36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • SLICK
    #28543
    Eddig az volt a baj, mert elvault volt a játék és azért ne mveszitek meg. Most itt a next gen és szintén mindenki le akarja tölteni. Miért nem veszitek meg? Hol vannak kazok akik azt hangoztatták, hogy ha olyan lesz mint a box/ps3 verzió akkor azonnali vétel lesz??

    Nem akarok baszogatni senkit, de ezt meg kellett jegyeznem... :)
  • Rossi
    #28542
    Sracok, akkor ezek szerint a Steam-rol nem is lehet majd megvenni? Az kiraly mert nem otthon elek es itt Feheroroszban nem nagyon lehet normalis Fifa-t kapni itt a boltokban is a kalozt adjak(nagyon komoly).

    Meg akor mar megvennem a magyar kommentarost, azon vissza lehet allitani a komment nyelvet angolra ha akarom nem?
  • Markov
    #28541
    18-19h kor már sztem tuti lesz játék..
  • symbol
    #28540
    hát mondjuk nekem aztán jó az "angol" is :)
  • Neoncsoves
    #28539
    nekünk este lesz release... ha úgy vesszük, hogy a cracker csapatok azok amerikaiak (szerintem), akkor 8 órát vegyél el a mostani időből kb...
  • [HUN]FaTaL
    #28538
    Tévedtem, van benne angol is.

    Language: Russian + English
    Voice set Language: Russian + English

    Szerintem lesz belőle estére rendes rls.
  • [HUN]FaTaL
    #28537
    Nincs, megnéztem rutrackeren. RUS only.
  • Rossi1
    #28536
    Davai, davai!:)
  • generush
    #28535
    hy all

    valaki tudja hogy mikor lehet majd tölteni?
  • symbol
    #28534
    XD
  • balika16
    #28533
    http://i10.fastpic.ru/big/2010/0927/5a/4d517b3f7a0112e40520302ae0e3435a.jpg
  • fatallerror
    #28532
    hol nézitek ezeket? oroszban nincs angol?
  • balika16
    #28531


    Oroszok már nagyban tolják!:D
  • crash44
    #28530
    kint van egy orosz verzió..
  • Neoncsoves
    #28529
    reklámduma. mw2-nél bedőltem neki és még 3-4 hónapig ugyanannyiba került mint karácsonykor
  • symbol
    #28528
    egy orosz szájtra már felnyomta elvileg valaki a pc-set. :) amúgy cdgalaxis-nál tényleg felmegy 20%-al majd az ára 30.-a után vagy ez csak reklámduma?
  • crash44
    #28527
    elvileg cdgalaxisnál lehet kapni mától..
  • symbol
    #28526
    klassz kis videók :) de most már nagyon itt lehetne a cucc, az tuti, hogy én lefekszem lassan :D
  • Breki33
    #28525


  • Breki33
    #28524
  • Dean Winchester
    #28523
    na igen ezért nem kell az alattunk levő postnál a válasz erre gombra klikkelni , mert olyan tök egyértelmű -.- :P :DDD
  • Laci82
    #28522
    Válasz arra,hogy a steamen kapható ea-s játék.....
  • Neoncsoves
    #28521
    a remény hal meg utoljára
  • Firerock
    #28520
    ?
  • Markov
    #28519
    Ez baromi jó,, bármikor kinyomtatom a DVD borítót a netről és beteszem egy tokba, hogy elmondhassam megvan a játék
  • Laci82
    #28518
    :)
  • Laci82
    #28517
  • Laci82
    #28516
    Öhömköhöm egy.....

