36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • lolSL
    #28063
    hacsak konzolra nem lesz új engine :D
  • symbol
    #28062
    jövőre azért nagyon nagyot fog előre lépni a PC-s fifa, hiszen ugye ez most a fifa 2010 tulképp, de jövőre már ugyanazt kapjuk, azaz jön a konzolos FIFA 2012 egy az egyben. durva lesz...
  • Kmarha
    #28061
    védőim helyet csatáraim :)
  • Kmarha
    #28060
    Hát igen, sikerült 1 óra alatt megunnom :) Demo ide vagy oda, igazán engedhetnének nehézséget állítani.

    A játék menet tetszik. Igaz nagyon arcados, kikapcsolódásnak tökéletes, és ha jó lesz a manager része, lehet inkább fifázni fogok most 1 évig, és nem PES-ezni.

    Bár mint mondtam, véleményem csak a kezdő nehézségről alakult ki, ahol most játszottam a legrosszabb meccsemet:
    Barca ellen, a Leverkusen csapattal, csere nélkül, 0 szabálytalansággal, 4 elrontott passzal, 2szer tudott a védő sor szerelni, 6-0-ra nyertem.

    Egyszerűen esélyük sincs. El se jutnak a kapumig, a védőim meg mint a bespeedezett gyalogkakuk, másodpercek alatt a pálya másik végén vannak, akár 20 védő sort mellett is elszaladnak, és 10-ből 9szer eltalálják a kaput.

