36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • fook
    #29583
    első meccsek edzőmeccsek , azokat persze hogy nem írja a tabella. és van angol kupa és ligakupa :) ezzel semmi gond
  • Danyi
    #29582
    Valaki fel tudna világosítani, hogy hogy az ördögbe működik a Menedzser mód????

    Vázolom a szitut:
    Nyertem már vagy 8 meccset, ebből csak 3 jelenik meg a táblázaton... Ez nagyon idegesítő, de ami ma volt az mégjobban felküldött.
    Nézem, ki van írva, hogy Kupa meccs a Watford ellen.
    Lejátszom, a kommentátorok is mondják h igen izgalmas kupameccs bla bla...
    Ezt írta a gép az Angol Liga Kupa 2. fordulójának. Aztán újra volt egy "Kupának" írt meccs az Everton ellen.
    Megnéztem a naptárat, ahol ezt a meccset pl. meg sem találtam feljegyezve... Nah gondoltam ez olyan meccs, ami nem fog megjelenni sehol, mivel már volt ilyenre példa... Sajna kikaptam az Evertontól (Leedsel vagyok, fáradt a csapat stb...)
    Erre kilépve a menübe, közli velem, hogy kiestem a ligakupából... És a vicc az egészben, hogy az előző meccset is a ligakupa 2. fordulójának írta és a gépi eredmények ugyanazok lettek, ugyanazon csapatok ellen...

    Most akkor mi a faszom baja van???
  • Breki33
    #29581
  • daver88
    #29580
    simán elindítod GR-ből, és megcsinál mindent, csak a csapatválasztástól kell belenyúlni...régebben (megjelensékor) voltak vele problémák, de mostanában 85-90 %-ban összejön vele a játék szinte mindenkivel..
  • Neoncsoves
    #29579
    GameRangeren hogy működik a fifa? nekem mindig fekete képernyő, aztán meg laggolva bejön az arena és onnan nem mozdul
  • daver88
    #29578
    Mostanában egyre többet játszok Fifával (csakis multiba), és azt kell mondjam, hogy a kezdeti idegenkedés után egyre jobban kezdek belejönni. vannak persze idegesítő dolgok, de miután megszokta az ember, nem is olyan vészes. 2 v 2-be játszani pedig remek, csak egy megfelelő társ kell :)
    Kellenek a magyar játékosok GameRangerre, mert nem sokkal találkoztam (relatíve)...szóval aki akar játszani, DaveR|HUN néven megtalál...
  • Effe88
    #29577
    minimális gépigény
    Kétmagos processzor (Core duo 2 vagy jobb)
    Intel Core2Duo @ 1.8Ghz Windows XP / Windows Vista / Windows 7 alatt
    1 GB RAM (Windows Vista / Windows 7 alatt 2 GB szükséges)
    DirectX® 9.0c kompatibilis, 256 MB-os vagy ezzel egyenértékű 3D grafikus gyorsítókártya (Shader Model 3.0 vagy újabb támogatással – a támogatott lapkakészleteket lásd a 11. pont alatt)
    DirectX® 9.0c kompatibilis hangkártya
    Az online játékhoz 512Kb/s vagy gyorsabb szélessávú kapcsolat
    MS kompatibilis egér
    Billentyűzet
    Ne feledd, a 16 bites színkiosztást a program nem támogatja.
  • bela96
    #29576
    de hallod mondom hogy kivettem már a nézoket kisseb stadionban játszottam akkor és úgyis akadoztak a játékosok.szerintem ma GHz-et kéne kicserélnem meg a ramot.mert a havernak 2.4 GHz Nvidia Geforce 9500 és 3 GB ram-ja van és oneki megy a játék simán.szerintem a ramot meg a GHz-et kell akkor cserélnem
  • Breki33
    #29575
    na végignyálaztam jópár oldalt mert látom akiknek szükséges nem képesek rá

    fifa gépigény
    (ezt azért írom, hogy a kereső megtalálja én többet nem keresgélem)

    Ha valaki kíváncsi, hogy az ő gépén hogy megy a Fifa 11 így letesztelheti

    http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=950&game=FIFA%20
  • Breki33
    #29574
    mert ott nincs annyi néző :-)

    próbál ki kisebb stadiont
  • bela96
    #29573
    ja és érdekes ezdést ha játszok ott a játékosok nem akadzonak csak ha meccset játszok.
  • [HUN]FaTaL
    #29572
    8800 jóval erősebb mint a 9500.
  • bela96
    #29571
    mért gyenge? 8800-ast kér a játék.
  • Breki33
    #29570
    hát az a ram se sok, korábban írtam egy oldalt ahol le lehet tesztelni mi mennyire jó hozzá
  • [HUN]FaTaL
    #29569
    "a grafikus kártyám jo mert az Nvidia Geforce 9500-as"

