36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #35853
  • Breki33
    #35852
    #35839
  • webibebi
    #35851
    egy kicsit csak :D
  • SergioAmigo
    #35850
    gyenge a gépigény :D
  • webibebi
    #35849
    http://www.gamestar.hu/fifa-15-gepigeny-ea-sports-ignite-engine.html

    itt a gepigeny hozza
  • SergioAmigo
    #35848
    Nah végre valami életképes fifát kaphatunk gépigény sehol sincs még ígyse szóval város.
  • Adam Jonas
    #35847
    Nagyszerű, a februárban vásárolt gépembe akkor cserélhetem le a VGA-t egy jóval izmosabbra, ha játszani akarok ezzel. Congrat EA, you are the best!
  • DaemoonHunter
    #35846
    Eddig legalább 3 cikket olvastam amiben azt írták hogy a régi motorral jön. Most akkor mégiscsak ignite?
  • Lacee86
    #35845
    Kipróbáltam. Azt ne mondd nekem, h ennek a játéknak indokolt egy ilyen gépigény...
  • mooo
    #35844
    "A FIFA 14 PC-n azért nem kapja meg az új Ignite Engine-t, mert a felhasználók többségének nincs elég erős PC-je.
    Az EA adatai szerint a PC-s felhasználók nagy része egy, az Ignite Engine-hez gyenge konfigurációval rendelkezik, s noha valóban vannak olyan játékosok, akiknek a masinája elbírná a terhelést, ők kevesen vannak ahhoz, hogy az EA rájuk is gondoljon -- legalábbis egyelőre."

    PC GURU 2013. június. 18-ai hír. Már lassan egy éve tudjuk,hogy izmos gép kell hozzá.
    Nem értem mi ebben a meglepetés...
  • Neoncsoves
    #35843
    jó, akkor próbáld ki a Watch Dogsot és gyere vissza.
  • Lacee86
    #35842
    Reális?? Ilyen gépigénye a Battlefield 4-nek nincs, meg állítom a GTA V-nek sem lesz, ha kijön PC-re...
  • HRC Dodi
    #35841
    Ha végre azt adják ki, amit ígértek, akkor végül is reális, de mint tudjuk, ez az EA...
  • Lacee86
    #35840
    Kicsit elkésett április 1-ji tréfa! :D
  • Breki33
    #35839
    Fifa15 gépigény

    http://www.gamestar.hu/fifa-15-gepigeny-ea-sports-ignite-engine.html
  • Gatti
    #35838
    Sziasztok! Ha valakinek van kedve a fifa14 el játszani az felvehet origin :) (GattiF1)

    Valamint valaki tud olyan bajnokságot ahol eredeti csapattal játszanak? pl végig futnak egy premier leuge vagy bundesliga szezont. Biztosan izgalmas lenne még egy sereghajtó csapattal is :)
  • TomStorm
    #35837
    Azon van de sajna nem jó.PES megy fullon stabil 60fps de Fifa akad.Kár,hogy nem fordítva van:D
  • UoNokedli
    #35836
    Nekem az segített hogy korlátranra van téve az fps... 30-on szaggatott 60-on szintén... De korlátlanon simán megy, semmi akadás.
  • TomStorm
    #35835
    +ha valami tippet kapnék arra,hogy mit tegyek az akadozás/fps drop ellen azt is megköszönném!
  • TomStorm
    #35834
    Üdv.
    Csak egy idei átigazolási patch-et szeretnék.Van valami kis egyszerű megoldás erre?
  • UoNokedli
    #35833
    Ha van még olyan elveteműlelt aki játszik vele (neten), az vegyen fel origin-en. proxim86
  • dragon11
    #35832
    nem is említem h összeesik 2 játékosom EGYMÁSBAN, akk a bíróba beakad...
    nem reagál félóráig az emberváltásra, stb-stb :)
  • mooo
    #35831
    Ez lemaradt: "- a bíró álljon le, LEGYEN MÁR ÉLETSZERŰ B+!!!!!!! mi a f@szt csinál h engedi tovább előnyszabállyal, aztán megáll a játék pl bedobással és dobálja a sárgalapot VICC kb"
  • mooo
    #35830
    Hát pedig ez a valóságban is így megy.
  • mooo
    #35829
    Amióta megjelent a játék,azóta kifagy a naptárnál.
  • dragon11
    #35828
    szánalmas, hogy az EA 100000000db játék után sem képes kiadni egy normálisabbat, mondjuk:

