36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • elite
    #29463
    Kéne nekem egy kis segítség. Leszedtem reklámtábla modokat, de nem sikerül bevarázsolnom a játékba. Texmod-ot használom. Package fülön kitallóztam a megfelelő log fájlt, és builddel megcsináltam a tpf filét. De hiába állítom be és indítom vele a játékot, az nem jelenik meg a stadionban. Hogy kell ezt pontosan használni? Windows7 64 bitet használok...
  • bela96
    #29462
    látod mondom én hogy meg lehet csinálni.pedig még ilyen nem csináltam.és PC-n jo a grafikája.mert nekem 10-esen pc-n szar a grafika
  • Breki33
    #29461
    Ez pedig az a forma ahogy a játékba is be lehet tenni, még ott nem teszteltem így lehet kell még kicsit korrigálni, de sztem már biztos használható délután tesztelem majd

    http://s13.directupload.net/images/101015/uola26oc.png
  • Breki33
    #29460
    PC-n,

    amúgy igazad volt még egy csíkot be lehetett rakni

    Hogy érthető legyen ez az eredeti EA csíkozás ebben a stadionban



    Ez pedig a javított



    rajta van a vonalazás illetve a Guide mutatja, hogy hol kell lenniük pl a keresztcsíkoknak amiket megcsináltam közben, ezek azok amik nem kék hanem lila színűek függőlegesen.
  • Effe88
    #29459
    igen ennyire befolyásolja a proci teljesítménye
    readme fájlszerint 2magos 1.8 as processzor a minimum amin elmegy
  • bela96
    #29458
    amúgy EA mostanában elég pontatlan munkát csinált.nekem a 09-es és a 10-es fifa nem nagyon tetszet.11-es még nem játszotam habár 11:00 kornyékén remélem fogom mert most toltom le
  • bela96
    #29457
    értem most már.ahoz képest nagyon jo.és az a kérdésem hogy te pc-n játszod a fifát?
  • Breki33
    #29456
    Igen ez jó meglátás, de ez igazából is így van, csak ott nem ilyen feltűnő



    A 16-oson belül 3 csíknak kell lennie első öt és felesig, második
    a 11-es pontig harmadik a 16-os vonaláig. Ha a játékbeli pálya méretaránya helyes akkor ez szépen kijön, de ez adott nem tudok rajta változtatni. Illetve esetleg tudnék új vonalazást készíteni, de ez nagyon macerás nem vállalom be az EA helyett.

    Tehát ez adott és az is hogy utána hat csíknak kell kijönnie a felezővonalig, mégpedig úgy hogy a kezdőkörnél ilyen legyen kb



    Tehát ezek adottak így lehet megcsinálni azért még próbálok újabb Emirates képeket megnézni hátha 7 csík van mostanában már :P

    Egyébként ők fehérrel csíkoznak, míg én az EA miatt kénytelen vagyok sötéttel és tologatni a csíkokat ahelyett, hogy layerként ráraknám.



    Így tűnik egyenletesebbnek viszont itt is szerintem pl a félkörívnél lévő fehér csík kicsit pl keskenyebb

    Egyébként a keresztcsíkozást is javítani kéne ezek szerint az nem a vonalra esik hanem felezi azt, viszont az EA úgy csinálta meg hogy pl az öt és felesnél a keresztcsík a vonaltól pár cm-re megy nem is illeszkedik és nem is felezi elég pontatlan munka




    Remélem kielégítő volt a magyarázat :P
  • bela96
    #29455
    Breki nagyon szépen meg csináltad csak van egy észre vételem de azon kivul fasza.az hogy a tizenhatosonbelul ami van kéty csik az vékonyab mind a tobbi.de amúgy jo
  • Breki33
    #29454
  • Jossua
    #29453
    Emberek azt honnan lehet tudni h melyik ember melyik cselt tudja megcsinálni ?:)
  • Breki33
    #29452
  • dragon11
    #29451
    PC-n a 11be hogy lehet cselezni? legalább pár darabot mondjatok már, pls..
  • Breki33
    #29450
    Na kb ilyesmi rendes csíkozással

    csak mint látható még nem pontos teljesen az illeszkedés

  • [HUN]FaTaL
    #29449
    Jaa oké, nem szóltam. :) Nem tudtam, hogy Olaszban van ilyen csíkozás, nem szeretem az olasz bajnokságot :)
  • Rash87
    #29448
    ->Itt <- meg tudod nézni,hogy mennyire megfelelő 1-1 játék a gépnek. Kiválasztod,s végén kiírja,hogy hogyan futna.
  • haluciii
    #29447
    hát köszi szépen.. megpróbálok rákeresni
  • Breki33
    #29446
    csak annyit tudok, hogy korábban szerepelt itt egy oldal ahol ha beírtad a konfigodat kiírta, hogy mennyire megfelelő a fifa futtatásához
  • haluciii
    #29445
    Breki te tudnál adni választ az előző kérdésemre ?
  • Breki33
    #29444
    Általában így van, csak olaszországban pl a San Siro-ban használnak szélesebb csíkozást így ahogy pl itt is van

