36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #29183
    de cserélni a gombokat lehet

    legalábbis a demoban tudtam
  • mgkp
    #29182
    thx!
  • [HUN]FaTaL
    #29181
    Lehet valahogy esést színlelni?
  • [HUN]FaTaL
    #29180
    Mert a játékon belül nincs, csak kívül az exeben.
  • JohnAngel
    #29179
    Na jó, de a játékon belül nem találtam gombkiosztást.
    Csak a rásegítés mértékét tudom állítgatni.
  • Rossi1
    #29178
    jaja:)))))) én is "megszenvedek":)
  • Barrett 50 Cal
    #29177
    Hát beszarás h ebbe milyen nehéz játékost igazolni...:S
  • Rossi1
    #29176
    Állítsd át a settingsben játékon belül is a gombokat mert alpból más ma kiosztás mint as régiekben

    Valaki Gamerangeren?? Rossi1
  • JohnAngel
    #29175
    Nem kell semmit átrakni, a játék csak lecseréli a nyelvet és kész, szóval ne aggódj.
  • mgkp
    #29174
    Lenne egy kérdésem: Most az angol verzióval már lenyomtam kb fél szezont manager módban. Ha feltelepítem a magyart akkor át rakhatom a profilomat a magyarbe és tovább folytathatom a szezont amit elkezdtem?
  • JohnAngel
    #29173
    Sziasztok!
    Szeretnék tanácsot kérni tőletek.
    Már a FIFA 06 óta kipróbáltam minden részt, és eddig nem volt semmi gondom a játék nehézségével, de ennél a résznél megváltozott minden.
    Az első meccsemnél még azt gondoltam, hogy én már egy ideje fifázok, hát legyen fél-profi fokozat. Ki is kaptam 6-1-re.
    Ekkor úgy éreztem, hogy jó lesz nekem az amatőr szint is.
    Elkezdtem a karriert egy amatőr csapattal és a barátságos meccseket egy kivételével elbuktam, egy meg döntetlen lett.
    A gondot csak tetézi, hogy az irányítással sem vagyok teljesen tisztában. Egy logitech Dual Actiont használok és a fifaconfigban próbáltam átállítani a nekem tetsző irányításra, de nagyon zavart, hogy nem írta oda, hogy melyik gomb mire jó.
    Arra már sikerült rájönnöm, hogy a becsúszás gombja = a átíveléssel, de a szerelését még nem tudom, mert úgy tűnt, mintha magától csinálná.
    Bocsánat a hosszú üzenetért, de nagy szükségem lenne a válaszokra, hogy élvezhessem ezt a nagyszerű játékot.
  • [HUN]FaTaL
    #29172
    fifaconfig.exe ...
  • w77d
    #29171
    srácok a fifa 11 bill kiosztását sehogy sem lehet átállítani???
  • Tom Tom
    #29170
    Üdv
    Nekem valamiért a fifa ilyen a közeli képeken:

    El nem tudom képzelni miért,csak a felbontást próbáltam ki több pixelbe,de aztán mikor akadt,és nem volt jó visszaraktam 800*600ra
    Előtte minden csodaszépen ment most meg a tele kamerán kívül mindig vibrál..
    Választ előre is köszönöm.
  • Breki33
    #29169
    érdekes nekem nem lagol nemis értem mi köze lehet hozzá esetleg az, hogy nagyobb részt mutatt egyszerre

    próbáld ki esetleg a #29149-et meg a tegnapit ők más módszerrel dolgoznak hexa editorral módosítják

  • Rossi1
    #29168
    Hello!

    Csak írok hátha másnak is ez volt probléma.

