36656
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • daver88
    #36615
    nekem nagyon nem...pc demo alapján...
  • blackfire001
    #36614
    Fifa 18 vélemény? :D
  • akyyy
    #36613
    üdv. letöltöttem a magyar bajnokságot a 16-os játékhoz, és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok úgy el kezfeni egy nb3-as szezont, hogy ha nyerek, tovább tudok igy jutni pl az nb2-be? :D


    jah meg a másik, hogy nem lehet valahogy beállítani vagy nem tudom, hogy a mérkőzések úgyanúgy zajlanának, ahogy az eredeti sorsolás is volt?
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2017.07.18. 20:05:41
  • komiki
    #36612
    Szia.Egy szezont tudsz lejátszani Hunterrel.
  • Boscolahm
    #36611
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, ha Journey módban elkezdem Hunter-rel, akkor vele is több évet le tudok játszani, akár egészen a visszavonulásáig vagy csak egy évet, mint story módot?

    Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.
  • dartonite
    #36610
    Nagy kar, imadtam az elozot.
    Koszi az infot.
  • kuzco007
    #36609
    Sajnos a FIFA 17 az EA korlátozásai miatt nem moddolható.
  • dartonite
    #36608
    Fifa 2017-hez nincs ilyesmi hogy Magyar NB1 patch?
  • Fanatic12
    #36607
    :))
  • kuzco007
    #36606
    Régóta várt kiegészítő érkezik a FIFA játékhoz, azonban míg egy korszak lezárul, egy másik elkezdődik. Hungarian Super Patch 16 megyei+EURO 2016 kiegészítő a FIFAHungary-n!
    http://www.fifahungary.hu/hirek/Amire_mindenki_vart_Megyei_kiegeszito_a_FIFA_16_jatekhoz
  • Rudee
    #36605
    Ma újabb javítás érkezett.
  • Rudee
    #36604
    Pedig azóta nem nagyon olvasni erről a hibáról. Ellenőriztesd le a fileokat, originbe tavaly biztos le lehetett. Gondolom idén is.
  • Pelsodriver
    #36603
    Hát az érdekes, tekintettel, hogy az Origin többször frissítette a játékot, tehát a javításnak is benne kellene lennie...
  • Rudee
    #36602
    Ezt még az első vagy második javítás orvosolta.
  • Pelsodriver
    #36601
    A Fifa 17-ben többször előfordult bajnokság és karrier módban egyaránt, hogy kb. 70. perc körül megsérül egy játékosom, lecserélném ( még van 2 lehetőségem )és egyszerűen nem enged cserélni, miközben azt írja ki, hogy csak a mérkőzés befejése előtt van erre lehetőség. Könyörgöm, még van vagy 20 perc vissza...Most már nagyon kezd idegesíteni, ráadásul kilépni sem tudok, resetelni kell a gépet...
  • contraste
    #36600
    nah ezegy jo tipp, kiprobalom, nekem is sok gondom van egyelore a befejezesekkel (bar sok idom nincs gyakorolni mostansag, szinte alig jutok oda).

    Amugy sikerult vmennyire megoldanom a lag gondokat, valami Geforce beallitas volt a baj, igaz meg mindig nem tokeletes sajnos.
  • Rudee
    #36599
    Ha van megfelelő roster update, akkor lehetséges.
    A 14-nél még volt creation center (vagy mi volt a neve), gondolom azzal lehet megoldani.
    De ezek a patchek kiszámíthatatlanok.
  • Rudee
    #36598
    Sprint nélkül kell lőni, főleg a helyezett labda talál célt. Gyakorlás kérdése az egész.
  • rokshow
    #36597
    Sziasztok, érdeklődnék hogy eredeti origines fifa 14 be bele lehet e rakni a fifa 17 szezon módot??? Ha örülnék neki ha vki linkelne róla 1 videót és azt is hogy melyik módot töltsem le, mert próbáltam egyet, videó alapján bele is raktam de el se indul a fifa :( Segítségeteket előre is köszönöm
  • Balázs 17
    #36596
    Játszik valaki karrier módot vagy singleplayer UT-t

    Egyszerűen Legendáson nem bírok nyerni, kínszenvedés az egész
    Mindenhol azt olvasom, hogy legendás milyen könnyű. .hmm??
    Mezőnyben el vagyok, helyzetek is vannak bőven, de minden kapus 99 OVR szinten véd és elég idegesítő, nekem meg 16ról is úgy berúgja a gép, hogy a kapusom csak nézi..

