36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #28983
    Ez nagyon egyszerű csak az inibe be kell rakni

    SKIP_BOOTFLOW=1

    //SERIALIZE=1

    CAMERA_ZOOM_MODIFIER_BROADCAST =0.06
    ................(itt a kamera beállításaim vannak ez ide nem kell)

    [LOCALE]
    DEFAULT_LANGUAGE = hun,hu
  • nukerke
    #28982
    Nekem is ez a problémám ! Valaki tudna segíteni nekünk ?
  • ProGabe #28981
    lehet, hogy már válaszoltak:

    1: hogyne lenne! aréna módban "select" gomb és bejön a practice menu. az is benne van, hogy fel tudod venni rögzített helyzeteknél azt, hogy ki, mit csináljon
  • Nagyi2pac
    #28980
    Köszi! Hát jah, így nem a legjobb.:/
    Remélem majd hamarosan meglesz oldva, hogy magyarul is működjön.:)
  • dragon11
    #28979
    hol lehet billentyűzetnél beállítani a gombokat? mert nem tudom mi mit csinál..

    kösz..

    [fifa 11]
  • [HUN]FaTaL
    #28978
    Az ini mint a demóban ,de akkor angol lesz sajna, avval indul nem a magyarral :(
  • Nagyi2pac
    #28977
    Nincs arra valami megoldás, hogy ne kelljen minden indításnál beállítani a nyelvet meg hogy ne jelenjen meg mindig az az EA fiókos cucc? + Az se lenne rossz, ha magától betöltené a profilt.
  • [HUN]FaTaL
    #28976
    Nem, nem fog menni úgy, csak akkor, ha a szobából indítja az aki a szobát csinálta (ő fog hostolni). Elindul a másiknak is magától és mindent végiglépked a menüben. Ha nem akarod hogy angol legyen vagy nem működik a bill akkor meg olvass vissza pár hsz-t :)
  • Golyo69
    #28975
    nah akkor msot hogy van ez a gameranger?:D
    nem kell elíndítva lenni a fifának?
  • fatallerror
    #28974
    "ez egy konzol port gamepaddal lehet a benne rejlő 360fokos mozgás-t passzolást stb. kihasználni."
    nyilván mivel billel fizikailag csak 8 irány van de sokan nem fogják fel v én vagyok a hülye :D
  • [HUN]FaTaL
    #28973
    Akkor jó legalább lehet nyelvet választani :) Áh, én még ultra kezdő vagyok :D Gép ellen is csak proban nyomom. :D
  • Philip00
    #28972
    az elején ugyanúgy van intro meg minden beléspz, igen magyar is marad:), aztán mgátol belép a lanba ott megkreálod a szobátr és kész
    után már te irányitasz mindent, ennyi, majd játszhatnánk :)
  • [HUN]FaTaL
    #28971
    Hm ez megoldaná a nyelv és egyéb problémámat is :) És utána nem lép magától a menüben vagy mit csinál? Mert gondolom hookot küldene a proginak és háth anem a menüből indul akkor összevissza lépkedhet magától.
  • Philip00
    #28970
    Meg van a megoldás a gamneranger kreál egy rna file-t ott a skip blowt 1 ről 0-ra kell álitani aztán meg írásvédetté tenni és kész aztán működik online a bill is :)
  • mgkp
    #28969
    Van valami megoldás a kilépős hibákra? Van amikor lejátszok egy meccset mennék vissza a menübe és hibát észlellel leáll. Valami megoldás rá?
  • [HUN]FaTaL
    #28968
    Csak konzol.
  • atesz9
    #28967
    Hali!
    Nekem egy gyors és egyszerű kérdésem lenne!
    Merre találom a "Be a goalkeeper" módot?
    Vagy az csak konzolokon elérhető?
  • [HUN]FaTaL
    #28966
    Mert inkább a PEShez igazították most az irányítást ahogy elnéztem, amit én egyáltalán nem bánok mert kb 6 éve olyan szar a fifa hogy nem játszottam csak pessel.
  • sudden death
    #28965
    nos ha tudod hogy játékban mi micsoda akk utána te be tudod magadnak állitani ugy ahogy akarod, ugy ahogy régen volt vagy akárhogy:) szoval h eddig mi micsoda volt az szinte lényegtelen, számítana ha nem lehetne irányítást állítani:D kis odafigyeléssel elég könnyen átlátható az írányítás beállítás
  • hedonist
    #28964
    eddig pl billen aD volt a szerelés, most az S az ami a passz egyben.
  • hedonist
    #28963
    hát én neten mindenkit megvertem Bill.el a fifa 10 ben még ezzel mar nem biztos:D de ez annak tdhato be h nagyon ki lehet ismerni a jatekot.
  • Breki33
    #28962
    ez baromság

    ugyanúgy lehet gamepad pc-hez is !

    ez egy konzol port gamepaddal lehet a benne rejlő 360fokos mozgás-t passzolást stb. kihasználni.

