36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Effe88
    #29223
    szerintem a windows 7 64 bit miatt lehet!!!
  • báttyó02
    #29222
    sehogy..gamepad kell hozzá
  • Jossua
    #29221
    srácok cselezéseket h lehet beállitani jol ????
  • [HUN]FaTaL
    #29220
    Nem a crack a szar hanem úgylátom a játék bugos... Eredeti, érintetlen játékkal is kilépked.
  • Effe88
    #29219
    állítsd be a fifaconfignál a gamepadot
    és a fő képernyőnél nyomj startot,utána működni kell!!!
  • fenegyerek1
    #29218
    Hello! A fifaconfig.exe beállitásnál látja a gamepadot. Játék közben viszont nem müködik az irányitás és pár gomb.Van valami trükk?
  • Jossua
    #29217
    szevasztok egylyan kérdésem lenne h a passz szimulálás és a rugás szimuláláson kivül tud még valamilyen cselt bedobni?? Billenytüzettel nyomom :)
  • Neoncsoves
    #29216
    nekem is ugyanez van
  • buko20
    #29215
    Nekem Gamerangerrel még nemsikerült játszani,mikor bejönne a játék szaggat mint a fene!
  • zoral1000
    #29214
    sziasztok

    tudom hogy le lett írva de amikor a gameranger elindítja játékot utána online-multi-lan game és utána mit kell csinálni????
  • [HUN]FaTaL
    #29213
    Na mini image + yasuval jó, így crack se kell.
  • Laci82
    #29212
    Nekem eredeti van,eddig ilyet nem csinált.
  • [HUN]FaTaL
    #29211
    Van már vmi megoldás arra hogy manager módban ne dobáljon ki a meccsek végén? Eredeti játékkal is csinálja?
  • Rash87
    #29210
    Kösz :)
  • harmadas
    #29209
    gamerangeres feketeképernyős hibára még nincs megoldás? esetleg van más programm is amivel lehetne még játszani?
  • Breki33
    #29208
    akkor kérésre újra




    http://www.fifarus.ru/doc_details/1126-keyboard-patch.html

  • mikiking
    #29207
    Miért van az,hogy belemegyejk a játékba,(az itt linkelt hun felirat van feltéve) elkezdem a mérkőzést és 1-2-3 perc (változó) és kifagy. Aztan sem ctrl + alt + del nem segit,semmi,totalisan kifagy. Ujrainditas segit csak. Valami megoldás erre ?
  • Rossi1
    #29206
    ott csak annyi ha elindul a játék akkor online game-multiplayer-Lan es ott beirod a neved ennyi. Ez akkor van ha nem te hostolsz.Ellenkezo esetben nem tudom ugy még nem robáltam
  • domez128
    #29205
    Oksi , köszi rendes vagy. Idáig eljutottam , de a fifa11 ben mit kell csinálni ott hová és mit kell be írni ??
  • Rossi1
    #29204
    Gameranger:

    1.Letöltöd, feltelepíted.
    2.Ez egy chat ahol játszhatsz is. Látsz majd egy valagnyi játékot és a jobb oldalon egy csomó zöld pontot számokka pl 2/2 meg ilyenek.
    3.FIFA 11 érdekel téged szóva csak azokat a sávokat nézd(mindegyik egy chatszoba)
    4.ha zöld pont van az azt jelzi hogy ott már zajlik egy meccs.Addig nem léphetsz be amíg zajlik.
    5.ha pl 2/2-őt látsz akkor a szoba tele nem léphetsz be, logikusan ha pl 3/8 akkor még van hely de még így sem biztos hogy bemehetsz, mert lehet le van zárva (lakat).
    6 minden szpba mellett van egy skála zöld négyzetekkel. Ha tele van aza jó akkor magas a pinged abbana szobában(amennyire tudom ez ezt jelenti, hogy kevésbé fog akadni).
    7 ha kurva nagy mákod volt és végre bejutsz egy szobába ahol a pinged is jó nos akkor valaki hostolni fog és a játék autómatikusan elindul
    8 ott multiplayer LAn és lobby és ennyi
  • domez128
    #29203
    Valaki aki nagyon vágja leírhatná hogyan kell lan-ban játszani akár a
    Tunngle-val akár a gamaerangerrel . De olyan jó szájbarágósan .Megköszönnénk neki !!!
  • Golyo69
    #29202
    Nah..közben nem csak gamerangerrel lehet tolni :d hanem Tunngle-vel is

