36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • mikiking
    #28263
    ajánlom mindenkinek próbálja meg levenni a segitségeket,legalabb csak félig... eszméletlen nehéz lesz a játék... Tetszik
  • BBeno2
    #28262
    win7-nél jobb klikk futtatás adminként.
  • robi11
    #28261
    nekem elindul csak a nehézségi szintet "nem veszi"
  • symbol
    #28260
    nekem el sem indul a progi :/
  • Tomy Lee
    #28259
    Prof,köszi!
  • Tomy Lee
    #28258
    40 perces félidő?
  • Breki33
    #28257
  • Rash87
    #28256
    Ez igaz?? :\
  • Tomy Lee
    #28255
    Te kezted az egészet de mielőtt nekiugrottál itt hozzáértő játékosnak előtte megkérdeztél ilyet,hogy melyik a "csel gomb".
  • Tomy Lee
    #28254
    pffff nab
  • Breki33
    #28253
    én tulajdonképp azt kérdeztem, hogy nyomod world class-on a FiFa 2011 demot, mivel azt egyenlőre csak prof-on lehet

    ezekszerint sehogy :P
  • IXEMGabeo
    #28252
    persze én most avval tolom:D alig játszottam még a FIFA 2010-el ilyen olyan okok miatt, most picit kedvet kaptam aztán kipróbáltam gamepaddal is:), tehát ez nem a FIFA 11 mielőtt valaki félreértett volna xD
  • [HUN]FaTaL
    #28251
    2010ben gondolom benne vannak :)
  • IXEMGabeo
    #28250
    hehe sorsoltam csakúgy:D:D:D mi bajod velük? még örülhetek, h kijött a Hoffenheim és az Udinese xD
  • JUVEfun
    #28249
    Honnan "szedsz" ilyen csapatokat ?
  • [HUN]FaTaL
    #28248
    Lehet a fórumban kérdezni, de általános netikettben is benne van hogy olvass mielőtt kérdezel. Ki a fasz mondta hogy ez fifa 11 topic? Ő mondta, hogy gondolja arról szól az egész utolsó oldal és valóban, ki hitte volna, de még te is arról kérdeztél...
  • IXEMGabeo
    #28247
    köszi Breki:)
    Mindig is World Classon toltam a FIFÁ-kat, de érződik, hogy megcsinálták jobban a nehézséget a 07-hez képest:D 09 volt talán a legjobb nehéz is volt ugyanakkor egy jó csatárral mindig bajnokságot tudtam nyeretni...itt most rohadtul megtanultak passzolni és védekezni mármint a gép...

    eredményeim:

    Barátságos meccsek 2010

    Göteborg - FSV Mainz 05: (0-3) /kikaptam
    Sounders FC - Red Bull Salzburg: (2-2) (t: 4-3) /úgymond kikaptam
    RCD Espanyol - Sydney FC: (3-1) /nyertem
    Korona Kielce - Udinese: (0-2) /nyertem
    TSG Hoffenheim - Galway UTD: (3-1) /nyertem
    VVV Venlo - Le Havre: (0-1) (Hu.120.perc) /nyertem
    Cadiz FC - SV Mattersburg: (3-4) /kikaptam
    Exeter City - Crystal Palace: (1-3) /nyertem

    Egyelőre ennyi meccset nyomtam csakúgy sorsolásszerűen, kontrollerrel, rumplepad 2-vel, és, hát mit mondjak jobban vért izzadok, mint billen, szoknom kell még.:D
    Hogyan nyomom WC-on? gyakoroltam sokat, alapvetően rövid passzos játékot tolok, széleken viszem el, beadok sokat, ha eljutok odáig, illetve szeretem a lapos indításokat alkalmazni. Lényeg, hogy minél többször szúrjál ki a géppel:D
  • GyaxyBoy
    #28246
    Nem tudtam, hogy FIFA 11 es topik ez?! :D Mik ki nem derülnek itt a végén! :)
    Szóval, ha ide jön egy szerencsétlen és meg merészeli kérdezni, hogy tud e neki segíteni valaki a FIFA 98 ban, akkor azt Te elküldenéd? FantasztiKUS ember vagy! :)