    http://i50.tinypic.com/33jkf9i.jpg

    Mivel ezt viszonylag egyszerűbb megcsinálni ezért próbaként ezzel kezdtem.
    Egyébként meg lehet csinálni, csak rohadt macerás mindent a vonalakra illeszgetni, még most se pontosak a keresztcsíkok az öt és felesnél.
  • haluciii
    #29443
    Sziasztok.. a gépem 2 giga ram, dual core 1.8, és GForce 9600GT.. és a játék az csak minimum grafikán megy.. a processzor ennyire befolyásolja ebben az esetben a grafikát ? :S
  • bela96
    #29442
    most ez mi akar lenni ez a válasz nem értem.
  • JUVEfun
    #29441
  • [HUN]FaTaL
    #29440
    Nem 3 csík lenne a 16oson belül? Vagy azt nem lehet megváltoztatni?:) Amúgy fasza lett :)
  • Breki33
    #29439
    Az alpha

  • Breki33
    #29438
    Na elvileg kész majd még a keresztcsíkozást kell a vonalakra igazítani









  • bela96
    #29437
    császtok.van egy kérdésem hogy tényleg meg jelent már a fifa 11 és nem demo?ha igen valaki legyen szives egy torrentes linket dobjon már.válaszokat elore is kosszi.
  • Breki33
    #29436
    Canada, és lenne Konaminak pl írtam már :)

    ja látrom szereted a mexikói sorozatokat :P
  • IXEMGabeo
    #29435
    nincs kedved elmenni az USA-ba játékkészítőnek esetleg?:)
  • Jossua
    #29434
    aréna mod ? a meg mi ?:) magyarul légyszi amugy gamepadom vam Logiteck dual action
  • Breki33
    #29433
    Na kedves EA kb így kell a csíkozást rendesen megcsinálni



    persze még nem tökéletes milliméterre és a keresztcsíkozást is ki kell javítani fűtextúráról és gyepszínről nemis beszélve, de máris szebb
  • Breki33
    #29432
    Kezd alakulni a dolog :P

    [IMG][/IMG]

  • Breki33
    #29431
    Na ez érdekes lett



    Kész a javított csíkozás, de a berakással vannak gondjaim



    Ha van itt olyan aki profi abban, hogy FIFA 11 Texture Editor 1.0.1 hogy tudom pontosan berakni annak segítségét szívesen veszem
  • Breki33
    #29430
    nálam a dekázás a 7 8 gomb folyamatos nyomogatása (8-as a csel)
  • manuszka
    #29429
    másnak is nehéz játékosokat igazolni?!
    fel van tuningolva a személyzet is és még nem is riválistól hozna az ember játékost de kb mind1 mit ígérek neki akkor sem akar szerződni...
    Ilyenkor mi a probléma?!
  • fook
    #29428
    bal hátsó nyomva tart , jobb felső gombot nyomogatni , a kör az jobb analóg körbe , a mellre vétel meg asszem jobb analóg 3x lenyomva... :)
  • fook
    #29427
    2|2 lépésbe mit is kellírni pontosan CMD-be ? :)
  • HoReSz1975
    #29426
    Srácok hogy kell dekázni, mellre venni a labdát stb... kettő háramat dekázok, de semmi több
  • Breki33
    #29425
    Hello everyone
    Since everyone is complaining about lag in FIFA 11 I had to post this thread.

    Level of importance | difficulty

    #1
    1 | 3
    If you have dedicated graphics card and 32-bit Windows enable the integrated card too.
    Open your BIOS and find "shared memory size"(Chipset section of the BIOS).Set this value to the lowest possible.Often the lowest value makes blue screen when Windows loads.Experiment.
    If you don't know what is BIOS or you are unfamiliar with it DON'T TRY THIS
    It is not my fault if your computer doesn't boot.

    #2
    2 | 2
    Defragment your system partition with Windows' build-in Disk Defragmenter.And use this tool

    to defragment Fifa 11's Folder.
    !! How to use the tool
    -Open command prompt(WinKey+R and type cmd)
    -Then type "path:\to\contig.exe" -s "path:\to\FIFA 11" with quotes
    Example "D:\programs\contig.exe" -s "D:\Games\FIFA 11"
    The tool is made by Microsoft so it's NOT a virus.

    #3
    3 | 1
    If you enable VSync enable Triple Buffering too.You should find this option in
    For Nvidia : Nvidia Control Panel\Manage 3D settings\Program Settings\Add\fifa.exe\Triple Buffering->on
    For Ati : I don't own such Videocard so i don't know where this option is but i'm sure it exists

    #4
    3 | 2
    Update Graphics Drivers
    For Nvidia :
    For Ati :

    #5
    3 | 1
    Graphics Detail
    -Set Screen Resolution to Monitor's recommended
    -Set Game Resolution to Screen's
    -Detail The lower the details are the more fps you gain

    #6
    2 | 1
    Download latest DirectX files


    #7
    Anyone test it | 1
    Delete GameData.dat, fifasetup.ini & buttonDataSetup.ini from My documents/FIFA 11

    I'll post more tips...
    Have fun playing FIFA 11

  • Effe88
    #29424
    nem lehet hogy a képarány miatt???
    nálam ekkora felbontáson 16:9 el megy a kép ezért kellett nekem is vissza venni 124*768-ra