    De aki ezt nem érti meg egy kis segítség

    FIFA 11\Game\fifasetup\ könyvtárban indítsd el a fifaconfig-ot. ott beállítások -> játék beli billentyűzet fül és beállítod így:



  • hedonist
    #28961
    najó és melyik gamepad ami a legjobb PC-s fifazashoz szerintetek? amugy meg ezt,h teljesen manulra allitsd a jatekot kell gamepad mindenkep ugye billel nem lehet?
  • Tomy Lee
    #28960
    Játékfüggő,konzolon van ami kontroller-er xar Pc-n van ami keyboard-al xar.
    Focis játékok és egyéb sport gammák mindenhol gamepad.
    Sz.tem full odi ha v.ki bill.-el játsza pl.fifát.Lehet jól tolja bár ezen játékosok inkább veszíteni szoktak kontra gamepad ellen;-)
  • sudden death
    #28959
    Rendben értem:) sok siekrta tanuláshoz:P nekem is kéne még tanulégatni dehát ember ellen szivesebben játszok mint gép ellen. Am én is "gondba" vagyok emiatt h melyikkel játszak egymás után játszani a kettövel érdekes;) Hát hivatalosan sokkal jobb lenne de azt hiszem nekem ez a lehetőség most ki van lőve:(
  • Breki33
    #28958
    Majd ha nem lesz ilyen kacifántos és megtanultam az advanced védekezést is :-)

    Arra most nincs időm, hogy ezzel tököljek hogy megy nem megy miért nem megy.

    Meg ma megjött ugye a Pes is nem tudom, hogy hogy fogom a kettőt összehozni pl egész más a lövés. Kérdés ott milyen lesz az online.

    De persze benne vagyok, de lehet akkor már hivatalosan kéne nem kerülő utakon.
  • [HUN]FaTaL
    #28957
    :DD

    A billentyűzet nem játékokhoz, hanem adatbevitelre való. Persze a feladatát ellátja itt is, csak nem tökéletesen.
  • domez128
    #28956
    Hát igen , én sem szeretem a gamepadot, az a konzolos játékhoz van . Azért Pc , hogy lehessen billentyűzettel és egérrel tolni.
  • sudden death
    #28955
    sztem nézd meg a játékban h melyik funkcio melyik gombra van állitva majd játékon kivül állitsd be ugya billentyűzeted ahogy szeretnéd.De ha teheted akkor inkább válts Gamepadra billentyüzeten nem tudod kihasználni rendesen a 360 fokos mozgásrendszert szerintem
  • BBazsi
    #28954
    Hi!
    Van még vki rajtam kívül aki bill-el próbál játszani?
    Melyik a játékos váltás, melyikkel lehet cselezni? annyi szar gomb van a configban de egyikkel se tudok cslezni játékost váltani, meccs közben taktikát váltani 4lehetőséget látom de ennyi.
  • sudden death
    #28953
    nm. hát most változott és szerencsére nem csak ez:P
  • domez128
    #28952
    Köszi , hogy eddig nem jutott eszembe , pedig kézenfekvő , csak a korábbi
    kiadásoknál a saját Fifában kellet .
  • sudden death
    #28951
    játékon kivül a setupba..fifaconfig.exe..:)
  • sudden death
    #28950
    Breki,tervezed hogy játszol majd LAN-on?:) hátha sikerülne hasonló színvonalu meccseket játszani mint a Pes-el annó:)
  • domez128
    #28949
    Sziasztok. Hol tudom a képernyőfelbontást beállítani ?
    Kösz a segítséget!
  • [HUN]FaTaL
    #28948
    Egyszer nekem sem reagált a gamepadre, de csak elsőre. Kihúztam a kormányt és jó lett. Nem tudom a billentyűzettel mi a helyzet, nem próbáltam.
  • Philip00
    #28947
    Vagy 10x megpróbáltam már csapatot tudok választani meg minden aztán amikor elindulna a meccs akkor nem reagál:( miért?
  • [HUN]FaTaL
    #28946
    Nem vagyok otthon. Aztán megnyomod a start gamet és kész. Annyi a lényeg hogy a szobából indítsd a játékot.
  • Philip00
    #28945
    Nem akarod velem kipróbálni?
  • Philip00
    #28944
    Mindent hagytam és mégis, na mind1, akkor megpróbáljuk mlg1x. És ha én akarok hostolni akkor mit kell csinálnom, gamerangerbe csinálok egy szobát aztán valaki bejön aztán mit kell csinálnom? simán rányomok a fifa 11 exe-re és akkor ott a lanon belül csinálok egy szobát, vagy hogy?