    ..és sztem ez még jobb mint a gamaeranger....
    vki nem jön kipróbálni?:D
  • IXEMGabeo
    #29201
    utoljára a FIFA 07-ben tudtam jó lövéseket ereszteni:D azóta csak 1-1 jön be elvétve annyira beáll védekezni az ellenfél...
  • dragon11
    #29200
    billentyűvel milyen kombinációkkal lehet cseleket tolni..? és milyeneket?^o)
  • [HUN]FaTaL
    #29199
    Mi a p*csáért száll el majdnem minden meccs után a game?
  • Effe88
    #29198
    manualon szerintem is brutálisan nehéz én is kénytelen voltam vissza állítani semire (a lövésről beszélek)
  • GTimon
    #29197
    Hello, lenne pár kérdésem a játékról.

    1. Tudtok-e szponzort választani manager módban, illetve kaptok-e pénzt a nyert meccsek után ? Én semmit nem kapok.
    2. Nektek is minden szezonban ugyanabban a sorrendben kell játszanotok a csapatok ellen ?
    3. Manager módban, ha a vezetőség célkitűzése az, hogy legyek benne az első 6 ban és én a 7. helyen végzek akkor miért írja azt hogy gratulálunk, sikerült teljesíteni a célt ?

    Ennyi lenne egyenlőre, remélem tudtok segíteni.
  • Rossi1
    #29196
    Köszi!
  • ProGabe #29195
    én már pár éve gamepaddal játszok, de a manual passz és lövés kegyetlenül nehéz!
    főleg a lövés: valamit szerintem benéztek a készítők, mert szó szerint pár fok mozdítására is méterekkel lövi mellé. vissza is állítottam semi-re, így már sokkal jobb

    a passzolással még szenvedek, de az már elég jól megy(eget)
  • Breki33
    #29194
    jobb egérgomb rajta és ott a menüben ami felugrik pl, de itt xp van most
  • Rossi1
    #29193
    Srácok a kmera patchnél mit takar az, hogy run as adminisitrator? Értem,de hol lehet adminként futtatni az installt Win 7-ben?
  • ronaldo86
    #29192
    gamerangeren mi az invalid code???
  • [HUN]FaTaL
    #29191
    Igen tudod őket cserélgetni. De attól még nem tudod mondani neki hogy legyen a numpad enter a passz (csak egy példa). Azt csak kívül lehet.
  • sudden death
    #29190
    hogyne leheten a játékon belül állitani az irányitást az elsö lapon a rásegitések vannak ha lapozol akkor be leheet állitani az irányítást.lehet a gombkiosztást változtatni
  • klasszik33
    #29189
    Hy! felrakatam a fifa11-et és minden fain. de mikor indítanám el akkor kiírja hogy FIFACONFIG hibát észlelt ezért leáll.ha valaki tudja a megoldást (vagy tudja vki h mi a fifaconfig) vagy sejtése van h ez mi akkor annak a segítségét kérem nagyon fontos lenne:D előre is kösz a segítséget.csőő.
  • Laci82
    #29188
    Hajjajj,de még ,hogy nehéz.
    Én mint ősfifás aki anno 98-tól kezdve billel játszotta majd meg veszek egy logitech dual actionnel,alig bírom irányítani.
  • JohnAngel
    #29187
    Azzal a két oldallal még nem találkoztam, akkor ez lehetett a gond.
    Köszönöm szépen.
  • Breki33
    #29186
    próbáld meg finesse shot-at

    a lökdösődni meg így pl

  • Rossi1
    #29185
    most hogy van végre egy normális gamepadom próbálom tanulgatni a cselezést...lehet hogy én vagyok öreg, de ez nem egyszerű...:)
    Nektek is nagyon érzékeny lövésnél? ALig mozdítom meg akrat és rögtön mellé...
    Ja és hogyan lehet test-test elleni harcot vívni, gondolok itt fejelés előtti helyezkedésre?
  • Rossi1
    #29184
    Az exe-ben állítod be a gomkiosztást, a játkban meg variálhatod, hogy melyik gombhoz mi tartozzon.
    Settings controller settings és lapozz mert a rásegítés az az első lap utána még van 2...