    Szerintem meg főként az a gyenge.
  • bela96
    #29568
    Hallod Breki meg találtam ezt a progit le is toltottem meg csináltam nincsenek is nézok de a hiba még mindig meg van.szerintem itt a géppel van valami szerintem gyenge akkor mit kéne javitani?a grafikus kártyám jo mert az Nvidia Geforce 9500-as
  • Breki33
    #29567
    a másik linkje is működik, de itt a közvetlen link

    http://www.fifawebportal.net/icrowds-finally-released-remove-crowds-from-fifa-11/94
  • Breki33
    #29566
    Egyébként nem jól írtam, eddig azt hittem egy stadionhoz jár egyfajta gyep, de nem igy van , így esezerint ez a patch a stadionok nagy részében is javítja a gyepeket ahol ezeket a fajtákat használják.
  • Breki33
    #29565
    ott van alul képen a bal sarokban :)
  • bela96
    #29564
    a #29515-ost hszt probáltam benne a linket de nem megy.errol tudsz linket adni légyszives?elore is kosszi.
  • Breki33
    #29563
  • Breki33
    #29562
    #29515-at mipróbáltad?

    Egyébként Monkeydragonnak is van egy hasonló programja
  • Breki33
    #29561
    Engem nem nagyon érdekel hol izzadsz, de elég bunkóság olyannak beszólni aki azért
    dolgozik, hogy szebb legyen a játék és esetleg ezt megosztaná másokkal is.

    Ha meg ennyire nem számít a grafika mit rinyáltatok évekig konzolos videókat nézve, hogy ilyet akarunk. :)

    Szval aki nem tetszik ne használja de azokért a dolgokért amik jobbá teszik
    a játékot nem nyavalyogni kéne !

    Van akinek az számít, hogy fejjel dekázgasson meccseken esetleg az, hogy saját csapata legyen van akinek a jobb grafika és hangulat.

    Hány ilyen embert láttam aki dumált, hogy nem számít neki aztán eljött hozzám
    és leesett állal nézte, hogy ez egy másik játék.

    És pont ez az idei PC-s fifa előnye a konzolossal szemben, hogy sokkal jobban patchelhető frissíthető lesz.
  • Breki33
    #29560
    pedig ezek nagyon sokat dobnak egy játékon , ha csak pl rendes szurkolást és hangokat nézzük az is hihetetlen sokat számít

    nekem speciel szükséges hogy érezzem, hogy egy focimeccset játszok rendes gyepen körítéssel nem egy asztalterítőn

    Ugyanígy számítanak a rendes mezek, reklámtáblák, cípők arcok és még a korrekt mezszámozás is !

    egyébként több pontatlanság is van ebben a hozzászólásban
    egyik a játékmenet átalakítás, pont ma linkeltem be egy ilyet és ugye Matrix név Pes-ben már hírnevet szerzett ezzel kapcsolatban. Szval ez egyáltalán nincs így.

    Sőt még mi is csináltunk korábban Hedge-vel Gameplay patcheket pl ahhoz a fifához amiben egyszerűen nem lehetett távolról gólt lőni.
    És ezek működtek is használatukkal javultak ezek a dolgok.

    Másrész eddig se volt leszarva nagyon sokan próbáltak abból ami volt vmi jót összehozni elég csak a FIFA 10 -es Next-Generation Graphics Patch-okra, Doug féle dolgokra, JunJoong's patcheire

    És akkor még nem beszéltem a külön Soccergaming-os fórumokról összesen 141 ezer hozzászólással !
    FIFA 10 Kits Forum ->236 Threads
    FIFA 10 Faces Forum ->141 Threads
    FIFA 10 Mods Forum ->297 Threads

