36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #29343
    nem arról van szó csak más való win 7-re ati-ra stb
  • fook
    #29342
    a64 x2 4800+ , 2g ram , 4890 vapor x , gond nélkül kellene mennie :S:(
  • penészthozópára
    #29341
    Szia!
    Nekem is fix volt az fps mégis elkezdett lagolni a játék. Nem értettem miért van kikapcsoltam a vírus írtót, de nem ez volt a gond.
    Feladatkezelő (ctrl+alt+del) --> fifa.exe (jobb klikk rá) --> set priority (prioritás) --> high (magas), majd vissza a játékba és semmi lagg.
  • Lacee86
    #29340
    Hát sajnos ez most is maxon van. :/
  • Breki33
    #29339
    ati kártyánál ezeket érdemes

    Setting in FIFA config :
    Wait for vysnc on
    Rendering high (weird but for the way below if i choose low it will stutter )
    AA = off or whatever because we will override this

    this way will override/ignore Anti Aliasing setting from fifaconfig and will directly use ATI driver setting instead CMIIW and proved to fix my stutter in gameplay, arena, replay, cutscene
    1st way :
    1. I use radeonpro ati profile you can find for free here radeonpro
    2. Make a new profile with fifa.exe and choose it
    3. Click profile>Visual
    tick the box for following and adjust

    - Anti Aliasing = 4x (reduce this if you think your card cant handle)
    - Anti Aliasing filter = Multisampling
    - Anti Aliasing mode = Multi Sample
    - Anisotropic filtering = 16x
    - Vertical sync control = on unless application specifies

    4. Click profile>Advanced
    tick the box for following and adjust
    - Catalyst Ai = advanced
    - Mipmap quality = highquality
    5. Leave other option blank.
    6. When you click fifa.exe this application will automatically running, hence overriding ea gamesetting.
    7. Set radeon pro to start with windows and minimize (tray) in radeonpro setting. everytime you play FIFA, it will automatically running. If not start with windows you have to open the application first after you shutdown and turn on the computer again

    2nd way :
    1. Use radeon catalyst application and make a profile the same as above
    2. AFAIK you need to apply the profile first (manually) then play. so i prefer using radeonpro profiler
  • hello
    #29338
    Neked meg annyit tudok ajánlani, hogy a Catalys Control Centerben (gondolom ATI kártyád) Mipmap Detail Level-t állítsd Performance-ra és kapcsold be a Triple buffering-et. Ettől javul egy kicsit a helyzet de nem sokat. Legalábbis nálam.
  • hello
    #29337
    A Catalys Control Centerben a Mipmap Detail Level-t vedd fel maxra.
  • Breki33
    #29336
    azt hogy milyen gépen azt találjuk ki?
  • Lacee86
    #29335
    Ilyen. Nézzétek meg, csúnya a kezdőkör, csúnyák az árnyékok. :/


  • fook
    #29334
    laggolásokra nincs valami megoldás ? fix 50-60 fps , teljesen új oprendszer , és ugyanúgy csinálja :(
  • [HUN]FaTaL
    #29333
    Nem tudom, egyelőre csak a közönséget mondta hogy nincs és nem érti miért, én sem. De neki is HD4830, csak neki Sapphire.
  • IXEMGabeo
    #29332
    ideakartam bocsi:D

    #29324
  • IXEMGabeo
    #29331
    game-ben ott van a Játék beállításoknál a trükkök, gólörömök és az alapjáték kezelése is mit mivel kell csinálni. kényszerítőzést nem is tudtam h lehet megnéztem azóta meg tudtam csinálni egyszer, meg van lövés nyesés, az átemelést is tudom már szval nem rossz...menüben nagyon tetszik, hogy lehet gyakorolni a cseleket és mindent Kakával.

    kérdés még: gólörömöt hogy lehet csinálni?:D
  • Breki33
    #29330
    mutass már egy képet
  • Lacee86
    #29329
    :/ És haverodnál is csúnyák a textúrák? Pl. nálam nagyon pixeles a pályán a kezdőkör, meg a játékosok árnyékai is elég rondák...
  • elite
    #29328
    Valamint ha a Microsoft nem pénzelné le a játékgyártókat...
  • [HUN]FaTaL
    #29327
    Illetőleg ha a controllerek gyártói is betartanák ezen szabványokat.
  • [HUN]FaTaL
    #29326
    Szabványosan kezelné az, ha úgy programoznák...
  • elite
    #29325
    Na ezért vettem eredeti xbox controllert, hogy az ilyen kompatibilitási szívásoktól megkíméljem magam. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy mi a szarra jó akkor a directx, ha nem kezeli szabványosan a kontrollereket és a force effekteket?
  • zorrobomber
    #29324
    Ez engem is érdekelne... Lövést levettem manuálisra, hát tegnap nyomtunk pár meccset, kb 20ból 2 lövésem ment kapura. Nyilván megszokás kérdése, de egyelőre nem nagyon megy. Csak a bal sticket kell használni a lövés irányához? Csavarni lehet valamivel?
  • [HUN]FaTaL
    #29323
    off: Miért szúrkál az elmúlt 10hszben mindenki HTML kódokat a fórumba? Mert nekem továbbra sem működik, az sg motorja bbcodeot használ.
  • [HUN]FaTaL
    #29322
    Havernál van ilyen, az okára nem jöttünk rá.
  • [HUN]FaTaL
    #29321
    Nem is fog, nekem sem megy haver gamepadjával (ugyanilyen). A topic korábbi tapasztalatai alapján az egyetlen gamepad amivel működik az a gyári x360 gamepad.
  • poolzee
    #29320
    A segítségeteket kérném:
    Adott egy "speed link xbox 360 style" gamepad(Sl-6555-SBK)ami fifa 11 alatt muxik. Viszont a rezgés nem müködik a játékon belül!
    Ha van valakinek valami ötlete azt szívesen veszem!
  • poolzee
    #29319
    A segítségeteket kérném:
    Adott egy "speed link xbox 360 style" (Sl-6555-SBK)ami fifa 11 alatt muxik. Viszont a rezgés nem müködik a játékon belül!
    Ha van valakinek valami ötlete azt szívesen veszem!
  • elite
    #29318
    És milyen géped van?
  • szucsy89
    #29317
    a fifaconfig.exe problémára létezik már megoldás?
  • IXEMGabeo
    #29316
    egy kérdés: érdemes e kikapcsolni a kontroller segítségeket vagy ne? gondolok itt a lövés, passz, ívelés, hosszú passz rásegítésekre...nektek milyen szinten van kézin? kipróbáltam úgy és baromi nehéz, nem leszek én ettől gyengébb, ha mondjuk WC szinten rásegítésekkel tolom...sőt normális ember bekapcsolja a rásegítést úgy érzem csak kérdezem ti hogy toljátok?

