36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • [HUN]FaTaL
    #28943
    Nem mintha a pesben nem lenne ugyanolyan a bill beállító panel mint a fifában...

    Végre van egy jó fifa :)

    #28942: De reagál az csak kb 5 másodpercenként. Hostoljátok újra, egyszercsak jó lesz :) Illetve nekem akkor szaródott el amikor belenyúlkáltam, hagyd hogy magától lépjen a lan menübe meg ilyesmi és jó lesz.
  • Philip00
    #28942
    Sziasztok! Nem tudom kipróbálta már gamerangeren a Fifa 11-et , h más hostol akkor nálam működik minden, kivéve, hogy a játék közben nem működik a billentyűzet, nem reagál semmire, valaki tudna segiteni?
  • báttyó02
    #28941
    1. nincs
    2. szabadrúgásnál LB+lövés, akkor laposan lövi
    3. csapatnak semmi köze nincs hozzá,egyéntől függ a dolog. pl. realba c.ronaldo 5csillagos cseleket tud,de mondjuk higuain csak 4csillagosat
  • fatallerror
    #28940
    én se találtam meg az edzést ezért az első szezonom a tanulással telik, ezért is vagyok 9. (meg a totál kézi irányítás miatt) xD
  • Breki33
    #28939
    egyrészt a Pes már kijött, másrészt az is konzol port
    egyáltalán nem volt ezért kár évek óta erre várunk

    egyébként érdemes minkét játékot gamepaddal kipróbálni :P
  • fatallerror
    #28938
    gamepad
  • Clement
    #28937
    Elképesztő egy rakás fos lett ez a game, képtelenség a billt normálisan bekonfigurálni, kár volt pc-re átültetni, azonnal töröltem, alig várom a PES-t!
  • elite
    #28936
    3 kérdés:

    1. Ebben nincs olyan tréning lehetőség mint a boxos WC 2010-ben van? Mármint teljes csapatos edzés?
    2. XBOX controllerrel játszom. Hogy kell leszorítani a lövést szabadrúgásnál, és hogyan ha csak menet közben kapúra bikázok?
    3. A cselek csillagos kategóriákba vannak osztva. Ez mit jelent? 5 csillagos cselt csak 5 csillagos csapat tagja tudja megcsinálni?
  • Breki33
    #28935
  • Breki33
    #28934
  • [HUN]FaTaL
    #28933
    Mi is nyomtuk haverral, néha belaggol, nem vészes (win7 x64). Sokkal nagyobb baj, hogy ennél a gamerangertnél létrehozza az rna.init és mindent magától intéz, ami lan (másképp nem is működik), így átáll angolra a játék mivel átugorja a nyelvválasztást.
  • Breki33
    #28932
    köszi a választ, pár lapot bescannelhetnél mutatóba

    a lagolás úgy néz ki főleg win 7 64-es gépeken fordul elő és drivertől független.

    Nálam hál az égnek jó.
  • Breki33
    #28931
    tudom, erre írtam korábban egy lehetséges megoldást
    #28717

    ahogy látom másoknál működött bár nem jeleztek vissza :P
  • Golyo69
    #28930
    a gameranger segítségével?? nekem még mindig nem volt időm kiprálni...de remélem már délután igen :D
  • matthias92
    #28929
    igen, csak nekem még települni sem települ fel. install közben írja ki, hogy nincsen meg.
  • Danyi
    #28928
    Most kipróbáltam. Igen, tudok menteni :) (csak nem eleget :D)
    Vazze 11-esekkel nyertem 9:8-ra :D úgy, hogy Casillas rúgott Casillasnak :D Az egyik kivédte, a másik nem :D Micsoda dráma :D
  • l0b1g
    #28927
    hát nem tudom, ti hogy játszotok, de én ma átállítottam mindent manual-ra. a passz, az ívelés, a kapura lövés, minden manual-on van. kiba' nehéz így a játék, de élvezetesebb. pl. játékostárs mögé megy a passz vagy éppenséggel túl hosszú... egy élmény. ha ráérez az ember, akkor tényleg oda rakod a labdát ahova akarod, és nem oda, ahova az AI rakja. próbáljátok ki!
  • mernokur
    #28926
    nem ertem ezt a kombinaciot!:) valaki irja le legyenszives hogy hogy tudok cselezni:) mit hova allitsak:$
  • Danyi
    #28925
    Igazából még nem próbáltam ki, mert minden mentést elhasználtam a demóban. Igen, a kézikönyv teljesen magyar nyelvű. :)
    És a laggolós kérdésedre:
    Win7 64 biten játszok, fix 60 FPS van, de ezt szvsz. csak a program mutatja kifelé. Tehát amikor ráközelít a játékosokra, meg stb. tuti leesik az FPS, csak mi azt nem látjuk.
    Egyébként singleplayerben semmi lagot, multiban egy kicsit tapasztaltam.
  • Laca1985
    #28924
    XP van! Bemásoltam az ini fájlba amit mondtál, sőt már a videókártyámon adrivert is frissítettem, de még mindig belassulgat....
  • mernokur
    #28923
    koszonom a valaszt!:)
  • [HUN]FaTaL
    #28922
    thx, bár emlékeim szerint végignyomkodtam már ott mind a 4 gombot de majd megnézem :)

