36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • peter0
    #29103
    Szerintem jó az idei FIFA!!! Már most lejátszottam 7 meccset, tehát azt jelenti, hogy többet játszottam az idei résszel mint az elmúlt 5 évi kiadással! Szerintem szép grafika, tényleg jó játékmenet!! Élvezetes játszani, illetve a gép is szabálytalankodik ami nagyon jó!!! Mert eddig alig-alig!!! SZÉP JÁTÉK!!! Végre csináltak egy normálisat...esőben ahogy becsúszól látszik a csúszásnyomod a füvön, stb...jó játék! Illetve a már most jó, hogy rúgtam 11-est a gépnek!!! Eddig erre esélyem sem volt!! JÓ JÁTÉK!! (ja, én tavaly PES-eztem kicsit, de ez annál szintekkel jobb!!!!)
  • Breki33
    #29102
    most nem tudom, de tegnap bemásoltam a tartalmát, azóta ennyit változtattam amit írtam ma reggel

    //SKIP_BOOTFLOW=1
  • adamkah
    #29101
    Nálam az újra telepítés megoldotta... :) probáld meg. Mármint a kifagyást. :)
  • Laca1985
    #29100
    Breki, feltöltöd valahova azt az inidet, ahol a kamerabeállításaid is mentve vannak? Nekem túl közeliek a mostaniak, és állítani sem lehet...
  • adamkah
    #29099
    Hmmm, köszi.
    My fifa 11 > Fifa 11 > prof. man. , ilyen már nincs :S

    Mivel meccs után menti el, hátha amiatt dobál ki, mert valaki gubanc van amikor elakarja menteni. Ezért szeretném kikapcsolni, hátha jó... kell lenni valami megoldásnak erre a kidobálós dologra^^
  • nukerke
    #29098
    Nekem most a fifa configgal lenne problémám ! "Hibát észlelt ezért leáll.."
  • Breki33
    #29097
    most neked mi nem működik a fifaconfig?

    mert eddig a meccs utáni kilépésről volt szó
  • Breki33
    #29096
    elvileg így lehet Fifa10-es infók alapján

    "Yeah, you can turn auto-save off. Go to the main menu, then ''My Fifa 10'', then ''Fifa 10 Profile'', then ''Profile Manager'', then press ''A'' on your gamertag, and then go down and to the bottom and autosave is there, to be turned on/off."

    DE igazából nem értem ezt a szerencsétlenkedést vele, tök egyszerű szerintem így van két mentésed elmented amit akarsz esetleg visszatölteni másik néven ha az autosaves mentés nem jó akkor ezt a másik mentést visszatöltöd és kész.
  • nukerke
    #29095
    Esetleg valaki akinek működik, nem tudna feltölteni egy maxra állított configot ? :)
  • adamkah
    #29094
    Ha esetleg bárki más rájönne a megoldásra, kérem írja le :)
  • adamkah
    #29093
    Most megpróbálom újra telepíteni. Autosave-t nem lehet kikapcsolni?
  • nukerke
    #29092
    windows xp compatibility mode (win7) <--- Ezt magamtól is kipróbáltam, de sajnos semmi, de a játék megy..! :(

    d3doverrider (ezt lassulások esetén is) <-- Letöltöttem, de ez sem igazán akarok működni.

    De azért köszönöm a segítségedet !
  • Breki33
    #29091
    ebben írtam két dolgot
  • nukerke
    #29090
    Csak ezt találtam, miközben visszaolvastam: #28987

    Melyik a másik ?
  • adamkah
    #29089
    Nem jó.. Lejátszom és amikor vissza kéne lépnie a menübe kidob a játék :S
    Autosave-t nem lehet amúgy kikapcsolni?
  • adamkah
    #29088
    Tele camera step2-nél hiba :S
    Mind1, meglesem, hogy az overrider-es dolog segített-e
  • adamkah
    #29087
    Most feltelepítettem mind 2-t.. mindjárt megnézem.
  • Breki33
    #29086
    mindkettőt?
  • Breki33
    #29085


    Finally, New Tele Camera for FIFA 11 is finally ready! As you can see, below is download file which is around 9 mb. Inside package is .exe file which you first need to extract (for example, on your Desktop) and run. Once you install New Tele Camera, on your Desktop you’ll find “New Tele Camera” shortcut. By running this program, you’ll be able to install, or even backup your old camera if you don’t like the new one

    http://www.fifawebportal.net/new-tele-camera-is-ready-download-now61/61
  • nukerke
    #29084
    Én kipróbáltam most, de sajnos nem működött ! :(
  • Breki33
    #29083
    ezt általánosságba írtam

    #28987-es hozzászólást megnézted?

  • adamkah
    #29082
    ÉN most írtam ide először. Mond miket írjak le és már írom is..
    Találtam 2-3 kommentet, ahol ugyan ezt írták, hogy kidobja őket.. de választ nem találtam. :S
  • Breki33
    #29081
    #28987

    De ha nem válaszoltok kérdésre nem írtok konfigot stb nehezebb segíteni

    Fifaconfigos hibára is akiknek írtam pl. privátban nem érkezett egy visszajelzés sem, hogy bevált-e, gondolom jó aztán csá, de ha jön a következő és ugyanez a gondja akkor jó ha van visszajelzés működik-e az írt módszer.