    azt is észrevettem, hogy nincs FIFAbolt, nincsenek Challengek azért azok jók voltak:( viszont örülök h a harmadik mezek ki vannak alapból adva meg a labdák is.
  • JUVEfun
    #29315
    Kipróbáltam , nem túl nagy a változás ,kicsit szebb lett a graf. viszont néha meccs közben belassul..
  • JUVEfun
    #29314
    Ez a magyar kommentár felháborító : az , hogy alig mondja a játékosok nevét hm , de a magyar válogatottét se az már hmmm. Ha egy kapus 10 gólt kap és egy szép védés után azt mondani ,: nem lehet ma gólt rúgni neki hmmmm ,ha egy star játékos hibázik olyan hangnemben beszél róla,hogy az bicskanyitogató ( és akkor még ezek a hasonlatok: "nyírlugas bűszkesége"..... HMMMMMMmmmmmm
    kommentár : -10
  • Breki33
    #29313
    ezt csak te tudod magad kipróbálni, mivel kb 2 perc felrakni gondolom ez megoldható :P
  • Breki33
    #29312
    #29299
  • Krisz018
    #29311
    http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=60340
  • buko20
    #29310
    ezt honnan lehet letölteni vagy mi ez kipróbálnám szivesen.
  • elite
    #29309
    És kipróbálta ezt valaki? Jó volna tudnom, az én gépemen menne e ultrán?
  • Lacee86
    #29308
    Sima azonnali játékban vagyok, és a szurkolók hangját hallani, csak épp nem látni őket, még mielőtt érne a vád, h vmi gyakorló módba tévedtem. :)
  • Lacee86
    #29307
    Gyerekek, én most látom, nekem közönségem sincs, tök üres a lelátó... xD WTF?? Vkinél volt ilyen?
  • Breki33
    #29306
    Increase or decrease the level of detail in FIFA 11
    Geschrieben von Daniel Kaltenthaler am 05.10.2010

    You have an high-end PC? Or FIFA 11 is stuttering on your computer? Then this download might be interesting for you: These Level of Detail Settings by Promitheas (of the Greek page www.wehellas.gr) includes different settings which makes it possible to increase the level of detail (LOD) of the players in the graphic of FIFA 11.

    To get an impression I ll tell you some facts and numbers: In FIFA 11 there are 3 different level of detail: Close Camera-Cinematic Replays of players get the value 1,0. The value for the medium range camera is 0,5 and the value for long range cameras is only 0,15.

    This download includes different configuration files with different values:

    All users who own a high-end PC and have set the highest resolution with all details should try the highest setting Ultra High LOD 3D Grass to increase the level of detail. Here the LOD has the value 100,0 for all cameras!

    But this patch might also be useful for players who have a low resolution and low details and FIFA 11 is still stuttering: the Very Low LOD setting decreases the LOD values.

    These level of details are included:

    * Very Low LOD (performance) [1.0 | 0.25 | 0.15]
    * Original EA (Restore) [1.0 | 0.5 | 0.15]
    * Performance LOD [90.0 | 50.0 | 25.0]
    * High LOD [100.0 | 100.0 | 100.0]
    * Ultra High LOD 3D Grass [100.0 | 100.0 | 100.0]

    The installation is very easy, you have only to extract the files out of the according folder into your FIFA 11 main folder and have to replace the existing files. If you want to have the old settings back, you just have to install the files out of the Original EA (Restore) folder.
  • Breki33
    #29305
    másik fórumon kérdezték hátha valaki tud itt válaszolni rá

    "Sziasztok,

    Én is kipróbáltam a GameRanger-t, és tök jól lehetett vele LAN-ban játszani haverral.
    Nem szagattot, nem volt semmi gond, 1-et kivéve......
    Mikor belépek a szobába, amit haver készített, és csapatot kell választani, akkor vagy egy kis óra középen, kb 20 vagy 30 másodperc van rá, hogy válasszak egy csapatot, hát ez mekkora baromság már, ezt nem lehet valahogy kikapcsolni? Ennyi idő alatt meg sem lehet találni a csapatot amit épp akar az ember......
    Na, aztán, mikor már láttam, hogy nem siker időben választanom, gondoltam visszalépek egy menüpontot, aztán majd kezdjük elölről, de hát ez a legnagyobb szívás.....ilyenkor beadja az alap csapatot (Barca és Real) és haverom vígan elkezdett játszani, nekem meg egy kis ablakban gombfoci szerűen mutatta, hogy mi is történik a meccsek......

    Lényeg a lényeg....a visszaszámlálást ki lehet valahogy kapcsolni? Titeket ez nem zavart?"
  • Pluskast
    #29304
    Bemásoltam de nincs változás.