    #28921: LT + Jobb analóg
  • mernokur
    #28921
    ne haragudjatok.. melyik a cselezesi gomb?:) hogy ki tudjam cserelni?:$
  • 007 Zolee 007
    #28920
    Nekem is ez a problémám. Hiába nyomok bármit, visszadob az előző menübe.
  • Firerock
    #28919
    hosszú indítás
    háromszög:D
    button 4:)
  • [HUN]FaTaL
    #28918
    Hogy kell ugrani a sorfallal ha az ellenfél szabadrúgást lő?
  • SubZero911
    #28917
    Hát ez a game viszi a csalásban az első helyet. Borzasztó a támadás intelligenciája, védekezésnél meg folyamatosan flipperezik a labda. Amúgy jó lenne már végre, egy patch tökéletesítheti az összképet.
  • DaemoonHunter
    #28916
    Igen ezt tudom:) Ennél a képernyőnél jelenik meg nálam a kis fül az említett kiírással és visszalép akárhányszor leokézom beállítani semmit nem tudok. Mintha nem lenne beállítva az irányítás legalább is így érzékeli, pedig minden a helyén, igaz bill.-en játszok.
  • Effe88
    #28915
    tartsd lenyomva azt a gombotamire az átemelést osztottad ki
    nállam ez a C
  • Flashly
    #28914
    nektek sikerül leszorítani a lövést szabadrúgásnál?
    hiába nyomom billen a lefele nyilat nem szorítja le, és fölémegy a picsába
    mer ugye boxon ha lefele húzom a bal analóg kart,(ami PC-n ugye a lefele nyíl) akkor faszán leszorítja és tök nagy gólokat lehet rúgni, de PC-n az istenér se megy
  • Breki33
    #28913
    itt lehet állítani

    klikk
  • daver88
    #28912
    na szerencsére sikerült játszani lanba...sokkal jobb, mint gép ellen, szal akit érdekel, holnap nyomhatjuk akár 2v2-be is...vagy többen
  • DaemoonHunter
    #28911
    A rásegítést hogyan tudom kikapcsolni? A controller settingsben a következő üzenetet kapom: "please re-enter this menu selection..." és be sem tudom állítani a dolgokat mert visszadob az előző menühöz, értem én valamit tenni kéne de pontosan hol?:)
  • ProGabe #28910
    http://hotfile.com/dl/72509466/ff3fb76/FIFA11.zip.html
  • Breki33
    #28909
    gondolom, azt is kérdeztem, hogy akiknek laggol win 7 van-e de erre se kaptam választ :P
  • Breki33
    #28908
    köszi az infót végre valaki
  • Breki33
    #28907
    igen a support irta is

    te tudsz replay-t elmenteni?
    magyar nyelvű kézikönyvet kaptál?
  • Danyi
    #28906
    Csak az EA oldalára tudsz feltölteni, azt hiszem 5-6 db-ot... szal no comment...
  • Danyi
    #28905
    Mikor ma hazaértem EA fiók alapján (mivel telepíténél bejelentkeztem) már nem is kért CD kulcsot... Szóval megoldódott :) Már nyertem is egy online meccset 3-0ra (ez mondjuk nem jelent semmit :D) :)
    Szívesen játszanék itteniekkel is. A nevem valamiért 21Adi... Ezt nem tudom h kell megváltoztatni (meg h meg lehet-e egyáltalán...)
    De érdeklődhettek itt is priviben. :)
  • Laca1985
    #28904
    Csak bemásolom az ini-be?