    - online lehessen állítani napidőszakot/időjárást
    - a fifa creature mondjuk ne csak az aktuális verziót támogassa h kb 8 hónaponta kötelezzék az embert a legújabb megvásárlásra
    - ha izomból lősz és blokkolják akk ESSEN MÁR össze az a védő bazdmeg ne FUSSON TOVÁBB A LABDÁVAL MINTHA LEVETTE VOLNA
    - az ellenfél támadói mindig gyorsabbak mint a védők ez valami bug megfigyeltem mind1 kivel vagyok mindig gyorsabbak... :))
    - a bíró álljon le, LEGYEN MÁR ÉLETSZERŰ B+!!!!!!! mi a f@szt csinál h engedi tovább előnyszabállyal, aztán megáll a játék pl bedobással és dobálja a sárgalapot VICC kb


    ÜLJ LE EA, EGYES !!!!!!!!!

    megvettem eddig az online része miatt mindig az aktuálist de már a tököm tele van az egésszel, kalap szart nemér ez a játék..

    world cup meg minden .. KALAP SZAR!!!!!!!!!!!!!!!
  • zolihonfi
    #35827
    eredeti játékkal nektek is kifagy a naptár? :D
  • vajo
    #35826
    Jaja. Szoktam Fifázni :)
  • BhityHD
    #35825
    Nocsak, itt is látni? Papiron igen, lehetséges.
  • argo001
    #35824
    Akkor is kifagy.
  • hülyegyerek
    #35823
    Próbáltad már szimulálni az időt lehet a naptár menüben dátumra ugrani. Csak egy ötlet de lehet segít.
  • vajo
    #35822
    Hali. 14-ben játékos karriernél leigazolhatnak más klubbok? Mert olvastam más oldalakon, hogy nem, nem tudják, lehet stb. Mert ha nem akkor feleslegesen pedálozok. :D Köszi a válaszokat előre is.
  • argo001
    #35821
    Megőrülök a FIFA14-től, a karriermód egy bizonyos pontján, átigazolási időszak kellős közepén kidob a játék.
    Hiába töltök be korábbi mentést, a hiba pontosan ugyanakkor következik be. Szomorú...
  • contraste
    #35820
    Nem mondom, néha engem is felk*r, bár ritkán is játszom..
  • IXEMGabeo
    #35819
    mi a baj?:D

    mondjuk én a 14-et nem toltam
  • Ingman12
    #35818
    Ünnepélyesen bejelentem, hogy befejezem ezt a szánalmas hulladékot. Ezentúl kiröhögöm azt, aki szerint ez egy jó játék. Bye.
  • fcbarcelona1
    #35817
    Sziasztok!
    Hogy lehet a FIFA 14-be kiegészítőket rakni?
  • ToM1113
    #35816
    sziasztok!
    Fifa 14 Menedzser mód. Elhatároztam hogy összevásárolok mindenféle, nagyon fiatal, nagyon tehetséges játékost az általam irányított csapatba. Aztán 4-5 szezon elteltével lesz egy baromi erős csapatom.
    Néztem neten hogy kinek mi a potenciálja, mennyire tudnak felfejlődni.
    Csakhogy, már több mint 1 szezon eltelt, mégis akad oylan elvileg nagy tehetség (pl Bruma) aki egy szintet se ugrott még, ugyan úgy 75 mint a játék elején. Van aki szépen fejlődött, és már +5-6-ot emelkedett.

    Szeritnetek ennek mi az oka?
  • Solidus
    #35815
    értelemszerűen az előre irányt a labda mozgása adja.ha balról jobbra vezeted akkor balra a hátra.a cseleket a program jól leírja,de piszkosul el kell kapni az ütemet és még akkor is csak 40% hogy bejön... de gondolom ez nehézségi szinttől is függ.
  • dambeke
    #35814
    Nekem olyan problémám lenne, hogy mikor feltelepítem a HSP14-et, akkor a menüben kifagy a játék és kilép... már többször is feltelepítettem, de nem használt semmit... Bármilyen ötletet meghallgatok! A válaszokat előre is köszi!