36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • IXEMGabeo
    #29623
    tehát akkor ne zárjam be, rendben lehet akkor tényleg az lehet a gond mégiscsak...eddig általában bezártam akkor 3-4 meccs után mindig kilépett...amúgy pedig Betissel haladok szépen hibátlanul, barátságoson is 3-0 ra vertem a Bayernt oyee:D
  • Breki33
    #29622
    csak idéztem de sztem sima kilépésről beszél

    és pont arról van szó, hogy "NEM! zárod be"
  • IXEMGabeo
    #29621
    Belépsz a játékba, azon belül is a profilodba, a Kaka-s tréning módból kilépsz a menübe, és ki a játékból(az indítóablakot NEM! zárod be"játék, beállítások, kilépés).Ezután bármilyen pofonegyszerűnek is tűnik megint belépsz, és másodjára nem fog kidobni a 3adik meccs után.Sőt, egyáltalán nem fog kidobálni.Egyszer belépsz, aztán ki, és másodjára jó lesz.ENNYI.Nekem is ez volt a problémám, ez a megoldás "

    akkor ezt hogy értetted? az indítóablakot csakúgy lehet bezárni, ha kilépek ALT-Tabbal máshogy nem, mert ha a játékból csakúgy kilépnék és bezárnám, ha újra megkéne nyitnom akkor megint feljönne az ablak, tehát ebből következik az, hogy a játékot leteszem az Asztalra vagy lekicsinyítem ALT TAB vagy ALT Enter és akkor zárom be az indító ablakot én kb így értettem
  • Breki33
    #29620
    k=l
  • Breki33
    #29619
    esetleg a kilépés gombbal? :P

    szerintem szó sincs alt+tab-ról, de nem próbáktam
  • Breki33
    #29618
    #29306
  • Firerock
    #29617
    ez mi?
    valmi ultra high beállítás?
  • IXEMGabeo
    #29616
    szted hogy kellene kiléptetni az ablakot? ALT Enter és az ALT Tab is jó tökmind1 aról volt szó, hogy be kell zárni az autorun fülecskét, azt mondtad az a gond ha az fut mellette...hiába zártam be, hiába nyomtam a kilépésre akkor is csinálta a hibát...
  • Breki33
    #29615
    jobb klikk a parancsikonon tulajdonságok ott beállíthatod elvileg
  • Breki33
    #29614
    már írtam, két mentést készítesz és a másikat visszatöltöd ennyi

    vagy alt F4 :)
  • Breki33
    #29613
    ALT TAB-???????

    hol írtam ilyet?
  • gyonax
    #29612
    Nem tudom volt-e már linkelve, de ha még nem: FIFA11 Graphic Settings
  • IXEMGabeo
    #29611
    na bazz Breki amit mondtál hibára, hogy lépjek ki ALT TAB-bal zárjam be az autorun ablakot és lépjek vissza nem vált be, 3-4 meccs után behal a game és az EXE leáll (Win 7-em van) erre mit találjak erre a problémára?
  • z1koX
    #29610
    Sziasztok! Elég régóta keresgélem már ingame is meg neten is, de nem találtam még megoldást az automatikus mentés kikapcsolására, ha valaki tudja légyszi írja le. Előre is köszönöm!
  • Armisael
    #29609
    Köszönöm!!
  • Danyi
    #29608
    Ezen a reakción kívül semmi a Menedzser módos írásra? A következő az EA lesz...
  • bakkerman
    #29607
    már megoldódott :)
  • nukerke
    #29606
    Vedd meg a játékot aztán visszatérhetünk a problémádra !
  • Breki33
    #29605
    Miért is nem segít?

    felső képen R2 jobb oldalt alul van
    - gondolom jobb := Right
    másikon jobb oldalt alul mi is van?

    ha így sem megy

    R2=RT

  • Armisael
    #29604
    PES topikba nem járok :P De mivel segítőkész vagy nem szeretném tovább húzni az idegeidet de ez a kép sem segít. Ettől még nem tudom, hogy akkor most az R2-re az RT; LT; RB; LB van beállítva?
  • Breki33
    #29603
    A Pes topikban korábban beraktam ezeket a gamepadokat hogy érthető legyen

    de segítségként tessék



  • Armisael
    #29602
    Azért annyira nem vagyok ám noob mint amennyire kiérződik XD A villogó R2-t én is láttam de én 1, billentyűzettel tolom (mert kemény vagyok) és 2, nézem a FIFA confogit de ott NINCS R2 billentyű!!! RT; LT; RB; LB van.
  • Breki33
    #29601
    legegyszerűbb TexModeval berakni tegnap a kiegészítőm kapcsán részletesen leírtam illetve egy magyar tutorialt linkeltem hozzá

    reklámtáblák pl itt vannak
    link

    Fifa11 LOD Settingset mit magyarázzak? :)
    simán be kell másolni felülírva a mostanit

  • Breki33
    #29600
    bki én tettem be akkor

    és most direkt visszakerestem a srácnak
    szval ez most tök értelmes volt.........



