36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • balee4
    #29143
    Hát persze, xbox360 kontroller és már okés is lenne.
  • nukerke
    #29142
    Alt + Enter
  • nukerke
    #29141
    Istenem, olvass vissza, vagy használd a keresőt . . . Minden nap többször megkérdezitek . . .
  • Rash87
    #29140
    Egyébként akkor van direct ip-s mód,ahol egymás ellen lehet játszani? Vagy nincs? Vagy csak én nem találom.
  • Rash87
    #29139
    Azért meg lehet szokni. Nekem is kellett pár meccs,mire belejöttem. S így már nem is olyan nehéz gólt lőni. Persze,cselezést,meg ilyeneket el kell vetni,mert lehetetlen... :D Persze,gamepaddal egyszerűbb lenne sokkal.
  • ronaldo86
    #29138
    hi...szerintetek az miért lehet h futok a labdával vagy ha jon a levegoben a labda vagy bármikor lelassul a játékos..ugy fut mintha lassítva lenne...ha notebookon játszom akkor pedig az egész meccsen ilyen????mi lehet a baj??válaszotokat elore is koszii :))
  • [HUN]FaTaL
    #29137
    lol talán ne billel szenvedj a pc-n, micsoda összehasonlítás :D Amúgy a pc-s fifa 11 az a konzolos fifa 10 + némi hibajavítás a wc2010ből.
  • Firerock
    #29136
    és télleg
    csak én fifával játszom és simán cselezek
    gamepaddal...
  • balee4
    #29135
    Ezért ez beszarás, PC Fifa 11-ben alig tudok gólt lõni, zselé fos az irányítás billentyûrõl, erre kipróbálom a PS3-as Fifa 11 demót, olyan kézreálló az irányítás hogy simán lõttem a Barca-val a Real Madrid ellen 5 gólt. :D
    Másrészt még ezzel az új grafikával sincs olyan szép a PC-s mint a konzolos. Mintha nem is ugyanaz a játék lenne. Csak a gamepaddal olyan trükköket lehet csinálni tökre egyszerűen, hogy csuhajja.
  • manuszka
    #29134
    automatikus mentést hogy lehet kikapcsolni?!
  • Effe88
    #29133
    a pesnek kisebb a gépigénye ezért mehet
  • manutd
    #29132
    hát elvileg mennie kéne rajta...kikapcsoltam de így is ugyanaz..köszi azért!Várok valami patchre addig...a PES 2011 amúgy hibátlanul megy :S
  • Effe88
    #29131
    először a játékbeállításoknál kell beállítani!!
    A settingsbe csak akkor állíthatsz dolgokat ha kontrollerrel nyomod!!
  • Effe88
    #29130
    gyakorolj minél többet é menni fog;)
  • Effe88
    #29129
    Milyen géped van?? De próbáld meg hogy a v.syncet kikapcsolod és mindent a legalacsonyabbra állítassz!!
  • harmadas
    #29128
    hogy lehet megcsinálni hogy ablakba menjen a fifa?
  • Rash87
    #29127
    Valaki elmagyarázná,hogy a szabadrúgás hogy is van?
    Mindegyik méterekkel fölé megy,akármit csinálok vagy nyomok.
  • manutd
    #29126
    Hello!Egy kis segítséget szeretnék kérni...az mitől lehet,hogy szépen végigmegy a profilkészítés,aztán mikor Kaka' eltűnik a fényben,jön egy fekete képernyő de zene ugyanúgy megy?valami ötlet?:(
  • Breki33
    #29125
    mivel konzol port
  • SkylineGTR
    #29124
    azt nézhetem, nem is tudok rajta állítani. belépek a settingbe és azt írja hogy olyan vezérlővel lépjek be, amivel játszok, és nem tudok semmit csinálni. nem tudom melyik hülye volt aki ilyen konzolosra csinálta a játékot.
  • Rossi1
    #29123
    valószínű hosszú passzon vagy. Nézd meg a settingsben
  • SkylineGTR
    #29122
    hi all. billentyűvel játszok, bár ennek szerintem ahoz nincs közé. miért van az hogy csak egy kicsit is nyomom a lövés gombot, és felküldi az égbe a labdát. hogy a franca kell laposabban lőni?
  • Rossi1
    #29121
    104 500 BYR (Fehérorosz rubel)..:)

