36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • fook
    #29063
    Be a goalkeeper sincs :|
  • Breki33
    #29062
    nem, nem csak az a feladatod

    nézd már meg az advancedben, hogy mennyi mindenre kell figyelni és a védekezéseket kombinálni, pont nem arról szól amit írsz kombinálni kell a többfajta védekezést egyikkel területet szűkíteni másikkal szerelni harmadikkal üres területeket lejárni indítások ellen védekezni. Ezt mind jól elmagyarázzák a videóban.

    "csak annyi a feladatom hogy kapuralőjjek, passzoljak, cselezzek."

    vedd csak le a segítségeket mind, aztán nézd meg mennyire boldogulsz ezekkel
    elárulom nem nagyon fogsz, hogy miért?

    ki tudja hányadszor magyarázzuk még egyszer megpróbálom:
    "Egyszeruen a billentyuzet nem alkalmas arra, hogy kihasznald a jatekben rejlo teljes potenciat. Ehhez sajnos kell az analog kar. Ez van.
    Hiaba csinalnak meg "ertelemesen" a jatekot, billentyuzettel lehetetlen olyan finomsagokat osszehozni, mint ket analog karal, ami 360 fokban forog."

    Most ezen be lehet sértődni nyomni a nem szeretem a gamepadot szöveget vagy rájönni, hogy így mennyivel jobb és élvezetesebb a játék, És gamepadot már 3-5 ezer forintért is lehet kapni, tescoban talán még kettőért is :P

    A grafról korábban már leírtam a véleményem, hogy mi nem tetszik, páran személyes sértésnek vették :P

    Egyébként én kb 3-4 éve egy gamepadot használok és csak focikhoz, kb ötezerbe került. Ennyit simán megér.
  • fook
    #29061
    uhh tényleg volt ilyenről is szó.. meg hogy lehetünk csak játékosmanagerek vagy mik.. azt sem látom benne.. :S:(
  • barcalaci84
    #29060
    létezik az , hogy pont a pc-s fifa11-ből maradt ki az eredeti szurkolói dalok használatának lehetősége és ezt csak a konzolosok kapták meg?

    és ha igen , akkor a pc-s fifahoz van valami kitserverhez hasonló program , amivel meg tudom majd oldaniezt a problémát?
  • fook
    #29059
    detto... csak én pessel :)
  • Firerock
    #29058
    legalabbis a BEP meg a Manager mod helyett számok vannak amikre rákattintva kidob
    viszont a dokumentumokban ottvannak a rendes mentések
  • DeDy
    #29057
    Ami hozzá tartozik még a dolgokhoz, hogy fifa párti voltam igazából, de a folyamatos, csalódások miatt már, nem tudom dicsérni az EA játékát.
    2006-2010 kb. 5 évig ugyanazt kaptuk teljesen rókabőr, szégyenletes, 2008-ban feladtam, persze mindig reménykedek hogy na majd most, de hiába.
    Ha csak azokat a dolgokat javítanák ki amiket írtam, baromi jó lehetne.
  • balakal
    #29056
    MIt lehet tenni, ha a GameRanger használatánál nem töltődik be a meccs, csak fekjete képernyő van?
  • Firerock
    #29055
    viszont így nem tölti be a profilomat
  • Laci82
    #29054
    Akinek a gép csal,meg hasonló az próbálja ki a többszemélyes módon belül a csapatjátékot.
    Marha jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
  • DeDy
    #29053
    Nekem a PES10-ben csak azok voltak zavaróak amiket írtam, én csalásokra nem nagyon emlékszem, de a Fifaban annál inkább van, és az a szomorú hogy ugyanazok mint a korábbiakban. Nem igaz hogy azokat nem lehet kijavítani, de kilehetne ha hozzányúlnának.
  • fatallerror
    #29052
    nekem meg úgy tűnik h már semi pron is okos dolgokat csinál, kiugratásokat, próbálja széthúzni a védelmem stb, szinte ugyanonnan nem is támad bár ez túlzás...
    de ha néztél mostanában labdarúgó mérkőzést láthatnád h manapság a széljáték dominál meg a kiugratások....

    elvertem a mocskos intert 3-1re tehát végre belejöttem a kézi irányításba jeee, rájöttem h az analogot nem csak addig kell nyomni neki míg irányítom a lövést hanem a lövés mentén végig meg ilyen apróságokra és most már néha olyan focit játszok h ejha, kényszerítők, kiugratások,a beadások még nem a legjobbak :] továbbra is 7 perces félidővel nyomom mert azért még nem egyszerű nekem gólt rúgni és kell az idő :D
  • DeDy
    #29051
    Most küldjem a "gépet" szerelni? Akkor nekem már tényleg csak annyi a feladatom hogy kapuralőjjek, passzoljak, cselezzek. Ez kb olyan mintha egy fps-ben csak menni, lőni de újratölteni nem kell, pedig az is a része lenne.