    Egyébként még mindig nem értem! Minek szólsz be, ha nem segítesz a másiknak?
    Ki a f*sz vagy Te? De most komolyan?
    egyébként, neked akkor Blogot kéne inkább vezetned. Mert az szól arról, hogy le van írva minden és aki odajön az nem kérdez, hanem elolvassa a hírmorzsákat vagy történetet vagy bármit és ír egy véleményt, vagy nem és tovább áll.

    Sose tudtam, hogy a Fórumban nem lehet kérdezni. :) Ide zsenik járnak ezekszerint? Azért írtak be 28245 üzenetet, mert ez mind csak válasz és vélemény volt? Nem kérdez senki? Hová fajult a világ. És ilyen kis p**cs tizenéves osztogatja az észt, aki most szabadult a gimiből?

    Hiába! Öregszem. :)

    És kérdeznék még tőled valamit. De próbálj meg őszintén rá válaszolni. Elmész egy fórumba, ami a te érdeklődési körödről szól. Teszem azt, 3 napja, írtak egy hasonló kérdést és választ is rá. Mondjuk 2 oldalt kell vissza olvasnod, durván 100 hsz összesen, ha az utolsó hsz-től kezdesz olvasni. Te mindig végig olvasod? Soha nem volt olyan, hogy megkérdezted és neked is valaki mondta, hogy olvass vissza és ott a válasz?
    Mert akkor vagy, megbántottak és így éled ki a bosszúdat 'haver', vagy pedig marha sok időd van. Nekem nincs annyi. Azért voltam bátor feljönni a fórumba és megkérdezni. Mert az én időmben a fórumot még azért tartották, hogy kérdezzük meg, amit nem tudunk. És akkor nem volt divat ez a idegen kifejezés divatban, hogy FLOOD! Mindenki kérdezett és aki tudta válaszolt. Mert azért tartottuk a fórumot. Érted?

    És akkor teszek fel még egy kérdést, ha már arra az egyre se tudtál válaszolni, hogy minek szólsz be.
    Fáj az neked, ha 20 ember megkérdezné itt a topikban ugyan ezt? Beteg lennél? Vagy zavar, hogy nem csak a TE HSZ-ed van? Most komolyan kérdem! Hátha tanulok tőled valamit. :)
  • JUVEfun
    #28245
    Kezdem érezni a gamepadot..
  • SLICK
    #28244
    na már tárgytalan megtaláltam amit kerestem :D
  • Breki33
    #28243
    semmi
  • robi11
    #28242
    azt ebbe mi a nagy cucc?
  • Breki33
    #28241
    Akkor kapsz még



    analóg karral
    milyen nyilas megoldás?

    Én most azt próbálgatom, hogy ennyire leveszem a segítséget
    egyenlóre nyerek így is prof-on.



    De te hogy játszol World Classon??
  • SLICK
    #28240
    nem tom volt-e már, de a Demoban szereplő zenéknek a címét meg tudja mondani valaki?
  • Breki33
    #28239


    Today we bring to you a small tool from our superb talent modder MONKEYDRAGON. As the name – BALL Selector lets you choose over 15+ balls to play with in FIFA 11 PC DEMO. It’s easy to download, easy to use.




    ======INSTALLATION
    - Install to FIFA 11 PC Folder
    - Click on “DEMO Ball Selector” icon on desktop to launch.