    Ne csak magunkra gondoljunk :P
  • adamkah
    #29080
    Nem igen találtam... teljesen össze folynak a kommentek
    Nem tudnád vissza másolni? vagy esetleg leírni újból?
  • Breki33
    #29079
    "Most nekeM milyen verziód van? "

    neked akart lenni :P

    Van valakinek olyan amiben spanyol, portugal, mexikói, brazil van?
  • Breki33
    #29078
    Az olasz iniből sztem egy csomó dolgot ki kell szedni, még demos dolgok is vannak benne.

    Most nekem milyen verziód van?
    Neked tulajdonképpen csak az kell, hogy a menü magyar vagy angol legyen aztán játékban beállítani az olasz kommentárt
  • Breki33
    #29077
    na úgy néz ki egyértelműen ez a gond kameraálítós fórumban is kérdik

    Originally Posted by LazyChamp
    im not able to save game after using this


    comment out the skip bootflow line and you'll be fine.

    Tehát sajna egyenlőre vagy mentés vagy intro átugrás
  • Rossi1
    #29076
    Oke, melo utan megprobalom megint koszi. DE nalam a problema az volt, hogy el sem indult. Ha pedig csak a Olasz ini-t hasznaltam(ami a patch-ben volt), akkor meg menteni nem tudtam, mert eleve 5 mentes szeruseg volt mar a profilomban es nem lehetett sem felulirni sem ujat csinalni.
  • Breki33
    #29075
    Csak manager módban?

    Az általános meccs utáni kilépéshez tegnap írtam egypár dolgot amit érdemes megnézni.
  • Breki33
    #29074
    pedig egyszerű

    SKIP_BOOTFLOW=1 ugye átugorja az elejét, viszont ez okozza vmiért azt hogy nem lehet menteni, van sejtésem, hogy miért, de ha leírom csak megkeverlek vele.

    Lényeg hogy ezt a sort kell kivenni.
    Én elé raktam a // jelet, hogy megjegyzésként ott maradjon, de akár simán kiis lehet törölni.

    Ezzel akkor visszajön a nyelvválasztás stb, de jól működik látja a korábbi, ebben az állapotban készített mentéseket, profilt stb.
  • adamkah
    #29073
    Hali!
    Elég sok komment van, vissza olvasgattam, de nem igen találtam választ..
    Remélem tudtok segíteni... menedzsermódban, lejátszott meccs után kidob a játék sajnos :S Miért van és mi a megoldás?
    Előre is köszi :)
  • Rossi1
    #29072
    Hát nem tudom.

    Bemásolom amit írtál és vagy el sem indul vagy teljesen meg van hülyülve. Szerintem hagyom az egészet, pedig sajnálom mert demóban tényleg jó volt a kommentár.
  • fatallerror
    #29071
    a te kommentedre csak az első sorom volt a reakció a többi az azoknak ment akik fikázódnak meg hasonlítgatják a 2 játékot :] a nyelvezete miatt kapom majd a büntit :D
  • Breki33
    #29070
    és így jó az olasz kommentár is

    azt kell kipróbálni majd, hogy akinek csak a //SKIP_BOOTFLOW=1 van bent azoknak jó-e a mentés illetve magyarra állítva ugyanez jó-e.
  • Breki33
    #29069
    Na kiszedtem a skip sort az ini-ből és a korábbi mentésem újra jó lett simán vissza is tudtam tölteni, tehát ez okozza

    // írva elé megjegyzésként veszi csak így jó

    //Thanks to Ariel for boot flow skyp, and rna first version file
    //SKIP_BOOTFLOW=1

    Hogy miért azt nem tudom, lehet akkor ha beállítjuk a nyelvet ezek közül vmit másképp állít be

    [LOCALE]
    PUBLISHING_REGION = EU
    DEFAULT_LANGUAGE = hun,hu
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_3 = ita,it
    SLUS = EA203101A0X11

    Most angol kommentárom lett, de sztem ugyanígy beállítható az olasz is.

  • Firerock
    #29068
    ??????????????
  • Breki33
    #29067
    én most speciel pont a fifa melett beszéltem :P

    pest idekeverni szerintem is hülyeség
    én amit tudok javítani általában megpróbálom, gameplaytól kezdve reklámtáblákon át a füvekig :P
  • fatallerror
    #29066
    hagyjad a fizikát, nem értik :D

    meg a faszom kivan ezzel a pes vs fifa dologgal is, mi a fasznak próbáljátok egymásra erőltetni a saját akaratotok? ha vkinek az egyik v másik tetszik akkor hiába akarod ráerőltetni a véleményed h márpedig az szar játssz a másikkal, mindenki azzal játszik amelyik tetszik neki és kész... vagy esetleg írjatok magatoknak játékot, nem tudok jobbat :D
  • Breki33
    #29065
    miért lenne?
    nem is volt szó róla előre tudtuk, hogy 10-es-t és a world cup mixét kapjuk kapushibákat javítva

    egyébként kitserverről szó van, hogy lesz állítólag, hát majd kiderül jó lenne
  • Breki33
    #29064
    idézném amit már egyszer pont neked írtam

    "egyet vettem észre, hogy a mentéseim a bajnokságból utánra nem voltak jók
    de ugyanez volt már a délután bemutatott módszer után is."

    De ez nem a kommentárhoz kapcsolódik már a #28983-ban írt gyors belépéstől csinálta, tehát az már tartalmazza azt ami miatt van

    valószínűleg más nyelv volt korábban beállítva és a mentéseket esetleg így nem ismeri fel, ki kell próbálni a nyelvválasztást visszarakva illetve a DEFAULT_LANGUAGE = hun,hu-t kiszedve.

    Az én ini-met meg csak példaként írtam akinek más kommentárjai vannak nem biztos, hogy pont így jó.