36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #29303




    http://fifamix.tk/
  • Breki33
    #29302


    Today we have small update – GAME TWEAKER & UPDATES for FIFA 11 PC. This tool will let you choose some setting not exist in-game. Customizing and tweaking in some ways.

    ======FEATURES
    ***** version 0.6


    + Disable/Enable AUDIO
    + DAY/NIGHT override (*)
    (*) This option will override time condition in game, with a box ticked, the game will use your setting.
    (*) There are 4 (Sunny, Overcast, Night and Dusk). Some stadiums DO NOT support NIGHT/DUSK, please set SUNNY for best setting or use it at your own risk.
    (*) To restore original, exit game, uncheck and SAVE.

    ***** version 0.5


    + Windowed MODE

    + Disable/Enable NIS transition

    + Disable/Enable cinematics (for low user)

    + Weather OVERRIDE (Choose unique weather effect for all matches ingame or not)

    + LOCK RNA.INI (Prevent online sofware overwriting RNA.INI configuration file)

    + Add-ON CODE (for testing purpose only)

    MORE FEATURES COMING SOON…

    PLEASE READ CAREFULLY BEFORE USE

    ======INTRODUCTION

    This tool will let you choose some setting not exist in-game. Customizing and tweaking in some ways.

    =======INSTALLATION
    * For Windows Vista/7 user, please set RUN AS ADMINISTRATOR .

    - Install to FIFA 11 PC folder
    - Click on GAME TWEAKER icon on desktop to launch.

    ======HOW TO USE
    1) Launch TOOL
    2) Set FIFA 11 PC
    3) Choose Setting
    4) Click SAVED
    5) Start GAME from desktop icon or click START
    6) Once SETTING SAVED, you can exit TOOL
    7) Keep TOOL running if you want to use HOTKEY to exit game.

    ======IMPORTANT
    *** For SKIP_BOOTFLOW
    + CHECKED: the game will use DEFAULT profile, you can pass to ARENA, but you can’t SAVE or LOAD profile. Moreover, all
    others setting not visible. NOT RECOMMENDED.
    *** Weather feature: if game menu says “RAINY”, with SUNNY set, you will play match with NO 3D RAIN EFFECT. The game is
    rainy in deed.

    ======ADVANCED SETTING
    - You can type your code to “ADD-ON CODE”

    ======UNINSTALL
    - Delete RNA.INI at FIFA 11 PC\Game\

    http://www.fifa-infinity.com/files/fifa11/11_PC_Game_Tweaker_0.6.zip
  • Breki33
    #29301


    link
  • Breki33
    #29300
    sehogy, simán bemásolod a helyére
  • JUVEfun
    #29299
    LINK
  • Pluskast
    #29298
    Hogy a szöszbe kell ezt beállítani?
  • Pluskast
    #29297
    Lol nem tudom beállítani mert nincs ilyen könyvtáram :)
  • Pluskast
    #29296
    Már megvan:)
  • Pluskast
    #29295
    És hogy turbóztad fel ilyen grafra? Csakmert nekem maxon van minden de nem néz ki így.
  • barcames
    #29294
    azta
  • IXEMGabeo
    #29293
    Cissé, Fabregas nagyon élethű és Messi is ez már jobban bejön

    amúgy kipróbáltam nagyon ott van a game, szokni kell még, de sokkal élethűbb lett a FIFA, mint mondjuk az elmúlt 7 évben...tetszik a közönség, a kiírások, új taktikai elemek vannak benne, előnyszabály utáni sárgalap s hangulatos, a mozdulatok vhogy tetszik az egész.
  • [HUN]FaTaL
    #29292
    Online akkor lehet tolni, ha megveszed. Mi a picsa köze van a netes gamenek a grafhoz?:D
  • [HUN]FaTaL
    #29291
    :O link pls :)
  • Danyi
    #29290
    és ha ezt felrakom, akkor lehet onlineba tolni?
  • Lacee86
    #29289
    Hát jah, egeret én is odahúzom jobb híján. A textúra a demoban nem tűnt fel, h ilyen lett volna, azért lepődtem meg, meg az eredményjelző sem volt ilyen...
  • Breki33
    #29288
    Az eredményjelző az tényleg konzolos hülyeség korábban énis írtam ottis pont így rakják ki,

    egért én le szoktam húzni a szélére
  • Breki33
    #29287
    hát nálam nem pixeles, de fel lehet turbózni pl ilyenre is









  • Lacee86
    #29286
    Hali! Kipróbáltam az új Fifát, kapásból 3 problémám van: 1. A textúrák elég csúnyák, a lelátó meg a pályán is pl. a kezdő kör tök pixeles, pedig 1680x1050-es felbontáson van és legmagasabb grafikán. 2. Az eredményjelző kis túlzással a képernyő közepén van, WTF?? 3. Mit keres az egérkurzor meccs közben a képernyőn?