    ======HOW TO USE ?
    + Launch TOOL, assign FIFA 11 PC DEMO PATH


    + Before playing game, launch TOOL
    + Select BALL ID with preview
    + Click SAVE then playing GAME


    + NOT support CHANGE while playing GAME
    + NOT support ADD more ID

    http://www.mediafire.com/?h5dziu6gsh3fz6s
  • Firerock
    #28238
    na valahogy nem lehet letiltani a G25-t a játékban?
  • Breki33
    #28237
    nem minden játékossal lehet minden trükköt vagy cselt

    A trükkök csillagokra van osztva.1-5-ig ha jól tudom

    Egyébként a játékban is írja, de ittis meg tudod nézni

    http://www.youtube.com/watch?v=xh4QikGX0QY&feature=related
  • Breki33
    #28236
    Ide raktam fel kettőt

    De csak prof-ig állítható meg azt hiszem talán hat perc persze az átírható

    http://www.multiupload.com/5NY0LSHPUD
  • BBeno2
    #28235
    srácok, hol találom neverending patchet? egyátalán létezik? tudom hogy valahogy lehet állítani a félidők hosszán és a gép nehezségi szintjén csak nem tudom hogyan. légyszyves valaki kommentelje. előre is köszi.
  • Soldiers
    #28234
    srácok van egy olyan trükk hogy sarkazás vagy vmi ilyesmi amikor felveszi a sarkával és feje fölött átdobja maga elé ezt hogy kell?
    Addig rájöttem hogy a xbox kart a LT-t benyomom és a jobb oldali gombát le-fel irányítom csak a seggébe vagy a hátába megakad
  • [HUN]FaTaL
    #28233
    Néha nem megy egyik irányba, meg nem tudom. Lehet fogok venni egy másik gamepadot.
  • IXEMGabeo
    #28232
    szurkolok h sikerüljön, Breki videója segített a védekezésben most a támadásokban kell javulni:)

    amúgy Breki, te hogy szoktad? analog karral futkosol az emberekkel vagy simán a nyilas megoldással? melyik szted a jobb?
  • [HUN]FaTaL
    #28231
    Én még mindig nemtom megszokni de úgylátom szarakodik a gamepadom is.
  • IXEMGabeo
    #28230
    nem is rossz kontrollerrel azóta nyertem 3 meccset World Classon

    Barca-Liverpool 1-0
    Clermont-ODD 0-3
    Aalborg-Huesca 2-1

    állítólag azt mondtam szar vagyok, ha nem billen tolom
  • penge96
    #28229
    Ha jól emlékszem Boxon az LT
  • robi11
    #28228
    azt megtod mondani h meik a csel gomb?alap beállításon.
  • robi11
    #28227
    hali az hallotam h lehet nem lesz lan/direkt ip... ez igaz??
  • penge96
    #28226
    Egyikkel se megy... de mindegy, végülis betuttam állítani a dolgokat, csak cselezni nem tudok... valahogy nem megy az aktiválás ahogy Boxon szokott.
  • [HUN]FaTaL
    #28225
    Rendszergazdamód?
  • Breki33
    #28224
    Win 7?

    ha igen próbáld meg kompatibilitási módokban

    még ennyit találtam róla

    FOR THOSE HAVING PROBLEMS WITH THE FIFACONFIG.EXE....U HAVE TO GO TO PROGRAM FILES AN DOPEN IT THE FIFA.EXE FROM THERE...ALSO, YOU WANT TO CHANGE THE SETTINGS? GO TO THE FIFA FOLDER IN PROGRAMS FILES, UNDER THE GAME SETUP FOLDER, THERE IS THE FIFA SETUP.INI FILE, RIGHT CLICK ON IT, PROPERTIES, AND UNCHECK THE READ ONLY TAB...THEN OPEN IT UP, AND SET YOUR RESOLUTION TO WHATEVER YOU WANT...PUT 0 FOR VSYNC IF YOU WANT FPS INCREASE...SAVE FILE AND HAPPY GAMING! REMEMBER, THE REASON IT WONT OPEN ITS BECAUSE ITS USING THE FIFA CONFIG NOT THE FIFA. EXE IN THE MAIN FOLDER, AND THE FIFA CONFIG IS NOT WORKING FOR SOME REASON!