    Akkor inkább legyen egy külön tréning mod és mindenféle beállítással.
    Bill, hát valakinek csak az van, akkor az le van ejtve? Én speciel nem is szeretek padon játszani, ha lenne se azon játszanék, és mivel nincs nem is tudok, venni meg biztos nem fogok 8-10k-ért ( csak mondtam egy összeget, de sokkal nem lehet olcsóbb egy rendes pad ) főleg nem azért hogy kb 1 év alatt megjelenik 1-2 játék aminél használnám. Nem is tudom minél érdemes még használni egyáltalán a sport játékokon kívül. A másik hogy viszont azokhoz a a stílusokhoz amikkel én játszok nem is illik, vagy nem is lehet normálisan ( rpg-k, rts-ek, fps-ek )

    "Hát ez nem teljesen így van mert most először portolták végre eddig kb a 2004-es motort kaptuk." --> A lényegen nem változtat. A graf. most van azon a szinten amit írtam.
  • fook
    #29050
    jó csalás kicsit túlzás talán.. de a játékvezetés borzalmas :S se kéz , se utólag sárga , semmi előnyszabály.. :S(
  • Dean Winchester
    #29049
    "azért ese így van"

    :)
    sokat játszottál a fifával XD már írni is elfelejtettél :DDDDDD
    nem para, játsz inkább még1et a kedvemért ;)

    tényleg bocs de ezt nem bírtam ki...
  • Markov
    #29048
    jajaja, már rájöttem Én is, köszi!
  • Rossi1
    #29047
    Breki...

    Beraktam az olasz kommentárt és azóta nem tudok menteni...Veled volt ilyen?

    Bemásoltam az ini-det is de úgy nem indul a cucc...:)
  • Breki33
    #29046
    azért ese így van, de ebbe most itt nem mennék vele
  • Breki33
    #29045
    #29019

    ha magyar nincs értelemszerűen

    DEFAULT_LANGUAGE = hun,hu helyett eng,us

  • Breki33
    #29044
    csak pár dolog

    a védekezéssel kapcsolatban ajánlanám a ma berakott #28935-et és annak advanced részét mert ügy látom ez azért kéne

    illetve ajánlom az alábbi figyelmes elolvasását nagyon tanulságos ezzel kapcsolatban

    "Elsősorban azt szoktam csinálni, hogy az általam irányított emberrel helyezkedek, hogy ne nagyon tudjon passzolni, és nem futok oda vele a labdát vezető ellenfélhez. Inkább a B-vel (lenyomva tartva) szoktam oda küldeni a legközelebbi gép által irányított csapattársat, mert sokkal hatékonyabban, pontosabban és gyorsabban oldja meg, szinte alig szabálytalankodik, és ha megvolt a szerelés, akkor át vált rá az irányítás.
    Ha mégis az általam irányított játékossal akarok odamenni, akkor régebben azt csináltam, hogy az A-t lenyomva tartva és szükség esetén a futást is lenyomva tartva a játékosom oda szalad a labdát vezető ellenfélhez (irányítani sem kell) és szereli is (legalábbis megpróbálja). Ezzel két baj is van, egyrészt ez egy buta módszer, mert nyíl egyenesen fut az ellenfél felé, és az irányváltoztatásokkal könnyű megszívatni, másrészt sokszor csak buta rángatózás-lökdösődés lesz belőle, ami lassabb, mintha nem nyomom az A-t, hanem csak futok és keresztezek. Mostanában inkább ezt csinálom, inkább megpróbálok keresztezni, keresztbe futni a labdán, és akkor el is veszi tőle (ehhez az A sem kell), esetleg ha muszáj, akkor nyomok A-t, hogy odalépjen messzebbről, de ezt inkább csak olyankor, amikor lassan vezeti a labdát az ellen vagy trükközik."

    Az egy játékossal gyakorlás pedig nem baromság ellenkezőleg nagyon nagy ötlet elindul az edzőpályától a meccs helyszínéig és nagyon jó gyakorlás.

    Arról, hogy nem bill-el kéne játszani ma már részletesen beszéltünk !

    "supán nem ugyanazt a régit portolták át mint eddig"

    Hát ez nem teljesen így van mert most először portolták végre eddig kb a 2004-es motort kaptuk.

    A többiben van valami.



  • fook
    #29043
    Azért pesnek jóval több hibája van :) játékvezetés , folyamatos csalások ,2011be nem vesz el a labdát oldalvonal mellett stb..
  • roland2293
    #29042
    Segítsetek!haverral szeretném tolni lanba de nekünk nemsikerül....valaki leirhatná hogy mitkellcsinálni hogy jolegyen előre is köszönöm:)
  • Markov
    #29041
    Melyik paranccsal tudom megmondani neki, hogy ismét angol legyen a felirat? :)
  • Markov
    #29040
    Olasz, Holland, Angol, Francia.