    Ha bármelyikre van vmi megoldás vagy ötlet, örömmel fogadnám a segítséget. Köszi.
  • Breki33
    #29285
    frapsal
  • Laca1985
    #29284
    Sziasztok!

    Játék közben, ha a visszajátszásra mentek, hogy a fenébe lehet az adott gólt vagy akármit elmenteni?
  • mikiking
    #29283
    költői kérdés volt
  • robi11
    #29282
    kb 10 mp
  • Breki33
    #29281
    ez most komoly? :-)

    hány másodpercig tarthatja egy kapus kézben a labdát?
  • JUVEfun
    #29280
    Nem tudja vki. mit jelent : mérkőzés közben a jobb felső sarokban megjelenik , narancssárga alapon egy szám (főleg kapuskirúgásnál)
  • JUVEfun
    #29279
    Ezt nekem a 10 csinálta ! Sajnos csak újra telepítés oldotta meg ...
  • Viktorr
    #29278
    Hello

    Tudtok megoldást arra,hogy ne akadozzon a játék?FPS-el nincs baj,de valamitől néha igen csak el kezd akadozni.
  • robi11
    #29277
    engem néha fifa 11.exe hibával kilök a game
    de hála istennek nem mindig!
  • 007 Zolee 007
    #29276
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne, hogy manager módban nem számolja a gép a pontjaimat, játszott meccseimet, lőtt és kapott góljaimat. Így azért elég vicces, hogy 5 győzelem, 3 vereség, 4 döntetlen után van összesen 4 pontom és 1 gólt lőttem összesen a gép szerint. Találkozott valaki már ilyennel?
  • ricsa008
    #29275
    billentyűzettel hogy lehet cselezni?
  • IXEMGabeo
    #29274
    fúú nekem ez nem tetszik:D a fejforma oké, de a mimika szar még mindig...ez a véleményem
  • Breki33
    #29273



  • Breki33
    #29272
  • fatallerror
    #29271
    mostmár jól megy a játék, és így h láttam minden seria a-s arcot azért akad pár aki nem hasonlít a valódira, nálam csak krasic nem stimmel, és ehhez kapcsolódik a kérdésem h hogy állnak a szakik az arcok készítésével?
  • Mikiller
    #29270
    Fatal és Elite köszi a választ.
    Én egyből magyart raktam fel, de sajna nincs.
    Majd próbálok sportszerű lenni, hogy ne lássam.:)
  • mernokur
    #29269
    ezt en is megkoszonnem az automentest.. :)
  • kukacman
    #29268
    hogy kell kikapcsolni a fifa 11ben az automatikus mentést? a segitséget nagyon megköszönöm
  • [HUN]FaTaL
    #29267
    Angol verzióban nekem sem volt, a magyar jó.
  • elite
    #29266
    Vettem egy fekete xbox controllert, szépen kézreáll, este ki is próbálom.
    Így ha esetleg vennék egyszer egy boxot, ahhoz is jó lesz. :)
  • elite
    #29265
    Ha nem érted:
    Szombaton le akartam tölteni, és azt mondta rá, hogy a fájl nem elérhető. Lehet azóta visszapakolták, vagy karbantartás volt...
    Ma leszedem akkor. Amúgy thx!
  • Breki33
    #29264
    Nem értem az ilyen hozzászólásokat az olasz kommentár linkje is működik most néztem, sőt még update is van

    http://doctorfidel.wordpress.com/2010/09/23/telecronaca-caressa-bergomi-per-fifa-11-demo-full-by-doctor/

    A gamepad szerintem abban jobb hogy a két analóg egyvonalban van és kevésbé látszik, hogy koszolódik :P