  • [HUN]FaTaL
    #28515
    Emlékeim szerint egyetlen EA game sem kapható steamen.
  • symbol
    #28514
    Dél körül aztán elkezdődött a prezentáció - Ian Jarvis (akivel elvileg interjú is készült) bemutatta az új FIFA 11 PC-s változatát - és itt hangzott el a szenzáció: a FIFA 11 végre PC-n is megkapja a next-gen motort! Ez nemcsak azt jelenti, hogy sokkal jobban fog kinézni, hanem azt is, hogy a fizikai motort is megkapja - tulajdonképpen a régi PC-s "A FIFA 11 voltaképp még a Next-gen FIFA 10 és a World Cup egynémely elemeinek konverziója lesz, így csak jövőre érik el majd azt az állapotot, hogy a konzolos és a PC-s FIFÁk "egyformák" lesznek. Természetesen volt a konverzió alatt elég gond, hiszen míg konzolból egyféle hardver létezik az adott verzióhoz, a PC-s változathoz csak joypadból 35 félét kellett leprogramozni. Ian Jarvis elmondta, hogy bár a játék billentyűzettel is irányítható, de a fókusz a joypades irányításan volt - igazán az tudja majd a játékot megfelelően játszani, aki joypaddal próbálja majd."

    ezt a gamestar oldalán találtam meg. :) bízom benne nagyon. :D
    Kicsit off de, hogyhogy steam-en, nem kapható a FIFA?
  • Neoncsoves
    #28513
    pécére nem azé occó mert tavalyi cucc :) hanem mert PC-re ilyen olcsóért adja az új cuccokat az EA mostmár.

    szerintem tuti nem kapjuk meg jövőre a legújabbat
  • symbol
    #28512
    nem tudom, valami olyasmit olvastam valahol, hogy jövőre megkapjuk az igazit, a jelenlegit. :)

    ugye feltűnő, hogy azért jelentősen olcsóbb a PC-s verzió mint a konzolos, ezért nagy respect az EA-nek, hogy nem 12ezerért akarnak nekünk eladni egy végülis tavalyi cuccot. Jövőre szerintem felemelik az árát, de legalább "überjó" gamma lesz. :)
  • Neoncsoves
    #28511
    szerintem jövőre mi a konzolos FIFA 11et kapjuk meg, és így tovább... ennyivel lesz hátrébb mostmár a PC verzió, nem pedig egy egész generációs lemaradás lesz, hanem "csak" ennyi.

    dinamikus időjárás szerintem FIFA 12-ben lesz konzolra :D
  • symbol
    #28510
    hát gondolom nem csak egy embernek van meg, szóval valaki majdcsak felteszi. :)
    amúgy a fifa 2011 konzol verziójának menüje meg úgy sokminden sokkal jobb, nagyon durva, el se tudom képzelni milyen lesz jövőre PC-re, amikor is "két évet" ugrunk időben. :)

    amúgy dinamikus időjárás nincs? pl meccs elején esik az eső (zápor, aztán süt a nap?) Tök hangulatos lehetne... az eső is eshetne töbféleképpen igy 2010-ben már, van amikor épphogy vizes lenne a pálya, máskor meg a nagy szélviharban majdnem vízszintesen ömlik a víz..
  • Neoncsoves
    #28509
    najó nem ma, hanem holnap, mert ma hajnal már elmúlt. bár az se biztos hogy a srác felrakja netre, szóval semmi sem biztos, de bizakodjunk
  • Neoncsoves
    #28508
    ma hajnalban biztos lesz tört verzió!

  • Dean Winchester
    #28507
    ja, azt menedzser módot elinditom és néha néha letolok 1-2 meccset :D
    evan ha nincs fasza gépe az embernek :D örültem h a 10 elment,vártam már h lassan nem fog menni vmi game...
    de sebaj,nekem megfelel a 10 , aztán h másnak meg nem jön be az az ő dolga :P
  • Tomy Lee
    #28506
    '11 jobban van optimalizálva sokkal jobban fut gépemen mint az előző rész
  • IXEMGabeo
    #28505
    09 jó lett furcsa h a PCDome és asszem a PCLife is a 09-et húzta le inkább...nehézségben is nekem pont megfelelt a 09...viszont nem tartom olyan rossznak a FIFA 10-et, pl a kommentátorokat javították bár még Kovács Péter (ODD Greenland) helyett volt h bemondta Hajdú B, hogy Dragóner, aki nincs is a gameben:D
  • Neoncsoves
    #28504
    A PC-s FIFA10 ultraszar lett, pedig nagy a tűrőképességem. A PC-s FIFA11 viszont istenkirály lesz, és várós játék :)