivel a játékos irányítja ezért van ez.

    De ki tudja PC-s verzióban hogy lesz
  • csoli31
    #27884
    Persze. Majd fogod magad, és körbefutod a szobádat párszor, feltartott kézzel és őrjöngve (amúgy én még nem hallottam róla semmit, hogy lehet lesz-e vajon).
  • Neoncsoves
    #27883
    ebbe lehet majd manuális gólörömöt csinálni amúgy?
  • Breki33
    #27882
    rekord :-)

    öt percen belül
  • Neoncsoves
    #27881
  • báttyó02
    #27880
    hát pont ezek azok a dolgok amiket még 2hónap után se tudok előhozni egy meccsen,annyit kell gyakorolni (vagy csak nagyritkán).szvsz ne ilyen gól/cselvideókkal hasonlítsd rögtön össze ezt a sima pc-s gameplay videót
  • Neoncsoves
    #27879
    így van, már csak 3 nap :D
  • báttyó02
    #27878
    hát én csak annyit tudok mondani,hogy 2hónapja tolom a konzolos fifa10et,és ezerszer jobban élvezem mint a nextgen pes részeket
    millió animáció,rengeteg olyan mozdulat amiket eddig pc-s fociban nem láttam,taktika teljesen személyre szabható,sőt még van olyan is hogy megtudod kreálni a szabadrúgások ill szögleteket saját magad,hogy ki hova helyezkedjen,fusson be miután elrúgtad a labdát.mindenkinek egyedi animációja van,pl henry vagy ronaldinho úgy mozog,lő,cselez mint igaziból (persze ezt vmennyire pesben is láthattuk,csak közel nem ilyen élethű animációkkal). igazából nemtudom így leírni hogy miért ennyire jó,majd meglátod ha tényleg ezt adják ki és nem valami csonkított szart
  • DaemoonHunter
    #27877
    Majd a demo után minden világos lesz mik a különbségek.
  • Neoncsoves
    #27876
    konzolos FIFA 10 ilyen volt (szerintem a PC-s Fifa 11 különbözik ettől jóval)

  • ProGabe #27875
    ha már itt tartunk: én nem játszottam a next-gen fifakkal, valaki írja már le, hogy mitől annyira jók!

    jól sejtem, hogy nem az a szar szkripthalmaz, ami volt és a labdának rendes fizikája van (ez lejött már a videókból is)? ezáltal a játékosok nem supermanek, meg élethűbb az egész?

    na de mi az, amitől igazán jó a játék? jöhetne már a demo
  • JUVEfun
    #27874
  • JUVEfun
    #27873
    Az a nagy baj , hogy elterjesztették , hogy nem is jelenik meg PC-re ,?! -most oda sz@rhatnak bármit , mi meg őrülünk , mint majom a f@szának , hogy kapunk valamit ( ha nem hiszed olvass vissza )
  • báttyó02
    #27872
    "lehet látni a pc-s videókból, hogy csak a grafika lett új más nem nagyon.."

    hát pedig ha tényleg játszottál konzolon fifával akkor elsőre láthatod hogy ez a fifa10 konzol portja..persze ebbe nemlesz benne egy csomó minden ami a konzolos 11-ben,de már ezis nagy szó hogy végre átportolják
    egyedül a mozgás ami nem ilyen konzolon,de sztem is billel tolja és ezért néz ki hülyén
  • ProGabe #27871
    igen, pont azért van olyan fizikája a labdának, mint a konzolos verziókban

    te még trollnak is kevés vagy
  • JUVEfun
    #27870
    Esküszöm nem akarok kötekedni veled (azt majd a TE topicodban ) , de te hol látsz új grafikát ? '10-be (a patchekkel /fü/játékos arc/bejátszások stb. / ugyan ilyen volt...
  • barcames
    #27869
    én sokáig pc-n játszottam de konzolon amikor kipróbáltam hát mint ha másik cég csinálná a két játékot.
  • DaemoonHunter
    #27868
    Én nem vagyok ilyen elégedetlen...pontosabban annak örülök hogy látható a változás az elődökhöz képest.
  • Neoncsoves
    #27867
    hülyeség.
    azért néz ki így a mozgás mert bill.-el tolják (szerintem)
  • barcames
    #27866
    lehet látni a pc-s videókból, hogy csak a grafika lett új más nem nagyon...
    konzolon még mindig sokkal több dolog elérhet és sokkal több az animáció
  • DaemoonHunter
    #27865
    Egy kis PC gémpléj
  • IXEMGabeo
    #27864
    ez nagyon tetszik, sokkal reálisabban mozognak mint a korábbi FIFA szériákban és passznál tetszik a labda hangja is:)