    Bemásoltam Breki az ini-det, mükszik, köszi, de a kamerabeállítások miatt nagyon elkezdett laggolni, kiszedtem és most jó.
    Nekem nem laggol pedig Win 7-em van.
  • Breki33
    #29167
    a játékban van ám leírás a cselekről a youtube-n pc-s skill videók
    az orosz fifa oldalon pedig "FIFA 11 Keyboard Patch" még képet is raktam be róla korábban
  • [HUN]FaTaL
    #29166
    LB + jobb analóg
  • Csabee
    #29165
    Üdvözlet!
    Mivel valamilyen érdekes okból kifolyólag a játék nem hagyta ,hogy a billentyűzetet beállítsam (mindig visszadobott egyel a menüben), előkerítettem a logitech rumble pad 2-es gamepadomat, ezzel viszont képtelen vagyok rájönni, hogyan kell cselezni. Ha a nyilakkal, ha joystickal irányítom , sehogy nem hajlandó.. Visszaolvasva azt írta valaki, hogy a jobb oldali joystick a cselezés.. no nekem azzal csak visszahúzza a labdát.. s ennyi.
    Köszi előre is.
  • [HUN]FaTaL
    #29164
    Nincs GameRangerel lehet játszani.
  • [HUN]FaTaL
    #29163
    Ott valami más gond van, nekem nem akad be soha.
  • Rash87
    #29162
    Pedig kerestem,de nem találtam róla semmi,de így már oké,kösz :)
  • And 1 #29161
    nálam is van ilyen probléma h ha menedzser módban játszok 1 meccset akkor kilép a játék... ami a szép h a real-al vagyok és álltalában a barca meccsek végén van ez... ha meg szimulálom h ne lépjen ki akkor kikapok és eléggé idegesítő
  • Golyo69
    #29160
    mármint lan módba :D
  • Golyo69
    #29159
    nincs benne direct ip de GAMERANGERREL lehet vele online játszani....
    de amúgy csak vissza kéne olvasni :D
  • scs17
    #29158
    Üdv!

    Egy HD5470 512MB -s videókártyával mennyire menne a játék?
    A választ előre is köszi!
  • Rash87
    #29157
    Erre pls nekem is válaszoljon már valaki.
    S ha nincs,akk vmilyen módon nem lehet majd beletenni? Vagy egyéb mód,h egymás ellen játszhassunk?!
  • Neoncsoves
    #29156
    ja lehet
  • bgreg
    #29155
    Nincs direct ip a játékban?
  • ToM1113
    #29154
    Van már valami megoldás a win7 alatti lassulásokra?

    Játszom, és 10 másodpercenként kb be be akad picit. elég idegesítő.

    Gépigény bőven megvan... ( HD4850, Amd x2 5600+, 2gb RAM)

    A Pesnél is hasonló nálam a helyzet különben...
    ott azonban javítottam a helyzeten azzal hogy a monitor képfrissitését 60 hz ről 75 re állítottam. de talán még így se tökéletes.
  • SLICK
    #29153
    Mit csináljak, hogy menedzser módban ha lejátszok egy meccset akkor ne lépjen ki "A FIFA11 hibát észlelt ezért leáll..." hibaüzenettel?
    Biztos volt rá válasz de nem találom. Előre is THX!
  • zoral1000
    #29152
    Sziasztok

    Valaki tudna nekem segíteni hogy hogy lehet gólokat menteni a játékban fifa 11 ben???

    köszi
  • Joybull
    #29151
    A VB-n a bíró nem adta volna meg
  • roland2293
    #29150
    létszíves valaki írja már le hogy mi a teendő akkor ha haveral szeretném lanba nyomni :S
  • Breki33
    #29149








  • Breki33
    #29148










  • Breki33
    #29147












    As promised, TOTAL CAMERA PATCH 1.0 by MONKEYDRAGON for FIFA 11 PC released today. One patch for 5 cameras (Broadcast, Tele, End to End, Dynamic 1, Dynamic 2). Check screenshots and Download to enjoy the new stuff.





















    PLEASE READ CAREFULLY BEFORE USE
    ======INTRODUCTION
    This tool will patch 5 cameras (Broadcast, Tele, Dynamic 1, Dynamic 2, End To End) for FIFA 11.


    ======INSTALLATION
    (*) For Windows Vista/7 user, please SET RUN AS ADMINISTRATOR.


    - Install to FIFA 11 PC folder
    - Click on CAMERA PATCH icon on desktop to launch.


    ======HOW TO USE
    1) Launch TOOL
    2) Set FIFA 11 PC path (In case incorrect)
    3) Choose APPLY or RESTORE


    ======IMPORTANT
    + Not support APPLY individual camera.
    + DO NOT APPLY while game RUNNING.

    http://www.filefront.com/17338602/FIFA-11-Total-Camera-Patch-1.0.exe/
  • Neoncsoves
    #29146
    hát lehet, bár nemrég lőttek nekem hasonlót, csak közelebbről - kispályán persze - de a labda pörgése bezavarta a szememet és mellényúltam :p
  • Rash87
    #29145
    kapushiba
  • Neoncsoves
    #29144
    lőttem egy meccsen egy gólt szabadrúgásból (kb 44méterről)