  • Breki33
    #29599
    Oda van írva direkt ezekre a videókra mit kell nyomni
    nézd csak meg figyelmesebben :)

    védekezés tutorial első rész akkor újra

  • bakkerman
    #29598
    mivel nem találtam off totyikot,ezért ide írom:
    leszedtem a DVD5-ös magyar verzsönt,becrackelem,bejön 2 másodpercre Kakával a nyitó kép,de utána "az exe hibát észlelt,ezért leáll" üzenet fogad...természetesen directX fenntvan,elvileg a gép se problémás,win 7 32 bit van fent. Írtam a magos oldalon is a fórumba,de egyedi probléma,ezért ott nem tudnak segíteni :S
  • IXEMGabeo
    #29597
    tetszik a manager mód és az is tetszik, hogy változtattak ezen a forma dolgon éppen kit tegyek be, állandóan változik az adott játékos TP száma, de meccsről meccsre.. ez nem rossz, de egyben idegesítő is, mert rengeteg játékos van úgy tűnik szinte némély csapatnál a teljes ifikeretet beletették:D régi FIFÁKba csak max az igazi felnőtt keretet tették bele, de ez így sok:D...

    van olyan egyáltalán, aki szokott egyéni taktikákat készíteni? elég sokrétű lett a dolog...

    érdemes így betenni a fiatalokat? ha jól nyomom velük gondolom fejjebb megy a számuk nem? és az ifiakadémia az hol van? még nem nagyon láttam...***
  • barcames
    #29596
    elég régen betették már:S
  • Neoncsoves
    #29595
    és azt hogy csináljam meg, hogy megtartsa nekem az irányítás beállításait?
  • Armisael
    #29594
    Egyébként kösz a segítséget, de azt én is tudom, hogy hogy néz ki de mit kell nyomni hogy védjem a labdát? 6 oldalt visszaolvastam (Október elejéig) de nem találtam meg a védekezés tutorialt...

    Szóval még el kellene némi segítség.
  • harmadas
    #29593
    hogy lehetne fifát ablakba futtatni? alt+ enter billkombora nem reagál
  • lacinkacinka89
    #29592
    Üdv! 2 kérdésem lenne. Az egyik, hogy reklámtáblákat, hogyan lehet berakni a játékba és, hogy honnan lehet tölteni le őket?

    A 2. Ezt a Fifa11LOD Settingset, hogyan lehet felrakni, valaki lenne szives leirni nekem magyarul lépésről lépésre?

    Köszönöm előre is!
  • mandm
    #29591
    Itt megnézheted, hogy a Fifa11-ez mennyire elég a géped http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/
  • Breki33
    #29590
    a többire meg válaszoljon más én is kíváncsi vagyok rá :P
  • Breki33
    #29589
    védeni a labdát így



    Ajánlom a korábban írt védekezési tutorialokat akár magyarul sok hasznos infó van benne

    A dekázásról pont nemrég volt szó, ha a keresőbe beirod is megtalálja szerintem, cselezéshez érdemesebb gamepadot használni, de tessék újra

  • Breki33
    #29588
    Akiknek kilépeget mecsek után ez hátha megoldás

    "Belépsz a játékba, azon belül is a profilodba, a Kaka-s tréning módból kilépsz a menübe, és ki a játékból(az indítóablakot NEM! zárod be"játék, beállítások, kilépés).Ezután bármilyen pofonegyszerűnek is tűnik megint belépsz, és másodjára nem fog kidobni a 3adik meccs után.Sőt, egyáltalán nem fog kidobálni.Egyszer belépsz, aztán ki, és másodjára jó lesz.ENNYI.Nekem is ez volt a problémám, ez a megoldás "
  • k O T T A
    #29587
    gólpasszokat is szarul számolja
    és az is kurvaidegesítő:D
  • Armisael
    #29586
    Én még távolról sem vagyok olyan profi mint ti csak a szárnyaimat bontogatom ezért is kéne gy kis segítség, mégpedig, hogy a játékosaimmal, hogyan tudom elnyomni/védeni a labdát mert az ellenfél játékosai a csatáraimat baromi könnyen elválasztják a labdától és a védőkkel is csak lelassítani tudom az ellenfél csatárait. Egyáltalán hogyan kell szoros emberfogást kiadni parancsba - ha a '11-ben van ilyen)

    ÉS még 2 trükközöd kérdés.
    - Hogy trükközzünk ugye az LT-t kell nyomva tartani és a numerikus billentyűkkel lehet a kombókat benyomni?
    -Mivel tudom felemelni a labdát hogy dekázzak? És ha már felemeltem akkor csak nyomogatni kell, hogy dekázzon?
  • Breki33
    #29585
  • Danyi
    #29584
    Nem nem...
    Mindkét meccset ligakupának írta. Mindkét meccsen ugyanazok a csapatok játszottak egymással (persze kivétel ezalól az enyém). És nem az első meccsekről beszélek, hanem olyan meccsekről amikre már rá volt írva, hogy Liga és bőven a felkészülési időszakon túl voltak... És a győzelmek szimplán felszívódtak... De sehol nincs róluk adat...
    Szóval komolyan nem értem a menedzser módot... :(