    Most jó a előző dolog is, hogy egyből menube kerüljek illetve arenaba.. viszont olasz lett a felirat.. :S
  • Breki33
    #29039
    pasz nálam nincs alap olasz kommentár

    már írtam, hogy magyar, angol, csek, orosz, lengyel van

    nálad mik vannak alapból?
  • Markov
    #29038
    Nos, betettem az olasz "izét" is,, ennek most máshogy kellene szólnia, mint az alap olasz kommentárnak ami a játékban van? mert nekem ugyan az... eddig is az olasszal játszottam..
  • DeDy
    #29037
    Üdv.
    Nem tudom ki hogy van vele, de ez a fifa is óriási csalódás.
    Szinte megint nem változott semmit, maga a "játék" Nem a grafikáról beszélek.
    Ugyanazok a hibák, vagy igénytelenségek vannak mint korábban.
    - A gép csal ezért nehezebb, nálam labda rámfut1 mp és el is vette, nála a labda rámegyek kb 30m-t kell követnek rángatnom mire el tudja venni a játékos a labdát.
    - Az ún. szabad labdák mindig hozzá pattannak, tiszta vicc.
    - Az AI sem változott, vagy szélről beadott fejes gólokat próbál szerezni, vagy becselezi magát kb az 5ös-ig. Kb. 10 meccset játszottam 1x nem lőtt távolról, de tizenhatoson kívülről is csak egyszer.
    - A lövések megint random srciptek, teljesen véletlen merre megy a labda, meccsek előtt van valami marhaság hogy egy játékossal gyakorolhatsz vagy ilyesmi, micsoda baromság, na mindegy, ott tökéletesen ki lehet próbálni a lövéseket, direkt egyenesen rávezettem a kapura és lőttem semmi irány gomb 3 lövésből 3 teljesen más irányba lőtt, vicc.
    - A bill-t is csak random lehet kiosztani mert nincs oda írva mi micsoda, csak annyi hogy a joy padon A = billen S teljesen random kell belőni.
    - Zenék borzalmasak, van közte valami hörgős metál is, nagyon illik a foci a sport világához.
    - Még mindig csak ugyanazok a játékmódok vannak, még mindig nincs semmi külön se BL se Euro liga, EB, VB.
    - Mindenki a grafikát dicséri, ok javult az tény meg lett pár új mozgás animáció de ennyi.A grafika kb. most van olyan 2007 max 2008-as szinten, ergo ez ráadásul a tavalyi konzol átirat, úgy hogy mondhatjuk hogy nem kaptunk új fifat, csupán nem ugyanazt a régit portolták át mint eddig.

    Lehet A PES nem lesz a legjobb de ennél tuti jobb lesz, A tavalyinak kb. 2 hátránya volt, hogy ott is szélről beadva akart gólt szerezni az AI, illetve, hogy nem volt meg minden csapathoz a licence, de az meg pénz kérdés, a játékélményre nincs befolyással, ergo a PES sokkal élvezetesebb valósághűbb foci játék.

    UI.: Aki nem így látja nem kell hogy lekiabáljon, mindnekinek lehet véleménye.
  • hedonist
    #29036
    én is kaptam már több félét
  • balakal
    #29035
    Hello!
    Valaki le tudná részletesen írni, hogy hogy kell használni a Gamerangert a FIFA 11 esetében? Visszaolvastam itt a fórumon, de nem találtam pontos leírást, szóval nagyon megköszönném ha valaki segíteni.
  • [HUN]FaTaL
    #29034
    Dehogy fúj mindent, csomó előnyszabály van.
  • Shevchenko
    #29033
    Szép!

    Csak én még nemkapta ilyet
  • dragon11
    #29032
    Miért fúj mindent a bíró?

    legkisebb szabálytalanságot is.. megöli a játékélményt..
  • Rossi1
    #29031
    Ezt az ini-be kell bemásolni?
  • Breki33
    #29030
    Egy szép gól ami nem beadás

  • Maldini
    #29029
    Off!
    Nemértem,de mindegy.
  • Neoncsoves
    #29028
    Figyelj, próbáld meg a legnehezebb módot, manuális beállításokkal. Hidd el, kapni fogsz máshogy is gólt.
    Jóccakát
  • Shevchenko
    #29027
    Köszönöm szépen!
    De ha tudnál olvasni akkor azt irtam minden módban, de az ténleg röhelyes hogy mindig csak beadásból kapunk gólt ha kapunk eggyeltalán.
    Grafika szuper, jó mozgások, de az hogy csak így lehet gólt kapni az kiábrándító.
    És azért sokat elmond hogy egy 5 éves gyerek ezt gérdezi nem?!
    Ő még nemtudja mi az a hogy PES meg FIFA, erröl ennyit.
    Jó éjt
  • l0b1g
    #29026
    professional, vagy mi...
  • Breki33
    #29025
    de az olaszhoz kell ez is #29005

  • Neoncsoves
    #29024
    csak én érzek alreg szagot? ...