    Átlagosan 8-0ra hozom a meccset, ha nem bambulok el. Kiváncsi vagyok mennyire sikerül a készítőknek belőni a balancot, mert tartok tőle, hogy vagy túl könnyű vagy túl nehéz lesz a teljes játék.
  • barcames
    #28059
    játékosok egyéni képességei óriásiak:D dani alves szabadrúgsa ááá:D a tizik tök jók lettek messi kirúgta a saját lábát:D (ps3)
  • Firerock
    #28058
    elvileg megtaláltam a megoldás,angolul
    elég jól tudok angolul de hogy ez mit jelent arról foggalmam sincs:D
    segítene valaki?
    It just acting weird. had to map my keyboard on the joypad.
  • HoReSz1975
    #28057
    Jézus a C. Ronaldoval miket lehet művelni nagyon komoly
  • [HUN]FaTaL
    #28056
    Bal alsó gomb hátul + jobb analóg.
  • HoReSz1975
    #28055
    Megvan az LT -t nyomva kell tartani, még dekázni is lehet Nekem a FIFA 2011 gamplay jobban tetszik, mint a PES 2011 -nél jobbak a trükkök, de az a lényeg, hogy most mindkettő focis játék nagyon jó lesz
  • Tomy Lee
    #28054
    Szerintem kerülnek bele fifa-ba még grafikai extrák amitől szebb lesz de nincs gáz nagyon a fifa grafikával sem,jó a gameplay végre ez a lényeg
  • And 1 #28053
    nekem egyre jobban bejön ez az új fifa .. de kevés a 3perces félidő :D remélem ezt még megoldják
  • HoReSz1975
    #28052
    Nekem is tetszik FullHD -ban szépen süvít, szerintem megkaptuk az XBOX360 -as átíratot, de nem értem, hogy mi nem jön össze, nem tudok cselezni semmivel, pedig Logitech ChillStream -al játszok Hozzáteszem a PES 2011 grafika sokkal szebb
  • Firerock
    #28051
    #28043
    LÉGYSZI VALAKI!!!!!!!!!!!!!
  • Tomy Lee
    #28050
    Ezigen,szuper lett az új rész.Évek óta nem játszottam fifa-val de most tuti fogok!
    Am.miaz már,hogy nincs benne demo-ba a BL győztes Inter?
    Na mind1 addig alázok a Real-al:)
  • SLICK
    #28049
    oks megnézem! THX!
  • Firerock
    #28048
    nekem is
  • [HUN]FaTaL
    #28047
    Nekem a visszajátszás szaggat, röhej. Q9400 @ 3.52 + HD4850
  • symbol
    #28046
    nekem csak a visszajátszás szaggat néha, e8400 (4Ghz-en) meg ati 4890-en nem kellene... a játék maga megy pöpecül amúgy.
  • ProGabe #28045
    valamit elcsesztek, quad-core-okon is szaggat
  • Mayorpapa
    #28044
    nekem csöppet szaggat a játék, FIFA 10 még röccenésmentesen futott...meg pl. a Mafia2 is, majd pont ez izzasztja meg a gépecském?
  • Firerock
    #28043
    valaki?
    kihúztam a g25-t,kihúztam gamepadot amivel játszok ugye
    és még mindig ugrál,de csak a menüben,a játékbam tökéletes
    légyszi segítsen valaki mert így nemtudok játszani!!!!!!!!
  • [HUN]FaTaL
    #28042
    Kilépsz és a könyvtárban ahol feltelepült a game mappában van egy fifasetup mappa oda belépsz és fifaconfig.exe
  • SLICK
    #28041
    Lehet én vagyok béne, de egyelőre csak laptopon tudom kipróbálni a demot, de az irányítást nem bírom beállítani billen, gamepadom nincs.
    Akkor a grafikát se lehet állítani, tiszta fosul néz ki.
    Nekem így kurvára élvezhetetlen az egész. Valaki segítene?
  • sudden death
    #28040
    Hát nem tudom biztos lehet hogy mennyire egyszerü arrol a moddereket kell kérdezni..:D
  • Neoncsoves
    #28039
    aki szerint még mindig nem pattan el eléggé a labda a játékosoktól, az nézzen már körül a controlsban... alapból assisted-en van az összes dolog (passzolás, indítás, lövés, ívelés, etc). :)
  • [HUN]FaTaL
    #28038
    Remélem belemoddolják a BL-t és az EL-t, vagy Fifát nem olyan egyszerű?
  • sudden death
    #28037
    az "öt nyomorék bajnokság" azért annyi és olyan amilyen mert meg van kötve a konami keze;) az EA birtokolja a bajnokságok illetvea klubok licenseit szoval ezt nem a konami tolta el:) viszont BL és EL nem lesz a fifában eredeti formában mert annak a jogait a konami vette meg:D
  • Attlen2
    #28036
    Hello hol van leírva, hogy a játék milyen gamepadokat támogat seholse találom?
  • DaemoonHunter
    #28035
    Egyébként visszajátszásnál egészen bejövős. Nekem egyébként a fifa 2005 gyepszőnyege hiányzik kicsit felturbózva. Na abban rendes mozgó füvecske volt ha jól emlékszem aztán 06 ban eltűnt talán túl jó volt :D
  • wright
    #28034
    Nos a játék nem lett rossz,tényleg újítottak sokat.
    De amivel nekem bajom van az a graf,jobban mondva villog a képernyő:szögletnél,tizenegyesnél,és az aréna modban is-csak meccs közben nem.Mi lehet a gond?A graf fullon stabil,de ha butítom úgy is csinálja,tehát nem a gép gyenge.
  • Laci82
    #28033
    Hát én most a Fifát előrendeltem.
    Tavaly a PES-t vettem meg,de már marha uncsi kezd lenni,hogy öt nyomorék bajnokság van benne évről-évre és ilyen west london white-okkal,meg hasonló fantázianevekkel eltolják az élményt,plusz fifázni többen fifáznak online és azért egy másik ember ellen tolni sokkal nagyobb élmény mint a pc ellen.
    Ja és ez a Fifa ez szerintem jó lett,végre....
  • symbol
    #28032
    a gyep gáz, de néhol meg tök jó, kameraállástól függően, pl amikor kapussal szembe nyomod akkor is tök frankó. Szóval nem olyan szar az azért. A gameplay meg egyre jobban bejön. :)
  • Neoncsoves
    #28031
    azért elég hihetetlen, hogy semmi hack nincs még arra, hogy a játékidőt állítani lehessen :|
  • Firerock
    #28030
    nincs
  • DaemoonHunter
    #28029
    A fű tényleg elég gyatra, de a mozgások nagyon bejönnek. Esti meccsek szerintem jobban néznek majd ki. Egyébként észrevettem pár mozgást amit újdonságként harangoztak be a konzolos verzióhoz, védekezésnél ugrott be hogy ezt már láttam valamelyik vidiben:D
  • [HUN]FaTaL
    #28028
    Amúgy van magyar kommentátor a demoban?
  • symbol
    #28027
    ide is a rövid vélemény amonnan;

    nah végre lejött a fifa is, és hát nem is tudom. a játékosok mozgása nekem ott jobban tetszik. a gyep gynge, de a többi grafikai elem nagyjából oké, ellenben azért figyelhettek volna pár dologra még.
    pl a magyar ékezetek majdnem tapadnak a fekete ablak széléhez, ez nagyon csúnya, amatőr hiba, át is fogom állitani angolra. zavaró, designeri hiba.

    a 11-esek elég gagyik még, de lehet csak szokni kell. visszajátszásból kevés van szerintem.

    van amiben jobb a pes, de nem rossz ez a fifa azért. :) még kiv leszek másféle időjárásban mit muzsikál a két gamma, de szerintem én fifázni fogok, nagyon szépek a passzok ahogy vezetik a labdát meg etc, tényleg mintha velük élne. köritésben is jobb a fifa szvsz, szóval egyenlőre eldőlt. :)
  • And 1 #28026
    ahham látom nem rossz :D szóval már nekünk sem lehetetlen a cselezés csak nincs ennyi újjam h ezt normálisan kivitelezzem meccseken :D
  • Firerock
    #28025
    Miért ugrál a kurzor?
    Úgy mint amikor a régi játékoknál be volt dugva a kormány vagy valami!?
    G25 be van dugva,de középen van,és eddig semelyik játéknál nem volt vele baj
    5let?
  • Tormiee17
    #28024
    vagy C+2+8 :D