    Szval egyáltalán nem volt leszarva évekig mi modderek próbáltuk helyrehozni azt amit az EA elfelejtett slendriánul megcsinálni kezdve a fekete fehér szögletzászlótól kezdve a #29554-ben látható szar csíkozásig. Ezek engem igenis zavarnak és a külföldi fórumok hozzászólásait tekintve úgy néz ki nemcsak engem. !
  • bela96
    #29559
    ennyi amit tudok a gépemrol.
  • bela96
    #29558
    Helosztok.nekem ilyen a gépemnek az erosége:Nvidia Geforce 9500,1.79 GHz,768 MB ram,AMD atlhon(tm) 64 Processor 3000+.És ennél a fifa megy is csak meccs kozbe akadoznak a játékosok.Ez miért van?Mi gyenge a gépemen?válaszokat elore is kosszi.
  • Laci82
    #29557
    Üdv Elvtárs.
    Hát ugye,hogy a az a lényeg,hogy guruljon a bogyó és izzadj meg a győzelemért....
  • ProGabe #29556
    én nem pesezem, ellenben foglalkozom a fifa-val: elindítom, azt' játszok vele :D

    engem soha nem érintett igazán a moddolás (pesekhez pár nagy peccs néha befigyelt), mert engem csak egyvalami érdekel, amit nem tudnak (igazán jól) átalakítani: a játékmenet!

    nem érdekel, milyen a reklámtábla, hogy néz ki a játékos szemöldöke fél centiről, milyen a menü háttérképe, vagy a zenék

    még a gyep színe meg csikozottsága sem érdekel, igaz, egy-két képen tényleg bitang jól néz ki, amit Breki linkelt

    szóval óriási riszpekt a moddereknek, csak szerintem már hozzászokott a nép, hogy a FIFA le van szarva ilyen téren. mármint mind a modderek, mind a játékosok részéről. persze a next-genesítés (ami igazából már current-gen :) most megint fellendítette a dolgot, mert azt minek moddolni, ami amúgy is szar, ill. nem játszanak vele? :D ezt most megváltozott...
  • [HUN]FaTaL
    #29555
    Mondom, hogy engem nem zavar, sőt :)

    Örülök, hogy van aki foglalkozik a játékkal, mert ahogy nézem a többség pesezik inkább, nekem meg inkább a Fifa tetszik az idén :)
  • Breki33
    #29554
    ja egyszer mind a 2 megát :-)

    viszont ahogy írtam az átméretezettet rakja ki és csak rákattintva nagyban

    de uncsi már ez a sok nyavajgás
    ha másokat nem zavar, hogy ezt pl ezt így csinálták meg
    Akkor majd megcsinálom csak magamnak
    (mondjuk a letöltések nem ezt mutatják :)



    Úgy látszik itt a többségnek olyan fórum jó ahol 20*-ra is megkérdezik
    ugyanazt újra. Gondoltam kicsit felpörgetem kiegészítők szempontjából a fórumot, de ha nem hát nem.
  • Laci82
    #29553
    Jó,főleg mikor online csapatjáték módban nyomod,az a legjobb.
  • bgreg
    #29552
    Akinek megvan eredetibe,az tudna valamit mondani a játék multijáról?attól függ megveszem -e
  • [HUN]FaTaL
    #29551
    "És az sg átméretezi"

    Persze a HTML taget, ettől még letölti az egész képet. :) Nem mintha engem zavarna. Akinek belassul az egész, az használjon normális böngészőt.
  • Breki33
    #29550
    És az sg átméretezi

    ha berakom így akkor mit látsz belőle?

    http://www.evo-web.co.uk/forums/showpost.php?p=2092630&postcount=30
  • szabii98
    #29549
    a francokat 1980x1080as...
    800x600as max 1080x800as....
    max ha rákattintasz akkor 1980as...
  • szucsy89
    #29548
    hát mondjuk itt ez a Piqués kép 1980x1080as...

    mondjuk ja, ez a letiltás jó ötlet:D
  • Breki33
    #29547
    mekkorát? :P
    lol ezek 90-150 kbytos képek

    én nem fogom azért átrakni egyesével linkekbe más fórumokon is így van kint

    egyébként a gif mérte nagyobb mint az összes képé és azt is le lehet tiltani
    ha valakinek másfél mega sok
  • szucsy89
    #29546
    ne ekkora képeket már, nekem belassul ilyenkor az egész böngésző...ezek meg a füvek mehetnének linkbe, akit érdekel úgyis megnézi őket, de pl. a fűfajták a többséget sztem nem érdekli
  • Breki33
    #29545
    Piqué

    The quality images is quite compressed are just to give an idea







    original



    Carles puyol







    original



    Valdés







    original



  • Breki33
    #29544
    még rendes szerkesztőprogram sincs

    Fifamania superpatch szokott jönni március áprilisban