36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • ricsa008
    #28103
    és hol?
  • barcames
    #28102
    de van
  • Dean Winchester
    #28101
    "mennyen"
  • mikiking
    #28100
    Megnéztem jobban a demót... Néztem videókat a kozolos fifa 10 demóról,és teljesen ugyanez...
  • HoReSz1975
    #28099
    Ehhez nincs valami kiegészítő, hogy ne csak 3 percet mennyen egy meccs
  • Prince23
    #28098
    HG demóteszt
  • vajo
    #28097
    Nekem van :D
  • Dean Winchester
    #28096
    (: nem az enyém, én csak belinkeltem az egyik illető képét még1szer :D
    szóval köszi az ő nevében!
  • IXEMGabeo
    #28095
    van Trackmániád:D tolhatunk egyet...
  • JUVEfun
    #28094
    Jó a háttered !!!
  • IXEMGabeo
    #28093
    FIFA 10 az nagyon visszaadta a meccs hangulatot és az ellenfél baromi jól védekezett, lezárta a területeket, és, ha labdát szereztek indítottak is, olyankor érdekes mód nem mindig volt les, szóval nekem ez nagyon visszajött ez a nehézség a FIFA 10-ben...nem könnyű a World Class szint.
  • Neoncsoves
    #28092
    oké rendben :)

    amúgy miért gondolja az EA Sports hogy Higuaínnak hosszú haja van??? :D
  • barcames
    #28091
    fészbuk:D
  • Breki33
    #28090
    1. ki beszélt itt pesről ez a mániád :)
    2. jóhogy nem látod mert ez Fifa 11 konzolos ugyanis erről volt szó
    3. Nem én írtam csak idéztem egy konzolos sráctól

    Ha így sem értendő szerintük a 10-es jobb volt és jelenleg szerinte jobb a PC-s Fifa mint az új konzolos ami roszabb lett

    és most olvasd el újra a reakciódat :)
  • Savage85
    #28089
    Hy all! Nekem olyan problémám lenne, hogy mikor elindítom csak annyi jön ki, hogy fifaconfig.ex has stoped working......

    Valaki nem tud róla valamit?
  • Neoncsoves
    #28088
    ja mert PES-ben amúgy nincs ilyen? egyébként én valamiért nem látom ezeket az összeolvadásokat, plussz lehet azért van mert nem a hibát keresem, hanem próbálom élvezni a játékot...
  • Breki33
    #28087
    hát ha ezt szeretnéd

    "Egyszerűen minden szerelésnél jól láthatóan mennek át egymáson karok lábak fejek játékosok. Engem ez annyira zavar, hogy el sem tudom mondani. Jó, eddig is volt ilyen, de itt, itt minden kontaktnál ez van. Mindnél. És ezt egy új fejlesztés... pfff...










    Ezen kívül a játkosok-talaj kapcsolat is szarabb, mint tavaly. Egyszerűen elcsúsznak fél métereket a támasztó lábak a talajon."
  • Mayorpapa
    #28086
    merthogy?
  • Breki33
    #28085
    Ez konzolon van

  • hedonist
    #28084
    pászki.., vehetek teljesen új gépet:S
  • Mayorpapa
    #28083
    Nem lehetne valahogy megcsinálni, hogy az S billentyű legyen a passzolás is és az emberváltás is?
  • Neoncsoves
    #28082
    nézd meg a controlsban a passzolós dolgokat. nyomd ki assistedről (azért volt annyi sikeres passzod, mert alapból van rajta segítség, és így nem lehet elbaszni a passzt. kikapcsolod, majd rájösz milyen szar :D) tapasztalatból mondom :)
  • BaziJoe
    #28081
    Sziasztok Logitech Chillstreamel játszok de nem tudok cselezni miért???
  • Dean Winchester
    #28080
    pár nap és kész a patch :D azt tolhatjátok az egész meccseket!
  • And 1 #28079
    az a link a billkiosztásról nagyon jó én is azt használom ... a q-val vált embert a többi ugyanaz ... E sprint , w,a,s,d a szokásos... én annyit változtattam rajta h a NUM billentyűket jobban kézre raktam mert azok a csellhez kellenek ... shift , Lalt , Rctrl, és a num 0 gombra tettem át ... szóval már minden faya :D csak jöjjön a teljes mert a 3perces félidő kevés
  • [HUN]FaTaL
    #28078
    Őőőő, erről szóltak már az előzetes hírek is?:D
  • hedonist
    #28077
    őőő, igen?

    erről van szó
  • Colwyn
    #28076
    Gyerekek! Elképzelhető, hogy a PC változat csak egy ráncfelvarrott konzolos Fifa10? Merthogy a wikis (http://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_11) feature listánál tisztán látszik - amennyiben ez "hivatalos", hogy hiányzik a ping-pong passzokat elimináló Personality+ és egyéb feature-ök.
  • 007 Zolee 007
    #28075
    Jogos :) ,csak itt nincs leírva hogy melyik gombbal mit csinálsz a játékban
  • Dean Winchester
    #28074
    de valaki betolt egy képet is :)
    tessék
  • 007 Zolee 007
    #28073
    Elindítasz egy meccset, Esc-et nyomsz, a menüben irányítás, majd vezérlő súgó. Itt le lesz írva, hogy melyik gombhoz melyik mozdulat tartozik.
  • hedonist
    #28072
    Amúgy vkinek sikerült visszaállítani a régi billkombót?
  • hedonist
    #28071
    P 4 el nagyon nem jó:S
  • k O T T A
    #28070
    jók a játékosok mozgásai nagyon
    szabadrúgást még ki kell tapasztalni és menő lesz
  • gunners
    #28069
    Valaki leírná az írányítást!Mert szeretnék cselezni nem tudom hogyan van:(
    Köszi a segítségeteket.
  • zeus89
    #28068
    Azt irta az EA, h aki játszik a Facebook-on EA SPORTS FIFA SUPERSTARS-t az ki unlockolja az Emirates stadiont és az Arsenált, sőt mi több mecs pontokat is kap a facebook játékhoz. Namármost, ezt, h lehet megcsinálni akkor? Vki elmondaná?
  • [HUN]FaTaL
    #28067
    "dd2 ram van a gépben akkor ddrramot rakhatok bele?"

    Nem. Se DDR3at.
  • Dean Winchester
    #28066
    dd2 ram van a gépben akkor ddrramot rakhatok bele? max azt csinálom h tesom gépjéből kiveszem és kiprobálom ugy :S
    xp-m van amugy :S
  • tmisi
    #28065
    Ha keres a vinyón közben, akkor RAM kevés, ha nem, akkor a VGA vagy a CPU.
    XP-n elég az 1 giga, Win7/Vista alá 2 gigát ír. Minimum igény benne van a readme-ben!
    A bevezető/átvezető jelenetek egyébként is jobban eszik a gépet, az nekem is 30-33 fps, aztán játék közben 60 alá nem is megy (ennyi a max a monitor meg a Vsync miatt).
  • Dean Winchester
    #28064
    no az miért lehet,hogy játék indul és futnának ki a gyepre először fekete képernyő majd a játékosokat látom az alapvonalnál ahogyan vonulnának ki de kurva lassan :D kb 5 másodperc alatt egy képkocka megy előre :S
    memória kéne még neki? :S
    1 giga ramom van , geforce 9400 gt kartya :S
    (ja és minimum gráfon csinálja ezt :D