36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • elite
    #29263
    Először az angol verziót "szereztem" be, abban nekem sem volt (nVidia-m van). Leszedtem a magyart, abban okés.
  • Mikiller
    #29262
    Sziasztok!
    Nálatok van a bíró kezében sárgalap ,amikor magasba emeli a kezét?
    Nálam még egyszer sem volt. Legújabb driver (Ati3850),directx fennt van.
  • [HUN]FaTaL
    #29261
    Semmivel, sztem az xbox jobb.
  • elite
    #29260
    Szeretném én is, ha lenne BL, kicserélhetném az oldalreklámokat valódiakra, szebb gyep, és az olasz kommentárt sem érem el, mert az a régi link az már nem él sajnos.

    Valaki mondja már el, hogy a logitech rumblepad II mitől jobb mint egy xbox360 controller? Mert azt látom, hogy drágább...
  • [HUN]FaTaL
    #29259


    Remélem jönnek hamarosan a kijelzők és a gyepek :) Meg jó lenne rendes BL :)
  • Breki33
    #29258
    The Database of FIFA 11 has no more secrets
    PostDateIcon Saturday, 02 October 2010 22:52 |

    The databases of FIFA 11 are very different from the previous versions, They have a different structure of tables and records, require CRC computations and use a string compresion algorithm. I am happy to announce that all these points have been decrypted and, right now, we can say that the database of FIFA 11 has no more secrets. I just need some time to write down the code but there is nothing that should prevent the editing of the database of FIFA 11. I will let you know soon when a beta version of the DB Master 11 will be available... but you will not have to wait too much ! If you are curious, you can find more technical details in the forum. Stay tuned.
  • báttyó02
    #29257
    ha valaki az arénás játékost akarja megváltoztatni akkor:

    my fifa - edit - edit arena - player
  • [HUN]FaTaL
    #29256
    Csak konzolosban van, mivel a PC-s verzió a konzolos FIFA 10 itt-ott módosított változata (kapushibák, gameplay) így pcre gondolom majd a 12ben lesz.
  • tobias88
    #29255
    Fifában hol lehet egy sima meccsen kipróbálni a kapuskodást?
    Elvileg bele tették úgy tudom, de a légy profi meccsnél kapussal nem lehet lenni!
  • Breki33
    #29254
    RELEASED SOON
  • szucsy89
    #29253
    link?
  • Breki33
    #29252
    Hi all,

    It seems someone still can not run fifaconfig.exe. I'd like to make an add-on to support GAME SETTINGS with DISPLAY CONFIGURATION, IN-GAME KEYBOARD and AUDIO. This tool will be compatible with EA fifaconfig.exe.





  • Laci82
    #29251
    Tudom én ,hogy béna vagyok,de én billentyűzeten toltam eddig a fifát és most majd megbolondulok
    Neten tolom és mikor minden mellé megy ,meg a kapufán csattan csak káromkodok,persze az ellenfeleim ontják a gólokat,asok gamepad huszár
  • hedonist
    #29250
    like:D
  • Attlen2
    #29249
    hello! visszaolvastam egy csomót de a replay-nél lévő akadásokra van megoldás, max graffal meg min graffal is ugyanugy akad?
  • Breki33
    #29248
  • w77d
    #29247
    neszórakozááááá XD
  • Effe88
    #29246
    settingsbe állítsd be a controllert
    mindent be tudsz állítani lövés passz stb
    lehet úgy könnyebb lesz
  • Effe88
    #29245
    vegyél egy kontrollert nem fogod meg bánni
    ég és föld!!!!
  • Firerock
    #29244
    nem
    ott magadban kell keresni a hibát:D
    az a logitech az egyik legjobb
  • Firerock
    #29243
    2napig nem iszol és van egy jó kontrollered:)
  • [HUN]FaTaL
    #29242
    De lehet ha beállítod a jobb analógot valamire, csak borzalmasan szar.
  • w77d
    #29241
    tudtommal billel nem lehet cselezni, de lehet aztán megcáfolnak...
  • dragon11
    #29240
    help pls.. vártam több mint 24órát
  • Barrett 50 Cal
    #29239
    Jah az meg idegesítő h BK-ba csak saját csoportom tudom megnézni....S
  • Barrett 50 Cal
    #29238
    Átigazolásnál miért nem ír semmit a játékosnál,ha mondjuk nem sikerült leigazolnom? Legalább írná h nincs kedve v klub nem engedi,de még ezeket sem írja ki. Csak a "játékos érdeklődése a klub iránt" van ott.
  • w77d
    #29237
    gyerekek hogy az anyámbe kell egy lövést helyezni??? hiába nyomom lövés közben bármelyik nyilat mindíg középre kúrja vagy magasan fölé...
  • Laci82
    #29236
    Na ha már gamepad.
    Hogy a fenében tudtok azzal játszani?
    Én is próbálkozom vele,de marhára nem pontos,nekem mondjuk egy Logitech Dual Actionom van.
    Az előbb említett Speedlinkkel jobb lehet?
  • Breki33
    #29235
    hihetetlen, hogy itt senki se képes használni a keresőt

    #29208
  • balint1111
    #29234
    Sziasztok.
    Hogy lehet beállítani ezt a szar billentyűzetet? Nem sikerül. Az a lenne az átlövés becsúszás, az s a passz a d a lövés és az e a sprint de nem sikerül.
  • Effe88
    #29233
    biztos ami biztos alapon azért még is csak olyat vennék ami fel van sorolva a readme fájlba!!!
    nekem is speed link van amúgy!!!
  • [HUN]FaTaL
    #29232
    Szerintem minden gamepad kompatibilis, haver Speedlinkje van nálam, tuti hogy ez sincs felsorolva a readmeben mégis tökéletesen működik.
  • Effe88
    #29231
    Az általad linkelt gamepad nem kompatilbilis a fifa 11 hez legalább is az readme fájl szerint szóval semmiképp nem vedd meg!!!
    ezt tudnám ajánlani neked
    http://www.argep.hu/product_620142.html
  • [HUN]FaTaL
    #29230
    Én is kérdeztem már de válasz sajna nem jött :/
  • peter0
    #29229
    Sziasztok! Lehet valahogy esést szimulálni???? Mert néha jól jönne:)
  • JUVEfun
    #29228
    MEGOLDÁSOK A FIFA 11 problémákra !!!
  • klasszik33
    #29227
    Hy! Mikor indítanám el akkor kiírja hogy FIFACONFIG hibát észlelt ezért leáll.ha valaki tudja a megoldást (vagy tudja vki h mi a fifaconfig) vagy sejtése van h ez mi akkor annak a segítségét kérem nagyon fontos lenne:D előre is kösz a segítséget.csőő.
  • Jossua
    #29226
    Helló tudtok valami jo gamepadot ajánlani ehhez a játékhoz?? vagy bármilyen jó 3-4 ezer forintos bovli is ??:)én ezt néztem ki ez jó szerintetek ? link
  • [HUN]FaTaL
    #29225
    Szerintem meg nem :) Inkább amiatt hogy az angol játékból származik ap rofilom. De majd kiderül, ha mégsem akkor amiatt mert az EA nem tud programozni :D
  • Rossi1
    #29224
    Nem tudjátok hogyan lehet replayt menteni?

    LŐttem Ronival egy nagyon pazar sarkazós gólt