    kb 25 EUR
  • Breki33
    #29120
    mennyiért vetted?
  • Rossi1
    #29119
    Hát ez az...:) ez volt a kérdésem, hogy benne van-e de közben rájöttem, hogy hülyeség...:))) Mondjuk nem fontos, mert megy az angol.:)
  • Rossi1
    #29118
    Haha!!! Vettem egy Logitech Rumblepad 2-öt. Az normális, hogy olcsóbb volt mint a Dual?:)))
  • Viktorr
    #29117
    jaja,és ez így nagyon rossz,a fifa 10ben legalább az iránybillekkel lehetett cselezni,azzal amivel irányítottad a játékost...
  • BBazsi
    #29116
    köszi, hát ez tényleg nem billentyűzetre lett kitalálva, legalábbis a cselezés nem.....:(
  • Viktorr
    #29115
    A játékbeállításoknál az LB billentyű jelzi,nem tudom neked mire van állítva. LT pedig a csel billentyű,de ahhoz pedig 4 féle billentyűt lehet még nyomogatni,hogy cselezzen azokat pedig a karikában lévő R betűk jelzik.
  • Breki33
    #29114
    Hát ezt most nem teljesen értem, de ha csak angol verziód van attól szerintem nem lesz magyar ha átírod.
  • Rossi1
    #29113
    Sorry de munkaban nem mindig tudok irni..:)

    Szoval nekem az a verziom van amirol itt nem beszelhetsz (az ujratoltos)...:)

    Kelet-EU-ban leven meg nem tudtam megszerezni az dobozos(csak, hogy megelozzek minden fikazast).

    Elvileg angol es semmi egyeb. Legalabb is alapon angol volt a menu meg minden, azt tudom, hogy at kell irnom angolra nem is gond.
    Ja es ha magyarat irok be akkor meg magyar lesz a menu? Csak azert mert ugy meg nem indult el.:)

    Meg csak egy kerdes, Egyszerubb ha bemasolom a te in-det vagz vegyem ki a kmerat mert latom megjelent kamera patch is.
  • BBazsi
    #29112
    Kérem segítsetek! Billentyűzettel játszom (tudom hogy szar) melyik gomb a beállításoknál a játékos váltás ha nincs nálam a labda???? Ill melyik a csle gomb a beállításoknál? Miért van az hogy az ellenfél azonnal el tudja venni tőlem a labdát ha a közelemben van, hogy tudom úgy átvenni a labdát hogy lerázzam a védőt, melyik gombbal?
  • Jakuza001
    #29111
    Eljen megjelent a PES11. Jah hogy ez nem az a topic ? :D
  • Romanzidan
    #29110
    üdv all!

    olyan kérdésem lenne,hogy haverommal a 2010ben folyamat ezt a többszemélyes direkt ip-t nyomattuk!a 2011ben hol lehet ilyet beállítani?mert végignéztem és folyamat kapcsolódni akar a fiókhoz!thx
  • zorrobomber
    #29109
    xbox gamepad-al lehet csavarni a lövéseket? egyáltalán milyen lövésfajták vannak?
  • Effe88
    #29108
    szerezz be egy új videokártyát mert ez nem felel meg a követelményeknek
    a videokártyának shader model 3.0 -ásnak kell lenni minimum
  • shalalala
    #29107


    Segítsetek! Ez miért lehet???
  • mumeen
    #29106
    Sziasztok!
    Én letöltöttem a Fifa11-et,crackeltem,és mikor rámegyek a "játék indítása"-ra,akkor ez írja ki:

    "E0001"

    Mi lehet a gond?A gépigény elvileg megfelel.
  • harmadas
    #29105
    arra még mindig nincs megoldás hogy ha gamerangerrel szeretnék jácani nem töltödik be a játék és csak fekete képernyő van?
  • Kluivert87
    #29104
    Hello!

    Sorry h konkrétan nem ide kapcsolódik a kérdésem,de a fifa-val kapcsolatos.Nos,van egy trust predator gm-1520-as gamepad-om,de a gép nem ismeri fel:(Elvittem haverhoz,neki egyből felismerte.Drivert meg nem találtam hozzá.Mi lehet a probléma?Legfrissebb videókártya driver volt fent,s próbáltam régebbivel is(mondták h ez is gond lehet)de így sem ismerte fel!Ha vki tud vmi megoldást,az legyen szíves ossza meg velem.Előre is köszönöm.