36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Atti12
    #28223
    ugyan ez van nálam is..
  • penge96
    #28222
    Valaki nem tudja hogy miért kapok hibaüzenetet ha elakarom indítani a FIFA configot?
  • IXEMGabeo
    #28221
    köszi:) csak mostmár rá kell érezni a dologra...
  • JUVEfun
    #28220
    EZ EGY összevont FIFA topic ! A bannerban a 09 fifalogóval
  • Dean Winchester
    #28219
    jah :D
  • [HUN]FaTaL
    #28218
    Legalább az oldalon belül keressen ctrl+f-fel az működik minden böngészőben.

    "hiszen gondolhat arra h egész oldal a fifa11 körül mozog (ami igaz is )"

    Miért miről forogna? Egyébként meg arról kérdezett.
  • Dean Winchester
    #28217
    nem akarok beleszólni de megteszem! honnan tudod,hogy a keresőt nem használta? lehet használta csak nem adta ki neki a választ!
    ha ide bejön akkor ő honnan tudja,hogy fél oldal és ott a válasz? (hiszen ha nem jár be a topicba csak most akadt egy kérdése amit feltesz akkor felesleges lenne olvasgatnia hiszen gondolhat arra h egész oldal a fifa11 körül mozog (ami igaz is )
  • [HUN]FaTaL
    #28216
    "A kérdés az, ha titeket zavar, hogy valaki megkérdezi 100.000-ik alkalommal ugyan azt, minek válaszoltok rá ilyen formában?"

    Hogy másik topicot ne flodoljatok tele, hanem tanuljátok meg használni a keresőt és ha nem találtad akkor kérdezd meg. Tovább még egy fél oldalt sem kellett volna visszaolvasni és ott volt a válasz.
  • manutd
    #28215
    Valaki segítsen pls!
    Mikor leszedtem tegnap a demót,simán elindult és játszottam is vele...
    erre ma belépek, a kakás kép bejön, aztán a nyelvválasztós kép rooney-val már sehol...fekete kép, és fagyás...másnak is volt ilyen?megoldás? :(
  • GyaxyBoy
    #28214
    Ezek gyíkok! :D
    Nem vagyok megsértődve. Csak meg van az ilyen jelentéktelen emberekről a véleményem. Ennyi.
    :D

    Élvezzétek, hogy Ti 3-4-en írogattok a topikba egymásközt és aki jön, azt meg leszóljátok. Majd kipróbálom, biztos jó lehet, hogy valahol vagy valaki. Kis begubódzott suhancok, akik itt ki merik mondani. :) LOL

    Ismét megkérdem!!!
    A kérdés az, ha titeket zavar, hogy valaki megkérdezi 100.000-ik alkalommal ugyan azt, minek válaszoltok rá ilyen formában?
    Hagyjátok figyelmen kívül és majd ír egy normális ember rá. Tudom, nektek nehéz elhinni, de vannak nálatok normálisabb emberek, akik szerintem idejárnak olvasgatni esetleg még segítenek is a nem annyira tájékozódott embereknek, mint pl. Én!

    Nem akarlak megbántani titeket, de ez nem a Ti topikotok, hogy Ti mondjátok meg, kinek mit kell itt csinálni.
    Remélem ezzel nem hatoltam a lelketeg mélyére. :)
  • Breki33
    #28213
  • IXEMGabeo
    #28212
    gondolom youtube-on vannak cselek majd meglesem őket miként kell csinálni, meg kitapasztalom:)
  • IXEMGabeo
    #28211
    és a cselezés sokkal könnyebb benne mint a billen...
  • IXEMGabeo
    #28210
    ugyanaz mint nálam akkor...megpróbálok átállni gamepadra...csak azt utálom benne baromi nehéz a védekezés benne, mert az embereim másfelé mozognak...ívelés sem egyszerű vele
  • Breki33
    #28209
    LB azt hiszem
  • IXEMGabeo
    #28208
    az jó az emberváltás nálad micsoda kíváncsiságból?
  • Breki33
    #28207
    Az látszik a képen ahhoz nem nyúltam.

    Ugyanúgy van mint Pes-ben 3-as a lövés 1-es ívelés 2-es passz
  • IXEMGabeo
    #28206
    nálad hogy vannak a beállítások mi a passz, lövés, ívelés ilyenek nálad?
  • Breki33
    #28205
    szval ez van #28166 :)
  • Breki33
    #28204
    ez van hamarosan jön a folytatás

    Gamepad nálam ilyen, de nem biztos, hogy ez másnak is jó



    Így jobb alul van a csel és felül a gyors futás
  • JUVEfun
    #28203
    Majd megjelenés után
  • JUVEfun
    #28202
    Hát a menüt még felül lehet írni , de a magyar kommentátort már nehezebb
  • mikiking
    #28201
    Valaki tudna nekem linkelni egy tutorial videót az összes pc-s cselekről (gamepaddal) es egy jo gamepad beallitas is kellene nekem,mert eleg furan müködik. thx
  • Tomy Lee
    #28200
    Hát azt nemtudom:/
    Mert ha külföldről rendelné fifa-t(mert úgytudom onnan) akkor nem lesz magyar a játék??
  • JUVEfun
    #28199
    magyar kommenttel ?
  • Tomy Lee
    #28198
    Haver rendelné meg mert neki jár ezért valami és mondta,hogy tuti magyarországi áron alul lenne meg részemre bármelyik és posta költség nélkül.
  • JUVEfun
    #28197
    Bocs 20 %
  • 1ceman
    #28196
    Sziasztok!Valaki tudja esetleg,hogy a Fifa 10-ben van BL meg kupa meccs mert utoljára 2008-as változattal játszottam és abban hiába csináltam meg egy teljes szezont utána sem volt BL hiába végeztem olyan helyezésen.Előre is köszi a segítséget
  • JUVEfun
    #28195
    10%-al
  • Breki33
    #28194
    itt a Fifa :-)

    A PES-nél én biztos megvárnám milyen az online az utóbbi részek online tapasztalatai miatt.

    Miért akarod előrendelni úgy olcsóbb?
  • JUVEfun
    #28193
  • Tomy Lee
    #28192
    Melyiket érdemesebb szerinted előrendelni ha online játszanék,fifa v. pes?
  • JUVEfun
    #28191
  • Breki33
    #28190
    hátha mész jön keresztezni és átugrod a keresztező lábat igen

    de hívhatjuk skillsnek :P
  • JUVEfun
    #28189
    EBBEN bízom én is addig nem piszkálom , csak bosszant , hogy tavaly direkt a FIFA miatt vettem.Azért az is érdekes , hogy a fifa10 minden (csel) bemutató videóján a ChillStream szerepelt...
  • szucsy89
    #28188
    trükk
  • Tomy Lee
    #28187
    Ez csel?:D
  • Breki33
    #28186
    egyiket se próbáltam saját felelőségedre
  • Breki33
    #28185
    Win 7?

    Windows Cleanup Utility letöltése
    uninstall Net (2.0 & 3.5)

    install:

    .Net Framework 2.0

    .Net Framework 3.5


    Másik megoldás
    http://resources.arcgis.com/content/kbase?fa=articleShow&d=37477
  • RYO21
    #28184
    Ezzel is ugyanaz a problémám: