36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #36576
    És azóta sincs gond vele. Max online laggol, de az nyilván a net miatt. Szerencsére az is ritka.
  • contraste
    #36575
    Érdekes.. Nem tudom mi lehet a baj akkor.. Már mindent megpróbáltam, amit a neten írnak. Nekem GTX 960 van.
  • Rudee
    #36574
    Próbálgatom 2 napja, nincs gond vele GTX950M-mel egy laptopon. Driver a legfrissebb.
    Utoljára szerkesztette: Rudee, 2016.12.07. 19:03:35
  • kerzsakov
    #36573
    Most olvastam elvilegben szerverkarbantartás van vagy volt.
  • Rudee
    #36572
    Igen, valami hiba lehet az EA-nél, mert több helyen is ez van.
  • kerzsakov
    #36571
    Ut be bemegyek online rámegyek hogy Play Mach. Bejön ez a szöveg. Your squad is eligible to play in the mach. Do you want to advance,edit or go back Rámegyek hogy Advance. Aztán kiírja ezt hogy create game session searching for opponent. És elkezd keresni kis idő múlva meg ez az üzenet jön ki. There were no opponents found. Please try your searc again later.
  • kerzsakov
    #36570
    Eddig ment be is tudok lépni meg ultimate teambe is csak nem ad ellenfelet
  • Rudee
    #36569
    Eddig se ment? Vagy csak most kezdte? Talán a router blokkol.
  • kerzsakov
    #36568
    Sziasztok! Milehet a probléma, hogy ha online divisionba nem találok ellenfelet, bármekkora csillagú csapatot választok akkor sem, és ha a machmaking settingsnél állítgatok akkorsem a ad ellenfelet a játék? Mi lehet az oka?
  • Rudee
    #36567
    Holnap megjön a csere laptop aztán megnézem, mert abban is nVidia van.
  • contraste
    #36566
    Már minden létező formuot bejártam. Geforce forumon még csak válaszra sem méltatják az adminok a sok bejelentést, pedig biztos, hogy driver para lesz, mert Atisoknak jo.
  • Rudee
    #36565
    Nekem még nem jött még a csere laptop, addig nem tudom megnézni. Régebbi driver nem segít? Hivatalos fórumon biztos gyorsan lesz megoldás.
  • contraste
    #36564
    valami nagy gond van a FIFA17-el legalábbis PC-n GeForce kártyával. Bőven fullon kéne futnia a játéknak a gépen, de szaggat, fagyogat és az összes létező fórumon erre panaszkodnak szintén. Valaki hasonló cipőben, esetleg talált megoldást is? Köszi
  • Rudee
    #36563
    Talán más platformon játszanak.
  • Geriking1992
    #36562
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy Fifa 17 UT-ben a Transfer Marketemben 250-350 ezer eladó elem van átlagban, de néztem neten videókat és a legtöbb embernek millió fölötti eladó elem van a transfer list-ben. Ez miért lehet? (ja és próbáltam különböző napszakokban is)
  • NpontPeti
    #36561
    Senki ne adjon akár csak 1 forintot is ezért a gagyi játékért!!!! Életem legrosszabb döntése volt, hogy eredetiben megvettem...............
    Utoljára szerkesztette: NpontPeti, 2016.11.27. 16:44:42
  • Rudee
    #36560
    November 24 és 27 között lesz valami ingyenes, trial verzió.
  • Rudee
    #36559
    Szerintem kell, ha konzollal együtt veszed pl akkoor kapsz hozzá egy 3 hónapos live hozzáférést. Ha nem kellene akkor nyilván nem adnák.
  • demo01
    #36558
    Sziasztok! Fifa 17 Deluxe edition (Xbox360)-al lehet játszani online.Kérdésem kell hozzá live előfizetés?Vagy ehhez a játékhoz nem kell?
    Magyarul ha megveszem akkor simán lehet neten játszani?nem kell más?
  • hülyegyerek
    #36557
    Klasszikus példa FIFA handicap rendszerére.
  • Rudee
    #36556
    1 vereség még lehet "szivatás", de hogy 6?
  • NpontPeti
    #36555
    Más is meg lett így szivatva:

    10 meccsből az első 4-et megnyertem, 15 pont kellett volna a bent maradáshoz, aztán hipp-hopp 6 meccsen kikaptam, 2-n a 92. percben kaptam ki és kiestem............

    Vélemény?
    Utoljára szerkesztette: NpontPeti, 2016.10.31. 21:05:00
  • Rudee
    #36554
    Nem lehet, pont így lesz egységes Afrikától Ázsiáig.
  • Joint Joe
    #36553
    Sziasztok!
    A The Journey módban meg lehet változtatni valahogy Hunter cipőjét, vagy végig abban a fekete "noname"-ben fogunk szaladgálni?
  • NpontPeti
    #36552
    Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül - vagy akár direkt :) - hogy az Ultimate Team-ben lehet változtatni a meccs időtartamát? Nekem mindig 6 min és meccs előtt nem tudom állítani, mert inaktív, a főmenü beállításainál tudom, de azt nem alkalmazza... Előre is köszi a segítséget!
  • Rudee
    #36551
    Mit értesz item alatt? Mez, labda, stadion?

    Training vagy chemistry style kártyával lehet némileg fejleszteni a játékosokat.
  • kerzsakov
    #36550
    Sziasztok! Az lenne kérdésem hogy UT-ben mi a szerepe az item kártyáknak? illetve lehet Ut-ben fejleszteni a játékosok képességeit?
  • Rudee
    #36549
    Csapat törléséről nincs info még az EA faq-ban sem.
    Az átnevezésről is csak a 15 esetében van példa, de érdemes megnézni a UT-en belül a beállításokat. A laptopom épp szervizben pihen, így pontosítani nem tudok.
  • kerzsakov
    #36548
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy Fifa17-ben az ultimate team csapatot jányszor lehet törölni, illetve a csapat nevet hogy lehet átíarni?
  • Rudee
    #36547
    Pedig jó meccseket lehet tolni online.
  • Rudee
    #36546
    Ultimate teammel játszóknak ajánlatos beszerezni a Companion nevű androidos appot. Minden nap ad valami kis ajándékot.
  • Rudee
    #36545
    Bármi lehet, ami a karrierhez szükséges és módosítja a patch.
  • SirShark
    #36544
    Sziasztok!
    Mi lehet a probléma? Feltelepítettem a moddingway modot működik rendesen, de ha karriert kezdenék mielőtt betöltene a játékba összeomlik.
  • Balázs 17
    #36543
    igen, de erre ugy kell tekinteni, hogy ez egy kulon jatekmod :)

    en pl nem is jatszok a jatekkal, csak ezeket a csapatokat rakom ossze aztan piacozgatok es teljesitem oket :D

    maga az UT resze sose erdekelt, de ez most miatt igen :)
  • Dave920117
    #36542
    Igen, de mégiscsak két éves.. Aztán inkább rendeltem egyet újan :) Jó lesz ez nekem :)
  • blackfire001
    #36541
    Miért? Haverod kártyája jobb, nem?
  • Dave920117
    #36540
    ASUS Radeon R7 370 STRIX-R7370-DC2OC-2GD5-GAMING 2GB

    Végül ezt rendeltem meg! :) Remélhetőleg jó lesz és jól fog szolgálni a játékhoz :)
  • Rudee
    #36539
    Néhány feladatnál írja is, hogy a fölösleges játékosokat használd. Amúgy igen, elég fura megoldás. Sokszor nem éri meg lepasszolni 6-8 vagy akár 11 játékost.
  • Rudee
    #36538
    Ha ismerős, akkor talán nem egy hulladékot sózna rád. Nézd meg több helyen hogy mennyiért megy, az ár miatt.
  • Dave920117
    #36537
    Köszönöm a válaszokat! Lenne még egy kérdésem. A minap rámírt az egyik ismerősöm, hogy eladná a videokártyáját, mivel ő újat vett. Két éves a kártya és 30 ezer forintért adná oda. A típus: GIGABYTE Radeon R9 270X OC 4GB GDDR5 256bit PCI-E (GV-R927XOC-4GD)
    Szerintetek megéri használt kártyát venni, amire nincs már garancia? És megérné ez a kártya?

    Előre is köszi!