    Profi szint unalmas, világklasszis meg rosszabb mint a legendás szerintem
    Valami tapasztalatot adhatna :)
  • Borzaskutya
    #36595
    értem, köszi
  • Rudee
    #36594
    Nem tudni mi alapján oszt ellenfelet. Szerintem az utóbbi időben valamit csináltak ezzel egyébként, mert 2-3 hónapja sokkal brutálisabb ellenfeleket adott 6-7. osztály körül, mint most.
  • Borzaskutya
    #36593
    ide bemásolom hátha:
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem van, hogy ha online játszok Ultimate Team játékmódban, és pl a kilenced osztályban vagyok, akkor csak olyan ellenfelet kaphatok aki szintén kilenced osztályos? Sehol nem találtam választ erre a kérdésre, aki tudja kérem írja meg... köszi :D
    Utoljára szerkesztette: Borzaskutya, 2017.01.08. 18:39:05
  • Rudee
    #36592
    Ott már nagyobb lépések vannak. Amúgy írja is, hogy mennyi kell a következőhöz.
    Offline pl karrier módban pár dologért kaphatsz extra pontokat, úgy kicsit gyorsabban lehet haladni.
  • kerzsakov
    #36591
    Jelenleg 27
  • Rudee
    #36590
    Hányas szinten vagy? Egy idő után sok meccs kell (akár offline, akár online), hogy elérd a következőt.
  • kerzsakov
    #36589
    A jobb fölső sarokban van kiírva pl LVL 25 26, ott ahol tudok pl kölcsön játékosokat venni ut csapatba.
  • Rudee
    #36588
    Pontosabban?

    Szintet léphetsz az EA fiókoddal, egy játékossal karrier módba vagy akár Hunterrel is. Melyikre gondolsz?
  • kerzsakov
    #36587
    Hogy tudok szintet lépni mert most valamiért megált a szinlépésem a jázékban.
  • Rudee
    #36586
    Nekem pont az Origin csinálja ezt néha. Előjön a kis buzi ablak és meg is szakad, mintha alt+tab lett volna.
  • Rudee
    #36585
    Semmit, egy meccsre rakd a tartalékok közé (ne vedd ki a csapatból) és letölti az eltitást.
  • Shelton
    #36584
    nevetséges ez az online játék, fut championsban berúgom a harmadikat az ellenfélnek erre megszakad a meccs, mintha én raktam volna le tálcára a játékot, nekem persze vereségként könyveli el, míg az a köcsög csaló játszadozhat tovább mindenféle szankció nélkül, amíg sikerül csalás nélkül nyernie. vicc..
  • kerzsakov
    #36583
    Sziasztok! Utben ha piros lapot kapok mit tudok csinálni?
  • Rudee
    #36582
    Jobb, mintha mellévetődne :D
    Amúgy a gólra írtam, hogy szép lett.
    Utoljára szerkesztette: Rudee, 2016.12.29. 13:39:31
  • yamato41
    #36581
    Az tényleg szép, amikor a kapus teletalpon csúszik fél métert oldalra...
  • Rudee
    #36580
    Ma is összejött egy szép gól:

  • Rudee
    #36579
    Valamelyik konzolról olvastam, hogy volt ilyen bug, de az első frissítés orvosolta.
  • Pelsodriver
    #36578
    Fifa 17-ben sérült játékost kellene cserélni, de nem tudok visszatérni a mérkőzésre, nem érvényesíti a cserét sem a karrier sem a bajnokság játékmódban. Normál csere működik,de sérülés esetén mindössze egy üzenetet kapok, hogy még a mérkőzés befejezése előtt cserélni kell, azután hiába csinálok mindent a szokásos módon, nem történik semmi, csak visszajön az üzenet...Mi a teendő ilyenkor?
  • Rudee
    #36577
    Casemiro lökete pontos volt az iménti FUT meccsen.

  • Rudee
    #36576
    És azóta sincs gond vele. Max online laggol, de az nyilván a net miatt. Szerencsére az is ritka.